Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15374
  • Návštěvy: 76/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    992
    Týden:
    76
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    43.kolo

    Út 00.00. 00:00 - výsledek

    1.kolo

    So 12.09. 16:00 Ponferradina - Castellón 1:2 (1:1)
    So 12.09. 18:15 Leganés - Las Palmas 1:0 (0:0)
    So 12.09. 18:15 Gijón - Logronés 1:0 (0:0)
    So 12.09. 21:00 Esp. Barcelona - Albacete 3:0 (2:0)
    Ne 13.09. 12:00 Oviedo - Cartagena 0:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Mallorca - Vallecano 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 18:15 Fuenlabrada - CD Lugo 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 18:15 Mirandés - Alcorcón 0:0 (0:0)
    Ne 13.09. 21:00 Tenerife - Málaga 2:0 (1:0)
    St 04.11. 19:00 Zaragoza - Girona 2:2 (0:1)
    Čt 05.11. 19:00 Sabadell - Alméria 1:2 (1:1)

    2.kolo

    18.09. 21:00 Castellón - Málaga 0:1 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Mirandés - Oviedo 1:1 (0:0)
    So 19.09. 18:15 Alcorcón - Tenerife 2:0 (0:0)
    So 19.09. 21:00 Vallecano - Sabadell 2:1 (0:1)
    Ne 20.09. 12:00 CD Lugo - Leganés 2:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Esp. Barcelona - Mallorca 0:0 (0:0)
    Ne 20.09. 18:15 Albacete - Ponferradina 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 20:30 Las Palmas - Fuenlabrada 3:3 (1:0)
    Po 21.09. 21:00 Cartagena - Gijón 0:1 (0:0)
    St 09.12. 19:00 Alméria - Zaragoza 1:0 (0:0)
    Čt 10.12. 19:00 Girona - Logronés 2:0 (0:0)

    3.kolo

    So 26.09. 16:00 Zaragoza - Las Palmas 2:2 (1:1)
    So 26.09. 18:15 Gijón - Girona 2:0 (0:0)
    So 26.09. 18:15 Logronés - Castellón 1:1 (0:0)
    So 26.09. 18:15 Málaga - Alcorcón 1:0 (1:0)
    So 26.09. 20:30 Fuenlabrada - Albacete 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 12:00 CD Lugo - Alméria 0:2 (0:2)
    Ne 27.09. 16:00 Mallorca - Sabadell 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 18:15 Ponferradina - Vallecano 3:0 (3:0)
    Ne 27.09. 18:15 Oviedo - Esp. Barcelona 0:2 (0:0)
    Ne 27.09. 18:15 Tenerife - Mirandés 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 20:30 Leganés - Cartagena 3:1 (3:0)

    4.kolo

    So 03.10. 16:00 Alcorcón - Zaragoza 0k:3
    So 03.10. 16:00 Mirandés - Ponferradina 0:1 (0:0)
    So 03.10. 18:15 Albacete - Oviedo 1:1 (0:1)
    So 03.10. 18:15 Mallorca - Tenerife 2:0 (1:0)
    So 03.10. 20:30 Las Palmas - Logronés 2:1 (0:0)
    So 03.10. 21:00 Vallecano - Málaga 4:0 (2:0)
    Ne 04.10. 12:00 Girona - Fuenlabrada 0:1 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Sabadell - Esp. Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 18:15 Castellón - Leganés 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 18:15 Alméria - Gijón 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 20:30 Cartagena - CD Lugo 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 10.10. 13:00 Sabadell - Mirandés 0:2 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Esp. Barcelona - Alcorcón 1:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Logronés - Alméria 1:0 (0:0)
    So 10.10. 18:30 Tenerife - Vallecano 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 12:00 Fuenlabrada - Castellón 1:1 (1:0)
    Ne 11.10. 12:00 CD Lugo - Mallorca 0:1 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Leganés - Girona 0:1 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Málaga - Las Palmas 0:0 (0:0)
    Ne 11.10. 18:00 Zaragoza - Albacete 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 18:30 Ponferradina - Cartagena 0:2 (0:0)
    Ne 11.10. 21:00 Oviedo - Gijón 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 17.10. 16:00 Albacete - Sabadell 3:0 (1:0)
    So 17.10. 18:15 Cartagena - Fuenlabrada 1:1 (0:0)
    So 17.10. 18:15 Las Palmas - Alméria 2:0 (1:0)
    So 17.10. 20:30 Castellón - CD Lugo 0:1 (0:0)
    So 17.10. 20:30 Logronés - Leganés 0:1 (0:1)
    Ne 18.10. 16:00 Vallecano - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 18:15 Mirandés - Mallorca 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 18:15 Zaragoza - Málaga 1:2 (0:2)
    Ne 18.10. 20:30 Girona - Oviedo 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 21:00 Gijón - Tenerife 1:1 (0:0)
    Čt 05.11. 19:00 Alcorcón - Ponferradina 0:1 (0:0)

