Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15441
  • Návštěvy: 207/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14367
    Týden:
    207
    Dnes:
    33
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.09. 13:30 Fulham - Arsenal 0:3 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Crystal Palace - Southampton 1:0 (1:0)
    So 12.09. 18:30 Liverpool - Leeds 4:3 (3:2)
    So 12.09. 21:00 West Ham - Newcastle 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 15:00 West Bromwich - Leicester 0:3 (0:0)
    Ne 13.09. 17:30 Tottenham - Everton 0:1 (0:0)
    Po 14.09. 19:00 Sheffield United - Wolwes 0:2 (0:2)
    Po 14.09. 21:15 Brighton - Chelsea 1:3 (0:1)
    Út 12.01. 21:15 Burnley - Man United 0:1 (0:0)
    St 20.01. 19:00 Man City - Aston Villa 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 19.09. 13:30 Everton - West Bromwich 5:2 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Leeds - Fulham 4:3 (2:1)
    So 19.09. 18:30 Man United - Crystal Palace 1:3 (0:1)
    So 19.09. 21:00 Arsenal - West Ham 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 13:00 Southampton - Tottenham 2:5 (1:1)
    Ne 20.09. 15:00 Newcastle - Brighton 0:3 (0:2)
    Ne 20.09. 17:30 Chelsea - Liverpool 0:2 (0:0)
    Ne 20.09. 20:00 Leicester - Burnley 4:2 (1:1)
    Po 21.09. 19:00 Aston Villa - Sheffield United 1:0 (0:0)
    Po 21.09. 21:15 Wolwes - Man City 1:3 (0:2)

    3.kolo

    So 26.09. 13:30 Brighton - Man United 2:3 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Crystal Palace - Everton 1:2 (1:2)
    So 26.09. 18:30 West Bromwich - Chelsea 3:3 (3:0)
    So 26.09. 21:00 Burnley - Southampton 0:1 (0:1)
    Ne 27.09. 13:00 Sheffield United - Leeds 0:1 (0:0)
    Ne 27.09. 15:00 Tottenham - Newcastle 1:1 (1:0)
    Ne 27.09. 17:30 Man City - Leicester 2:5 (1:1)
    Ne 27.09. 20:00 West Ham - Wolwes 4:0 (1:0)
    Po 28.09. 18:45 Fulham - Aston Villa 0:3 (0:2)
    Po 28.09. 21:00 Liverpool - Arsenal 3:1 (2:1)

    4.kolo

    So 03.10. 13:30 Chelsea - Crystal Palace 4:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Everton - Brighton 4:2 (2:1)
    So 03.10. 18:30 Leeds - Man City 1:1 (0:1)
    So 03.10. 21:00 Newcastle - Burnley 3:1 (1:0)
    Ne 04.10. 13:00 Leicester - West Ham 0:3 (0:2)
    Ne 04.10. 13:00 Southampton - West Bromwich 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:00 Wolwes - Fulham 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Arsenal - Sheffield United 2:1 (0:0)
    Ne 04.10. 17:30 Man United - Tottenham 1:6 (1:4)
    Ne 04.10. 20:15 Aston Villa - Liverpool 7:2 (4:1)

    5.kolo

    So 17.10. 13:30 Everton - Liverpool 2:2 (1:1)
    So 17.10. 16:00 Chelsea - Southampton 3:3 (2:1)
    So 17.10. 18:30 Man City - Arsenal 1:0 (1:0)
    So 17.10. 21:00 Newcastle - Man United 1:4 (1:1)
    Ne 18.10. 13:00 Sheffield United - Fulham 1:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Crystal Palace - Brighton 1:1 (1:0)
    Ne 18.10. 17:30 Tottenham - West Ham 3:3 (3:0)
    Ne 18.10. 20:15 Leicester - Aston Villa 0:1 (0:0)
    Po 19.10. 18:30 West Bromwich - Burnley 0:0 (0:0)
    Po 19.10. 21:00 Leeds - Wolwes 0:1 (0:0)

