Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15462
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4294
    Týden:
    59
    Dnes:
    27
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Židovice - Bechlín 0:4 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Polepy - Mšené lázně 5:4 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Lounky - Liběšice B 3:2 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Bříza - Vědomice 2:6 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Račice - Hoštka 0:6 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Štětí B - Straškov 0:4 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Rovné B - Kleneč 4:2 (2:1)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Mšené lázně - Kleneč 1:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Bechlín - Rovné B 2:1 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Hoštka - Židovice 5:2 (3:0)
    So 29.08. 17:00 Polepy - Lounky 0:3 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Straškov - Račice 2:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Vědomice - Štětí B 4:3 np (3:3)
    Ne 30.08. 17:00 Liběšice B - Bříza 1:4 (1:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Židovice - Straškov 3:0k
    So 05.09. 17:00 Lounky - Mšené lázně 1:3
    So 05.09. 17:00 Bříza - Polepy 1:4
    So 05.09. 17:00 Račice - Vědomice 0:4
    So 05.09. 17:00 Kleneč - Bechlín 0:3
    Ne 06.09. 17:00 Štětí B - Liběšice B 7:0 (4:0)
    Ne 06.09. 17:00 Rovné B - Hoštka 1:7 (1:6)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Mšené lázně - Bechlín 2:6 (2:3)
    So 12.09. 17:00 Hoštka - Kleneč 6:0 (2:0)
    So 12.09. 17:00 Vědomice - Židovice 7:0 (2:0)
    So 12.09. 17:00 Polepy - Štětí B 1:2 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Lounky - Bříza 7:2 (4:1)
    Ne 13.09. 17:00 Straškov - Rovné B 2:1 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Liběšice B - Račice 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Židovice - Liběšice B 3:1 (2:1)
    So 19.09. 16:30 Bříza - Mšené lázně 0:2 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Račice - Polepy 1:2 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Kleneč - Straškov 4:5 (3:4)
    So 19.09. 16:30 Bechlín - Hoštka 0:4 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Štětí B - Lounky 3:5 (2:2)
    Ne 20.09. 16:30 Rovné B - Vědomice 1:7 (0:2)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Mšené lázně - Hoštka 3:1 (2:1)
    So 26.09. 16:30 Vědomice - Kleneč 6:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Polepy - Židovice odloženo
    So 26.09. 16:30 Lounky - Račice 6:0 (4:0)
    So 26.09. 16:30 Bříza - Štětí B 1:2 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Straškov - Bechlín 6:0 (3:0)
    Ne 27.09. 16:30 Liběšice B - Rovné B 1:2 (0:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Židovice - Lounky 1:2 np (0:0)
    So 03.10. 16:00 Račice - Bříza 2:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Kleneč - Liběšice B 7:1 (4:0)
    So 03.10. 16:00 Bechlín - Vědomice 3:1 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Hoštka - Straškov 4:1 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Štětí B - Mšené lázně 3:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Rovné B - Polepy 1:4 (1:1)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Mšené lázně - Straškov 1:4 (0:3)
    So 10.10. 16:00 Vědomice - Hoštka 1:4 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Polepy - Kleneč 6:2 (5:2)
    So 10.10. 16:00 Lounky - Rovné B 3:1 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Bříza - Židovice 2:1 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Liběšice B - Bechlín 4:3 np (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Štětí B - Račice 7:1 (3:1)

    9.kolo

    So 17.10. 10:15 Židovice - Štětí B odloženo
    So 17.10. 15:30 Račice - Mšené lázně odloženo
    So 17.10. 15:30 Kleneč - Lounky odloženo
    So 17.10. 15:30 Bechlín - Polepy odloženo
    So 17.10. 15:30 Hoštka - Liběšice B odloženo
    Ne 18.10. 15:30 Rovné B - Bříza odloženo
    Ne 18.10. 15:30 Straškov - Vědomice odloženo

    10.kolo

    So 24.10. 14:30 Mšené lázně - Vědomice odloženo
    So 24.10. 14:30 Polepy - Hoštka odloženo
    So 24.10. 14:30 Lounky - Bechlín odloženo
    So 24.10. 14:30 Bříza - Kleneč odloženo
    So 24.10. 14:30 Račice - Židovice odloženo
    Ne 25.10. 14:30 Liběšice B - Straškov odloženo
    Ne 25.10. 14:30 Štětí B - Rovné B odloženo

    11.kolo

    So 31.10. 10:15 Židovice - Mšené lázně odloženo
    So 31.10. 14:30 Kleneč - Štětí B odloženo
    So 31.10. 14:30 Bechlín - Bříza odloženo
    So 31.10. 14:30 Hoštka - Lounky odloženo
    So 31.10. 14:30 Vědomice - Liběšice B odloženo
    Ne 01.11. 14:30 Rovné B - Račice odloženo
    Ne 01.11. 14:30 Straškov - Polepy odloženo

    12.kolo

    So 07.11. 10:15 Židovice - Rovné B odloženo
    So 07.11. 14:00 Mšené lázně - Liběšice B odloženo
    So 07.11. 14:00 Polepy - Vědomice odloženo
    So 07.11. 14:00 Lounky - Straškov odloženo
    So 07.11. 14:00 Bříza - Hoštka odloženo
    So 07.11. 14:00 Račice - Kleneč odloženo
    Ne 08.11. 14:00 Štětí B - Bechlín odloženo

    13.kolo

    So 14.11. 14:00 Rovné B - Mšené lázně odloženo
    So 14.11. 14:00 Kleneč - Židovice odloženo
    So 14.11. 14:00 Bechlín - Račice odloženo
    So 14.11. 14:00 Hoštka - Štětí B odloženo
    So 14.11. 14:00 Straškov - Bříza odloženo
    So 14.11. 14:00 Vědomice - Lounky odloženo
    Ne 15.11. 14:00 Liběšice B - Polepy odloženo
    Správce soutěže: Lukáš Havránek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 7 0 0 1 37:8 21
    2. 8 6 1 0 1 29:12 20
    3. 8 6 0 0 2 24:13 18
    4. 8 5 1 0 2 35:14 17
    5. 8 5 0 1 2 27:15 16
    6. 8 5 0 1 2 21:17 16
    7. 7 5 0 0 2 22:14 15
    8. 8 4 0 0 4 16:20 12
    9. 7 2 0 1 4 10:20 7
    10. 8 2 0 0 6 12:25 6
    11. 8 2 0 0 6 12:28 6
    12. 8 1 1 0 6 12:30 5
    13. 8 1 0 0 7 16:32 3
    14. 8 1 0 0 7 5:30 3

    Nejčtenější ze sportu