Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15521
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Švýcarsko

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
612
Týden:
48
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

18.09. 19:00 Thun - Lausanne-Ouchy 2:2 (2:0)
18.09. 20:00 Grasshoppers - FC Winterthur 3:2 (2:1)
So 19.09. 17:30 SC Kriens - Xamax 3:1 (2:0)
So 19.09. 17:30 FC Schaffhausen - Chiasso 5:2 (3:0)
So 19.09. 18:30 FC Aarau - FC Wil 1:3 (1:0)

2.kolo

25.09. 19:00 Xamax - FC Schaffhausen 0:3 (0:2)
25.09. 20:00 FC Winterthur - FC Aarau 5:2 (3:1)
So 26.09. 17:30 FC Wil - Thun 3:1 (0:1)
So 26.09. 18:00 Lausanne-Ouchy - SC Kriens 2:1 (0:0)
Ne 27.09. 16:00 Chiasso - Grasshoppers 0:2 (0:0)

3.kolo

02.10. 20:00 Thun - Xamax 1:3 (0:1)
So 03.10. 17:30 SC Kriens - FC Winterthur 0:2 (0:2)
So 03.10. 18:30 FC Aarau - Chiasso 2:1 (2:0)
So 03.10. 19:00 Grasshoppers - FC Wil 3:0 (1:0)
Ne 04.10. 14:45 FC Schaffhausen - Lausanne-Ouchy 1:3 (0:0)

4.kolo

16.10. 19:00 Lausanne-Ouchy - FC Aarau 1:1 (1:0)
16.10. 19:30 Chiasso - Thun 0:2 (0:0)
16.10. 20:00 FC Wil - SC Kriens 0:1 (0:0)
16.10. 20:00 FC Winterthur - FC Schaffhausen 2:2 (2:1)
16.10. 20:00 Xamax - Grasshoppers 1:0 (1:0)

5.kolo

Po 19.10. 20:00 FC Schaffhausen - FC Aarau 1:2 (0:0)
Út 20.10. 19:00 Lausanne-Ouchy - Chiasso 4:1 (3:0)
Út 20.10. 19:00 Thun - FC Winterthur 0:1 (0:0)
Út 20.10. 19:00 Xamax - FC Wil 2:1 (2:0)
Út 20.10. 19:30 SC Kriens - Grasshoppers 5:2 (1:1)

8.kolo

Po 02.11. 20:00 Grasshoppers - Thun 1:1 (0:0)
Út 03.11. 19:30 FC Aarau - SC Kriens 2:2 (1:1)
Út 03.11. 20:00 FC Wil - FC Schaffhausen 1:1 (0:0)
Út 24.11. 19:00 FC Winterthur - Lausanne-Ouchy 2:1 (1:0)
Út 24.11. 19:00 Chiasso - Xamax 3:2 (1:0)

9.kolo

So 07.11. 17:30 SC Kriens - Chiasso 0:0 (0:0)
Ne 08.11. 14:45 FC Schaffhausen - Thun 1:1 (0:0)
Po 23.11. 20:00 FC Aarau - Grasshoppers 0:1 (0:1)
Út 01.12. 19:00 Xamax - Lausanne-Ouchy 0:1 (0:0)
Út 08.12. 20:00 FC Wil - FC Winterthur 1:0 (0:0)

10.kolo

20.11. 19:00 Lausanne-Ouchy - FC Schaffhausen 2:2 (0:0)
20.11. 20:00 FC Winterthur - SC Kriens 1:1 (1:1)
So 21.11. 18:15 Thun - FC Wil 3:0 (1:0)
Po 07.12. 20:00 Grasshoppers - Xamax 3:0 (1:0)
Út 08.12. 19:00 Chiasso - FC Aarau 0:2 (0:0)

11.kolo

27.11. 19:00 FC Aarau - FC Winterthur 3:1 (1:1)
27.11. 19:00 SC Kriens - Lausanne-Ouchy 0:2 (0:2)
27.11. 20:00 FC Schaffhausen - Xamax 2:0 (2:0)
27.11. 20:00 FC Wil - Grasshoppers 1:1 (1:0)
So 28.11. 18:15 Thun - Chiasso 3:0 (0:0)