    7.kolo

    St 21.10. 16:30 Esp. Barcelona - Mirandés 2:0 (2:0)
    St 21.10. 19:00 CD Lugo - Girona 3:0 (0:0)
    St 21.10. 19:00 Ponferradina - Tenerife 1:0 (1:0)
    St 21.10. 19:00 Las Palmas - Castellón 2:1 (0:0)
    St 21.10. 21:30 Alméria - Cartagena 1:1 (0:1)
    St 21.10. 21:30 Fuenlabrada - Logronés 0:0 (0:0)
    Čt 22.10. 16:30 Leganés - Zaragoza 1:0 (0:0)
    Čt 22.10. 19:00 Mallorca - Albacete 0:0 (0:0)
    Čt 22.10. 19:00 Oviedo - Vallecano 0:0 (0:0)
    Čt 22.10. 21:30 Málaga - Gijón 1:0 (1:0)
    St 09.12. 19:00 Sabadell - Alcorcón 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 24.10. 18:15 Logronés - CD Lugo 2:3 (1:0)
    So 24.10. 18:15 Cartagena - Las Palmas 3:0 (2:0)
    So 24.10. 20:30 Alméria - Fuenlabrada 3:0 (1:0)
    So 24.10. 20:30 Castellón - Girona 0:1 (0:1)
    Ne 25.10. 16:00 Gijón - Ponferradina 2:1 (0:1)
    Ne 25.10. 18:15 Tenerife - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 18:15 Leganés - Oviedo 2:1 (0:0)
    Ne 25.10. 20:30 Málaga - Mirandés 1:1 (1:0)
    Ne 25.10. 20:30 Albacete - Vallecano 2:1 (1:0)
    Ne 25.10. 21:00 Zaragoza - Sabadell 0:0 (0:0)
    Po 26.10. 18:00 Alcorcón - Mallorca 0:2 (0:2)

    9.kolo

    Út 27.10. 19:00 Girona - Cartagena 2:1 (1:1)
    St 28.10. 19:00 Albacete - Las Palmas 1:1 (1:0)
    St 28.10. 19:00 Castellón - Alméria 1:2 (0:1)
    St 28.10. 19:00 Esp. Barcelona - Ponferradina 2:0 (1:0)
    St 28.10. 21:30 Oviedo - Logronés 2:3 (1:0)
    Čt 29.10. 16:30 Alcorcón - Gijón 1:2 (0:0)
    Čt 29.10. 19:00 Tenerife - CD Lugo 1:1 (1:0)
    Čt 29.10. 19:00 Mirandés - Zaragoza 1:0 (0:0)
    Čt 29.10. 19:00 Mallorca - Málaga 3:1 (1:0)
    Čt 29.10. 21:30 Sabadell - Leganés 1:0 (0:0)
    Čt 29.10. 21:30 Vallecano - Fuenlabrada 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 31.10. 16:00 Cartagena - Albacete 3:1 (3:0)
    So 31.10. 18:15 Las Palmas - Oviedo 1:2 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 Leganés - Mirandés 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 16:00 Zaragoza - Mallorca 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 18:15 Fuenlabrada - Tenerife 1:1 (1:0)
    Ne 01.11. 18:15 Ponferradina - Sabadell 0:3 (0:1)
    Ne 01.11. 20:30 CD Lugo - Vallecano 1:0 (1:0)
    Ne 01.11. 21:00 Alméria - Girona 0:0 (0:0)
    Po 02.11. 16:00 Logronés - Alcorcón 1:0 (1:0)
    Po 02.11. 18:15 Gijón - Castellón 1:0 (1:0)
    Po 02.11. 21:00 Málaga - Esp. Barcelona 0:3 (0:1)

    11.kolo

    06.11. 21:00 Albacete - Leganés 0:0 (0:0)
    So 07.11. 16:00 Cartagena - Logronés 0:1 (0:0)
    So 07.11. 18:15 Mirandés - Gijón 1:0 (1:0)
    So 07.11. 21:00 Esp. Barcelona - CD Lugo 2:1 (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Sabadell - Málaga 1:2 (1:1)
    Ne 08.11. 16:00 Vallecano - Alméria 0:1 (0:0)
    Ne 08.11. 16:00 Alcorcón - Fuenlabrada 0:3 (0:1)
    Ne 08.11. 18:15 Oviedo - Castellón 4:0 (1:0)
    Ne 08.11. 18:15 Mallorca - Ponferradina 3:0 (2:0)
    Ne 08.11. 20:30 Tenerife - Zaragoza 1:0 (1:0)
    Po 09.11. 21:00 Girona - Las Palmas 1:1 (0:1)

