Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15523
  • Návštěvy: 630/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5908
    Týden:
    630
    Dnes:
    172
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.09. 16:00 Eibar - Celta Vigo 0:0 (0:0)
    So 12.09. 18:30 Granada - Bilbao 2:0 (0:0)
    So 12.09. 21:00 Cádiz - Osasuna 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 14:00 Alavés - Betis 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Valladolid - Real Sociedad 1:1 (1:0)
    Ne 13.09. 18:30 Villarreal - Huesca 1:1 (0:1)
    Ne 13.09. 21:00 Valencia - Levante 4:2 (2:2)
    Út 12.01. 21:30 Atlético Madrid - FC Sevilla 2:0 (1:0)
    St 17.02. 19:00 Real Madrid - Getafe
    St 24.02. 19:00 FC Barcelona - Elche

    2.kolo

    So 19.09. 16:00 Villarreal - Eibar 2:1 (0:0)
    So 19.09. 18:30 Getafe - Osasuna 1:0 (0:0)
    So 19.09. 21:00 Celta Vigo - Valencia 2:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Huesca - Cádiz 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 18:30 Betis - Valladolid 2:0 (2:0)
    Ne 20.09. 18:30 Granada - Alavés 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 21:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:0 (0:0)
    St 06.01. 21:00 Bilbao - FC Barcelona 2:3 (1:2)
    Út 16.02. 19:00 Levante - Atlético Madrid
    St 17.03. 19:00 FC Sevilla - Elche

    3.kolo

    So 26.09. 13:00 Alavés - Getafe 0:0 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Valencia - Huesca 1:1 (1:0)
    So 26.09. 18:30 Elche - Real Sociedad 0:3 (0:0)
    So 26.09. 21:00 Betis - Real Madrid 2:3 (2:1)
    Ne 27.09. 12:00 Osasuna - Levante 1:3 (1:1)
    Ne 27.09. 14:00 Eibar - Bilbao 1:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Atlético Madrid - Granada 6:1 (1:0)
    Ne 27.09. 18:30 Cádiz - FC Sevilla 1:3 (0:0)
    Ne 27.09. 18:30 Valladolid - Celta Vigo 1:1 (0:1)
    Ne 27.09. 21:00 FC Barcelona - Villarreal 4:0 (4:0)

    4.kolo

    Út 29.09. 19:00 Real Sociedad - Valencia 0:1 (0:0)
    Út 29.09. 21:30 Getafe - Betis 3:0 (3:0)
    St 30.09. 19:00 Villarreal - Alavés 3:1 (2:1)
    St 30.09. 19:00 Huesca - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    St 30.09. 21:30 Eibar - Elche 0:1 (0:1)
    St 30.09. 21:30 Real Madrid - Valladolid 1:0 (0:0)
    Čt 01.10. 19:00 FC Sevilla - Levante 1:0 (0:0)
    Čt 01.10. 19:00 Bilbao - Cádiz 0:1 (0:1)
    Čt 01.10. 21:30 Celta Vigo - FC Barcelona 0:3 (0:1)
    Út 12.01. 19:00 Granada - Osasuna 2:0 (2:0)

    5.kolo

    So 03.10. 13:00 Valladolid - Eibar 1:2 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Atlético Madrid - Villarreal 0:0 (0:0)
    So 03.10. 18:30 Real Sociedad - Getafe 3:0 (1:0)
    So 03.10. 18:30 Elche - Huesca 0:0 (0:0)
    So 03.10. 21:00 Valencia - Betis 0:2 (0:1)
    Ne 04.10. 12:00 Osasuna - Celta Vigo 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 14:00 Alavés - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Levante - Real Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 04.10. 18:30 Cádiz - Granada 1:1 (0:1)
    Ne 04.10. 21:00 FC Barcelona - FC Sevilla 1:1 (1:1)

    6.kolo

    So 17.10. 13:00 Granada - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    So 17.10. 16:00 Celta Vigo - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    So 17.10. 18:30 Real Madrid - Cádiz 0:1 (0:1)
    So 17.10. 21:00 Getafe - FC Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 12:00 Eibar - Osasuna 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 14:00 Bilbao - Levante 2:0 (0:0)
    Ne 18.10. 16:00 Villarreal - Valencia 2:1 (1:1)
    Ne 18.10. 18:30 Huesca - Valladolid 2:2 (0:1)
    Ne 18.10. 18:30 Alavés - Elche 0:2 (0:1)
    Ne 18.10. 21:00 Betis - Real Sociedad 0:3 (0:1)