    6.kolo

    23.10. 21:00 Aston Villa - Leeds 0:3 (0:0)
    So 24.10. 13:30 West Ham - Man City 1:1 (1:0)
    So 24.10. 16:00 Fulham - Crystal Palace 1:2 (0:1)
    So 24.10. 18:30 Man United - Chelsea 0:0 (0:0)
    So 24.10. 21:00 Liverpool - Sheffield United 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 15:00 Southampton - Everton 2:0 (2:0)
    Ne 25.10. 17:30 Wolwes - Newcastle 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 20:15 Arsenal - Leicester 0:1 (0:0)
    Po 26.10. 18:30 Brighton - West Bromwich 1:1 (1:0)
    Po 26.10. 21:00 Burnley - Tottenham 0:1 (0:0)

    7.kolo

    30.10. 21:00 Wolwes - Crystal Palace 2:0 (2:0)
    So 31.10. 13:30 Sheffield United - Man City 0:1 (0:1)
    So 31.10. 16:00 Burnley - Chelsea 0:3 (0:1)
    So 31.10. 18:30 Liverpool - West Ham 2:1 (1:1)
    Ne 01.11. 13:00 Aston Villa - Southampton 3:4 (0:3)
    Ne 01.11. 15:00 Newcastle - Everton 2:1 (0:0)
    Ne 01.11. 17:30 Man United - Arsenal 0:1 (0:0)
    Ne 01.11. 20:15 Tottenham - Brighton 2:1 (1:0)
    Po 02.11. 18:30 Fulham - West Bromwich 2:0 (2:0)
    Po 02.11. 21:00 Leeds - Leicester 1:4 (0:2)

    8.kolo

    06.11. 18:30 Brighton - Burnley 0:0 (0:0)
    06.11. 21:00 Southampton - Newcastle 2:0 (1:0)
    So 07.11. 13:30 Everton - Man United 1:3 (1:2)
    So 07.11. 16:00 Crystal Palace - Leeds 4:1 (3:1)
    So 07.11. 18:30 Chelsea - Sheffield United 4:1 (2:1)
    So 07.11. 21:00 West Ham - Fulham 1:0 (0:0)
    Ne 08.11. 13:00 West Bromwich - Tottenham 0:1 (0:0)
    Ne 08.11. 15:00 Leicester - Wolwes 1:0 (1:0)
    Ne 08.11. 17:30 Man City - Liverpool 1:1 (1:1)
    Ne 08.11. 20:15 Arsenal - Aston Villa 0:3 (0:1)

    9.kolo

    So 21.11. 13:30 Newcastle - Chelsea 0:2 (0:1)
    So 21.11. 16:00 Aston Villa - Brighton 1:2 (0:1)
    So 21.11. 18:30 Tottenham - Man City 2:0 (1:0)
    So 21.11. 21:00 Man United - West Bromwich 1:0 (0:0)
    Ne 22.11. 13:00 Fulham - Everton 2:3 (1:3)
    Ne 22.11. 15:00 Sheffield United - West Ham 0:1 (0:0)
    Ne 22.11. 17:30 Leeds - Arsenal 0:0 (0:0)
    Ne 22.11. 20:15 Liverpool - Leicester 3:0 (2:0)
    Po 23.11. 18:30 Burnley - Crystal Palace 1:0 (1:0)
    Po 23.11. 21:00 Wolwes - Southampton 1:1 (0:0)

    10.kolo

    27.11. 21:00 Crystal Palace - Newcastle 0:2 (0:0)
    So 28.11. 13:30 Brighton - Liverpool 1:1 (0:0)
    So 28.11. 16:00 Man City - Burnley 5:0 (3:0)
    So 28.11. 18:30 Everton - Leeds 0:1 (0:0)
    So 28.11. 21:00 West Bromwich - Sheffield United 1:0 (1:0)
    Ne 29.11. 15:00 Southampton - Man United 2:3 (2:0)
    Ne 29.11. 17:30 Chelsea - Tottenham 0:0 (0:0)
    Ne 29.11. 20:15 Arsenal - Wolwes 1:2 (1:2)
    Po 30.11. 18:30 Leicester - Fulham 1:2 (0:2)
    Po 30.11. 21:00 West Ham - Aston Villa 2:1 (1:1)