6.kolo

23.10. 20:00 SC Kriens - Thun 1:2 (0:1)
So 24.10. 17:30 FC Wil - Lausanne-Ouchy 0:0 (0:0)
So 24.10. 19:00 FC Aarau - Xamax 3:1 (2:0)
So 24.10. 19:00 Grasshoppers - FC Schaffhausen 2:1 (1:0)
St 02.12. 19:00 FC Winterthur - Chiasso 2:0 (1:0)

12.kolo

04.12. 20:00 Grasshoppers - SC Kriens 2:0 (1:0)
04.12. 20:00 Xamax - FC Aarau 2:4 (1:2)
So 05.12. 18:15 Thun - FC Winterthur 0:0 (0:0)
Út 22.12. 18:15 Chiasso - FC Schaffhausen 0:2 (0:1)
Út 22.12. 18:15 Lausanne-Ouchy - FC Wil 1:0 (1:0)

13.kolo

11.12. 19:00 FC Aarau - Lausanne-Ouchy 3:3 (0:1)
11.12. 19:00 SC Kriens - FC Schaffhausen 1:1 (1:0)
11.12. 20:00 Thun - Grasshoppers 3:1 (1:0)
11.12. 20:00 FC Wil - Chiasso 0:3 (0:1)
11.12. 20:00 FC Winterthur - Xamax 4:0 (0:0)

14.kolo

Út 15.12. 20:00 Grasshoppers - Chiasso 2:1 (1:0)
Út 15.12. 20:00 SC Kriens - FC Aarau 1:3 (0:1)
Út 15.12. 20:00 Lausanne-Ouchy - FC Winterthur 1:1 (0:0)
Út 15.12. 20:00 FC Schaffhausen - FC Wil 1:0 (0:0)
Út 15.12. 20:00 Xamax - Thun 1:2 (0:1)

15.kolo

18.12. 19:00 Chiasso - SC Kriens 3:2 (1:1)
18.12. 19:00 Lausanne-Ouchy - Xamax 1:0 (0:0)
18.12. 20:00 FC Schaffhausen - Grasshoppers 2:1 (1:1)
18.12. 20:00 FC Winterthur - FC Wil 3:2 (2:1)
So 19.12. 18:15 FC Aarau - Thun 3:1 (1:0)

7.kolo

Čt 29.10. 20:00 Lausanne-Ouchy - Grasshoppers 1:2 (0:0)
30.10. 19:00 Thun - FC Aarau 1:0 (0:0)
So 31.10. 17:30 Chiasso - FC Wil 1:1 (0:0)
So 31.10. 19:00 FC Schaffhausen - SC Kriens 3:1 (1:0)
Út 22.12. 19:00 Xamax - FC Winterthur 2:0 (1:0)

16.kolo

22.01. 19:00 Xamax - SC Kriens 0:1 (0:0)
22.01. 20:00 Grasshoppers - Lausanne-Ouchy 2:0 (0:0)
So 23.01. 17:00 Chiasso - FC Winterthur 0:3 (0:2)
So 23.01. 18:15 Thun - FC Schaffhausen 3:1 (2:0)
So 23.01. 18:15 FC Wil - FC Aarau 3:1 (1:0)

17.kolo

29.01. 19:00 SC Kriens - FC Wil 1:2 (0:0)
29.01. 19:00 Lausanne-Ouchy - Thun 1:3 (0:2)
29.01. 19:00 Xamax - Chiasso 2:0 (0:0)
29.01. 20:00 FC Schaffhausen - FC Winterthur 1:0 (0:0)
Út 16.02. 18:00 Grasshoppers - FC Aarau 2:1 (0:1)

18.kolo

Út 02.02. 19:00 FC Aarau - FC Schaffhausen 1:2 (1:0)
Út 02.02. 19:00 Chiasso - Lausanne-Ouchy 0:0 (0:0)
Út 02.02. 19:00 Thun - SC Kriens 2:0 (1:0)
Út 02.02. 20:00 FC Wil - Xamax 1:0 (0:0)
Út 09.02. 20:00 FC Winterthur - Grasshoppers 2:3 (2:1)