    7.kolo

    23.10. 21:00 Elche - Valencia 2:1 (2:0)
    So 24.10. 16:00 FC Barcelona - Real Madrid 1:3 (1:1)
    So 24.10. 18:30 FC Sevilla - Eibar 0:1 (0:1)
    So 24.10. 18:30 Osasuna - Bilbao 1:0 (0:0)
    So 24.10. 21:00 Atlético Madrid - Betis 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:00 Valladolid - Alavés 0:2 (0:0)
    Ne 25.10. 16:00 Cádiz - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 18:30 Getafe - Granada 0:1 (0:1)
    Ne 25.10. 21:00 Real Sociedad - Huesca 4:1 (1:0)
    Po 26.10. 21:00 Levante - Celta Vigo 1:1 (0:0)

    8.kolo

    30.10. 21:00 Eibar - Cádiz 0:2 (0:2)
    So 31.10. 14:00 Real Madrid - Huesca 4:1 (2:0)
    So 31.10. 16:00 Bilbao - FC Sevilla 2:1 (0:1)
    So 31.10. 18:30 Osasuna - Atlético Madrid 1:3 (0:1)
    So 31.10. 21:00 Alavés - FC Barcelona 1:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Betis - Elche 3:1 (2:0)
    Ne 01.11. 16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 1:4 (0:2)
    Ne 01.11. 18:30 Granada - Levante 1:1 (1:1)
    Ne 01.11. 21:00 Valencia - Getafe 2:2 (1:0)
    Po 02.11. 21:00 Villarreal - Valladolid 2:0 (2:0)

    9.kolo

    06.11. 21:00 Elche - Celta Vigo 1:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Huesca - Eibar 1:1 (0:1)
    So 07.11. 16:15 FC Barcelona - Betis 5:2 (1:1)
    So 07.11. 18:30 FC Sevilla - Osasuna 1:0 (0:0)
    So 07.11. 21:00 Atlético Madrid - Cádiz 4:0 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Getafe - Villarreal 1:3 (1:2)
    Ne 08.11. 16:15 Real Sociedad - Granada 2:0 (2:0)
    Ne 08.11. 18:30 Levante - Alavés 1:1 (0:1)
    Ne 08.11. 18:30 Valladolid - Bilbao 2:1 (1:0)
    Ne 08.11. 21:00 Valencia - Real Madrid 4:1 (2:1)

    10.kolo

    20.11. 21:00 Osasuna - Huesca 1:1 (0:1)
    So 21.11. 14:00 Levante - Elche 1:1 (1:0)
    So 21.11. 16:15 Villarreal - Real Madrid 1:1 (0:1)
    So 21.11. 18:30 FC Sevilla - Celta Vigo 4:2 (2:2)
    So 21.11. 21:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 22.11. 14:00 Eibar - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 22.11. 16:15 Cádiz - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    Ne 22.11. 18:30 Granada - Valladolid 1:3 (0:1)
    Ne 22.11. 21:00 Alavés - Valencia 2:2 (2:0)
    Po 23.11. 21:00 Bilbao - Betis 4:0 (2:0)

    11.kolo

    27.11. 21:00 Valladolid - Levante 1:1 (0:0)
    So 28.11. 14:00 Elche - Cádiz 1:1 (1:0)
    So 28.11. 16:15 Valencia - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    So 28.11. 18:30 Huesca - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    So 28.11. 21:00 Real Madrid - Alavés 1:2 (0:1)
    Ne 29.11. 14:00 FC Barcelona - Osasuna 4:0 (2:0)
    Ne 29.11. 16:15 Getafe - Bilbao 1:1 (0:1)
    Ne 29.11. 18:30 Celta Vigo - Granada 3:1 (1:1)
    Ne 29.11. 21:00 Real Sociedad - Villarreal 1:1 (1:1)
    Po 30.11. 21:00 Betis - Eibar 0:2 (0:1)

