Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15449
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Teplice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2850
    Týden:
    51
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 1.FC Dubí - Kladruby výsledek
    So 17.10. 00:00 Braňany - Hrob výsledek
    So 17.10. 00:00 Soběchleby - Proboštov B výsledek
    So 17.10. 00:00 Rtyně - Sobědruhy výsledek
    So 17.10. 00:00 Oldřichov B - Lahošť výsledek
    So 17.10. 00:00 Novosedlice - Hrobčice výsledek
    So 17.10. 00:00 FŠ Litvínov - Horní Jiřetín B výsledek
    So 17.10. 00:00 Košťany - SK Dubí výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Kladruby - SK Dubí výsledek
    So 24.10. 00:00 Horní Jiřetín B - Košťany výsledek
    So 24.10. 00:00 Hrobčice - FŠ Litvínov výsledek
    So 24.10. 00:00 Lahošť - Novosedlice výsledek
    So 24.10. 00:00 Sobědruhy - Oldřichov B výsledek
    So 24.10. 00:00 Proboštov B - Rtyně výsledek
    So 24.10. 00:00 Hrob - Soběchleby výsledek
    So 24.10. 00:00 1.FC Dubí - Braňany výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 00:00 Braňany - Kladruby výsledek
    So 31.10. 00:00 Soběchleby - 1.FC Dubí výsledek
    So 31.10. 00:00 Rtyně - Hrob výsledek
    So 31.10. 00:00 Oldřichov B - Proboštov B výsledek
    So 31.10. 00:00 Novosedlice - Sobědruhy výsledek
    So 31.10. 00:00 FŠ Litvínov - Lahošť výsledek
    So 31.10. 00:00 Košťany - Hrobčice výsledek
    So 31.10. 00:00 SK Dubí - Horní Jiřetín B výsledek

    12.kolo

    So 07.11. 00:00 Kladruby - Horní Jiřetín B výsledek
    So 07.11. 00:00 Hrobčice - SK Dubí výsledek
    So 07.11. 00:00 Lahošť - Košťany výsledek
    So 07.11. 00:00 Sobědruhy - FŠ Litvínov výsledek
    So 07.11. 00:00 Proboštov B - Novosedlice výsledek
    So 07.11. 00:00 Hrob - Oldřichov B výsledek
    So 07.11. 00:00 1.FC Dubí - Rtyně výsledek
    So 07.11. 00:00 Braňany - Soběchleby výsledek

    13.kolo

    So 14.11. 00:00 Soběchleby - Kladruby výsledek
    So 14.11. 00:00 Rtyně - Braňany výsledek
    So 14.11. 00:00 Oldřichov B - 1.FC Dubí výsledek
    So 14.11. 00:00 Novosedlice - Hrob výsledek
    So 14.11. 00:00 FŠ Litvínov - Proboštov B výsledek
    So 14.11. 00:00 Košťany - Sobědruhy výsledek
    So 14.11. 00:00 SK Dubí - Lahošť výsledek
    So 14.11. 00:00 Horní Jiřetín B - Hrobčice výsledek

    14.kolo

    So 21.11. 00:00 Kladruby - Hrobčice výsledek
    So 21.11. 00:00 Lahošť - Horní Jiřetín B výsledek
    So 21.11. 00:00 Sobědruhy - SK Dubí výsledek
    So 21.11. 00:00 Proboštov B - Košťany výsledek
    So 21.11. 00:00 Hrob - FŠ Litvínov výsledek
    So 21.11. 00:00 1.FC Dubí - Novosedlice výsledek
    So 21.11. 00:00 Braňany - Oldřichov B výsledek
    So 21.11. 00:00 Soběchleby - Rtyně výsledek

    15.kolo

    St 28.10. 14:30 Rtyně - Kladruby výsledek
    St 28.10. 14:30 Oldřichov B - Soběchleby výsledek
    St 28.10. 14:30 Novosedlice - Braňany výsledek
    St 28.10. 14:30 FŠ Litvínov - 1.FC Dubí výsledek
    St 28.10. 14:30 Košťany - Hrob výsledek
    St 28.10. 14:30 SK Dubí - Proboštov B výsledek
    St 28.10. 14:30 Horní Jiřetín B - Sobědruhy výsledek
    St 28.10. 14:30 Hrobčice - Lahošť výsledek

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Proboštov B - Horní Jiřetín B 1:9 (0:3)
    So 22.08. 14:00 Lahošť - Kladruby 4:0 (1:0)
    So 22.08. 14:00 Soběchleby - Novosedlice 1:4 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Sobědruhy - Hrobčice 5:1 (3:0)
    So 22.08. 17:00 1.FC Dubí - Košťany 4:3 (2:2)
    So 22.08. 17:00 Braňany - FŠ Litvínov 0:3 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Rtyně - Oldřichov B 3:8 (1:3)
    Ne 23.08. 17:00 Hrob - SK Dubí 4:3 np (1:2)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 FŠ Litvínov - Soběchleby 4:2 (0:0)
    So 29.08. 10:30 Kladruby - Oldřichov B 2:1 (1:0)
    So 29.08. 14:00 Lahošť - Sobědruhy 1:2 (0:1)
    So 29.08. 15:00 Hrobčice - Proboštov B 2:1 (2:1)
    So 29.08. 16:00 Novosedlice - Rtyně 4:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Košťany - Braňany 5:3 (2:0)
    So 29.08. 17:00 SK Dubí - 1.FC Dubí 1:4 (1:2)
    Ne 30.08. 17:00 Horní Jiřetín B - Hrob 2:0 (0:0)