    12.kolo

    11.12. 21:00 Leeds - West Ham 1:2 (1:1)
    So 12.12. 13:30 Wolwes - Aston Villa 0:1 (0:0)
    So 12.12. 16:00 Newcastle - West Bromwich 2:1 (1:0)
    So 12.12. 18:30 Man United - Man City 0:0 (0:0)
    So 12.12. 21:00 Everton - Chelsea 1:0 (1:0)
    Ne 13.12. 13:00 Southampton - Sheffield United 3:0 (1:0)
    Ne 13.12. 15:15 Crystal Palace - Tottenham 1:1 (0:1)
    Ne 13.12. 17:30 Fulham - Liverpool 1:1 (1:0)
    Ne 13.12. 20:15 Arsenal - Burnley 0:1 (0:0)
    Ne 13.12. 20:15 Leicester - Brighton 3:0 (3:0)

    13.kolo

    Út 15.12. 19:00 Wolwes - Chelsea 2:1 (0:0)
    Út 15.12. 21:00 Man City - West Bromwich 1:1 (1:1)
    St 16.12. 19:00 Leeds - Newcastle 5:2 (1:1)
    St 16.12. 19:00 Leicester - Everton 0:2 (0:1)
    St 16.12. 19:00 Arsenal - Southampton 1:1 (0:1)
    St 16.12. 21:00 Liverpool - Tottenham 2:1 (1:1)
    St 16.12. 21:00 West Ham - Crystal Palace 1:1 (0:1)
    St 16.12. 21:00 Fulham - Brighton 0:0 (0:0)
    Čt 17.12. 19:00 Aston Villa - Burnley 0:0 (0:0)
    Čt 17.12. 21:00 Sheffield United - Man United 2:3 (1:2)

    14.kolo

    So 19.12. 13:30 Crystal Palace - Liverpool 0:7 (0:3)
    So 19.12. 16:00 Southampton - Man City 0:1 (0:1)
    So 19.12. 18:30 Everton - Arsenal 2:1 (2:1)
    So 19.12. 21:00 Newcastle - Fulham 1:1 (0:1)
    Ne 20.12. 13:00 Brighton - Sheffield United 1:1 (0:0)
    Ne 20.12. 15:15 Tottenham - Leicester 0:2 (0:1)
    Ne 20.12. 17:30 Man United - Leeds 6:2 (4:1)
    Ne 20.12. 20:15 West Bromwich - Aston Villa 0:3 (0:1)
    Po 21.12. 18:30 Burnley - Wolwes 2:1 (1:0)
    Po 21.12. 21:00 Chelsea - West Ham 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 26.12. 13:30 Leicester - Man United 2:2 (1:1)
    So 26.12. 16:00 Fulham - Southampton 0:0 (0:0)
    So 26.12. 16:00 Aston Villa - Crystal Palace 3:0 (1:0)
    So 26.12. 18:30 Arsenal - Chelsea 3:1 (2:0)
    So 26.12. 21:00 Man City - Newcastle 2:0 (1:0)
    So 26.12. 21:00 Sheffield United - Everton 0:1 (0:0)
    Ne 27.12. 13:00 Leeds - Burnley 1:0 (1:0)
    Ne 27.12. 15:15 West Ham - Brighton 2:2 (0:1)
    Ne 27.12. 17:30 Liverpool - West Bromwich 1:1 (1:0)
    Ne 27.12. 20:15 Wolwes - Tottenham 1:1 (0:1)

    16.kolo

    Po 28.12. 16:00 Crystal Palace - Leicester 1:1 (0:0)
    Po 28.12. 18:30 Chelsea - Aston Villa 1:1 (1:0)
    Út 29.12. 19:00 Burnley - Sheffield United 1:0 (1:0)
    Út 29.12. 19:00 Brighton - Arsenal 0:1 (0:0)
    Út 29.12. 19:00 West Bromwich - Leeds 0:5 (0:4)
    Út 29.12. 19:00 Southampton - West Ham 0:0 (0:0)
    Út 29.12. 21:00 Man United - Wolwes 1:0 (0:0)
    St 30.12. 21:00 Newcastle - Liverpool 0:0 (0:0)
    St 13.01. 21:15 Tottenham - Fulham 1:1 (1:0)
    St 17.02. 21:15 Everton - Man City 1:3 (1:1)