    12.kolo

    13.11. 21:00 Zaragoza - Oviedo 1:2 (1:1)
    So 14.11. 14:00 Fuenlabrada - Esp. Barcelona 1:1 (0:1)
    So 14.11. 16:15 Alméria - Mirandés 2:1 (2:1)
    So 14.11. 18:30 Girona - Mallorca 0:1 (0:1)
    So 14.11. 18:30 CD Lugo - Albacete 1:0 (0:0)
    Ne 15.11. 14:00 Leganés - Alcorcón 1:0 (0:0)
    Ne 15.11. 16:15 Ponferradina - Málaga 1:1 (0:1)
    Ne 15.11. 18:30 Castellón - Cartagena 2:1 (0:0)
    Ne 15.11. 18:30 Logronés - Sabadell 1:0 (0:0)
    Ne 15.11. 22:00 Las Palmas - Tenerife 1:0 (0:0)
    Po 16.11. 21:00 Gijón - Vallecano 1:1 (0:0)

    13.kolo

    20.11. 19:00 Alcorcón - CD Lugo 1:0 (0:0)
    20.11. 21:00 Esp. Barcelona - Girona 1:2 (1:0)
    So 21.11. 14:00 Málaga - Leganés 1:2 (0:1)
    So 21.11. 16:00 Mirandés - Cartagena 4:1 (1:0)
    So 21.11. 18:15 Vallecano - Castellón 2:1 (2:0)
    So 21.11. 20:30 Oviedo - Fuenlabrada 1:1 (1:0)
    Ne 22.11. 14:00 Sabadell - Las Palmas 3:1 (2:0)
    Ne 22.11. 16:00 Mallorca - Gijón 0:0 (0:0)
    Ne 22.11. 18:15 Tenerife - Logronés 0:1 (0:1)
    Ne 22.11. 21:00 Ponferradina - Zaragoza 2:1 (0:0)
    Po 23.11. 21:00 Albacete - Alméria 1:2 (0:1)

    14.kolo

    Út 24.11. 19:00 Girona - Málaga 0:1 (0:1)
    Út 24.11. 19:00 Castellón - Alcorcón 0:2 (0:2)
    Út 24.11. 21:30 CD Lugo - Oviedo 0:0 (0:0)
    St 25.11. 19:00 Las Palmas - Mirandés 0:2 (0:1)
    St 25.11. 19:00 Zaragoza - Vallecano 1:2 (1:0)
    St 25.11. 19:00 Gijón - Sabadell 3:1 (1:0)
    St 25.11. 21:30 Fuenlabrada - Ponferradina 1:1 (0:0)
    St 25.11. 21:30 Cartagena - Mallorca 1:2 (0:0)
    Čt 26.11. 19:00 Leganés - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    Čt 26.11. 19:00 Logronés - Albacete 2:0 (1:0)
    Čt 26.11. 21:30 Alméria - Tenerife 2:0 (0:0)

    15.kolo

    27.11. 19:00 Alcorcón - Girona 1:0 (0:0)
    27.11. 21:00 Málaga - CD Lugo 2:2 (0:2)
    So 28.11. 16:00 Sabadell - Fuenlabrada 1:2 (1:1)
    So 28.11. 18:15 Vallecano - Cartagena 0:0 (0:0)
    So 28.11. 20:30 Mirandés - Castellón 1:1 (1:0)
    Ne 29.11. 14:00 Albacete - Tenerife 0:2 (0:0)
    Ne 29.11. 16:00 Esp. Barcelona - Zaragoza 2:0 (0:0)
    Ne 29.11. 18:15 Ponferradina - Leganés 3:2 (2:2)
    Ne 29.11. 18:15 Mallorca - Logronés 4:0 (2:0)
    Ne 29.11. 21:00 Las Palmas - Gijón 3:2 (0:2)
    Po 30.11. 21:00 Oviedo - Alméria 1:2 (0:1)

