Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15363
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Frýdek-Místek  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    602
    Týden:
    19
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.10. 09:00 Bystřice - Lučina výsledek
    So 24.10. 10:00 Čeladná - Tošanovice výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Bukovec - Hukvaldy výsledek
    Ne 25.10. 11:30 Metylovice - Dobrá výsledek

    4.kolo

    So 29.08. 10:00 Tošanovice - Lučina 7:2 (5:0)
    Čt 03.09. 17:00 Dobrá - Bystřice 8:3 (3:1)
    Út 08.09. 16:00 Dobratice - Hukvaldy 5:4 (4:1)
    Út 29.09. 16:30 Čeladná - Metylovice 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 09:00 Bystřice - Bukovec 1:1 (0:0)
    So 05.09. 10:00 Čeladná - Hukvaldy 12:0 (5:0)
    So 05.09. 13:30 Lučina - Dobrá 0:4 (0:2)
    So 05.09. 14:15 Dobratice - Tošanovice 1:9 (0:4)

    6.kolo

    So 12.09. 10:00 Tošanovice - Hukvaldy 12:1 (6:0)
    Ne 13.09. 12:00 Dobrá - Dobratice 13:1 (7:1)
    Ne 13.09. 13:45 Bukovec - Lučina 4:1 (3:0)
    Čt 24.09. 16:30 Metylovice - Bystřice 4:1 (0:1)

    7.kolo

    So 19.09. 09:00 Bystřice - Čeladná 4:10 (1:6)
    So 19.09. 10:00 Tošanovice - Dobrá 5:3 (2:1)
    So 19.09. 13:00 Lučina - Metylovice 4:5 (1:2)
    So 19.09. 13:45 Dobratice - Bukovec 5:7 (1:4)

    8.kolo

    Ne 27.09. 10:00 Čeladná - Lučina 6:0 (3:0)
    Ne 27.09. 12:00 Dobrá - Hukvaldy 13:2 (9:1)
    Ne 27.09. 13:30 Metylovice - Dobratice 7:5 (6:2)
    Ne 27.09. 13:45 Bukovec - Tošanovice 2:9 (1:6)

    9.kolo

    So 03.10. 09:00 Bystřice - Hukvaldy 13:2 (7:0)
    So 03.10. 10:00 Tošanovice - Metylovice 8:0 (2:0)
    St 28.10. 10:00 Dobrá - Bukovec výsledek
    St 28.10. 10:30 Dobratice - Čeladná výsledek

    3.kolo

    So 10.10. 09:00 Bystřice - Tošanovice 2:2 (0:0)
    So 10.10. 10:00 Čeladná - Bukovec 7:3 (6:0)
    So 10.10. 12:00 Lučina - Dobratice 0:2 (0:1)
    Ne 11.10. 12:30 Metylovice - Hukvaldy 6:4 (3:2)

    2.kolo

    So 17.10. 12:00 Lučina - Hukvaldy výsledek
    So 17.10. 12:45 Dobratice - Bystřice výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Bukovec - Metylovice výsledek
    Ne 18.10. 12:00 Dobrá - Čeladná výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 6 1 0 52:11 19
    2. 5 4 1 0 35:7 13
    3. 6 4 1 1 22:22 13
    4. 5 4 0 1 41:11 12
    5. 5 2 1 2 17:23 7
    6. 6 2 0 4 19:40 6
    7. 6 1 2 3 24:27 5
    8. 6 0 0 6 7:28 0
    9. 6 0 0 6 13:61 0

    Nejčtenější ze sportu