    12.kolo

    04.12. 21:00 Bilbao - Celta Vigo 0:2 (0:0)
    So 05.12. 14:00 Levante - Getafe 3:0 (2:0)
    So 05.12. 16:15 FC Sevilla - Real Madrid 0:1 (0:0)
    So 05.12. 18:30 Atlético Madrid - Valladolid 2:0 (0:0)
    So 05.12. 21:00 Cádiz - FC Barcelona 2:1 (1:0)
    Ne 06.12. 14:00 Granada - Huesca 3:3 (1:1)
    Ne 06.12. 16:15 Osasuna - Betis 0:2 (0:0)
    Ne 06.12. 18:30 Villarreal - Elche 0:0 (0:0)
    Ne 06.12. 21:00 Alavés - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Po 07.12. 21:00 Eibar - Valencia 0:0 (0:0)

    13.kolo

    11.12. 21:00 Valladolid - Osasuna 3:2 (1:2)
    So 12.12. 14:00 Valencia - Bilbao 2:2 (1:0)
    So 12.12. 16:15 Getafe - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    So 12.12. 18:30 Huesca - Alavés 1:0 (0:0)
    So 12.12. 21:00 Real Madrid - Atlético Madrid 2:0 (1:0)
    Ne 13.12. 14:00 Real Sociedad - Eibar 1:1 (1:0)
    Ne 13.12. 16:15 Betis - Villarreal 1:1 (0:1)
    Ne 13.12. 18:30 Elche - Granada 0:1 (0:1)
    Ne 13.12. 21:00 FC Barcelona - Levante 1:0 (0:0)
    Po 14.12. 21:00 Celta Vigo - Cádiz 4:0 (4:0)

    14.kolo

    18.12. 21:00 Bilbao - Huesca 2:0 (0:0)
    So 19.12. 14:00 Atlético Madrid - Elche 3:1 (1:0)
    So 19.12. 16:15 FC Barcelona - Valencia 2:2 (1:1)
    So 19.12. 18:30 Osasuna - Villarreal 1:3 (0:2)
    So 19.12. 18:30 Levante - Real Sociedad 2:1 (1:1)
    So 19.12. 21:00 FC Sevilla - Valladolid 1:1 (1:0)
    Ne 20.12. 14:00 Celta Vigo - Alavés 2:0 (1:0)
    Ne 20.12. 16:15 Granada - Betis 2:0 (2:0)
    Ne 20.12. 18:30 Cádiz - Getafe 0:2 (0:1)
    Ne 20.12. 21:00 Eibar - Real Madrid 1:3 (1:2)

    15.kolo

    Út 22.12. 17:30 Elche - Osasuna 2:2 (0:1)
    Út 22.12. 17:30 Valencia - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    Út 22.12. 19:45 Huesca - Levante 1:1 (1:0)
    Út 22.12. 19:45 Real Sociedad - Atlético Madrid 0:2 (0:0)
    Út 22.12. 22:00 Villarreal - Bilbao 1:1 (0:1)
    Út 22.12. 22:00 Valladolid - FC Barcelona 0:3 (0:2)
    St 23.12. 17:30 Getafe - Celta Vigo 1:1 (1:1)
    St 23.12. 19:45 Real Madrid - Granada 2:0 (0:0)
    St 23.12. 22:00 Betis - Cádiz 1:0 (0:0)
    St 23.12. 22:00 Alavés - Eibar 2:1 (2:1)

    16.kolo

    Út 29.12. 17:00 FC Sevilla - Villarreal 2:0 (1:0)
    Út 29.12. 19:15 FC Barcelona - Eibar 1:1 (0:0)
    Út 29.12. 21:30 Cádiz - Valladolid 0:0 (0:0)
    Út 29.12. 21:30 Levante - Betis 4:3 (3:1)
    St 30.12. 17:00 Granada - Valencia 2:1 (1:1)
    St 30.12. 19:15 Atlético Madrid - Getafe 1:0 (1:0)
    St 30.12. 19:15 Celta Vigo - Huesca 2:1 (1:0)
    St 30.12. 21:30 Elche - Real Madrid 1:1 (0:1)
    Čt 31.12. 14:00 Bilbao - Real Sociedad 0:1 (0:1)
    Čt 31.12. 16:15 Osasuna - Alavés 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 02.01. 14:00 Villarreal - Levante 2:1 (1:0)
    So 02.01. 16:15 Betis - FC Sevilla 1:1 (0:0)
    So 02.01. 18:30 Getafe - Valladolid 0:1 (0:1)
    So 02.01. 21:00 Real Madrid - Celta Vigo 2:0 (1:0)
    Ne 03.01. 14:00 Bilbao - Elche 1:0 (1:0)
    Ne 03.01. 16:15 Alavés - Atlético Madrid 1:2 (0:1)
    Ne 03.01. 18:30 Eibar - Granada 2:0 (0:0)
    Ne 03.01. 18:30 Real Sociedad - Osasuna 1:1 (0:1)
    Ne 03.01. 21:00 Huesca - FC Barcelona 0:1 (0:1)
    Po 04.01. 21:00 Valencia - Cádiz 1:1 (0:0)