    16.kolo

    Út 01.12. 19:00 Fuenlabrada - Málaga 0:2 (0:1)
    Út 01.12. 21:30 Girona - Mirandés 1:0 (0:0)
    St 02.12. 19:00 Leganés - Vallecano 1:0 (1:0)
    St 02.12. 19:00 Logronés - Ponferradina 1:2 (0:1)
    St 02.12. 19:00 Cartagena - Esp. Barcelona 1:3 (0:0)
    St 02.12. 21:00 Castellón - Zaragoza 1:0 (1:0)
    St 02.12. 21:30 CD Lugo - Las Palmas 1:1 (0:1)
    Čt 03.12. 19:00 Oviedo - Alcorcón 1:1 (0:0)
    Čt 03.12. 19:00 Tenerife - Sabadell 1:2 (1:2)
    Čt 03.12. 19:00 Alméria - Mallorca 0:1 (0:0)
    Čt 03.12. 21:00 Gijón - Albacete 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 05.12. 14:00 Vallecano - Logronés 2:1 (2:1)
    So 05.12. 16:00 Ponferradina - Las Palmas 0:0 (0:0)
    So 05.12. 18:15 Mirandés - CD Lugo 0:0 (0:0)
    So 05.12. 20:30 Málaga - Cartagena 1:2 (1:1)
    Ne 06.12. 14:00 Alcorcón - Alméria 0:1 (0:0)
    Ne 06.12. 16:00 Esp. Barcelona - Gijón 2:0 (0:0)
    Ne 06.12. 18:15 Albacete - Girona 0:2 (0:0)
    Ne 06.12. 20:30 Sabadell - Oviedo 0:1 (0:0)
    Ne 06.12. 21:00 Zaragoza - Fuenlabrada 1:0 (0:0)
    Po 07.12. 19:00 Tenerife - Leganés 0:0 (0:0)
    Po 07.12. 21:00 Mallorca - Castellón 3:1 (2:0)

    18.kolo

    11.12. 19:00 CD Lugo - Ponferradina 1:0 (0:0)
    11.12. 21:00 Oviedo - Tenerife 4:2 (2:1)
    So 12.12. 16:00 Leganés - Mallorca 0:1 (0:0)
    So 12.12. 18:15 Castellón - Albacete 3:0 (1:0)
    So 12.12. 20:30 Fuenlabrada - Mirandés 0:1 (0:0)
    Ne 13.12. 14:00 Logronés - Esp. Barcelona 0:3 (0:2)
    Ne 13.12. 16:00 Alméria - Málaga 3:1 (1:1)
    Ne 13.12. 18:15 Las Palmas - Alcorcón 0:0 (0:0)
    Ne 13.12. 20:30 Cartagena - Sabadell 1:2 (0:0)
    Ne 13.12. 21:00 Gijón - Zaragoza 1:0 (0:0)
    Po 14.12. 19:00 Girona - Vallecano 0:0 (0:0)

    19.kolo

    18.12. 19:00 Ponferradina - Oviedo 1:0 (1:0)
    So 19.12. 16:00 Sabadell - Castellón 1:1 (0:1)
    So 19.12. 18:15 Mallorca - Fuenlabrada 2:3 (1:2)
    So 19.12. 21:00 Zaragoza - CD Lugo 1:0 (0:0)
    Ne 20.12. 14:00 Alcorcón - Cartagena 2:1 (2:0)
    Ne 20.12. 16:00 Esp. Barcelona - Alméria 2:1 (1:0)
    Ne 20.12. 18:15 Vallecano - Las Palmas 2:0 (0:0)
    Ne 20.12. 20:30 Málaga - Logronés 0:0 (0:0)
    Po 21.12. 19:00 Mirandés - Albacete 0:2 (0:2)
    Po 21.12. 21:00 Gijón - Leganés 1:1 (0:0)
    Po 21.12. 21:30 Tenerife - Girona 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 02.01. 14:00 Fuenlabrada - Leganés 0:0 (0:0)
    So 02.01. 16:00 Vallecano - Alcorcón 2:1 (1:0)
    So 02.01. 18:15 Logronés - Mirandés 2:1 (1:1)
    So 02.01. 20:30 Cartagena - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 03.01. 14:00 Castellón - Tenerife 0:1 (0:0)
    Ne 03.01. 16:00 Las Palmas - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 03.01. 18:15 Albacete - Málaga 1:1 (0:0)
    Ne 03.01. 20:30 Alméria - Ponferradina 3:1 (3:0)
    Ne 03.01. 21:00 Oviedo - Mallorca 2:2 (1:2)
    Po 04.01. 18:30 Girona - Sabadell 0:0 (0:0)
    Po 04.01. 21:00 CD Lugo - Gijón 0:0 (0:0)

