Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15362
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Frýdek-Místek  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    807
    Týden:
    13
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 29.08. 09:30 Mosty - Návsí 7:1 (6:0)
    So 29.08. 10:00 Vendryně - Nebory 0:4 (0:3)
    Ne 30.08. 10:30 Písek - Oldřichovice 3:5 (1:2)
    Ne 30.08. 12:00 Milíkov - Hrádek 29:0 (11:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Oldřichovice - Mosty 2:6 (0:4)
    Ne 06.09. 10:00 Hrádek - Vendryně 0:20 (0:9)
    Ne 06.09. 14:15 Nebory - Písek 11:0 (2:0)
    St 09.09. 17:00 Návsí - Milíkov 1:7 (1:4)

    6.kolo

    So 12.09. 09:30 Mosty - Nebory 0:3 (0:2)
    So 12.09. 10:00 Vendryně - Písek 7:0 (3:0)
    Ne 13.09. 10:00 Hrádek - Návsí 0:14 (0:7)
    Ne 13.09. 11:00 Milíkov - Oldřichovice 6:0 (4:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:00 Oldřichovice - Hrádek 14:0 (6:0)
    Ne 20.09. 10:00 Návsí - Vendryně 1:6 (1:3)
    Ne 20.09. 13:45 Nebory - Milíkov 4:4 (3:1)
    St 14.10. 16:00 Písek - Mosty výsledek

    2.kolo

    So 03.10. 09:30 Mosty - Milíkov 4:3 (2:0)
    So 03.10. 10:00 Oldřichovice - Vendryně 2:6 (1:1)
    Ne 04.10. 10:30 Písek - Hrádek 9:0 (6:0)
    Ne 04.10. 13:15 Nebory - Návsí 13:0 (6:0)

    1.kolo

    Ne 27.09. 10:00 Návsí - Oldřichovice 1:2 (0:0)
    Po 28.09. 13:15 Hrádek - Nebory 0:30 (0:15)
    St 07.10. 16:00 Mosty - Vendryně 2:2 (1:2)
    Čt 08.10. 16:00 Milíkov - Písek 8:1 (3:1)

    3.kolo

    So 10.10. 10:00 Oldřichovice - Nebory výsledek
    Ne 11.10. 10:00 Milíkov - Vendryně 3:1 (3:1)
    Ne 11.10. 10:00 Hrádek - Mosty 0:11 (0:4)
    Ne 11.10. 10:00 Návsí - Písek 2:2 (2:1)

    8.kolo

    So 17.10. 10:00 Vendryně - Mosty výsledek
    So 17.10. 10:00 Oldřichovice - Návsí výsledek
    Ne 18.10. 10:30 Písek - Milíkov výsledek
    Ne 18.10. 12:45 Nebory - Hrádek výsledek

    9.kolo

    So 24.10. 10:00 Vendryně - Oldřichovice výsledek
    Ne 25.10. 09:00 Milíkov - Mosty výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Návsí - Nebory výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Hrádek - Písek výsledek

    10.kolo

    St 28.10. 09:30 Mosty - Hrádek výsledek
    St 28.10. 10:00 Vendryně - Milíkov výsledek
    St 28.10. 10:30 Písek - Návsí výsledek
    St 28.10. 11:45 Nebory - Oldřichovice výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 10:00 Oldřichovice - Písek výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Návsí - Mosty výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Hrádek - Milíkov výsledek
    Ne 01.11. 11:45 Nebory - Vendryně výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 5 1 0 65:4 16
    2. 7 5 1 1 60:11 16
    3. 7 4 1 2 42:12 13
    4. 6 4 1 1 30:11 13
    5. 6 3 0 3 25:22 9
    6. 7 1 1 5 20:37 4
    7. 6 1 1 4 15:33 4
    8. 7 0 0 7 0:127 0

    Nejčtenější ze sportu