Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15476
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    830
    Týden:
    20
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 30.08. 10:15 Louňovice - Čestlice 1:17 (0:7)
    Ne 30.08. 10:15 Kunice B - Hrusice 0:7 (0:1)
    Ne 30.08. 10:15 Kostelec n. Č.L. - Mirošovice 5:4 (2:2)
    Ne 30.08. 14:00 Radošovice B - Liblice 0:3 (0:1)
    Ne 30.08. 15:00 Říčany - Mukařov 19:2 (9:1)
    04.09. 17:30 Svojetice - Radošovice 1:9 (0:6)
    St 09.09. 17:00 Kamenice - Přišimasy 23:0 (12:0)
    Čt 08.10. 17:00 Vyžlovka B - Sibřina výsledek

    1.kolo

    So 22.08. 11:15 Čestlice - Svojetice 10:3 (7:0)
    So 22.08. 13:00 Vyžlovka B - Radošovice B 5:1 (1:1)
    St 02.09. 17:00 Přišimasy - Liblice 0:10 (0:4)
    St 02.09. 17:30 Radošovice - Kamenice 10:2 (5:1)
    Čt 03.09. 17:00 Sibřina - Kostelec n. Č.L. 11:2 (6:1)
    Čt 10.09. 17:00 Mirošovice - Říčany 1:18 (0:11)
    Út 22.09. 17:30 Mukařov - Kunice B 6:2 (1:1)
    St 23.09. 17:30 Hrusice - Louňovice 18:0 (8:0)

    3.kolo

    So 05.09. 09:00 Sibřina - Radošovice B 11:1 (4:1)
    So 05.09. 11:15 Čestlice - Kunice B 2:1 (0:1)
    So 05.09. 14:00 Mirošovice - Vyžlovka B 0:9 (0:4)
    Ne 06.09. 10:00 Radošovice - Louňovice 25:0 (12:0)
    Ne 06.09. 10:15 Mukařov - Kostelec n. Č.L. 2:2 (1:1)
    Ne 06.09. 10:15 Hrusice - Říčany 1:2 (1:1)
    Ne 06.09. 10:15 Přišimasy - Svojetice 1:12 (0:6)
    Ne 06.09. 10:15 Liblice - Kamenice 0:4 (0:2)

    4.kolo

    So 12.09. 09:00 Sibřina - Mirošovice 15:1 (7:0)
    So 12.09. 10:00 Svojetice - Liblice 3:0 (2:0)
    So 12.09. 13:00 Vyžlovka B - Mukařov 12:0 (5:0)
    Ne 13.09. 10:15 Louňovice - Přišimasy 12:1 (3:0)
    Ne 13.09. 10:15 Kunice B - Radošovice 4:10 (1:4)
    Ne 13.09. 10:15 Kostelec n. Č.L. - Hrusice 1:20 (0:7)
    Ne 13.09. 13:00 Říčany - Čestlice 7:3 (2:1)
    Ne 13.09. 13:30 Radošovice B - Kamenice 3:4 (1:3)

    15.kolo

    St 16.09. 17:00 Přišimasy - Radošovice B 1:16 (0:8)
    St 16.09. 17:00 Liblice - Radošovice 5:4 (3:2)
    St 16.09. 17:00 Kamenice - Čestlice 2:2 (0:1)
    St 16.09. 17:00 Louňovice - Mukařov 1:11 (0:4)
    St 16.09. 17:00 Říčany - Sibřina 11:5 (7:0)
    St 16.09. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Vyžlovka B 0:18 (0:8)
    18.09. 17:00 Kunice B - Mirošovice 5:1 (3:1)
    18.09. 17:30 Svojetice - Hrusice 1:18

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Kamenice - Svojetice 6:0 (1:0)
    So 19.09. 13:30 Mirošovice - Radošovice B 3:5 (1:2)
    Ne 20.09. 10:15 Hrusice - Vyžlovka B 9:2 (5:0)
    Ne 20.09. 10:15 Přišimasy - Kunice B 1:20 (0:12)
    Ne 20.09. 10:15 Liblice - Louňovice 13:0 (8:0)
    Ne 20.09. 14:00 Čestlice - Kostelec n. Č.L. 6:3 (1:2)
    Ne 20.09. 15:00 Mukařov - Sibřina 0:9 (0:6)
    St 23.09. 17:00 Radošovice - Říčany 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 26.09. 14:00 Louňovice - Kamenice 1:8 (1:4)
    Ne 27.09. 10:15 Kunice B - Liblice 5:2 (0:0)
    Ne 27.09. 10:15 Kostelec n. Č.L. - Radošovice 0:6 (0:3)
    Ne 27.09. 13:00 Radošovice B - Svojetice 2:2 (1:1)
    Ne 27.09. 13:00 Říčany - Přišimasy 24:1 (13:0)
    St 30.09. 16:00 Mirošovice - Mukařov 4:6 (2:5)
    Út 06.10. 17:00 Sibřina - Hrusice 3:12 (1:4)
    So 31.10. 13:00 Vyžlovka B - Čestlice výsledek

