Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15475
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    929
    Týden:
    30
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 30.08. 14:15 Brandýs-Boleslav B - Čelákovice 8:2 (2:1)
    St 02.09. 17:30 Galaxie - Klecany d 0:3 (0:3)
    04.09. 18:00 Radonice B - Veltěž 1:1 (0:1)
    St 09.09. 17:00 Hovorčovice - Bášť 3:0 (0:0)
    Čt 10.09. 17:15 Šestajovice B - Odolena Voda 1:5 (0:3)
    18.09. 17:30 Radonice - Nehvizdy 6:1 (3:1)
    St 23.09. 18:00 Šestajovice - Klecany 7:2 (2:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Klecany - Šestajovice B 2:5 (1:3)
    So 05.09. 10:15 Čelákovice - Měšice 2:2 (1:0)
    So 05.09. 10:15 Klecany d - Brandýs-Boleslav B 1:6 (1:1)
    Ne 06.09. 10:15 Nehvizdy - Radonice B 2:2 (1:1)
    Ne 06.09. 13:30 Veltěž - Šestajovice 0:12 (0:7)
    Ne 06.09. 14:00 Odolena Voda - Hovorčovice 1:1 (0:0)
    St 30.09. 17:00 Bášť - Galaxie výsledek

    1.kolo

    Ne 23.08. 10:15 Nehvizdy - Měšice 11:1 (1:0)
    St 02.09. 17:30 Veltěž - Radonice 0:12 (0:5)
    Čt 03.09. 17:30 Bášť - Šestajovice B 20:1 (10:1)
    St 09.09. 17:00 Čelákovice - Klecany d 5:2 (3:2)
    St 09.09. 17:30 Odolena Voda - Šestajovice 0:2 (0:0)
    11.09. 17:30 Klecany - Radonice B 2:7 (2:4)
    St 30.09. 17:00 Hovorčovice - Galaxie 7:0 (5:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:15 Radonice - Čelákovice 23:1 (11:0)
    So 12.09. 10:15 Šestajovice - Nehvizdy 6:1 (4:1)
    So 12.09. 10:15 Bášť - Odolena Voda 6:1 (3:1)
    Ne 13.09. 10:15 Měšice - Klecany d 5:3 (2:1)
    Ne 13.09. 14:30 Galaxie - Brandýs-Boleslav B 0:3 (0:1)
    Ne 13.09. 17:15 Hovorčovice - Klecany 9:0 (3:0)
    Čt 08.10. 17:00 Šestajovice B - Veltěž 5:4 (2:3)

    15.kolo

    Út 15.09. 17:00 Šestajovice B - Hovorčovice 0:12 (0:4)
    St 16.09. 16:30 Čelákovice - Galaxie 12:1 (7:0)
    St 16.09. 16:30 Brandýs-Boleslav B - Nehvizdy 4:0 (2:0)
    St 16.09. 16:30 Měšice - Veltěž 1:2 (0:1)
    St 16.09. 18:00 Radonice - Klecany 17:3 (7:1)
    Čt 17.09. 17:30 Šestajovice - Bášť 4:3 (2:1)
    St 23.09. 17:30 Radonice B - Odolena Voda 1:2 (0:1)

    5.kolo

    18.09. 17:30 Klecany - Bášť 0:16 (0:8)
    So 19.09. 10:15 Čelákovice - Radonice B 3:8 (1:4)
    So 19.09. 13:30 Klecany d - Radonice 0:8 (0:4)
    Ne 20.09. 10:15 Nehvizdy - Šestajovice B 4:3 (2:2)
    Ne 20.09. 13:30 Odolena Voda - Galaxie 5:1 (2:1)
    Ne 20.09. 14:15 Brandýs-Boleslav B - Měšice 4:0 (4:0)
    Út 06.10. 17:00 Veltěž - Hovorčovice 0:2 (0:0)

    6.kolo

    Čt 24.09. 17:00 Šestajovice - Čelákovice 7:1 (4:0)
    25.09. 17:15 Odolena Voda - Klecany 4:3 (3:3)
    So 26.09. 10:15 Radonice - Brandýs-Boleslav B 9:0 (5:0)
    Ne 27.09. 10:00 Hovorčovice - Nehvizdy 5:1 (2:0)
    Ne 27.09. 10:15 Radonice B - Klecany d 5:0 (4:0)
    Čt 01.10. 17:00 Bášť - Veltěž 10:0 (8:0)
    So 31.10. 14:30 Galaxie - Měšice výsledek