    17.kolo

    01.01. 18:30 Everton - West Ham 0:1 (0:0)
    01.01. 21:00 Man United - Aston Villa 2:1 (1:0)
    So 02.01. 13:30 Tottenham - Leeds 3:0 (2:0)
    So 02.01. 16:00 Crystal Palace - Sheffield United 2:0 (2:0)
    So 02.01. 18:30 Brighton - Wolwes 3:3 (1:3)
    So 02.01. 21:00 West Bromwich - Arsenal 0:4 (0:2)
    Ne 03.01. 15:15 Newcastle - Leicester 1:2 (0:0)
    Ne 03.01. 17:30 Chelsea - Man City 1:3 (0:3)
    Po 04.01. 21:00 Southampton - Liverpool 1:0 (1:0)
    St 17.02. 19:00 Burnley - Fulham 1:1 (0:0)

    19.kolo

    So 16.01. 13:00 Wolwes - West Bromwich 2:3 (2:1)
    So 16.01. 16:00 West Ham - Burnley 1:0 (1:0)
    So 16.01. 16:00 Leeds - Brighton 0:1 (0:1)
    So 16.01. 18:00 Fulham - Chelsea 0:1 (0:0)
    So 16.01. 21:00 Leicester - Southampton 2:0 (1:0)
    Ne 17.01. 15:00 Sheffield United - Tottenham 1:3 (0:2)
    Ne 17.01. 17:30 Liverpool - Man United 0:0 (0:0)
    Ne 17.01. 20:15 Man City - Crystal Palace 4:0 (1:0)
    Po 18.01. 21:00 Arsenal - Newcastle 3:0 (0:0)
    St 30.06. 00:00 Aston Villa - Everton

    18.kolo

    Út 12.01. 19:00 Sheffield United - Newcastle 1:0 (0:0)
    Út 12.01. 21:15 Wolwes - Everton 1:2 (1:1)
    St 13.01. 19:00 Man City - Brighton 1:0 (1:0)
    Čt 14.01. 21:00 Arsenal - Crystal Palace 0:0 (0:0)
    Út 19.01. 19:00 West Ham - West Bromwich 2:1 (1:0)
    Út 19.01. 21:15 Leicester - Chelsea 2:0 (2:0)
    St 20.01. 21:15 Fulham - Man United 1:2 (1:1)
    Čt 21.01. 21:00 Liverpool - Burnley 0:1 (0:0)
    Út 23.02. 19:00 Leeds - Southampton 3:0 (0:0)
    Ne 21.03. 20:30 Aston Villa - Tottenham

    11.kolo

    So 05.12. 13:30 Burnley - Everton 1:1 (1:1)
    So 05.12. 16:00 Man City - Fulham 2:0 (2:0)
    So 05.12. 18:30 West Ham - Man United 1:3 (1:0)
    So 05.12. 21:00 Chelsea - Leeds 3:1 (1:1)
    Ne 06.12. 13:00 West Bromwich - Crystal Palace 1:5 (1:1)
    Ne 06.12. 15:15 Sheffield United - Leicester 1:2 (1:1)
    Ne 06.12. 17:30 Tottenham - Arsenal 2:0 (2:0)
    Ne 06.12. 20:15 Liverpool - Wolwes 4:0 (1:0)
    Po 07.12. 21:00 Brighton - Southampton 1:2 (1:1)
    So 23.01. 21:00 Aston Villa - Newcastle 2:0 (2:0)

    20.kolo

    Út 26.01. 19:00 Crystal Palace - West Ham 2:3 (1:2)
    Út 26.01. 19:00 Newcastle - Leeds 1:2 (0:1)
    Út 26.01. 21:15 Southampton - Arsenal 1:3 (1:2)
    Út 26.01. 21:15 West Bromwich - Man City 0:5 (0:4)
    St 27.01. 19:00 Chelsea - Wolwes 0:0 (0:0)
    St 27.01. 19:00 Burnley - Aston Villa 3:2 (0:1)
    St 27.01. 20:30 Brighton - Fulham 0:0 (0:0)
    St 27.01. 21:15 Everton - Leicester 1:1 (1:0)
    St 27.01. 21:15 Man United - Sheffield United 1:2 (0:1)
    Čt 28.01. 21:00 Tottenham - Liverpool 1:3 (0:1)