    18.kolo

    08.01. 21:00 Celta Vigo - Villarreal 0:4 (0:4)
    So 09.01. 14:00 FC Sevilla - Real Sociedad 3:2 (2:2)
    So 09.01. 18:30 Granada - FC Barcelona 0:4 (0:3)
    So 09.01. 21:00 Osasuna - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 10.01. 14:00 Levante - Eibar 2:1 (0:0)
    Ne 10.01. 16:15 Cádiz - Alavés 3:1 (1:1)
    Ne 10.01. 21:00 Valladolid - Valencia 0:1 (0:0)
    Po 11.01. 19:00 Elche - Getafe 1:3 (1:1)
    Po 11.01. 21:00 Huesca - Betis 0:2 (0:0)
    St 30.06. 00:00 Atlético Madrid - Bilbao

    19.kolo

    Út 15.12. 22:00 Real Madrid - Bilbao 3:1 (1:0)
    St 16.12. 21:00 FC Barcelona - Real Sociedad 2:1 (2:1)
    Út 19.01. 19:00 Cádiz - Levante 2:2 (2:2)
    Út 19.01. 19:00 Valladolid - Elche 2:2 (0:2)
    Út 19.01. 21:30 Alavés - FC Sevilla 1:2 (1:2)
    St 20.01. 19:00 Getafe - Huesca 1:0 (0:0)
    St 20.01. 21:00 Betis - Celta Vigo 2:1 (1:1)
    St 20.01. 21:30 Villarreal - Granada 2:2 (1:1)
    Čt 21.01. 19:00 Valencia - Osasuna 1:1 (0:1)
    Čt 21.01. 21:30 Eibar - Atlético Madrid 1:2 (1:1)

    20.kolo

    22.01. 21:00 Levante - Valladolid 2:2 (0:0)
    So 23.01. 14:00 Huesca - Villarreal 0:0 (0:0)
    So 23.01. 16:15 FC Sevilla - Cádiz 3:0 (2:0)
    So 23.01. 18:30 Real Sociedad - Betis 2:2 (0:0)
    So 23.01. 21:00 Alavés - Real Madrid 1:4 (0:3)
    Ne 24.01. 14:00 Osasuna - Granada 3:1 (2:0)
    Ne 24.01. 16:15 Elche - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    Ne 24.01. 18:30 Celta Vigo - Eibar 1:1 (1:0)
    Ne 24.01. Atlético Madrid - Valencia 0:0 (0:0)
    Po 25.01. 21:00 Bilbao - Getafe
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 14 3 1 33:7 45
    2. 19 12 4 3 34:16 40
    3. 19 11 4 4 39:17 37
    4. 19 11 3 5 26:16 36
    5. 20 8 10 2 28:19 34
    6. 20 8 7 5 31:18 31
    7. 20 8 4 8 24:34 28
    8. 20 8 3 9 26:34 27
    9. 20 6 6 8 24:31 24
    10. 20 6 6 8 17:27 24
    11. 19 5 8 6 27:28 23
    12. 18 6 5 7 16:18 23
    13. 20 4 9 7 25:26 21
    14. 18 6 3 9 21:22 21
    15. 20 4 8 8 17:21 20
    16. 20 4 8 8 20:29 20
    17. 20 4 7 9 19:29 19
    18. 20 4 6 10 18:29 18
    19. 18 3 8 7 16:25 17
    20. 20 1 10 9 14:29 13

    Nejčtenější ze sportu