    22.kolo

    22.01. 19:00 Fuenlabrada - Alcorcón 0:0 (0:0)
    22.01. 21:00 Albacete - Zaragoza 1:0 (1:0)
    So 23.01. 16:00 Vallecano - Mallorca 1:3 (1:3)
    So 23.01. 18:15 Girona - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    So 23.01. 18:15 CD Lugo - Tenerife 2:0 (1:0)
    So 23.01. 20:30 Málaga - Ponferradina 0:2 (0:1)
    Ne 24.01. 14:00 Alméria - Sabadell 2:2 (1:0)
    Ne 24.01. 16:00 Logronés - Oviedo 0:0 (0:0)
    Ne 24.01. 18:15 Castellón - Gijón 2:0 (1:0)
    Ne 24.01. 20:30 Las Palmas - Leganés 2:1 (0:0)
    Po 25.01. 21:00 Cartagena - Mirandés 0:2 (0:2)

    21.kolo

    08.01. 21:00 Zaragoza - Logronés 2:0 (1:0)
    So 09.01. 18:15 Málaga - Oviedo 1:1 (1:0)
    Ne 10.01. 16:00 Mallorca - Las Palmas 0:1 (0:1)
    Ne 10.01. 18:15 Tenerife - Cartagena 3:0 (1:0)
    Ne 10.01. 21:00 Esp. Barcelona - Castellón 2:0 (2:0)
    Po 11.01. 19:00 Gijón - Fuenlabrada 2:1 (1:0)
    Po 11.01. 19:00 Ponferradina - Girona 1:1 (0:1)
    Po 11.01. 21:30 Sabadell - CD Lugo 1:1 (1:0)
    Út 19.01. 19:00 Mirandés - Vallecano 0:2 (0:2)
    Út 26.01. 19:00 Alcorcón - Albacete 1:2 (1:1)
    St 17.02. 19:00 Leganés - Alméria 2:1 (0:1)

    23.kolo

    29.01. 21:00 Zaragoza - Ponferradina 1:0 (1:0)
    So 30.01. 16:00 Oviedo - Albacete 0:1 (0:0)
    So 30.01. 18:15 Alcorcón - Málaga 0:1 (0:0)
    So 30.01. 20:30 Mallorca - Girona 1:0 (0:0)
    So 30.01. 21:00 Alméria - Castellón 3:1 (1:0)
    Ne 31.01. 14:00 Gijón - Cartagena 0:0 (0:0)
    Ne 31.01. 16:00 Esp. Barcelona - Vallecano 2:3 (2:0)
    Ne 31.01. 18:15 Mirandés - Las Palmas 2:0 (1:0)
    Ne 31.01. 20:30 Tenerife - Fuenlabrada 1:1 (0:1)
    Po 01.02. 19:00 Leganés - CD Lugo 3:2 (2:1)
    Po 01.02. 21:00 Sabadell - Logronés 0:0 (0:0)

    24.kolo

    05.02. 21:00 Albacete - Mallorca 0:1 (0:0)
    So 06.02. 16:00 Cartagena - Oviedo 2:0 (1:0)
    So 06.02. 18:15 Logronés - Gijón 0:4 (0:2)
    So 06.02. 20:30 Fuenlabrada - Alméria 1:1 (0:0)
    Ne 07.02. 14:00 Girona - Leganés 0:2 (0:0)
    Ne 07.02. 16:00 Málaga - Zaragoza 1:2 (0:2)
    Ne 07.02. 18:15 Castellón - Mirandés 0:1 (0:0)
    Ne 07.02. 18:15 Vallecano - Tenerife 0:1 (0:0)
    Ne 07.02. 20:30 Las Palmas - Sabadell 0:1 (0:0)
    Po 08.02. 19:00 Ponferradina - Alcorcón 2:0 (1:0)
    Po 08.02. 21:00 CD Lugo - Esp. Barcelona 1:1 (1:0)

    25.kolo

    12.02. 21:00 Sabadell - Zaragoza 1:1 (0:1)
    So 13.02. 16:00 Cartagena - Vallecano 2:2 (1:1)
    So 13.02. 18:15 Mirandés - Girona 3:3 (2:1)
    So 13.02. 20:30 Tenerife - Ponferradina 1:0 (0:0)
    Ne 14.02. 14:00 Mallorca - Esp. Barcelona 1:2 (0:1)
    Ne 14.02. 16:00 Alméria - Las Palmas 3:1 (1:0)
    Ne 14.02. 18:15 Alcorcón - Logronés 1:0 (1:0)
    Ne 14.02. 18:15 Leganés - Albacete 3:1 (2:0)
    Ne 14.02. 21:00 Gijón - Málaga 1:0 (0:0)
    Po 15.02. 19:00 Castellón - Fuenlabrada 1:2 (1:2)
    Po 15.02. 21:00 Oviedo - CD Lugo 3:1 (1:1)

