Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15341
  • Návštěvy: 77/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Házená

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1166
    Týden:
    77
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.09. 16:30 Dukla Praha - Maloměřice 31:26
    So 05.09. 17:00 KP Brno - Zubří 24:21
    So 05.09. 18:00 Lovosice - N. Veselí 31:22
    Ne 06.09. 10:30 Talent Plzeň - Hranice 26:23
    Ne 06.09. 10:30 Karviná - Jičín 27:26
    Ne 06.09. 18:00 Frýdek-Místek - Kopřivnice 29:28

    2.kolo

    So 12.09. 10:00 Hranice - Karviná 25:28
    So 12.09. 17:00 N. Veselí - Maloměřice 25:22
    So 12.09. 18:00 Zubří - Talent Plzeň 26:32
    So 12.09. 18:00 Kopřivnice - KP Brno 30:25
    Út 29.09. 19:00 Jičín - Dukla Praha 24:24
    So 10.10. 17:00 Lovosice - Frýdek-Místek 32:33

    4.kolo

    St 23.09. 17:00 Hranice - Maloměřice 24:15
    So 26.09. 17:00 Lovosice - Talent Plzeň 33:32
    So 26.09. 18:00 Zubří - Dukla Praha 31:23
    Ne 27.09. 18:00 Frýdek-Místek - KP Brno 34:31
    St 30.09. 17:00 Kopřivnice - Karviná 27:20
    Út 06.10. 19:00 N. Veselí - Jičín 24:25

    6.kolo

    Út 06.10. 20:15 Frýdek-Místek - Karviná 28:22
    St 07.10. 18:00 Lovosice - Dukla Praha 28:28
    So 10.10. 17:00 N. Veselí - Hranice 22:26
    St 02.12. 17:00 Kopřivnice - Maloměřice 28:23
    St 20.01. 18:00 Zubří - Jičín
    St 27.01. 18:00 KP Brno - Talent Plzeň

    10.kolo

    So 14.11. 15:30 Lovosice - Zubří 32:39
    So 14.11. 17:00 N. Veselí - Kopřivnice 24:24
    So 14.11. 17:00 KP Brno - Jičín 27:28
    Ne 15.11. 10:30 Talent Plzeň - Maloměřice 37:26
    Ne 15.11. 17:00 Frýdek-Místek - Hranice 24:30
    St 18.11. 17:10 Karviná - Dukla Praha 29:26

    11.kolo

    So 21.11. 10:30 Hranice - KP Brno 22:22
    So 21.11. 11:30 Maloměřice - Karviná 27:42
    So 21.11. 16:00 Kopřivnice - Lovosice 29:36
    So 21.11. 18:00 Jičín - Talent Plzeň 27:34
    So 21.11. 18:00 Zubří - Frýdek-Místek 27:25
    St 02.12. 18:00 Dukla Praha - N. Veselí 31:27

    12.kolo

    St 25.11. 15:00 N. Veselí - Lovosice 18:25
    So 28.11. 10:00 Hranice - Talent Plzeň 24:24
    So 28.11. 16:00 Maloměřice - Dukla Praha 25:39
    So 28.11. 18:00 Kopřivnice - Frýdek-Místek 31:31
    So 28.11. 18:00 Zubří - KP Brno 19:20
    So 28.11. 18:00 Jičín - Karviná 18:29

    13.kolo

    Út 01.12. 00:00 KP Brno - Kopřivnice výsledek
    So 05.12. 11:00 Maloměřice - N. Veselí 30:24
    So 05.12. 15:30 Frýdek-Místek - Lovosice 27:30
    So 05.12. 16:30 Dukla Praha - Jičín 36:25
    Ne 06.12. 10:30 Karviná - Hranice 31:20
    Ne 06.12. 10:30 Talent Plzeň - Zubří 33:29

    14.kolo

    St 09.12. 16:00 Hranice - Dukla Praha 24:30
    St 09.12. 17:00 Zubří - Karviná 21:29
    So 12.12. 17:00 N. Veselí - Frýdek-Místek 25:31
    So 12.12. 18:00 Kopřivnice - Talent Plzeň 25:30
    So 12.12. 18:00 Jičín - Maloměřice 38:17
    St 20.01. 18:00 Lovosice - KP Brno

    15.kolo

    St 16.12. 18:30 Jičín - N. Veselí 29:24
    18.12. 17:00 Dukla Praha - Zubří 35:24
    So 19.12. 11:00 Maloměřice - Hranice 22:20
    So 19.12. 16:00 Karviná - Kopřivnice 30:23
    So 19.12. 17:00 KP Brno - Frýdek-Místek 26:35
    Ne 20.12. 10:30 Talent Plzeň - Lovosice 35:24

    3.kolo

    So 19.09. 11:00 Maloměřice - Jičín 20:34
    Ne 20.09. 10:30 Talent Plzeň - Kopřivnice 32:34
    Ne 20.09. 10:30 Karviná - Zubří 33:22
    Út 22.12. 19:30 Frýdek-Místek - N. Veselí 32:19
    08.01. 18:00 KP Brno - Lovosice 30:25
    Út 30.03. 00:00 Dukla Praha - Hranice

