Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15328
  • Návštěvy: 3120/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    33750
    Týden:
    3120
    Dnes:
    166
    On-line:
    1

    1.kolo

    21.08. 18:00 Viktoria Plzeň - Opava 3:1 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Zlín - 1.FC Slovácko 1:2 (0:0)
    So 22.08. 17:00 1.FK Příbram - Teplice 1:3 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 22.08. 19:30 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:4 (0:4)
    Ne 23.08. 16:30 Č. Budějovice - Slavia Praha 0:6 (0:3)
    Ne 23.08. 16:30 Jablonec - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Karviná - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 18:30 Bohemians 1905 - Ml. Boleslav 4:0 (2:0)

    2.kolo

    28.08. 18:00 Baník Ostrava - Č. Budějovice 2:2 (1:2)
    So 29.08. 17:00 Ml. Boleslav - Zlín 1:3 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Opava - Karviná 1:2 (0:0)
    So 29.08. 17:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 29.08. 19:30 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 4:1 (3:1)
    Ne 30.08. 16:30 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Pardubice - Teplice 2:1 (1:0)
    Ne 30.08. 19:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 3:0 (2:0)

    3.kolo

    11.09. 18:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Č. Budějovice - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:0 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Teplice - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    So 12.09. 17:00 1.FK Příbram - Opava 1:1 (0:0)
    So 12.09. 19:30 Pardubice - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:30 Zlín - Zbrojovka Brno 3:1 (1:1)
    Ne 13.09. 16:30 Karviná - Sparta Praha 2:5 (2:2)
    Ne 13.09. 19:00 Viktoria Plzeň - Ml. Boleslav 2:1 (1:1)

    4.kolo

    18.09. 20:00 Slavia Praha - Teplice 5:1 (3:0)
    So 19.09. 16:30 Opava - Č. Budějovice 0:0 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Baník Ostrava - Pardubice 3:0 (1:0)
    So 19.09. 19:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 1:4 (0:2)
    Ne 20.09. 15:30 Slovan Liberec - Karviná 1:1 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:4 (1:1)
    Ne 20.09. 18:00 Sparta Praha - Zlín 3:1 (0:1)
    Po 21.09. 18:00 Ml. Boleslav - Jablonec 2:0 (1:0)
    So 14.11. 16:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 5:1 (1:0)

    6.kolo

    02.10. 19:00 1.FC Slovácko - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 03.10. 16:30 Zbrojovka Brno - Karviná 0:2 (0:0)
    So 03.10. 16:30 Ml. Boleslav - Č. Budějovice 2:2 (2:1)
    So 03.10. 16:30 Opava - Teplice 2:1 (1:1)
    So 03.10. 19:00 Sparta Praha - Jablonec 2:1 (2:0)
    Ne 04.10. 15:30 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)
    Ne 04.10. 15:30 Bohemians 1905 - Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 3:0 (0:0)
    Ne 04.10. 18:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:1 (0:0)

    7.kolo

    06.11. 18:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Pardubice - Opava 1:0 (0:0)
    So 07.11. 16:00 Č. Budějovice - Zlín 1:2 (1:0)
    So 07.11. 16:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 07.11. 18:15 1.FK Příbram - Baník Ostrava 0:4 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Teplice - Slovan Liberec 1:2 (1:2)
    Ne 08.11. 14:00 Karviná - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    Ne 08.11. 16:00 Slavia Praha - Ml. Boleslav 1:0 (1:0)
    Ne 08.11. 18:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 3:1 (3:0)

    8.kolo

    20.11. 18:45 Slovan Liberec - Jablonec 1:3 (1:1)
    So 21.11. 14:00 Ml. Boleslav - Pardubice 4:1 (3:0)
    So 21.11. 16:00 Sigma Olomouc - Karviná 3:0 (1:0)
    So 21.11. 16:00 Bohemians 1905 - Teplice 2:0 (1:0)
    So 21.11. 18:30 Opava - Slavia Praha 0:6 (0:1)
    Ne 22.11. 14:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 1:1 (1:0)
    Ne 22.11. 16:00 Zlín - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    Ne 22.11. 18:30 Sparta Praha - Č. Budějovice 2:4 (1:1)
    St 30.12. 00:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko

    5.kolo

    So 26.09. 16:30 Zlín - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Karviná - Ml. Boleslav 0:0 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Teplice - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
    So 26.09. 19:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 15:30 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 4:1 (2:0)
    Ne 27.09. 15:30 Jablonec - Opava 4:1 (2:1)
    Ne 27.09. 15:30 Pardubice - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 19:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:3 (1:2)
    St 25.11. 17:00 Č. Budějovice - Bohemians 1905 2:1 (2:0)

    9.kolo

    27.11. 18:00 Pardubice - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
    So 28.11. 14:00 1.FK Příbram - Ml. Boleslav 2:1 (0:1)
    So 28.11. 16:00 1.FC Slovácko - Opava 3:1 (3:1)
    So 28.11. 16:00 Karviná - Zlín 0:2 (0:2)
    So 28.11. 18:30 Č. Budějovice - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Ne 29.11. 16:00 Teplice - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 29.11. 18:30 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    St 30.12. 00:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec
    St 30.12. 00:00 Jablonec - Bohemians 1905

    10.kolo

    04.12. 18:00 Bohemians 1905 - Pardubice
    So 05.12. 14:00 Opava - Baník Ostrava
    So 05.12. 16:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram
    So 05.12. 16:00 Zlín - Jablonec
    So 05.12. 18:30 Viktoria Plzeň - Karviná
    Ne 06.12. 14:00 Zbrojovka Brno - Č. Budějovice
    Ne 06.12. 16:00 Ml. Boleslav - Teplice
    Ne 06.12. 18:30 Sparta Praha - Slavia Praha
    Po 07.12. 18:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko

    11.kolo

    So 12.12. 14:30 Opava - Ml. Boleslav
    So 12.12. 14:30 Baník Ostrava - Bohemians 1905
    So 12.12. 14:30 Č. Budějovice - Karviná
    So 12.12. 14:30 1.FC Slovácko - Sparta Praha
    So 12.12. 14:30 Slavia Praha - Slovan Liberec
    So 12.12. 14:30 Teplice - Sigma Olomouc
    So 12.12. 14:30 Jablonec - Viktoria Plzeň
    So 12.12. 14:30 1.FK Příbram - Zlín
    So 12.12. 14:30 Pardubice - Zbrojovka Brno

    12.kolo

    St 16.12. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram
    St 16.12. 17:00 Zlín - Slavia Praha
    St 16.12. 17:00 Sigma Olomouc - Č. Budějovice
    St 16.12. 17:00 Karviná - Jablonec
    St 16.12. 17:00 Slovan Liberec - Opava
    St 16.12. 17:00 Viktoria Plzeň - Teplice
    St 16.12. 17:00 Ml. Boleslav - Baník Ostrava
    St 16.12. 17:00 Sparta Praha - Pardubice
    St 16.12. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko

    13.kolo

    So 19.12. 14:30 Baník Ostrava - Sparta Praha
    So 19.12. 14:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc
    So 19.12. 14:30 Jablonec - Č. Budějovice
    So 19.12. 14:30 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň
    So 19.12. 14:30 Slovan Liberec - Ml. Boleslav
    So 19.12. 14:30 Slavia Praha - Bohemians 1905
    So 19.12. 14:30 Teplice - Zbrojovka Brno
    So 19.12. 14:30 1.FK Příbram - Karviná
    So 19.12. 14:30 Pardubice - Zlín

    14.kolo

    St 23.12. 14:30 Bohemians 1905 - Opava
    St 23.12. 14:30 Sigma Olomouc - Jablonec
    St 23.12. 14:30 Zlín - Teplice
    St 23.12. 14:30 Karviná - Pardubice
    St 23.12. 14:30 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava
    St 23.12. 14:30 Č. Budějovice - 1.FK Příbram
    St 23.12. 14:30 Viktoria Plzeň - Slavia Praha
    St 23.12. 14:30 Ml. Boleslav - 1.FC Slovácko
    St 23.12. 14:30 Sparta Praha - Slovan Liberec