    26.kolo

    19.02. 21:00 Ponferradina - Mirandés 1:0 (0:0)
    So 20.02. 16:00 Esp. Barcelona - Sabadell 1:0 (0:0)
    So 20.02. 18:15 Albacete - Gijón 0:1 (0:1)
    So 20.02. 20:30 Las Palmas - Cartagena 2:0 (2:0)
    Ne 21.02. 14:00 Leganés - Tenerife 1:0 (0:0)
    Ne 21.02. 16:00 Mallorca - Alméria 2:0 (1:0)
    Ne 21.02. 18:15 Girona - Castellón 2:1 (2:0)
    Ne 21.02. 20:30 CD Lugo - Logronés 1:1 (0:0)
    Ne 21.02. 21:00 Málaga - Vallecano 2:0 (2:0)
    Po 22.02. 19:00 Fuenlabrada - Oviedo 2:2 (0:1)
    Po 22.02. 21:00 Zaragoza - Alcorcón 0:1 (0:0)

    27.kolo

    26.02. 19:00 Sabadell - Albacete 0:0 (0:0)
    26.02. 21:00 Cartagena - Leganés 1:0 (0:0)
    So 27.02. 16:00 Vallecano - Ponferradina 1:1 (0:0)
    So 27.02. 18:15 Alméria - CD Lugo 4:1 (1:1)
    So 27.02. 20:30 Castellón - Las Palmas 4:0 (1:0)
    So 27.02. 21:00 Logronés - Mallorca 0:1 (0:1)
    Ne 28.02. 14:00 Fuenlabrada - Girona 1:1 (0:1)
    Ne 28.02. 16:00 Gijón - Esp. Barcelona 1:1 (1:1)
    Ne 28.02. 18:15 Tenerife - Alcorcón 3:1 (0:0)
    Ne 28.02. 21:00 Oviedo - Zaragoza 1:0 (0:0)
    Po 01.03. 19:00 Mirandés - Málaga 1:0 (0:0)

    28.kolo

    05.03. 21:00 Esp. Barcelona - Oviedo 1:1 (1:0)
    So 06.03. 16:00 Zaragoza - Tenerife 1:0 (1:0)
    So 06.03. 18:15 Leganés - Castellón 0:0 (0:0)
    So 06.03. 18:15 Las Palmas - Vallecano 1:1 (0:1)
    So 06.03. 20:30 Albacete - Logronés 1:1 (0:0)
    Ne 07.03. 14:00 Málaga - Sabadell 2:0 (0:0)
    Ne 07.03. 16:00 Ponferradina - Gijón 2:2 (0:1)
    Ne 07.03. 18:15 Mallorca - Cartagena 2:1 (1:0)
    Ne 07.03. 21:00 Girona - Alméria
    Po 08.03. 19:00 Alcorcón - Mirandés
    Po 08.03. 21:00 CD Lugo - Fuenlabrada

    29.kolo

    12.03. 19:00 Cartagena - Ponferradina
    12.03. 21:00 Vallecano - Zaragoza
    So 13.03. 16:00 Fuenlabrada - Las Palmas
    So 13.03. 18:15 Girona - CD Lugo
    So 13.03. 20:30 Castellón - Sabadell
    So 13.03. 21:00 Mirandés - Esp. Barcelona
    Ne 14.03. 14:00 Logronés - Málaga
    Ne 14.03. 16:00 Gijón - Mallorca
    Ne 14.03. 18:15 Tenerife - Albacete
    Ne 14.03. 20:30 Oviedo - Leganés
    Po 15.03. 19:00 Alméria - Alcorcón

    30.kolo

    Ne 21.03. 17:00 Albacete - Cartagena
    Ne 21.03. 17:00 Sabadell - Gijón
    Ne 21.03. 17:00 Ponferradina - Alméria
    Ne 21.03. 17:00 Mallorca - Oviedo
    Ne 21.03. 17:00 Málaga - Tenerife
    Ne 21.03. 17:00 CD Lugo - Castellón
    Ne 21.03. 17:00 Leganés - Fuenlabrada
    Ne 21.03. 17:00 Las Palmas - Girona
    Ne 21.03. 17:00 Esp. Barcelona - Logronés
    Ne 21.03. 17:00 Alcorcón - Vallecano
    Ne 21.03. 17:00 Zaragoza - Mirandés

    31.kolo

    Ne 28.03. 17:00 Alméria - Leganés
    Ne 28.03. 17:00 Tenerife - Las Palmas
    Ne 28.03. 17:00 Oviedo - Ponferradina
    Ne 28.03. 17:00 CD Lugo - Sabadell
    Ne 28.03. 17:00 Logronés - Zaragoza
    Ne 28.03. 17:00 Girona - Albacete
    Ne 28.03. 17:00 Gijón - Alcorcón
    Ne 28.03. 17:00 Fuenlabrada - Mallorca
    Ne 28.03. 17:00 Castellón - Esp. Barcelona
    Ne 28.03. 17:00 Cartagena - Málaga
    Ne 28.03. 17:00 Vallecano - Mirandés