    21.kolo

    So 30.01. 13:30 Everton - Newcastle 0:2 (0:0)
    So 30.01. 16:00 Crystal Palace - Wolwes 1:0 (0:0)
    So 30.01. 16:00 Man City - Sheffield United 1:0 (1:0)
    So 30.01. 16:00 West Bromwich - Fulham 2:2 (0:1)
    So 30.01. 18:30 Arsenal - Man United 0:0 (0:0)
    So 30.01. 21:00 Southampton - Aston Villa 0:1 (0:1)
    Ne 31.01. 13:00 Chelsea - Burnley 2:0 (1:0)
    Ne 31.01. 15:00 Leicester - Leeds 1:3 (1:1)
    Ne 31.01. 17:30 West Ham - Liverpool 1:3 (0:0)
    Ne 31.01. 20:15 Brighton - Tottenham 1:0 (1:0)

    22.kolo

    Út 02.02. 19:00 Sheffield United - West Bromwich 2:1 (0:1)
    Út 02.02. 19:00 Wolwes - Arsenal 2:1 (1:1)
    Út 02.02. 21:15 Man United - Southampton 9:0 (4:0)
    Út 02.02. 21:15 Newcastle - Crystal Palace 1:2 (1:2)
    St 03.02. 19:00 Fulham - Leicester 0:2 (0:2)
    St 03.02. 19:00 Burnley - Man City 0:2 (0:2)
    St 03.02. 20:30 Leeds - Everton 1:2 (0:2)
    St 03.02. 21:15 Aston Villa - West Ham 1:3 (0:0)
    St 03.02. 21:15 Liverpool - Brighton 0:1 (0:0)
    Čt 04.02. 21:00 Tottenham - Chelsea 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 06.02. 13:30 Aston Villa - Arsenal 1:0 (1:0)
    So 06.02. 16:00 Burnley - Brighton 1:1 (0:1)
    So 06.02. 16:00 Newcastle - Southampton 3:2 (3:1)
    So 06.02. 18:30 Fulham - West Ham 0:0 (0:0)
    So 06.02. 21:00 Man United - Everton 3:3 (2:0)
    Ne 07.02. 13:00 Tottenham - West Bromwich 2:0 (0:0)
    Ne 07.02. 15:00 Wolwes - Leicester 0:0 (0:0)
    Ne 07.02. 17:30 Liverpool - Man City 1:4 (0:0)
    Ne 07.02. 20:15 Sheffield United - Chelsea 1:2 (0:1)
    Po 08.02. 21:00 Leeds - Crystal Palace 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 13.02. 13:30 Leicester - Liverpool 3:1 (0:0)
    So 13.02. 16:00 Crystal Palace - Burnley 0:3 (0:2)
    So 13.02. 18:30 Man City - Tottenham 3:0 (1:0)
    So 13.02. 21:00 Brighton - Aston Villa 0:0 (0:0)
    Ne 14.02. 13:00 Southampton - Wolwes 1:2 (1:0)
    Ne 14.02. 15:00 West Bromwich - Man United 1:1 (1:1)
    Ne 14.02. 17:30 Arsenal - Leeds 4:2 (3:0)
    Ne 14.02. 20:00 Everton - Fulham 0:2 (0:0)
    Po 15.02. 19:00 West Ham - Sheffield United 3:0 (1:0)
    Po 15.02. 21:00 Chelsea - Newcastle 2:0 (2:0)

    25.kolo

    19.02. 21:00 Wolwes - Leeds 1:0 (0:0)
    So 20.02. 13:30 Southampton - Chelsea 1:1 (1:0)
    So 20.02. 16:00 Burnley - West Bromwich 0:0 (0:0)
    So 20.02. 18:30 Liverpool - Everton 0:2 (0:1)
    So 20.02. 21:00 Fulham - Sheffield United 1:0 (0:0)
    Ne 21.02. 13:00 West Ham - Tottenham 2:1 (1:0)
    Ne 21.02. 15:05 Aston Villa - Leicester 1:2 (0:2)
    Ne 21.02. 17:30 Arsenal - Man City 0:1 (0:1)
    Ne 21.02. 20:00 Man United - Newcastle 3:1 (1:1)
    Po 22.02. 21:00 Brighton - Crystal Palace 1:2 (0:1)

    26.kolo

    So 27.02. 13:30 Man City - West Ham
    So 27.02. 16:00 West Bromwich - Brighton
    So 27.02. 18:30 Leeds - Aston Villa
    So 27.02. 21:00 Newcastle - Wolwes
    Ne 28.02. 13:00 Leicester - Arsenal
    Ne 28.02. 13:00 Crystal Palace - Fulham
    Ne 28.02. 15:00 Tottenham - Burnley
    Ne 28.02. 17:30 Chelsea - Man United
    Ne 28.02. 20:15 Sheffield United - Liverpool
    Po 01.03. 21:00 Everton - Southampton