    14.kolo

    Po 28.09. 09:00 Sibřina - Kunice B 5:7 (2:4)
    Po 28.09. 10:00 Radošovice - Přišimasy 29:1 (15:1)
    Po 28.09. 10:15 Hrusice - Kamenice 12:3 (7:2)
    Po 28.09. 11:15 Čestlice - Liblice 4:3 (2:1)
    Po 28.09. 11:30 Radošovice B - Kostelec n. Č.L. 2:2 (0:0)
    02.10. 17:00 Mukařov - Svojetice 3:1 (2:1)
    So 17.10. 10:15 Mirošovice - Louňovice výsledek
    So 31.10. 17:00 Vyžlovka B - Říčany výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 Svojetice - Louňovice 8:5 (5:3)
    So 03.10. 10:15 Kamenice - Kunice B 7:0 (6:0)
    So 03.10. 11:15 Čestlice - Sibřina 2:1 (1:0)
    Ne 04.10. 10:00 Radošovice - Vyžlovka B 7:3 (3:2)
    Ne 04.10. 10:15 Hrusice - Mirošovice 19:0 (9:0)
    Ne 04.10. 10:15 Přišimasy - Kostelec n. Č.L. 2:14 (0:11)
    Ne 04.10. 10:15 Liblice - Říčany 0:7 (0:2)
    Ne 04.10. 15:00 Mukařov - Radošovice B 1:4 (0:1)

    8.kolo

    So 10.10. 09:00 Sibřina - Radošovice 7:1 (4:1)
    So 10.10. 13:00 Vyžlovka B - Přišimasy 17:0 (7:0)
    So 10.10. 13:00 Mirošovice - Čestlice 4:5 (1:1)
    Ne 11.10. 10:15 Kunice B - Svojetice 4:0 (1:0)
    Ne 11.10. 10:15 Kostelec n. Č.L. - Liblice 3:0 (0:0)
    Ne 11.10. 12:30 Radošovice B - Louňovice 6:0 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Říčany - Kamenice 9:0 (4:0)
    Ne 11.10. 15:00 Mukařov - Hrusice 1:17 (0:9)

    9.kolo

    So 20.03. 10:15 Kamenice - Kostelec n. Č.L. výsledek
    So 20.03. 11:15 Čestlice - Mukařov výsledek
    Ne 21.03. 10:00 Radošovice - Mirošovice výsledek
    Ne 21.03. 10:00 Svojetice - Říčany výsledek
    Ne 21.03. 10:15 Hrusice - Radošovice B výsledek
    Ne 21.03. 10:15 Přišimasy - Sibřina výsledek
    Ne 21.03. 10:15 Liblice - Vyžlovka B výsledek
    Ne 21.03. 10:15 Louňovice - Kunice B výsledek

    10.kolo

    So 27.03. 09:00 Sibřina - Liblice výsledek
    So 27.03. 10:15 Hrusice - Čestlice výsledek
    So 27.03. 11:30 Mirošovice - Přišimasy výsledek
    So 27.03. 13:00 Vyžlovka B - Kamenice výsledek
    Ne 28.03. 10:15 Kostelec n. Č.L. - Svojetice výsledek
    Ne 28.03. 11:00 Radošovice B - Kunice B výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Říčany - Louňovice výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Mukařov - Radošovice výsledek

    12.kolo

    So 03.04. 09:00 Sibřina - Svojetice výsledek
    So 03.04. 11:15 Čestlice - Radošovice výsledek
    So 03.04. 11:30 Mirošovice - Kamenice výsledek
    So 03.04. 13:00 Vyžlovka B - Louňovice výsledek
    Ne 04.04. 10:15 Kostelec n. Č.L. - Kunice B výsledek
    Ne 04.04. 10:15 Hrusice - Přišimasy výsledek
    Ne 04.04. 11:00 Radošovice B - Říčany výsledek
    Ne 04.04. 15:00 Mukařov - Liblice výsledek

    11.kolo

    Čt 20.05. 18:00 Čestlice - Radošovice B
    Čt 20.05. 18:00 Radošovice - Hrusice
    Čt 20.05. 18:00 Přišimasy - Mukařov
    Čt 20.05. 18:00 Liblice - Mirošovice
    Čt 20.05. 18:00 Kamenice - Sibřina
    Čt 20.05. 18:00 Svojetice - Vyžlovka B
    Čt 20.05. 18:00 Louňovice - Kostelec n. Č.L.
    Čt 20.05. 18:00 Kunice B - Říčany

    13.kolo

    St 26.05. 18:00 Radošovice - Radošovice B
    St 26.05. 18:00 Přišimasy - Čestlice
    St 26.05. 18:00 Liblice - Hrusice
    St 26.05. 18:00 Kamenice - Mukařov
    St 26.05. 18:00 Svojetice - Mirošovice
    St 26.05. 18:00 Louňovice - Sibřina
    St 26.05. 18:00 Kunice B - Vyžlovka B
    St 26.05. 18:00 Říčany - Kostelec n. Č.L.
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 9 0 1 133:13 27
    2. 9 9 0 0 99:13 27
    3. 9 7 1 1 51:25 22
    4. 10 7 0 3 101:25 21
    5. 10 6 1 3 59:37 19
    6. 7 5 0 2 66:17 15
    7. 9 5 0 4 67:37 15
    8. 10 5 0 5 48:41 15
    9. 10 4 2 4 40:32 14
    10. 10 4 1 5 32:71 13
    11. 10 4 0 6 36:30 12
    12. 10 3 2 5 32:71 11
    13. 10 3 1 6 31:58 10
    14. 9 1 0 8 20:107 3
    15. 9 0 0 9 18:87 0
    16. 10 0 0 10 8:177 0

    Nejčtenější ze sportu