Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15514
  • Návštěvy: 150/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Švýcarsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2336
    Týden:
    150
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.09. 19:00 Lugano - Luzern 2:1 (2:0)
    So 19.09. 19:00 YB Bern - FC Zürich 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Basilej - Vaduz 2:2 (2:1)
    Ne 20.09. 16:00 Lausanne - Servette 2:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 St. Gallen - Sion 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 26.09. 19:00 FC Zürich - Lugano 2:2 (1:1)
    So 26.09. 19:00 Sion - YB Bern 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Luzern - Lausanne 2:2 (1:1)
    Ne 27.09. 16:00 Servette - Basilej 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Vaduz - St. Gallen 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 03.10. 19:00 Lausanne - FC Zürich 4:0 (2:0)
    So 03.10. 19:00 Lugano - Sion 2:2 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Basilej - Luzern 3:2 (2:1)
    Ne 04.10. 16:00 St. Gallen - Servette 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 YB Bern - Vaduz 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 17.10. 19:00 Servette - YB Bern 0:0 (0:0)
    So 17.10. 19:00 Vaduz - Lugano 1:1 (1:0)
    Ne 18.10. 16:00 Luzern - St. Gallen 2:2 (0:1)
    Ne 18.10. 16:00 Sion - Lausanne 0:0 (0:0)
    St 04.11. 18:00 FC Zürich - Basilej 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 24.10. 19:00 Vaduz - FC Zürich 1:4 (0:2)
    So 24.10. 19:00 Lugano - St. Gallen 1:0 (1:0)
    Ne 25.10. 16:00 YB Bern - Luzern 2:1 (0:1)
    St 25.11. 18:15 Basilej - Lausanne 2:1 (1:0)
    St 25.11. 18:15 Sion - Servette 2:0 (1:0)

    6.kolo

    Ne 01.11. 16:00 St. Gallen - Basilej 1:3 (1:2)
    St 02.12. 18:15 Lausanne - Vaduz 3:0 (0:0)
    St 02.12. 18:15 Luzern - Sion 2:0 (0:0)
    St 02.12. 18:15 Servette - FC Zürich 2:1 (0:0)
    St 20.01. 18:00 Lugano - YB Bern 0:2 (0:0)

    7.kolo

    So 07.11. 19:00 FC Zürich - Luzern 2:0 (2:0)
    So 07.11. 19:00 Lausanne - Lugano 0:1 (0:1)
    Ne 08.11. 16:00 YB Bern - St. Gallen 0:0 (0:0)
    St 09.12. 18:15 Basilej - Sion 4:2 (3:1)
    St 09.12. 18:15 Vaduz - Servette 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 21.11. 18:15 Luzern - Vaduz 1:1 (1:0)
    So 21.11. 20:30 YB Bern - Basilej 2:1 (1:1)
    Ne 22.11. 16:00 Servette - Lugano 1:1 (1:0)
    Ne 22.11. 16:00 Sion - FC Zürich 2:2 (0:0)
    Ne 22.11. 16:00 St. Gallen - Lausanne 2:2 (0:2)

    9.kolo

    So 28.11. 18:15 Vaduz - Sion 4:1 (1:1)
    So 28.11. 20:30 Servette - Luzern 1:3 (0:1)
    Ne 29.11. 16:00 Lausanne - YB Bern 0:3 (0:1)
    Ne 29.11. 16:00 Lugano - Basilej 1:0 (0:0)
    St 09.12. 18:15 FC Zürich - St. Gallen 1:2 (1:2)

    10.kolo

    So 05.12. 20:30 Basilej - Servette 1:0 (0:0)
    Ne 06.12. 16:00 FC Zürich - Lausanne 4:0 (2:0)
    Ne 06.12. 16:00 Luzern - YB Bern 2:3 (0:3)
    Ne 17.01. 16:00 Sion - Lugano 1:1 (0:0)
    St 20.01. 18:00 St. Gallen - Vaduz 2:0 (0:0)

    11.kolo

    So 12.12. 18:15 Sion - Luzern 1:2 (0:0)
    So 12.12. 20:30 Vaduz - Basilej 0:2 (0:0)
    Ne 13.12. 16:00 Lausanne - St. Gallen 0:1 (0:0)
    Ne 13.12. 16:00 Lugano - FC Zürich 0:1 (0:0)
    Ne 13.12. 16:00 YB Bern - Servette 1:2 (0:1)

    12.kolo

    St 16.12. 18:15 Luzern - FC Zürich 0:0 (0:0)
    St 16.12. 20:30 Basilej - YB Bern 0:2 (0:2)
    St 16.12. 20:30 St. Gallen - Lugano 0:0 (0:0)
    Čt 17.12. 18:15 Vaduz - Lausanne 0:2 (0:0)
    Čt 17.12. 20:30 Servette - Sion 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 19.12. 18:15 YB Bern - Lugano 2:2 (2:1)
    So 19.12. 20:30 Basilej - St. Gallen 0:0 (0:0)
    Ne 20.12. 16:00 FC Zürich - Servette 0:1 (0:0)
    Ne 20.12. 16:00 Lausanne - Luzern 2:1 (0:1)
    Ne 20.12. 16:00 Sion - Vaduz 2:1 (0:0)