    29.kolo

    Út 02.03. 21:00 Man City - Wolwes
    St 03.03. 19:00 Sheffield United - Aston Villa
    St 03.03. 19:00 Burnley - Leicester
    St 03.03. 21:15 Crystal Palace - Man United
    Čt 04.03. 19:00 West Bromwich - Everton
    Čt 04.03. 21:15 Liverpool - Chelsea
    19.03. 21:00 Fulham - Leeds
    So 20.03. 16:00 Tottenham - Southampton
    So 20.03. 21:00 Brighton - Newcastle
    Ne 21.03. 16:00 West Ham - Arsenal

    27.kolo

    So 06.03. 13:30 Burnley - Arsenal
    So 06.03. 16:00 Sheffield United - Southampton
    So 06.03. 18:30 Aston Villa - Wolwes
    So 06.03. 21:00 Brighton - Leicester
    Ne 07.03. 13:00 West Bromwich - Newcastle
    Ne 07.03. 15:00 Liverpool - Fulham
    Ne 07.03. 17:30 Man City - Man United
    Ne 07.03. 20:15 Tottenham - Crystal Palace
    Po 08.03. 19:00 Chelsea - Everton
    Po 08.03. 21:00 West Ham - Leeds

    28.kolo

    So 13.03. 16:00 Arsenal - Tottenham
    So 13.03. 16:00 Southampton - Brighton
    So 13.03. 16:00 Newcastle - Aston Villa
    So 13.03. 16:00 Man United - West Ham
    So 13.03. 16:00 Leicester - Sheffield United
    So 13.03. 16:00 Leeds - Chelsea
    So 13.03. 16:00 Fulham - Man City
    So 13.03. 16:00 Everton - Burnley
    So 13.03. 16:00 Crystal Palace - West Bromwich
    So 13.03. 16:00 Wolwes - Liverpool

    30.kolo

    So 03.04. 16:00 Aston Villa - Fulham
    So 03.04. 16:00 Wolwes - West Ham
    So 03.04. 16:00 Chelsea - West Bromwich
    So 03.04. 16:00 Newcastle - Tottenham
    So 03.04. 16:00 Leeds - Sheffield United
    So 03.04. 16:00 Leicester - Man City
    So 03.04. 16:00 Everton - Crystal Palace
    So 03.04. 16:00 Southampton - Burnley
    So 03.04. 16:00 Man United - Brighton
    So 03.04. 16:00 Arsenal - Liverpool

    31.kolo

    So 10.04. 16:00 Fulham - Wolwes
    So 10.04. 16:00 Sheffield United - Arsenal
    So 10.04. 16:00 West Bromwich - Southampton
    So 10.04. 16:00 Burnley - Newcastle
    So 10.04. 16:00 Tottenham - Man United
    So 10.04. 16:00 West Ham - Leicester
    So 10.04. 16:00 Man City - Leeds
    So 10.04. 16:00 Crystal Palace - Chelsea
    So 10.04. 16:00 Brighton - Everton
    So 10.04. 16:00 Liverpool - Aston Villa

    32.kolo

    So 17.04. 16:00 Arsenal - Fulham
    So 17.04. 16:00 Chelsea - Brighton
    So 17.04. 16:00 Everton - Tottenham
    So 17.04. 16:00 Leicester - West Bromwich
    So 17.04. 16:00 Leeds - Liverpool
    So 17.04. 16:00 Newcastle - West Ham
    So 17.04. 16:00 Aston Villa - Man City
    So 17.04. 16:00 Southampton - Crystal Palace
    So 17.04. 16:00 Man United - Burnley
    So 17.04. 16:00 Wolwes - Sheffield United

    33.kolo

    Čt 04.03. 19:00 Fulham - Tottenham
    St 10.03. 19:00 Man City - Southampton
    So 24.04. 16:00 Leeds - Man United
    So 24.04. 16:00 Arsenal - Everton
    So 24.04. 16:00 Liverpool - Newcastle
    So 24.04. 16:00 Wolwes - Burnley
    So 24.04. 16:00 Sheffield United - Brighton
    So 24.04. 16:00 Aston Villa - West Bromwich
    So 24.04. 16:00 Leicester - Crystal Palace
    So 24.04. 16:00 West Ham - Chelsea