    15.kolo

    So 16.01. 14:30 Opava - Zlín
    So 16.01. 14:30 Ml. Boleslav - Zbrojovka Brno
    So 16.01. 14:30 Baník Ostrava - Sparta Praha
    So 16.01. 14:30 1.FC Slovácko - Karviná
    So 16.01. 14:30 Teplice - Jablonec
    So 16.01. 14:30 Pardubice - Sigma Olomouc
    So 16.01. 14:30 Slovan Liberec - Bohemians 1905
    So 16.01. 14:30 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň
    So 16.01. 14:30 Pardubice - Č. Budějovice

    16.kolo

    So 30.01. 14:30 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko
    So 30.01. 14:30 Zlín - Baník Ostrava
    So 30.01. 14:30 Sigma Olomouc - Opava
    So 30.01. 14:30 Karviná - Slavia Praha
    So 30.01. 14:30 Č. Budějovice - Teplice
    So 30.01. 14:30 Viktoria Plzeň - Pardubice
    So 30.01. 14:30 Jablonec - 1.FK Příbram
    So 30.01. 14:30 Sparta Praha - Ml. Boleslav
    So 30.01. 14:30 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec

    17.kolo

    So 06.02. 14:30 Sparta Praha - Bohemians 1905
    So 06.02. 14:30 Opava - Zbrojovka Brno
    So 06.02. 14:30 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň
    So 06.02. 14:30 Ml. Boleslav - Sigma Olomouc
    So 06.02. 14:30 1.FC Slovácko - Č. Budějovice
    So 06.02. 14:30 Teplice - Karviná
    So 06.02. 14:30 Slovan Liberec - Zlín
    So 06.02. 14:30 Slavia Praha - Jablonec
    So 06.02. 14:30 Pardubice - 1.FK Příbram

    18.kolo

    So 13.02. 14:30 Teplice - Pardubice
    So 13.02. 14:30 Karviná - Opava
    So 13.02. 14:30 Sigma Olomouc - Sparta Praha
    So 13.02. 14:30 Zlín - Ml. Boleslav
    So 13.02. 14:30 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno
    So 13.02. 14:30 1.FK Příbram - Slavia Praha
    So 13.02. 14:30 Č. Budějovice - Baník Ostrava
    So 13.02. 14:30 Jablonec - 1.FC Slovácko
    So 13.02. 14:30 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec

    19.kolo

    So 20.02. 14:30 1.FC Slovácko - Teplice
    So 20.02. 14:30 Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň
    So 20.02. 14:30 Baník Ostrava - Jablonec
    So 20.02. 14:30 Opava - 1.FK Příbram
    So 20.02. 14:30 Sparta Praha - Karviná
    So 20.02. 14:30 Zbrojovka Brno - Zlín
    So 20.02. 14:30 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc
    So 20.02. 14:30 Slavia Praha - Pardubice
    So 20.02. 14:30 Slovan Liberec - Č. Budějovice

    20.kolo

    So 27.02. 14:30 Karviná - Slovan Liberec
    So 27.02. 14:30 Teplice - Slavia Praha
    So 27.02. 14:30 Jablonec - 1.FC Slovácko
    So 27.02. 14:30 Zlín - Sparta Praha
    So 27.02. 14:30 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
    So 27.02. 14:30 Č. Budějovice - Opava
    So 27.02. 14:30 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905
    So 27.02. 14:30 Jablonec - Ml. Boleslav
    So 27.02. 14:30 Pardubice - Baník Ostrava

    21.kolo

    So 06.03. 14:30 1.FC Slovácko - Slavia Praha
    So 06.03. 14:30 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň
    So 06.03. 14:30 Sparta Praha - 1.FK Příbram
    So 06.03. 14:30 Opava - Jablonec
    So 06.03. 14:30 Baník Ostrava - Teplice
    So 06.03. 14:30 Ml. Boleslav - Karviná
    So 06.03. 14:30 Sigma Olomouc - Zlín
    So 06.03. 14:30 Bohemians 1905 - Č. Budějovice
    So 06.03. 14:30 Slovan Liberec - Pardubice

