Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15353
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1681
    Týden:
    46
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    9.kolo

    Ne 18.10. 00:00 Dukla Praha - H. Králové B výsledek
    Ne 18.10. 00:00 Slavia HK - Ml. Boleslav B výsledek
    Ne 18.10. 00:00 FŠ Litvínov - Teplice výsledek
    Ne 18.10. 00:00 Sparta Praha B - Tempo výsledek
    Ne 18.10. 00:00 Pardubice B - FC Liberec-mládež výsledek
    Ne 18.10. 00:00 Meteor B - Jablonec výsledek
    Ne 18.10. 00:00 Admira Praha - Neratovice výsledek
    Ne 18.10. 00:00 Chrudim - Ústí n/L výsledek

    10.kolo

    Ne 25.10. 00:00 H. Králové B - Ústí n/L výsledek
    Ne 25.10. 00:00 Neratovice - Chrudim výsledek
    Ne 25.10. 00:00 Jablonec - Admira Praha výsledek
    Ne 25.10. 00:00 FC Liberec-mládež - Meteor B výsledek
    Ne 25.10. 00:00 Tempo - Pardubice B výsledek
    Ne 25.10. 00:00 Teplice - Sparta Praha B výsledek
    Ne 25.10. 00:00 Ml. Boleslav B - FŠ Litvínov výsledek
    Ne 25.10. 00:00 Dukla Praha - Slavia HK výsledek

    11.kolo

    Ne 01.11. 00:00 Slavia HK - H. Králové B výsledek
    Ne 01.11. 00:00 FŠ Litvínov - Dukla Praha výsledek
    Ne 01.11. 00:00 Sparta Praha B - Ml. Boleslav B výsledek
    Ne 01.11. 00:00 Pardubice B - Teplice výsledek
    Ne 01.11. 00:00 Meteor B - Tempo výsledek
    Ne 01.11. 00:00 Admira Praha - FC Liberec-mládež výsledek
    Ne 01.11. 00:00 Chrudim - Jablonec výsledek
    Ne 01.11. 00:00 Ústí n/L - Neratovice výsledek

    1.kolo

    Ne 23.08. 10:00 Sparta Praha B - Pardubice B 4:1 (2:0)
    Ne 23.08. 12:30 Dukla Praha - Chrudim 4:1 (3:1)
    Ne 23.08. 12:30 Slavia HK - Admira Praha 2:5 (1:4)
    Ne 23.08. 12:30 FŠ Litvínov - Meteor B 0:2 (0:0)
    Ne 23.08. 12:45 Teplice - Neratovice 12:1 (3:1)
    Ne 23.08. 13:15 Ml. Boleslav B - Ústí n/L 5:3 (4:2)
    Ne 23.08. 14:15 Tempo - Jablonec 4:3 (3:3)
    Ne 23.08. 14:30 FC Liberec-mládež - H. Králové B 6:0 (4:0)

    2.kolo

    St 26.08. 13:15 H. Králové B - Pardubice B 2:1 np (1:1)
    Ne 30.08. 12:15 Meteor B - Sparta Praha B 0:5 (0:1)
    Ne 30.08. 12:15 Admira Praha - FŠ Litvínov 3:1 (0:0)
    Ne 30.08. 12:15 Chrudim - Slavia HK 2:1 (0:0)
    Ne 30.08. 12:15 Ústí n/L - Dukla Praha 3:2 (1:1)
    Ne 30.08. 12:15 Neratovice - Ml. Boleslav B 2:1 np (0:0)
    Ne 30.08. 12:30 Jablonec - Teplice 1:5 (0:2)
    Ne 30.08. 14:30 FC Liberec-mládež - Tempo 4:3 (1:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Dukla Praha - Neratovice 6:0 (2:0)
    Ne 06.09. 10:00 Sparta Praha B - Admira Praha 2:0 (2:0)
    Ne 06.09. 12:15 Tempo - H. Králové B 1:2 (1:1)
    Ne 06.09. 12:30 Slavia HK - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    Ne 06.09. 12:30 Pardubice B - Meteor B 7:0 (2:0)
    Ne 06.09. 12:45 Teplice - FC Liberec-mládež 3:2 (2:1)
    Ne 06.09. 13:15 Ml. Boleslav B - Jablonec 1:14 (0:5)
    Čt 01.10. 11:00 FŠ Litvínov - Chrudim 3:5 (3:0)