    14.kolo

    Út 22.12. 20:30 St. Gallen - YB Bern 1:2 (0:0)
    St 23.12. 18:15 Luzern - Basilej 1:2 (0:2)
    St 23.12. 18:15 Servette - Vaduz 1:1 (0:0)
    St 23.12. 20:30 FC Zürich - Sion 0:0 (0:0)
    St 23.12. 20:30 Lugano - Lausanne 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 30.01. 20:30 St. Gallen - FC Zürich 2:3 (2:3)
    Ne 31.01. 16:00 Basilej - Lugano 2:2 (0:1)
    Ne 31.01. 16:00 Servette - Lausanne 1:1 (0:1)
    Ne 31.01. 16:00 YB Bern - Sion 2:1 (2:1)
    St 24.02. 18:15 Vaduz - Luzern 1:1 (0:1)

    18.kolo

    St 03.02. 18:15 FC Zürich - YB Bern 1:4 (0:3)
    St 03.02. 20:30 Lugano - Vaduz 1:1 (1:1)
    St 03.02. 20:30 Sion - St. Gallen 3:2 (1:1)
    Čt 04.02. 18:15 Luzern - Servette 3:0 (1:0)
    Čt 04.02. 20:30 Lausanne - Basilej 1:3 (0:1)

    19.kolo

    Ne 24.01. 16:00 St. Gallen - Lugano 0:1 (0:0)
    So 06.02. 20:30 Vaduz - FC Zürich 3:2 (0:1)
    Ne 07.02. 16:00 Basilej - Sion 2:2 (2:0)
    Ne 07.02. 16:00 Servette - Luzern 4:2 (2:1)
    Ne 07.02. 16:00 YB Bern - Lausanne 4:2 (4:0)

    15.kolo

    So 23.01. 18:15 Lausanne - Sion 0:1 (0:1)
    So 23.01. 20:30 Basilej - FC Zürich 1:4 (0:0)
    Ne 24.01. 16:00 Vaduz - YB Bern 0:0 (0:0)
    St 10.02. 18:15 Servette - St. Gallen 2:2 (1:1)
    St 10.02. 20:30 Luzern - Lugano 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 13.02. 18:15 Lausanne - Servette 3:1 (2:0)
    So 13.02. 20:30 Sion - St. Gallen 1:1 (1:0)
    Ne 14.02. 16:00 FC Zürich - Basilej 2:0 (1:0)
    Ne 14.02. 16:00 Luzern - Vaduz 4:0 (2:0)
    Ne 14.02. 16:00 Lugano - YB Bern 1:3 (0:3)

    16.kolo

    St 27.01. 18:15 FC Zürich - Vaduz 0:1 (0:0)
    Čt 28.01. 20:30 Sion - Basilej 2:3 (0:2)
    St 10.02. 20:30 YB Bern - Lausanne 1:0 (1:0)
    St 17.02. 18:15 St. Gallen - Luzern 2:1 (0:1)
    St 17.02. 18:15 Lugano - Servette 1:1 (1:0)

    21.kolo

    So 20.02. 18:15 Vaduz - St. Gallen 2:1 (1:0)
    So 20.02. 20:30 Basilej - Lausanne 0:0 (0:0)
    Ne 21.02. 16:00 FC Zürich - Sion 1:1 (1:1)
    Ne 21.02. 16:00 Lugano - Luzern 2:3 (1:1)
    Ne 21.02. 16:00 YB Bern - Servette 2:0 (2:0)

    22.kolo

    So 27.02. 18:15 Servette - FC Zürich 3:1 (1:1)
    So 27.02. 20:30 St. Gallen - Basilej 3:1 (1:0)
    Ne 28.02. 16:00 Lausanne - Lugano 2:0 (1:0)
    Ne 28.02. 16:00 Luzern - YB Bern 2:2 (1:0)
    Ne 28.02. 16:00 Sion - Vaduz 0:2 (0:0)

    23.kolo

    St 03.03. 18:15 St. Gallen - Servette 0:1 (0:1)
    St 03.03. 20:30 Basilej - YB Bern 1:1 (1:1)
    St 03.03. 20:30 Vaduz - Lausanne 0:3 (0:1)
    Čt 04.03. 18:15 Sion - Lugano 0:3 (0:3)
    Čt 04.03. 20:30 FC Zürich - Luzern 1:2 (0:2)

    24.kolo

    So 06.03. 18:15 YB Bern - Vaduz 1:1 (0:0)
    So 06.03. 20:30 Servette - Basilej 2:1 (0:0)
    Ne 07.03. 16:00 Lausanne - Sion 1:3 (1:1)
    Ne 07.03. 16:00 Luzern - St. Gallen 4:2 (1:2)
    Ne 07.03. 16:00 Lugano - FC Zürich 0:1 (0:1)