    32.kolo

    St 31.03. 17:00 Albacete - Castellón
    St 31.03. 17:00 Vallecano - Gijón
    St 31.03. 17:00 Sabadell - Girona
    St 31.03. 17:00 Ponferradina - Logronés
    St 31.03. 17:00 Mirandés - Tenerife
    St 31.03. 17:00 Mallorca - Leganés
    St 31.03. 17:00 Málaga - Alméria
    St 31.03. 17:00 Las Palmas - CD Lugo
    St 31.03. 17:00 Esp. Barcelona - Ponferradina
    St 31.03. 17:00 Alcorcón - Oviedo
    St 31.03. 17:00 Zaragoza - Cartagena

    33.kolo

    Ne 04.04. 17:00 Albacete - Esp. Barcelona
    Ne 04.04. 17:00 Logronés - Tenerife
    Ne 04.04. 17:00 Leganés - Sabadell
    Ne 04.04. 17:00 Las Palmas - Mallorca
    Ne 04.04. 17:00 Girona - Ponferradina
    Ne 04.04. 17:00 Gijón - Mirandés
    Ne 04.04. 17:00 Fuenlabrada - Zaragoza
    Ne 04.04. 17:00 Castellón - Oviedo
    Ne 04.04. 17:00 Cartagena - Alcorcón
    Ne 04.04. 17:00 Alméria - Vallecano
    Ne 04.04. 17:00 CD Lugo - Málaga

    34.kolo

    Ne 11.04. 17:00 Alcorcón - Castellón
    Ne 11.04. 17:00 Vallecano - Girona
    Ne 11.04. 17:00 Tenerife - Gijón
    Ne 11.04. 17:00 Sabadell - Cartagena
    Ne 11.04. 17:00 Oviedo - Las Palmas
    Ne 11.04. 17:00 Ponferradina - Fuenlabrada
    Ne 11.04. 17:00 Mirandés - Logronés
    Ne 11.04. 17:00 Mallorca - CD Lugo
    Ne 11.04. 17:00 Málaga - Albacete
    Ne 11.04. 17:00 Esp. Barcelona - Leganés
    Ne 11.04. 17:00 Zaragoza - Alméria

    35.kolo

    Ne 18.04. 17:00 Albacete - Mirandés
    Ne 18.04. 17:00 Logronés - Vallecano
    Ne 18.04. 17:00 Leganés - Ponferradina
    Ne 18.04. 17:00 Las Palmas - Málaga
    Ne 18.04. 17:00 Girona - Zaragoza
    Ne 18.04. 17:00 Gijón - Oviedo
    Ne 18.04. 17:00 Fuenlabrada - Sabadell
    Ne 18.04. 17:00 Castellón - Mallorca
    Ne 18.04. 17:00 Cartagena - Tenerife
    Ne 18.04. 17:00 Alméria - Esp. Barcelona
    Ne 18.04. 17:00 CD Lugo - Alcorcón

    36.kolo

    Ne 25.04. 17:00 Alcorcón - Leganés
    Ne 25.04. 17:00 Vallecano - Albacete
    Ne 25.04. 17:00 Tenerife - Castellón
    Ne 25.04. 17:00 Sabadell - Mallorca
    Ne 25.04. 17:00 Oviedo - Girona
    Ne 25.04. 17:00 Ponferradina - CD Lugo
    Ne 25.04. 17:00 Mirandés - Alméria
    Ne 25.04. 17:00 Málaga - Fuenlabrada
    Ne 25.04. 17:00 Logronés - Cartagena
    Ne 25.04. 17:00 Esp. Barcelona - Las Palmas
    Ne 25.04. 17:00 Zaragoza - Gijón

    37.kolo

    Ne 02.05. 17:00 Albacete - Alcorcón
    Ne 02.05. 17:00 Mallorca - Mirandés
    Ne 02.05. 17:00 CD Lugo - Zaragoza
    Ne 02.05. 17:00 Leganés - Gijón
    Ne 02.05. 17:00 Las Palmas - Ponferradina
    Ne 02.05. 17:00 Girona - Tenerife
    Ne 02.05. 17:00 Fuenlabrada - Cartagena
    Ne 02.05. 17:00 Esp. Barcelona - Málaga
    Ne 02.05. 17:00 Castellón - Logronés
    Ne 02.05. 17:00 Alméria - Oviedo
    Ne 02.05. 17:00 Sabadell - Vallecano

