Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15327
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3052
    Týden:
    31
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 15:00 V. Němčice - Bořetice 3:1 (1:0)
    So 08.08. 17:00 Podivín - Březí 0:3 (0:0)
    Ne 09.08. 10:30 Hrušky - Křepice 1:3 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Boleradice - Mor. Nová Ves 1:2 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Hlohovec - Nosislav 2:7 (1:5)
    Ne 09.08. 17:00 Ivaň - Vranovice 1:1 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Hustopeče - Kostice 1:1 (0:0)

    2.kolo

    So 15.08. 10:30 Vranovice - Hustopeče 4:2 (3:0)
    So 15.08. 17:00 Březí - Ivaň 2:2 (2:1)
    Ne 16.08. 16:30 V. Němčice - Boleradice 4:0 (3:0)
    Ne 16.08. 17:00 Bořetice - Křepice 2:3 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Kostice - Hrušky 2:2 (2:1)
    Ne 16.08. 17:00 Nosislav - Podivín 4:2 (1:2)
    Ne 16.08. 17:00 Mor. Nová Ves - Hlohovec 3:0 (2:0)

    3.kolo

    So 22.08. 15:00 Ivaň - Nosislav 2:1 (1:0)
    So 22.08. 15:00 Křepice - Kostice 0:2 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Podivín - Mor. Nová Ves 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 10:15 Hlohovec - V. Němčice 1:3 (1:0)
    Ne 23.08. 10:30 Hrušky - Vranovice 0:3 (0:2)
    Ne 23.08. 11:00 Boleradice - Bořetice 4:1 (3:1)
    Ne 23.08. 17:00 Hustopeče - Březí 2:3 (1:1)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Vranovice - Křepice 0:0 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Březí - Hrušky 5:1 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Bořetice - Kostice 3:1 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Nosislav - Hustopeče 0:5 (0:4)
    Ne 30.08. 16:30 Mor. Nová Ves - Ivaň 1:2 (1:2)
    Ne 30.08. 16:30 V. Němčice - Podivín 5:0 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Boleradice - Hlohovec 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:30 Kostice - Vranovice 0:3 (0:2)
    So 05.09. 16:00 Podivín - Boleradice 3:2 (1:0)
    So 05.09. 16:00 Křepice - Březí 0:5 (0:4)
    Ne 06.09. 13:45 Ivaň - V. Němčice 1:2 (1:1)
    Ne 06.09. 16:00 Hlohovec - Bořetice 2:9 (0:5)
    Ne 06.09. 16:00 Hustopeče - Mor. Nová Ves 2:4 (1:1)
    Ne 06.09. 16:00 Hrušky - Nosislav 5:0 (2:0)

    6.kolo

    So 12.09. 14:00 Mor. Nová Ves - Hrušky 4:0 (2:0)
    So 12.09. 16:00 Březí - Kostice 4:0 (4:0)
    Ne 13.09. 16:00 Bořetice - Vranovice 6:1 (5:0)
    Ne 13.09. 16:00 Nosislav - Křepice 2:6 (1:3)
    Ne 13.09. 16:00 V. Němčice - Hustopeče 2:1 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Boleradice - Ivaň 0:3 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Hlohovec - Podivín 3:6 (1:2)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Podivín - Bořetice 1:4 (1:0)
    So 19.09. 15:30 Křepice - Mor. Nová Ves 3:1 (3:1)
    So 19.09. 15:30 Vranovice - Březí 2:3 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Ivaň - Hlohovec 5:1 (2:1)
    Ne 20.09. 15:30 Hustopeče - Boleradice 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Hrušky - V. Němčice 1:6 (0:4)
    Ne 20.09. 15:30 Kostice - Nosislav 2:2 (0:2)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Mor. Nová Ves - Kostice 2:3 (0:0)
    So 26.09. 15:30 Podivín - Ivaň 0:1 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Bořetice - Březí 2:2 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Nosislav - Vranovice 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 V. Němčice - Křepice 5:1 (2:1)
    Ne 27.09. 15:30 Boleradice - Hrušky 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Hlohovec - Hustopeče 4:0 (1:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Křepice - Boleradice 0:2 (0:0)
    So 03.10. 15:00 Vranovice - Mor. Nová Ves 1:1 (0:0)
    So 03.10. 15:00 Březí - Nosislav 2:3 (1:2)
    Ne 04.10. 15:00 Ivaň - Bořetice 2:2 (1:2)
    Ne 04.10. 15:00 Hustopeče - Podivín 1:3 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Hrušky - Hlohovec 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Kostice - V. Němčice 2:4 (1:2)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Podivín - Hrušky 2:1 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Bořetice - Nosislav 1:3 (0:3)
    Ne 11.10. 15:00 Mor. Nová Ves - Březí 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 V. Němčice - Vranovice 5:1 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Boleradice - Kostice 0:1 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Ivaň - Hustopeče 0:1 (0:1)
    Ne 07.03. 14:30 Hlohovec - Křepice

    11.kolo

    So 13.03. 14:30 Vranovice - Boleradice
    So 13.03. 14:30 Březí - V. Němčice
    Ne 14.03. 10:30 Kostice - Hlohovec
    Ne 14.03. 14:30 Hustopeče - Bořetice
    Ne 14.03. 14:30 Hrušky - Ivaň
    Ne 14.03. 14:30 Křepice - Podivín
    Ne 14.03. 14:30 Nosislav - Mor. Nová Ves

    12.kolo

    So 20.03. 15:00 Podivín - Kostice
    Ne 21.03. 15:00 Bořetice - Mor. Nová Ves
    Ne 21.03. 15:00 V. Němčice - Nosislav
    Ne 21.03. 15:00 Boleradice - Březí
    Ne 21.03. 15:00 Hlohovec - Vranovice
    Ne 21.03. 15:00 Ivaň - Křepice
    Ne 21.03. 15:00 Hustopeče - Hrušky

    13.kolo

    So 27.03. 15:00 Březí - Hlohovec
    So 27.03. 15:00 Nosislav - Boleradice
    Ne 28.03. 15:00 Hrušky - Bořetice
    Ne 28.03. 15:00 Křepice - Hustopeče
    Ne 28.03. 15:00 Kostice - Ivaň
    Ne 28.03. 15:00 Vranovice - Podivín
    Ne 28.03. 15:00 Mor. Nová Ves - V. Němčice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 10 0 0 39:9 30
    2. 10 6 2 2 29:13 20
    3. 10 5 3 2 19:11 18
    4. 10 5 1 4 19:13 16
    5. 10 4 3 3 18:19 15
    6. 10 5 0 5 18:24 15
    7. 10 4 2 4 31:22 14
    8. 10 4 1 5 13:15 13
    9. 9 4 1 4 16:20 13
    10. 10 4 1 5 23:29 13
    11. 10 3 3 4 14:21 12
    12. 10 2 1 7 15:23 7
    13. 9 2 0 7 15:35 6
    14. 10 1 2 7 11:26 5

    Nejčtenější ze sportu