    25.kolo

    So 13.03. 18:15 FC Zürich - Lausanne 1:1 (1:0)
    So 13.03. 20:30 Basilej - Luzern 4:1 (1:0)
    Ne 14.03. 16:00 Sion - Servette 1:2 (0:2)
    Ne 14.03. 16:00 St. Gallen - YB Bern 2:2 (1:0)
    Ne 14.03. 16:00 Vaduz - Lugano 0:3 (0:2)

    26.kolo

    So 20.03. 18:15 Lausanne - St. Gallen 4:3 (3:1)
    So 20.03. 20:30 Lugano - Basilej 2:1 (0:1)
    Ne 21.03. 16:00 YB Bern - FC Zürich 4:0 (1:0)
    Ne 21.03. 16:00 Luzern - Sion 1:1 (0:0)
    Ne 21.03. 16:00 Servette - Vaduz 1:2 (0:1)

    27.kolo

    So 03.04. 18:15 Lausanne - Luzern 2:1 (2:0)
    So 03.04. 20:30 St. Gallen - FC Zürich 1:1 (0:1)
    Ne 04.04. 16:00 Servette - Lugano 1:1 (0:0)
    Ne 04.04. 16:00 Sion - YB Bern 0:3 (0:0)
    Po 05.04. 16:00 Basilej - Vaduz 1:2 (0:1)

    28.kolo

    So 10.04. 18:15 Lugano - Lausanne 1:0 (1:0)
    So 10.04. 20:30 Luzern - Basilej 3:4 (1:3)
    Ne 11.04. 16:00 FC Zürich - Servette 1:2 (0:0)
    Ne 11.04. 16:00 Vaduz - Sion 3:0 (0:0)
    Ne 11.04. 16:00 YB Bern - St. Gallen 2:0 (0:0)

    29.kolo

    So 17.04. 16:00 Basilej - Servette
    So 17.04. 16:00 Lausanne - Vaduz
    So 17.04. 16:00 Sion - FC Zürich
    So 17.04. 16:00 St. Gallen - Luzern
    So 17.04. 16:00 YB Bern - Lugano

    30.kolo

    Út 20.04. 16:00 FC Zürich - YB Bern
    Út 20.04. 16:00 Luzern - Lausanne
    Út 20.04. 16:00 Lugano - St. Gallen
    Út 20.04. 16:00 Servette - Sion
    Út 20.04. 16:00 Vaduz - Basilej

    31.kolo

    So 24.04. 16:00 Lausanne - Basilej
    So 24.04. 16:00 Luzern - FC Zürich
    So 24.04. 16:00 Lugano - Servette
    So 24.04. 16:00 St. Gallen - Vaduz
    So 24.04. 16:00 YB Bern - Sion

    32.kolo

    So 01.05. 16:00 Basilej - St. Gallen
    So 01.05. 16:00 FC Zürich - Lugano
    So 01.05. 16:00 Servette - YB Bern
    So 01.05. 16:00 Sion - Lausanne
    So 01.05. 16:00 Vaduz - Luzern

    33.kolo

    So 08.05. 16:00 Lausanne - FC Zürich
    So 08.05. 16:00 Luzern - Servette
    So 08.05. 16:00 Lugano - Vaduz
    So 08.05. 16:00 St. Gallen - Sion
    So 08.05. 16:00 YB Bern - Basilej

    34.kolo

    St 12.05. 16:00 Basilej - Lugano
    St 12.05. 16:00 FC Zürich - St. Gallen
    St 12.05. 16:00 Servette - Lausanne
    St 12.05. 16:00 Sion - Luzern
    St 12.05. 16:00 Vaduz - YB Bern

    35.kolo

    Ne 16.05. 16:00 Basilej - FC Zürich
    Ne 16.05. 16:00 Lugano - Sion
    Ne 16.05. 16:00 St. Gallen - Lausanne
    Ne 16.05. 16:00 Vaduz - Servette
    Ne 16.05. 16:00 YB Bern - Luzern

    36.kolo

    21.05. 16:00 FC Zürich - Vaduz
    21.05. 16:00 Lausanne - YB Bern
    21.05. 16:00 Luzern - Lugano
    21.05. 16:00 Servette - St. Gallen
    21.05. 16:00 Sion - Basilej
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 18 9 1 53:21 63
    2. 28 11 8 9 34:35 41
    3. 28 9 13 6 33:29 40
    4. 28 11 6 11 44:43 39
    5. 28 10 7 11 38:37 37
    6. 28 9 7 12 38:41 34
    7. 28 8 9 11 35:39 33
    8. 28 8 8 12 49:49 32
    9. 28 8 8 12 29:43 32
    10. 28 5 11 12 30:46 26

    Nejčtenější ze sportu