    38.kolo

    Ne 09.05. 17:00 Alcorcón - Las Palmas
    Ne 09.05. 17:00 Vallecano - Leganés
    Ne 09.05. 17:00 Tenerife - Alméria
    Ne 09.05. 17:00 Oviedo - Sabadell
    Ne 09.05. 17:00 Ponferradina - Albacete
    Ne 09.05. 17:00 Mirandés - Fuenlabrada
    Ne 09.05. 17:00 Málaga - Mallorca
    Ne 09.05. 17:00 Logronés - Girona
    Ne 09.05. 17:00 Gijón - CD Lugo
    Ne 09.05. 17:00 Cartagena - Castellón
    Ne 09.05. 17:00 Zaragoza - Esp. Barcelona

    39.kolo

    Ne 16.05. 17:00 Alméria - Albacete
    Ne 16.05. 17:00 Oviedo - Málaga
    Ne 16.05. 17:00 Mallorca - Alcorcón
    Ne 16.05. 17:00 CD Lugo - Mirandés
    Ne 16.05. 17:00 Leganés - Logronés
    Ne 16.05. 17:00 Las Palmas - Zaragoza
    Ne 16.05. 17:00 Girona - Gijón
    Ne 16.05. 17:00 Fuenlabrada - Vallecano
    Ne 16.05. 17:00 Esp. Barcelona - Cartagena
    Ne 16.05. 17:00 Castellón - Ponferradina
    Ne 16.05. 17:00 Sabadell - Tenerife

    40.kolo

    St 19.05. 17:00 Albacete - CD Lugo
    St 19.05. 17:00 Vallecano - Oviedo
    St 19.05. 17:00 Tenerife - Mallorca
    St 19.05. 17:00 Ponferradina - Esp. Barcelona
    St 19.05. 17:00 Mirandés - Leganés
    St 19.05. 17:00 Málaga - Girona
    St 19.05. 17:00 Logronés - Fuenlabrada
    St 19.05. 17:00 Gijón - Las Palmas
    St 19.05. 17:00 Cartagena - Alméria
    St 19.05. 17:00 Alcorcón - Sabadell
    St 19.05. 17:00 Zaragoza - Castellón

    41.kolo

    Ne 23.05. 17:00 Alméria - Logronés
    Ne 23.05. 17:00 Oviedo - Mirandés
    Ne 23.05. 17:00 Mallorca - Zaragoza
    Ne 23.05. 17:00 CD Lugo - Cartagena
    Ne 23.05. 17:00 Leganés - Málaga
    Ne 23.05. 17:00 Las Palmas - Albacete
    Ne 23.05. 17:00 Girona - Alcorcón
    Ne 23.05. 17:00 Fuenlabrada - Gijón
    Ne 23.05. 17:00 Esp. Barcelona - Tenerife
    Ne 23.05. 17:00 Castellón - Vallecano
    Ne 23.05. 17:00 Sabadell - Ponferradina

    42.kolo

    Ne 30.05. 17:00 Albacete - Fuenlabrada
    Ne 30.05. 17:00 Vallecano - CD Lugo
    Ne 30.05. 17:00 Tenerife - Oviedo
    Ne 30.05. 17:00 Ponferradina - Mallorca
    Ne 30.05. 17:00 Mirandés - Sabadell
    Ne 30.05. 17:00 Málaga - Castellón
    Ne 30.05. 17:00 Logronés - Las Palmas
    Ne 30.05. 17:00 Gijón - Alméria
    Ne 30.05. 17:00 Cartagena - Girona
    Ne 30.05. 17:00 Alcorcón - Esp. Barcelona
    Ne 30.05. 17:00 Zaragoza - Leganés
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 18 6 4 39:14 60
    2. 28 16 6 6 40:18 54
    3. 27 16 4 7 42:25 52
    4. 28 15 5 8 31:21 50
    5. 28 13 9 6 30:20 48
    6. 28 12 7 9 32:27 43
    7. 28 12 6 10 30:30 42
    8. 27 11 7 9 27:22 40
    9. 27 10 8 9 23:25 38
    10. 28 10 7 11 26:33 37
    11. 28 8 12 8 32:29 36
    12. 28 10 6 12 25:26 36
    13. 28 9 9 10 28:37 36
    14. 27 7 14 6 29:29 35
    15. 27 8 9 10 27:31 33
    16. 28 8 7 13 20:34 31
    17. 28 8 6 14 21:25 30
    18. 28 7 7 14 28:38 28
    19. 28 6 9 13 23:32 27
    20. 28 7 5 16 27:36 26
    21. 27 7 5 15 16:29 26
    22. 28 6 8 14 18:33 26

    Nejčtenější ze sportu