Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15343
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Plzeňský kraj

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1287
    Týden:
    54
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.09. 16:15 Klatovy B - Sokolov B 7:1
    So 26.09. 17:00 Nejdek - M. Lázně 9:2
    So 26.09. 17:00 HK Rokycany - Tachov 10:3
    So 26.09. 19:00 Domažlice - Kaznějov 5:1
    Ne 27.09. 17:00 Stadion Cheb B - Meteor Třemošná 8:4

    2.kolo

    So 03.10. 17:00 M. Lázně - Kaznějov 4:6
    So 03.10. 17:00 Nejdek - HK Rokycany 7:4
    So 03.10. 18:00 Tachov - Stadion Cheb B 5:4
    Ne 04.10. 13:45 Meteor Třemošná - Klatovy B odloženo
    Ne 04.10. 15:30 Sokolov B - Domažlice odloženo

    3.kolo

    So 10.10. 00:00 Klatovy B - Tachov odloženo
    So 10.10. 17:00 HK Rokycany - M. Lázně odloženo
    So 10.10. 17:30 Kaznějov - Sokolov B odloženo
    So 10.10. 19:15 Domažlice - Meteor Třemošná odloženo
    Ne 11.10. 17:00 Stadion Cheb B - Nejdek odloženo

    4.kolo

    So 17.10. 00:00 Nejdek - Klatovy B odloženo
    So 17.10. 15:30 Meteor Třemošná - Kaznějov odloženo
    So 17.10. 17:00 HK Rokycany - Stadion Cheb B odloženo
    So 17.10. 18:45 M. Lázně - Sokolov B odloženo
    Ne 18.10. 16:45 Tachov - Domažlice odloženo

    5.kolo

    So 24.10. 00:00 Klatovy B - HK Rokycany odloženo
    So 24.10. 00:00 Sokolov B - Meteor Třemošná odloženo
    So 24.10. 17:00 Stadion Cheb B - M. Lázně odloženo
    So 24.10. 17:30 Kaznějov - Tachov odloženo
    So 24.10. 18:00 Domažlice - Nejdek odloženo

    6.kolo

    So 31.10. 00:00 M. Lázně - Meteor Třemošná odloženo
    So 31.10. 00:00 Tachov - Sokolov B odloženo
    So 31.10. 00:00 Nejdek - Kaznějov odloženo
    So 31.10. 00:00 HK Rokycany - Domažlice odloženo
    So 31.10. 00:00 Stadion Cheb B - Klatovy B odloženo

    7.kolo

    So 07.11. 00:00 Klatovy B - M. Lázně odloženo
    So 07.11. 00:00 Domažlice - Stadion Cheb B odloženo
    So 07.11. 00:00 Kaznějov - HK Rokycany odloženo
    So 07.11. 00:00 Sokolov B - Nejdek odloženo
    So 07.11. 00:00 Meteor Třemošná - Tachov odloženo

    8.kolo

    So 14.11. 00:00 M. Lázně - Tachov odloženo
    So 14.11. 00:00 Nejdek - Meteor Třemošná odloženo
    So 14.11. 00:00 HK Rokycany - Sokolov B odloženo
    So 14.11. 00:00 Stadion Cheb B - Kaznějov odloženo
    So 14.11. 00:00 Klatovy B - Domažlice odloženo

    9.kolo

    So 21.11. 00:00 Domažlice - M. Lázně odloženo
    So 21.11. 00:00 Kaznějov - Klatovy B odloženo
    So 21.11. 00:00 Sokolov B - Stadion Cheb B odloženo
    So 21.11. 00:00 Meteor Třemošná - HK Rokycany odloženo
    So 21.11. 00:00 Tachov - Nejdek odloženo

    10.kolo

    So 28.11. 00:00 M. Lázně - Nejdek odloženo
    So 28.11. 00:00 Tachov - HK Rokycany odloženo
    So 28.11. 00:00 Meteor Třemošná - Stadion Cheb B odloženo
    So 28.11. 00:00 Sokolov B - Klatovy B odloženo
    So 28.11. 00:00 Kaznějov - Domažlice odloženo

    11.kolo

    So 05.12. 00:00 Kaznějov - M. Lázně odloženo
    So 05.12. 00:00 Domažlice - Sokolov B odloženo
    So 05.12. 00:00 Klatovy B - Meteor Třemošná odloženo
    So 05.12. 00:00 Stadion Cheb B - Tachov odloženo
    So 05.12. 00:00 HK Rokycany - Nejdek odloženo

    12.kolo

    So 12.12. 00:00 M. Lázně - HK Rokycany odloženo
    So 12.12. 00:00 Nejdek - Stadion Cheb B odloženo
    So 12.12. 00:00 Tachov - Klatovy B odloženo
    So 12.12. 00:00 Meteor Třemošná - Domažlice odloženo
    So 12.12. 00:00 Sokolov B - Kaznějov odloženo

    13.kolo

    So 19.12. 00:00 Sokolov B - M. Lázně odloženo
    So 19.12. 00:00 Kaznějov - Meteor Třemošná odloženo
    So 19.12. 00:00 Domažlice - Tachov odloženo
    So 19.12. 00:00 Klatovy B - Nejdek odloženo
    So 19.12. 00:00 Stadion Cheb B - HK Rokycany odloženo

    14.kolo

    So 09.01. 00:00 M. Lázně - Stadion Cheb B
    So 09.01. 00:00 HK Rokycany - Klatovy B
    So 09.01. 00:00 Nejdek - Domažlice
    So 09.01. 00:00 Tachov - Kaznějov
    So 09.01. 00:00 Meteor Třemošná - Sokolov B

    15.kolo

    So 16.01. 00:00 Meteor Třemošná - M. Lázně
    So 16.01. 00:00 Sokolov B - Tachov
    So 16.01. 00:00 Kaznějov - Nejdek
    So 16.01. 00:00 Domažlice - HK Rokycany
    So 16.01. 00:00 Klatovy B - Stadion Cheb B

    16.kolo

    So 23.01. 00:00 M. Lázně - Klatovy B
    So 23.01. 00:00 Stadion Cheb B - Domažlice
    So 23.01. 00:00 HK Rokycany - Kaznějov
    So 23.01. 00:00 Nejdek - Sokolov B
    So 23.01. 00:00 Tachov - Meteor Třemošná

    17.kolo

    So 30.01. 00:00 Tachov - M. Lázně
    So 30.01. 00:00 Meteor Třemošná - Nejdek
    So 30.01. 00:00 Sokolov B - HK Rokycany
    So 30.01. 00:00 Kaznějov - Stadion Cheb B
    So 30.01. 00:00 Domažlice - Klatovy B

    18.kolo

    So 06.02. 00:00 M. Lázně - Domažlice
    So 06.02. 00:00 Klatovy B - Kaznějov
    So 06.02. 00:00 Stadion Cheb B - Sokolov B
    So 06.02. 00:00 HK Rokycany - Meteor Třemošná
    So 06.02. 00:00 Nejdek - Tachov
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 2 2 0 0 0 16:6 6
    2. 1 1 0 0 0 7:1 3
    3. 2 1 0 0 1 14:10 3
    4. 1 1 0 0 0 5:1 3
    5. 2 1 0 0 1 12:9 3
    6. 2 1 0 0 1 7:9 3
    7. 2 1 0 0 1 8:14 3
    8. 1 0 0 0 1 4:8 0
    9. 1 0 0 0 1 1:7 0
    10. 2 0 0 0 2 6:15 0

    Nejčtenější ze sportu