    3.kolo

    So 05.09. 14:00 Soběchleby - Košťany 2:3 np (1:1)
    So 05.09. 17:00 Sobědruhy - Kladruby 3:1 (2:1)
    So 05.09. 17:00 Hrob - Hrobčice 2:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 1.FC Dubí - Horní Jiřetín B 0:1 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Braňany - SK Dubí 1:2 np (1:0)
    So 05.09. 17:00 Rtyně - FŠ Litvínov 1:7 (0:5)
    Ne 06.09. 10:15 Proboštov B - Lahošť 5:4 (3:0)
    Ne 06.09. 15:00 Oldřichov B - Novosedlice 2:5 (1:2)

    4.kolo

    So 12.09. 10:30 Kladruby - Novosedlice 2:5 (1:1)
    So 12.09. 14:00 Lahošť - Hrob 0:4 (0:1)
    So 12.09. 14:00 Sobědruhy - Proboštov B 4:2 (1:0)
    So 12.09. 15:00 Hrobčice - 1.FC Dubí 6:2 (2:2)
    So 12.09. 17:00 FŠ Litvínov - Oldřichov B 3:0 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Košťany - Rtyně 0:4 (0:2)
    So 12.09. 17:00 SK Dubí - Soběchleby 2:3 (2:2)
    Ne 13.09. 17:00 Horní Jiřetín B - Braňany 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 19.09. 16:00 Novosedlice - FŠ Litvínov 5:1 (4:0)
    So 19.09. 16:30 Hrob - Sobědruhy 3:1 (2:0)
    So 19.09. 16:30 1.FC Dubí - Lahošť 2:3 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Braňany - Hrobčice 0:3 (0:3)
    So 19.09. 16:30 Soběchleby - Horní Jiřetín B 0:3 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Rtyně - SK Dubí 6:3 (3:2)
    Ne 20.09. 10:15 Proboštov B - Kladruby 1:5 (0:3)
    Ne 20.09. 15:00 Oldřichov B - Košťany 4:2 (3:2)

    6.kolo

    So 26.09. 00:00 Kladruby - FŠ Litvínov výsledek
    So 26.09. 10:15 Proboštov B - Hrob 1:5 (1:1)
    So 26.09. 14:00 Lahošť - Braňany 1:2 (1:0)
    So 26.09. 14:00 Sobědruhy - 1.FC Dubí 4:3 (2:2)
    So 26.09. 15:00 Hrobčice - Soběchleby 0:3 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Košťany - Novosedlice 1:8 (0:5)
    So 26.09. 16:30 SK Dubí - Oldřichov B 2:1 (1:0)
    Ne 27.09. 00:00 Horní Jiřetín B - Rtyně výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 00:00 Novosedlice - SK Dubí výsledek
    So 03.10. 16:00 Hrob - Kladruby 6:1 (3:0)
    So 03.10. 16:00 1.FC Dubí - Proboštov B 2:3 np (0:1)
    So 03.10. 16:00 Braňany - Sobědruhy 1:3 (1:2)
    So 03.10. 16:00 Soběchleby - Lahošť 1:4 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Rtyně - Hrobčice 1:2 (1:1)
    So 03.10. 16:00 FŠ Litvínov - Košťany 7:1 (2:1)
    Ne 04.10. 15:00 Oldřichov B - Horní Jiřetín B 5:4 (2:2)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Proboštov B - Braňany 2:1 (2:0)
    So 10.10. 10:30 Kladruby - Košťany 1:4 (0:1)
    So 10.10. 14:00 Lahošť - Rtyně 1:2 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Hrobčice - Oldřichov B 3:2 (1:0)
    So 10.10. 16:00 SK Dubí - FŠ Litvínov 0:7 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Sobědruhy - Soběchleby 2:4 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Hrob - 1.FC Dubí 4:1 (2:1)
    Ne 11.10. 16:00 Horní Jiřetín B - Novosedlice 1:2 np (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 6 1 0 0 32:10 20
    2. 8 6 1 0 1 27:9 20
    3. 7 6 0 0 1 32:9 18
    4. 8 6 0 0 2 24:16 18
    5. 7 5 0 1 1 22:7 16
    6. 8 5 0 0 3 17:16 15
    7. 8 3 0 1 4 16:21 10
    8. 8 3 0 0 5 18:18 9
    9. 8 3 0 0 5 23:24 9
    10. 7 3 0 0 4 19:25 9
    11. 8 2 1 0 5 18:33 8
    12. 8 2 1 0 5 15:32 8
    13. 8 2 0 1 5 18:24 7
    14. 7 2 0 0 5 12:24 6
    15. 7 1 1 1 4 12:25 6
    16. 8 1 0 1 6 8:20 4

    Nejčtenější ze sportu