    5.kolo

    So 03.10. 11:30 Maloměřice - Zubří 27:30
    So 03.10. 16:30 Dukla Praha - Kopřivnice 25:31
    So 03.10. 18:00 Jičín - Hranice 28:16
    Ne 04.10. 10:30 Talent Plzeň - Frýdek-Místek 35:33
    Ne 04.10. 10:30 Karviná - Lovosice 32:25
    So 16.01. 17:00 KP Brno - N. Veselí 20:20

    8.kolo

    So 23.01. 17:00 N. Veselí - Zubří
    So 23.01. 17:00 Lovosice - Jičín
    So 23.01. 17:00 KP Brno - Dukla Praha
    So 23.01. 18:00 Kopřivnice - Hranice
    So 23.01. 18:00 Frýdek-Místek - Maloměřice
    So 23.01. 19:00 Talent Plzeň - Karviná

    9.kolo

    St 23.12. 19:50 Maloměřice - KP Brno 19:36
    So 30.01. 10:00 Hranice - Lovosice
    So 30.01. 16:30 Dukla Praha - Talent Plzeň
    So 30.01. 18:00 Jičín - Frýdek-Místek
    So 30.01. 18:00 Zubří - Kopřivnice
    Ne 31.01. 10:30 Karviná - N. Veselí

    16.kolo

    St 03.02. 00:00 N. Veselí - KP Brno
    St 03.02. 00:00 Frýdek-Místek - Talent Plzeň
    St 03.02. 00:00 Lovosice - Karviná
    St 03.02. 00:00 Kopřivnice - Dukla Praha
    St 03.02. 00:00 Zubří - Maloměřice
    St 03.02. 00:00 Hranice - Jičín

    17.kolo

    So 06.02. 00:00 Hranice - N. Veselí
    So 06.02. 00:00 Jičín - Zubří
    So 06.02. 00:00 Maloměřice - Kopřivnice
    So 06.02. 00:00 Dukla Praha - Lovosice
    So 06.02. 00:00 Karviná - Frýdek-Místek
    So 06.02. 00:00 Talent Plzeň - KP Brno

    7.kolo

    Út 22.12. 16:30 Hranice - Zubří 19:17
    So 09.01. 11:00 Maloměřice - Lovosice 26:34
    St 10.02. 17:30 Talent Plzeň - N. Veselí
    St 10.02. 18:30 Karviná - KP Brno
    St 24.02. 18:00 Dukla Praha - Frýdek-Místek
    St 03.03. 18:30 Jičín - Kopřivnice

    18.kolo

    So 13.02. 00:00 N. Veselí - Talent Plzeň
    So 13.02. 00:00 KP Brno - Karviná
    So 13.02. 00:00 Frýdek-Místek - Dukla Praha
    So 13.02. 00:00 Lovosice - Maloměřice
    So 13.02. 00:00 Kopřivnice - Jičín
    So 13.02. 00:00 Zubří - Hranice

    19.kolo

    So 20.02. 00:00 Zubří - N. Veselí
    So 20.02. 00:00 Hranice - Kopřivnice
    So 20.02. 00:00 Jičín - Lovosice
    So 20.02. 00:00 Maloměřice - Frýdek-Místek
    So 20.02. 00:00 Dukla Praha - KP Brno
    So 20.02. 00:00 Karviná - Talent Plzeň

    20.kolo

    So 27.02. 00:00 N. Veselí - Karviná
    So 27.02. 00:00 Talent Plzeň - Dukla Praha
    So 27.02. 00:00 KP Brno - Maloměřice
    So 27.02. 00:00 Frýdek-Místek - Jičín
    So 27.02. 00:00 Lovosice - Hranice
    So 27.02. 00:00 Kopřivnice - Zubří

    21.kolo

    So 06.03. 00:00 Kopřivnice - N. Veselí
    So 06.03. 00:00 Zubří - Lovosice
    So 06.03. 00:00 Hranice - Frýdek-Místek
    So 06.03. 00:00 Jičín - KP Brno
    So 06.03. 00:00 Maloměřice - Talent Plzeň
    So 06.03. 00:00 Dukla Praha - Karviná

    22.kolo

    So 20.03. 00:00 N. Veselí - Dukla Praha
    So 20.03. 00:00 Karviná - Maloměřice
    So 20.03. 00:00 Talent Plzeň - Jičín
    So 20.03. 00:00 KP Brno - Hranice
    So 20.03. 00:00 Frýdek-Místek - Zubří
    So 20.03. 00:00 Lovosice - Kopřivnice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 10 0 2 352:288 20
    2. 11 8 1 2 350:304 17
    3. 12 7 1 4 362:336 15
    4. 11 6 2 3 328:294 14
    5. 11 6 1 4 302:278 13
    6. 12 6 1 5 355:351 13
    7. 11 5 2 4 310:305 12
    8. 10 4 2 4 261:253 10
    9. 12 4 2 6 273:289 10
    10. 12 4 0 8 306:332 8
    11. 12 1 2 9 274:326 4
    12. 14 2 0 12 325:442 4

    Nejčtenější ze sportu