    4.kolo

    Ne 13.09. 10:00 Chrudim - Sparta Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 13.09. 12:15 H. Králové B - Meteor B 3:0 (1:0)
    Ne 13.09. 12:15 Admira Praha - Pardubice B 0:3 (0:2)
    Ne 13.09. 12:15 Ústí n/L - FŠ Litvínov 4:3 (2:0)
    Ne 13.09. 12:15 Neratovice - Slavia HK 0:3 (0:1)
    Ne 13.09. 12:15 Tempo - Teplice 0:5 (0:3)
    Ne 13.09. 12:30 Jablonec - Dukla Praha 2:4 (0:1)
    Ne 13.09. 14:30 FC Liberec-mládež - Ml. Boleslav B 5:2 (2:1)

    5.kolo

    Ne 20.09. 10:00 Sparta Praha B - Ústí n/L 5:4 (4:2)
    Ne 20.09. 12:30 Dukla Praha - FC Liberec-mládež 1:2 np (1:1)
    Ne 20.09. 12:30 Slavia HK - Jablonec 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 12:30 FŠ Litvínov - Neratovice 1:2 np (1:0)
    Ne 20.09. 12:30 Pardubice B - Chrudim 1:2 (1:1)
    Ne 20.09. 12:45 Teplice - H. Králové B 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 13:15 Ml. Boleslav B - Tempo 0:4 (0:2)
    Ne 20.09. 16:15 Meteor B - Admira Praha 0:3 (0:1)

    6.kolo

    St 23.09. 15:15 FC Liberec-mládež - Slavia HK 5:0 (2:0)
    Ne 27.09. 12:15 H. Králové B - Admira Praha 2:0 (0:0)
    Ne 27.09. 12:15 Chrudim - Meteor B 7:1 (5:1)
    Ne 27.09. 12:15 Tempo - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 12:45 Teplice - Ml. Boleslav B 8:1 (1:1)
    St 30.09. 15:15 Neratovice - Sparta Praha B 1:8 (1:2)
    St 07.10. 13:15 Ústí n/L - Pardubice B 0:4 (0:1)
    Čt 22.10. 14:30 Jablonec - FŠ Litvínov odloženo

    7.kolo

    Ne 04.10. 10:00 Sparta Praha B - Jablonec 2:0 (2:0)
    Ne 04.10. 12:15 Admira Praha - Chrudim 1:4 (1:0)
    Ne 04.10. 12:30 Dukla Praha - Teplice 2:5 (1:3)
    Ne 04.10. 12:30 Slavia HK - Tempo 0:2 (0:1)
    Ne 04.10. 12:30 FŠ Litvínov - FC Liberec-mládež 0:2 (0:1)
    Ne 04.10. 13:15 Ml. Boleslav B - H. Králové B 2:1 (0:0)
    Ne 04.10. 16:15 Meteor B - Ústí n/L 3:1 (1:0)
    St 28.10. 16:45 Pardubice B - Neratovice výsledek

    8.kolo

    Ne 11.10. 12:15 H. Králové B - Chrudim 4:1 (3:0)
    Ne 11.10. 12:15 Ústí n/L - Admira Praha 3:2 (2:0)
    Ne 11.10. 12:15 Neratovice - Meteor B 3:1 (2:0)
    Ne 11.10. 12:15 Tempo - FŠ Litvínov 5:1 (1:1)
    Ne 11.10. 12:30 Jablonec - Pardubice B výsledek
    Ne 11.10. 12:45 Teplice - Slavia HK 7:0 (3:0)
    Ne 11.10. 13:15 Ml. Boleslav B - Dukla Praha 1:13 (1:5)
    Ne 11.10. 14:30 FC Liberec-mládež - Sparta Praha B výsledek