    14.kolo

    Po 28.09. 10:15 Bášť - Radonice B 6:0 (3:0)
    Po 28.09. 10:15 Veltěž - Brandýs-Boleslav B 0:5 (0:2)
    Po 28.09. 10:15 Nehvizdy - Klecany d 7:2 (3:0)
    Po 28.09. 14:30 Galaxie - Šestajovice B 4:3 (1:3)
    Út 29.09. 17:30 Hovorčovice - Šestajovice 3:1 (3:1)
    02.10. 17:30 Odolena Voda - Radonice 3:5 (3:3)
    St 07.10. 17:15 Klecany - Měšice 9:2 (3:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Čelákovice - Šestajovice B 4:3 (2:1)
    So 03.10. 15:30 Klecany d - Šestajovice 1:12 (0:6)
    Ne 04.10. 10:15 Nehvizdy - Bášť 0:10 (0:3)
    Ne 04.10. 10:15 Měšice - Radonice 0:11 (0:6)
    Ne 04.10. 12:30 Veltěž - Odolena Voda 1:1 (1:0)
    Ne 04.10. 14:15 Brandýs-Boleslav B - Radonice B 1:13 (0:2)
    Ne 04.10. 14:30 Galaxie - Klecany 3:4 (1:4)

    8.kolo

    So 10.10. 09:30 Klecany - Veltěž 6:2 (2:0)
    So 10.10. 10:00 Šestajovice - Brandýs-Boleslav B 6:2 (2:1)
    So 10.10. 10:00 Hovorčovice - Čelákovice 4:1 (1:0)
    Ne 11.10. 10:00 Šestajovice B - Klecany d 6:3 (3:1)
    Ne 11.10. 10:15 Radonice B - Měšice 5:0 (3:0)
    Ne 11.10. 13:00 Odolena Voda - Nehvizdy 5:2 (3:2)
    Ne 11.10. 14:30 Galaxie - Radonice 0:6 (0:2)

    9.kolo

    So 20.03. 10:15 Čelákovice - Bášť výsledek
    So 20.03. 10:15 Radonice - Radonice B výsledek
    Ne 21.03. 10:15 Nehvizdy - Klecany výsledek
    Ne 21.03. 10:15 Měšice - Šestajovice výsledek
    Ne 21.03. 12:00 Veltěž - Galaxie výsledek
    Ne 21.03. 14:15 Brandýs-Boleslav B - Šestajovice B výsledek
    Ne 21.03. 16:30 Klecany d - Hovorčovice výsledek

    10.kolo

    So 27.03. 10:00 Šestajovice - Radonice výsledek
    So 27.03. 10:00 Hovorčovice - Brandýs-Boleslav B výsledek
    So 27.03. 10:15 Bášť - Klecany d výsledek
    Ne 28.03. 10:00 Šestajovice B - Měšice výsledek
    Ne 28.03. 11:00 Veltěž - Nehvizdy výsledek
    Ne 28.03. 11:30 Odolena Voda - Čelákovice výsledek
    Ne 28.03. 14:30 Galaxie - Radonice B výsledek

    12.kolo

    So 03.04. 10:00 Hovorčovice - Radonice výsledek
    So 03.04. 10:15 Bášť - Měšice výsledek
    So 03.04. 10:15 Klecany - Klecany d výsledek
    Ne 04.04. 10:00 Šestajovice B - Radonice B výsledek
    Ne 04.04. 11:00 Veltěž - Čelákovice výsledek
    Ne 04.04. 11:30 Odolena Voda - Brandýs-Boleslav B výsledek
    Ne 04.04. 14:30 Galaxie - Šestajovice výsledek

    11.kolo

    St 19.05. 18:00 Nehvizdy - Galaxie
    St 19.05. 18:00 Čelákovice - Klecany
    St 19.05. 18:00 Klecany d - Odolena Voda
    St 19.05. 18:00 Brandýs-Boleslav B - Bášť
    St 19.05. 18:00 Měšice - Hovorčovice
    St 19.05. 18:00 Radonice - Šestajovice B
    St 19.05. 18:00 Radonice B - Šestajovice

    13.kolo

    Čt 01.10. 17:00 Šestajovice - Šestajovice B 17:0 (7:0)
    St 26.05. 18:00 Čelákovice - Nehvizdy
    St 26.05. 18:00 Klecany d - Veltěž
    St 26.05. 18:00 Brandýs-Boleslav B - Klecany
    St 26.05. 18:00 Měšice - Odolena Voda
    St 26.05. 18:00 Radonice - Bášť
    St 26.05. 18:00 Radonice B - Hovorčovice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 9 0 0 97:8 27
    2. 10 9 0 1 74:13 27
    3. 9 8 1 0 46:4 25
    4. 8 6 0 2 71:9 18
    5. 9 6 0 3 33:31 18
    6. 9 5 2 2 42:17 17
    7. 10 5 2 3 27:23 17
    8. 10 3 1 6 29:44 10
    9. 9 3 1 5 31:58 10
    10. 10 3 0 7 31:72 9
    11. 10 3 0 7 27:75 9
    12. 10 1 2 7 10:55 5
    13. 8 1 1 6 11:47 4
    14. 8 1 0 7 9:43 3
    15. 9 1 0 8 15:54 3

    Nejčtenější ze sportu