    34.kolo

    So 01.05. 16:00 Southampton - Leicester
    So 01.05. 16:00 West Bromwich - Wolwes
    So 01.05. 16:00 Brighton - Leeds
    So 01.05. 16:00 Chelsea - Fulham
    So 01.05. 16:00 Tottenham - Sheffield United
    So 01.05. 16:00 Everton - Aston Villa
    So 01.05. 16:00 Newcastle - Arsenal
    So 01.05. 16:00 Crystal Palace - Man City
    So 01.05. 16:00 Man United - Liverpool
    So 01.05. 16:00 Burnley - West Ham

    35.kolo

    So 08.05. 16:00 Wolwes - Brighton
    So 08.05. 16:00 Leeds - Tottenham
    So 08.05. 16:00 Liverpool - Southampton
    So 08.05. 16:00 Man City - Chelsea
    So 08.05. 16:00 Leicester - Newcastle
    So 08.05. 16:00 Aston Villa - Man United
    So 08.05. 16:00 West Ham - Everton
    So 08.05. 16:00 Sheffield United - Crystal Palace
    So 08.05. 16:00 Fulham - Burnley
    So 08.05. 16:00 Arsenal - West Bromwich

    36.kolo

    Út 11.05. 20:45 Chelsea - Arsenal
    Út 11.05. 20:45 Brighton - West Ham
    Út 11.05. 20:45 Everton - Sheffield United
    Út 11.05. 20:45 Burnley - Leeds
    Út 11.05. 20:45 Southampton - Fulham
    Út 11.05. 20:45 Newcastle - Man City
    Út 11.05. 20:45 West Bromwich - Liverpool
    Út 11.05. 20:45 Man United - Leicester
    Út 11.05. 20:45 Crystal Palace - Aston Villa
    Út 11.05. 20:45 Tottenham - Wolwes

    37.kolo

    So 15.05. 16:00 Brighton - Man City
    So 15.05. 16:00 Burnley - Liverpool
    So 15.05. 16:00 Man United - Fulham
    So 15.05. 16:00 Everton - Wolwes
    So 15.05. 16:00 West Bromwich - West Ham
    So 15.05. 16:00 Newcastle - Sheffield United
    So 15.05. 16:00 Chelsea - Leicester
    So 15.05. 16:00 Tottenham - Aston Villa
    So 15.05. 16:00 Crystal Palace - Arsenal
    So 15.05. 16:00 Southampton - Leeds

    38.kolo

    Ne 23.05. 17:00 Liverpool - Newcastle
    Ne 23.05. 17:00 Wolwes - Man United
    Ne 23.05. 17:00 Man City - Everton
    Ne 23.05. 17:00 Leicester - Crystal Palace
    Ne 23.05. 17:00 Sheffield United - Burnley
    Ne 23.05. 17:00 Arsenal - Brighton
    Ne 23.05. 17:00 Leeds - West Bromwich
    Ne 23.05. 17:00 Fulham - Tottenham
    Ne 23.05. 17:00 West Ham - Southampton
    Ne 23.05. 17:00 Aston Villa - Chelsea
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 25 18 5 2 50:15 59
    2. 25 14 7 4 53:32 49
    3. 25 15 4 6 44:27 49
    4. 25 13 6 6 39:29 45
    5. 25 12 7 6 41:25 43
    6. 25 11 7 7 45:34 40
    7. 24 12 4 8 37:33 40
    8. 23 11 3 9 37:26 36
    9. 24 10 6 8 37:27 36
    10. 25 11 2 12 43:43 35
    11. 25 10 4 11 31:26 34
    12. 25 9 6 10 26:32 33
    13. 25 9 5 11 29:43 32
    14. 25 8 6 11 31:43 30
    15. 25 7 7 11 18:30 28
    16. 25 5 11 9 26:32 26
    17. 25 7 4 14 26:43 25
    18. 25 4 10 11 21:32 22
    19. 25 2 8 15 19:55 14
    20. 25 3 2 20 15:41 11

    Nejčtenější ze sportu