    12.kolo

    Ne 08.11. 12:15 H. Králové B - Neratovice výsledek
    Ne 08.11. 12:15 Tempo - Admira Praha výsledek
    Ne 08.11. 12:30 Jablonec - Ústí n/L výsledek
    Ne 08.11. 12:30 Slavia HK - FŠ Litvínov výsledek
    Ne 08.11. 12:45 Teplice - Meteor B výsledek
    Ne 08.11. 13:15 Ml. Boleslav B - Pardubice B výsledek
    Ne 08.11. 14:30 FC Liberec-mládež - Chrudim výsledek
    Ne 08.11. 16:45 Dukla Praha - Sparta Praha B výsledek

    13.kolo

    Ne 15.11. 12:15 FŠ Litvínov - H. Králové B výsledek
    Ne 15.11. 12:15 Sparta Praha B - Slavia HK výsledek
    Ne 15.11. 12:15 Pardubice B - Dukla Praha výsledek
    Ne 15.11. 12:15 Meteor B - Ml. Boleslav B výsledek
    Ne 15.11. 12:15 Admira Praha - Teplice výsledek
    Ne 15.11. 12:15 Chrudim - Tempo výsledek
    Ne 15.11. 12:15 Ústí n/L - FC Liberec-mládež výsledek
    Ne 15.11. 12:15 Neratovice - Jablonec výsledek

    14.kolo

    Ne 22.11. 12:15 H. Králové B - Jablonec výsledek
    Ne 22.11. 12:15 FC Liberec-mládež - Neratovice výsledek
    Ne 22.11. 12:15 Tempo - Ústí n/L výsledek
    Ne 22.11. 12:15 Teplice - Chrudim výsledek
    Ne 22.11. 12:15 Ml. Boleslav B - Admira Praha výsledek
    Ne 22.11. 12:15 Dukla Praha - Meteor B výsledek
    Ne 22.11. 12:15 Slavia HK - Pardubice B výsledek
    Ne 22.11. 12:15 FŠ Litvínov - Sparta Praha B výsledek

    15.kolo

    Ne 29.11. 12:15 Sparta Praha B - H. Králové B výsledek
    Ne 29.11. 12:15 Pardubice B - FŠ Litvínov výsledek
    Ne 29.11. 12:15 Meteor B - Slavia HK výsledek
    Ne 29.11. 12:15 Admira Praha - Dukla Praha výsledek
    Ne 29.11. 12:15 Chrudim - Ml. Boleslav B výsledek
    Ne 29.11. 12:15 Ústí n/L - Teplice výsledek
    Ne 29.11. 12:15 Neratovice - Tempo výsledek
    Ne 29.11. 12:15 Jablonec - FC Liberec-mládež výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 8 0 0 0 47:7 24
    2. 7 6 0 0 1 26:7 18
    3. 8 6 0 0 2 23:15 18
    4. 7 5 1 0 1 25:9 17
    5. 8 5 0 0 3 20:15 15
    6. 8 4 1 0 3 13:13 14
    7. 8 4 0 1 3 32:14 13
    8. 8 4 0 0 4 20:24 12
    9. 6 3 0 1 2 17:7 10
    10. 8 3 0 0 5 14:17 9
    11. 7 1 2 0 4 7:32 7
    12. 8 2 0 1 5 13:49 7
    13. 6 2 0 0 4 21:16 6
    14. 8 2 0 0 6 7:29 6
    15. 8 1 0 0 7 6:24 3
    16. 7 0 0 1 6 9:22 1

    Nejčtenější ze sportu