    22.kolo

    So 13.03. 14:30 Slavia Praha - Baník Ostrava
    So 13.03. 14:30 Teplice - Opava
    So 13.03. 14:30 Karviná - Zbrojovka Brno
    So 13.03. 14:30 1.FK Příbram - Slovan Liberec
    So 13.03. 14:30 Zlín - Bohemians 1905
    So 13.03. 14:30 Č. Budějovice - Ml. Boleslav
    So 13.03. 14:30 Jablonec - Ml. Boleslav
    So 13.03. 14:30 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc
    So 13.03. 14:30 Pardubice - 1.FC Slovácko

    23.kolo

    So 20.03. 14:30 Ml. Boleslav - Slavia Praha
    So 20.03. 14:30 Baník Ostrava - 1.FK Příbram
    So 20.03. 14:30 Sparta Praha - Viktoria Plzeň
    So 20.03. 14:30 Zbrojovka Brno - Jablonec
    So 20.03. 14:30 Opava - Pardubice
    So 20.03. 14:30 Zlín - Č. Budějovice
    So 20.03. 14:30 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko
    So 20.03. 14:30 Bohemians 1905 - Karviná
    So 20.03. 14:30 Slovan Liberec - Teplice

    24.kolo

    So 03.04. 16:30 Slavia Praha - Opava
    So 03.04. 16:30 Karviná - Sigma Olomouc
    So 03.04. 16:30 Teplice - Bohemians 1905
    So 03.04. 16:30 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno
    So 03.04. 16:30 Viktoria Plzeň - Zlín
    So 03.04. 16:30 Jablonec - Slovan Liberec
    So 03.04. 16:30 Č. Budějovice - Sparta Praha
    So 03.04. 16:30 1.FC Slovácko - Baník Ostrava
    So 03.04. 16:30 Pardubice - Ml. Boleslav

    25.kolo

    So 10.04. 16:30 Ml. Boleslav - 1.FK Příbram
    So 10.04. 16:30 Viktoria Plzeň - Č. Budějovice
    So 10.04. 16:30 Opava - 1.FC Slovácko
    So 10.04. 16:30 Zbrojovka Brno - Slavia Praha
    So 10.04. 16:30 Sparta Praha - Teplice
    So 10.04. 16:30 Bohemians 1905 - Jablonec
    So 10.04. 16:30 Sigma Olomouc - Pardubice
    So 10.04. 16:30 Zlín - Karviná
    So 10.04. 16:30 Slovan Liberec - Baník Ostrava

    26.kolo

    So 17.04. 17:00 Slavia Praha - Sparta Praha
    So 17.04. 17:00 Teplice - Ml. Boleslav
    So 17.04. 17:00 Karviná - Viktoria Plzeň
    So 17.04. 17:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc
    So 17.04. 17:00 Baník Ostrava - Opava
    So 17.04. 17:00 Jablonec - Zlín
    So 17.04. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec
    So 17.04. 17:00 Č. Budějovice - Zbrojovka Brno
    So 17.04. 17:00 Pardubice - Bohemians 1905

    27.kolo

    St 21.04. 18:00 Viktoria Plzeň - Jablonec
    St 21.04. 18:00 Ml. Boleslav - Opava
    St 21.04. 18:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko
    St 21.04. 18:00 Zbrojovka Brno - Pardubice
    St 21.04. 18:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava
    St 21.04. 18:00 Zlín - 1.FK Příbram
    St 21.04. 18:00 Sigma Olomouc - Teplice
    St 21.04. 18:00 Karviná - Č. Budějovice
    St 21.04. 18:00 Slovan Liberec - Slavia Praha

    28.kolo

    So 24.04. 17:00 Slavia Praha - Zlín
    So 24.04. 17:00 Teplice - Viktoria Plzeň
    So 24.04. 17:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905
    So 24.04. 17:00 Opava - Slovan Liberec
    So 24.04. 17:00 Baník Ostrava - Ml. Boleslav
    So 24.04. 17:00 Jablonec - Karviná
    So 24.04. 17:00 Č. Budějovice - Sigma Olomouc
    So 24.04. 17:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno
    So 24.04. 17:00 Pardubice - Sparta Praha

