Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15423
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1213
    Týden:
    23
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    7.kolo

    So 17.10. 10:15 Lhota B - Doksy odloženo
    Ne 18.10. 10:15 Stehelčeves - Chyňava odloženo
    Ne 18.10. 10:15 Hrdlív - Vinařice odloženo

    8.kolo

    So 24.10. 10:15 Doksy - Vinařice odloženo
    Ne 25.10. 10:15 Hrdlív - Zichovec odloženo
    Ne 25.10. 10:15 Stehelčeves - Lhota B odloženo

    9.kolo

    Ne 01.11. 10:15 Stehelčeves - Doksy odloženo
    Ne 01.11. 10:15 Chyňava - Hrdlív odloženo
    Ne 01.11. 11:00 Zichovec - Vinařice odloženo

    14.kolo

    St 28.10. 10:15 Doksy - Lhota B odloženo
    St 28.10. 10:15 Chyňava - Stehelčeves odloženo
    St 28.10. 10:15 Vinařice - Hrdlív odloženo

    13.kolo

    Ne 30.08. 10:15 Hrdlív - Doksy 3:6 (2:2)
    Ne 30.08. 10:15 Stehelčeves - Zichovec 0:8 (0:4)
    Po 31.08. 17:00 Lhota B - Chyňava 7:3 (4:2)

    1.kolo

    Ne 06.09. 10:15 Vinařice - Doksy 3:0 (1:0)
    Ne 06.09. 10:15 Lhota B - Stehelčeves 7:0 (4:0)
    Ne 06.09. 11:00 Zichovec - Hrdlív 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 12.09. 10:15 Doksy - Stehelčeves 6:0 (2:0)
    Ne 13.09. 10:15 Hrdlív - Chyňava 1:2 (1:1)
    Út 15.09. 17:15 Vinařice - Zichovec 4:2 (3:0)

    3.kolo

    So 19.09. 10:15 Chyňava - Vinařice 1:2 np (0:1)
    Ne 20.09. 10:15 Lhota B - Hrdlív 2:1 (0:0)
    Ne 20.09. 11:00 Zichovec - Doksy 3:5 (2:2)

    4.kolo

    Ne 27.09. 10:15 Hrdlív - Stehelčeves 3:1 (0:1)
    Ne 27.09. 10:15 Vinařice - Lhota B 2:1 (2:1)
    So 24.10. 09:00 Zichovec - Chyňava odloženo

    5.kolo

    So 03.10. 10:15 Chyňava - Doksy 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 10:15 Lhota B - Zichovec 1:2 (0:1)
    Ne 04.10. 10:15 Stehelčeves - Vinařice 0:8 (0:4)

    6.kolo

    So 10.10. 10:15 Chyňava - Lhota B 11:0 (3:0)
    Ne 11.10. 10:15 Doksy - Hrdlív 8:0 (3:0)
    Ne 11.10. 11:00 Zichovec - Stehelčeves 7:2 (3:1)

    10.kolo

    So 07.11. 10:15 Doksy - Zichovec odloženo
    Ne 08.11. 10:15 Vinařice - Chyňava odloženo
    Ne 08.11. 10:15 Hrdlív - Lhota B odloženo

    11.kolo

    So 26.09. 10:15 Chyňava - Zichovec 1:4 (1:2)
    So 14.11. 10:15 Lhota B - Vinařice odloženo
    Ne 15.11. 10:15 Stehelčeves - Hrdlív odloženo

    12.kolo

    So 21.11. 10:15 Doksy - Chyňava odloženo
    Ne 22.11. 10:15 Vinařice - Stehelčeves odloženo
    Ne 22.11. 11:00 Zichovec - Lhota B odloženo
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 5 0 0 2 28:13 15
    2. 5 4 1 0 0 18:4 14
    3. 6 4 0 0 2 25:10 12
    4. 6 3 0 1 2 19:13 10
    5. 6 3 0 0 3 18:19 9
    6. 6 1 0 0 5 8:21 3
    7. 6 0 0 0 6 3:39 0

    Nejčtenější ze sportu