19.kolo

05.02. 19:00 SC Kriens - FC Aarau 0:0 (0:0)
05.02. 19:00 Lausanne-Ouchy - FC Winterthur 4:1 (0:0)
05.02. 20:00 FC Schaffhausen - FC Wil 1:1 (1:0)
05.02. 20:00 Xamax - Thun 0:3 (0:2)
So 06.02. 18:15 Grasshoppers - Chiasso 1:1 (0:0)

20.kolo

12.02. 20:00 FC Wil - Lausanne-Ouchy 2:0 (1:0)
12.02. 20:00 Thun - Grasshoppers 0:2 (0:1)
So 13.02. 18:45 Chiasso - FC Schaffhausen 1:1 (0:0)
Út 23.02. 18:15 FC Aarau - Xamax 4:0 (2:0)
Út 23.02. 18:15 FC Winterthur - SC Kriens 0:0 (0:0)

21.kolo

19.02. 19:00 Lausanne-Ouchy - FC Aarau 1:1 (1:0)
19.02. 20:00 FC Schaffhausen - Thun 4:0 (3:0)
19.02. 20:00 FC Wil - Grasshoppers 1:1 (0:0)
So 20.02. 18:15 Xamax - FC Winterthur 3:1 (0:0)
So 20.02. 18:15 SC Kriens - Chiasso 2:0 (0:0)

22.kolo

26.02. 19:00 Chiasso - FC Wil 1:0 (1:0)
26.02. 19:00 SC Kriens - Xamax 1:1 (0:0)
26.02. 20:00 Thun - Lausanne-Ouchy 0:2 (0:0)
26.02. 20:00 FC Aarau - FC Winterthur 0:0 (0:0)
So 27.02. 18:15 Grasshoppers - FC Schaffhausen 1:1 (0:0)

23.kolo

Út 02.03. 19:00 FC Aarau - Thun 4:2 (2:0)
Út 02.03. 19:00 Xamax - Chiasso 2:1 (0:1)
Út 02.03. 20:00 Lausanne-Ouchy - Grasshoppers 1:1 (1:1)
Út 02.03. 20:00 FC Schaffhausen - SC Kriens 2:0 (2:0)
Út 02.03. 20:00 FC Wil - FC Winterthur 1:1 (0:0)

24.kolo

05.03. 19:00 Chiasso - FC Aarau 2:0 (1:0)
05.03. 19:00 FC Schaffhausen - Lausanne-Ouchy 1:3 (0:1)
05.03. 20:00 Grasshoppers - FC Winterthur 0:1 (0:0)
05.03. 20:00 FC Wil - Xamax 1:0 (0:0)
So 06.03. 18:15 Thun - SC Kriens 1:0 (0:0)

25.kolo

12.03. 19:00 Xamax - FC Schaffhausen 3:0 (1:0)
12.03. 20:00 SC Kriens - Grasshoppers 1:2 (0:1)
12.03. 20:00 FC Winterthur - Thun 2:3 (0:2)
So 13.03. 18:15 Lausanne-Ouchy - Chiasso 3:0 (1:0)
So 13.03. 18:15 FC Aarau - FC Wil 3:0 (1:0)

26.kolo

19.03. 19:00 Chiasso - Thun 1:1 (1:1)
19.03. 19:00 FC Schaffhausen - FC Winterthur 3:3 (2:2)
19.03. 20:00 Grasshoppers - FC Aarau 4:1 (3:0)
19.03. 20:00 Xamax - Lausanne-Ouchy 0:0 (0:0)
So 20.03. 18:15 FC Wil - SC Kriens 0:2 (0:1)

27.kolo

So 03.04. 16:00 FC Aarau - FC Schaffhausen 1:0 (1:0)
So 03.04. 18:15 Grasshoppers - Xamax 1:4 (0:2)
So 03.04. 18:15 SC Kriens - Lausanne-Ouchy 1:1 (0:1)
So 03.04. 18:15 Thun - FC Wil 3:1 (0:0)
So 03.04. 18:15 FC Winterthur - Chiasso 0:1 (0:1)

