Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15452
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Příbram  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3148
    Týden:
    51
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Rosovice - Jince 1:4 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Třebsko - Březnice 8:1 (3:0)
    So 22.08. 17:00 Bohutín - Trhové Dušníky 1:2 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Spartak Příbram B - Sedlčany C 1:6 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Dublovice - Kosova Hora 7:0 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Nový Knín - Luhy 1:2 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Počepice - Podlesí B 1:3 (0:1)

    2.kolo

    So 29.08. 10:15 Sedlčany C - Dublovice 2:3 np (2:0)
    So 29.08. 14:00 Podlesí B - Bohutín 3:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Jince - Třebsko 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 15:00 Březnice - Počepice 1:2 (0:1)
    Ne 30.08. 16:00 Kosova Hora - Luhy 1:6 (0:5)
    Ne 30.08. 17:00 Trhové Dušníky - Spartak Příbram B 1:4 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Nový Knín - Rosovice 2:3 (1:2)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Rosovice - Luhy 2:1 np (1:1)
    So 05.09. 17:00 Třebsko - Nový Knín 0:2 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Spartak Příbram B - Podlesí B 2:3 np (1:1)
    So 05.09. 17:00 Kosova Hora - Sedlčany C 1:3 (1:2)
    Ne 06.09. 17:00 Počepice - Jince 0:3 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Bohutín - Březnice 9:1 (4:1)
    Ne 06.09. 17:00 Dublovice - Trhové Dušníky 3:2 (2:2)

    4.kolo

    So 12.09. 16:30 Březnice - Spartak Příbram B 3:4 (1:0)
    So 12.09. 16:30 Jince - Bohutín 2:1 (1:0)
    So 12.09. 16:30 Nový Knín - Počepice 2:1 (1:1)
    So 12.09. 16:30 Rosovice - Třebsko 3:2 (0:2)
    Ne 13.09. 16:00 Luhy - Sedlčany C 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:30 Trhové Dušníky - Kosova Hora 6:2 (2:0)
    Ne 13.09. 16:30 Podlesí B - Dublovice 5:3 (2:3)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Spartak Příbram B - Jince 2:5 (1:3)
    So 19.09. 16:30 Třebsko - Luhy 3:0 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Kosova Hora - Podlesí B 3:1 (0:0)
    Ne 20.09. 10:15 Sedlčany C - Trhové Dušníky 2:3 (2:3)
    Ne 20.09. 16:30 Počepice - Rosovice 4:3 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Bohutín - Nový Knín 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Dublovice - Březnice 3:2 (0:1)

    6.kolo

    So 26.09. 14:00 Podlesí B - Sedlčany C 0:3 (0:2)
    So 26.09. 16:00 Luhy - Trhové Dušníky 3:1 (2:1)
    So 26.09. 16:30 Březnice - Kosova Hora 1:2 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Jince - Dublovice 2:1 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Rosovice - Bohutín 0:4 (0:2)
    So 26.09. 16:30 Třebsko - Počepice 1:2 np (0:1)
    Ne 27.09. 16:30 Nový Knín - Spartak Příbram B 3:1 (0:0)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Bohutín - Třebsko 6:4 (3:2)
    So 03.10. 16:00 Spartak Příbram B - Rosovice 6:2 (4:1)
    So 03.10. 16:00 Kosova Hora - Jince 0:7 (0:4)
    Ne 04.10. 10:15 Sedlčany C - Březnice 8:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Počepice - Luhy 2:3 (0:2)
    Ne 04.10. 16:00 Dublovice - Nový Knín 2:1 (2:0)
    Ne 04.10. 16:00 Trhové Dušníky - Podlesí B 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Luhy - Podlesí B 2:5 (2:2)
    So 10.10. 16:00 Březnice - Trhové Dušníky 2:1 np (0:0)
    So 10.10. 16:00 Jince - Sedlčany C 3:2 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Nový Knín - Kosova Hora 9:1 (5:0)
    So 10.10. 16:00 Rosovice - Dublovice 3:8 (2:2)
    So 10.10. 16:00 Třebsko - Spartak Příbram B 5:1 (3:0)
    Ne 11.10. 16:00 Počepice - Bohutín 4:1 (0:0)

    9.kolo

    So 17.10. 14:00 Podlesí B - Březnice výsledek
    So 17.10. 15:30 Bohutín - Luhy výsledek
    So 17.10. 15:30 Kosova Hora - Rosovice výsledek
    Ne 18.10. 10:15 Sedlčany C - Nový Knín výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Spartak Příbram B - Počepice výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Dublovice - Třebsko výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Trhové Dušníky - Jince výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 10:30 Luhy - Březnice výsledek
    So 24.10. 14:00 Jince - Podlesí B výsledek
    So 24.10. 14:00 Rosovice - Sedlčany C výsledek
    So 24.10. 14:00 Třebsko - Kosova Hora výsledek
    So 24.10. 14:00 Bohutín - Spartak Příbram B výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Nový Knín - Trhové Dušníky výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Počepice - Dublovice výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Spartak Příbram B - Luhy výsledek
    So 31.10. 14:00 Kosova Hora - Počepice výsledek
    So 31.10. 14:00 Podlesí B - Nový Knín výsledek
    So 31.10. 14:00 Březnice - Jince výsledek
    So 31.10. 16:00 Sedlčany C - Třebsko výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Dublovice - Bohutín výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Trhové Dušníky - Rosovice výsledek

    12.kolo

    So 07.11. 14:00 Luhy - Jince výsledek
    So 07.11. 14:00 Rosovice - Podlesí B výsledek
    So 07.11. 14:00 Třebsko - Trhové Dušníky výsledek
    So 07.11. 14:00 Bohutín - Kosova Hora výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Nový Knín - Březnice výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Počepice - Sedlčany C výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Spartak Příbram B - Dublovice výsledek

    13.kolo

    So 14.11. 13:30 Kosova Hora - Spartak Příbram B výsledek
    So 14.11. 13:30 Trhové Dušníky - Počepice výsledek
    So 14.11. 13:30 Podlesí B - Třebsko výsledek
    So 14.11. 13:30 Březnice - Rosovice výsledek
    So 14.11. 13:30 Jince - Nový Knín výsledek
    Ne 15.11. 13:30 Dublovice - Luhy výsledek
    Ne 15.11. 16:30 Sedlčany C - Bohutín výsledek
    Správce soutěže: Ladislav Jelen

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 8 0 0 0 29:7 24
    2. 8 5 1 0 2 30:17 17
    3. 8 5 0 1 2 27:11 16
    4. 8 5 0 0 3 21:10 15
    5. 8 4 1 0 3 21:17 14
    6. 8 4 0 1 3 17:16 13
    7. 8 4 0 1 3 18:18 13
    8. 8 3 1 0 4 16:17 11
    9. 8 3 0 1 4 23:18 10
    10. 8 3 0 1 4 21:28 10
    11. 8 3 0 0 5 23:17 9
    12. 8 2 1 0 5 17:31 8
    13. 8 2 0 0 6 10:40 6
    14. 8 0 1 0 7 11:37 2

    Nejčtenější ze sportu