    29.kolo

    So 01.05. 17:00 Ml. Boleslav - Slovan Liberec
    So 01.05. 17:00 Č. Budějovice - Jablonec
    So 01.05. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko
    So 01.05. 17:00 Sparta Praha - Opava
    So 01.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Teplice
    So 01.05. 17:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha
    So 01.05. 17:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava
    So 01.05. 17:00 Zlín - Pardubice
    So 01.05. 17:00 Karviná - 1.FK Příbram

    30.kolo

    So 08.05. 17:00 Teplice - Zlín
    So 08.05. 17:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň
    So 08.05. 17:00 Slovan Liberec - Sparta Praha
    So 08.05. 17:00 1.FK Příbram - Č. Budějovice
    So 08.05. 17:00 Opava - Bohemians 1905
    So 08.05. 17:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno
    So 08.05. 17:00 Jablonec - Sigma Olomouc
    So 08.05. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec
    So 08.05. 17:00 Pardubice - Karviná

    31.kolo

    So 15.05. 17:00 Č. Budějovice - Pardubice
    So 15.05. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram
    So 15.05. 17:00 Jablonec - Teplice
    So 15.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Ml. Boleslav
    So 15.05. 17:00 Sparta Praha - Baník Ostrava
    So 15.05. 17:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec
    So 15.05. 17:00 Zlín - Opava
    So 15.05. 17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha
    So 15.05. 17:00 Karviná - 1.FC Slovácko

    32.kolo

    St 19.05. 18:00 Teplice - Č. Budějovice
    St 19.05. 18:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno
    St 19.05. 18:00 Slavia Praha - Karviná
    St 19.05. 18:00 1.FK Příbram - Jablonec
    St 19.05. 18:00 Opava - Sigma Olomouc
    St 19.05. 18:00 Baník Ostrava - Zlín
    St 19.05. 18:00 1.FC Slovácko - Zlín
    St 19.05. 18:00 Pardubice - Viktoria Plzeň
    St 19.05. 18:00 Ml. Boleslav - Sparta Praha

    33.kolo

    Ne 23.05. 17:00 Č. Budějovice - 1.FC Slovácko
    Ne 23.05. 17:00 Jablonec - Slavia Praha
    Ne 23.05. 17:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava
    Ne 23.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Opava
    Ne 23.05. 17:00 1.FK Příbram - Pardubice
    Ne 23.05. 17:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha
    Ne 23.05. 17:00 Sigma Olomouc - Ml. Boleslav
    Ne 23.05. 17:00 Zlín - Slovan Liberec
    Ne 23.05. 17:00 Karviná - Teplice

    34.kolo

    28.05. 18:00 Teplice - 1.FK Příbram
    28.05. 18:00 Pardubice - Č. Budějovice
    28.05. 18:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc
    28.05. 18:00 Opava - Viktoria Plzeň
    28.05. 18:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno
    28.05. 18:00 Baník Ostrava - Karviná
    28.05. 18:00 Slavia Praha - Zlín
    28.05. 18:00 Ml. Boleslav - Bohemians 1905
    28.05. 18:00 Teplice - Jablonec
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 7 2 0 27:3 23
    2. 9 7 0 2 24:13 21
    3. 9 5 3 1 15:8 18
    4. 9 5 2 2 19:12 17
    5. 9 5 0 4 13:11 15
    6. 8 4 2 2 13:8 14
    7. 9 4 2 3 10:11 14
    8. 8 4 1 3 12:8 13
    9. 8 4 1 3 13:10 13
    10. 9 3 3 3 9:13 12
    11. 8 3 1 4 11:11 10
    12. 9 2 4 3 11:17 10
    13. 7 2 2 3 10:7 8
    14. 9 2 2 5 11:15 8
    15. 9 2 0 7 9:18 6
    16. 9 1 3 5 8:19 6
    17. 9 1 2 6 7:21 5
    18. 9 1 2 6 7:24 5

    Nejčtenější ze sportu