28.kolo

09.04. 19:00 Chiasso - SC Kriens 0:0 (0:0)
09.04. 20:00 Lausanne-Ouchy - Thun 2:3 (0:2)
09.04. 20:00 FC Schaffhausen - Grasshoppers 0:2 (0:2)
So 10.04. 18:15 FC Winterthur - FC Wil 1:0 (1:0)
So 10.04. 18:15 Xamax - FC Aarau 0:1 (0:0)

29.kolo

16.04. 19:00 FC Aarau - Chiasso 3:1 (1:0)
16.04. 20:00 Thun - Xamax 0:0 (0:0)
16.04. 20:00 FC Winterthur - Lausanne-Ouchy 1:1 (1:1)
So 17.04. 18:15 Grasshoppers - FC Wil 1:0 (0:0)
So 17.04. 18:15 SC Kriens - FC Schaffhausen 0:1 (0:0)

30.kolo

Po 19.04. 20:00 FC Winterthur - Thun 1:2 (0:2)
Út 20.04. 19:00 Chiasso - Grasshoppers 2:2 (1:1)
Út 20.04. 19:00 Xamax - SC Kriens 0:3 (0:2)
Út 20.04. 20:00 Lausanne-Ouchy - FC Schaffhausen 2:1 (1:0)
Út 20.04. 20:30 FC Wil - FC Aarau 7:0 (5:0)

31.kolo

23.04. 19:00 Chiasso - Lausanne-Ouchy 2:1 (2:1)
23.04. 19:00 FC Schaffhausen - Xamax 3:0 (0:0)
23.04. 20:00 FC Winterthur - FC Aarau 3:3 (2:1)
23.04. 20:00 Grasshoppers - Thun 3:1 (1:1)
So 24.04. 18:15 SC Kriens - FC Wil 2:2 (2:1)

32.kolo

30.04. 19:00 Lausanne-Ouchy - SC Kriens 1:2 (0:1)
30.04. 19:00 Thun - Chiasso 2:0 (1:0)
30.04. 20:00 FC Aarau - Grasshoppers 2:1 (0:0)
30.04. 20:00 FC Winterthur - Xamax 0:1 (0:0)
So 01.05. 18:15 FC Wil - FC Schaffhausen 2:3 (1:2)

33.kolo

07.05. 19:00 Chiasso - FC Winterthur 2:1 (0:0)
07.05. 19:00 SC Kriens - Thun 1:1 (1:0)
07.05. 20:00 Grasshoppers - Lausanne-Ouchy 1:2 (1:0)
07.05. 20:00 Xamax - FC Wil 2:2 (0:1)
So 08.05. 18:15 FC Schaffhausen - FC Aarau 3:2 (0:1)

34.kolo

Po 10.05. 20:00 Lausanne-Ouchy - Xamax 1:1 (1:1)
Po 10.05. 20:00 FC Winterthur - Grasshoppers 2:1 (0:0)
Út 11.05. 19:00 FC Aarau - SC Kriens 4:0 (0:0)
Út 11.05. 20:00 Thun - FC Schaffhausen 1:0 (0:0)
Út 11.05. 20:00 FC Wil - Chiasso 3:2 (1:1)

35.kolo

So 15.05. 17:30 SC Kriens - FC Winterthur
So 15.05. 17:30 Lausanne-Ouchy - FC Wil
So 15.05. 17:30 FC Schaffhausen - Chiasso
So 15.05. 17:30 Thun - FC Aarau
So 15.05. 17:30 Xamax - Grasshoppers

36.kolo

So 22.05. 17:30 FC Aarau - Lausanne-Ouchy
So 22.05. 17:30 Grasshoppers - SC Kriens
So 22.05. 17:30 Chiasso - Xamax
So 22.05. 17:30 FC Wil - Thun
So 22.05. 17:30 FC Winterthur - FC Schaffhausen
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 34 18 7 9 57:41 61
2. 34 18 7 9 54:42 61
3. 34 16 7 11 63:55 55
4. 34 15 9 10 56:44 54
5. 34 13 13 8 51:39 52
6. 34 11 10 13 49:47 43
7. 34 10 9 15 42:47 39
8. 34 8 11 15 36:46 35
9. 34 10 5 19 34:55 35
10. 34 8 8 18 32:58 32

Nejčtenější ze sportu