Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15524
  • Návštěvy: 386/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Itálie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6678
    Týden:
    386
    Dnes:
    170
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 26.09. 15:00 FC Turín - Atalanta 2:4 (2:3)
    So 26.09. 18:00 Cagliari - Lazio 0:2 (0:1)
    So 26.09. 18:00 Sampdoria - Benevento 2:3 (2:1)
    So 26.09. 20:45 Inter Milán - Fiorentina 4:3 (1:1)
    Ne 27.09. 12:30 Spezia - Sassuolo 1:4 (1:1)
    Ne 27.09. 15:00 Verona - Udinese 1:0 (1:0)
    Ne 27.09. 18:00 Neapol - FC Janov 6:0 (1:0)
    Ne 27.09. 18:00 Crotone - AC Milán 0:2 (0:1)
    Ne 27.09. 20:45 AS Řím - Juventus 2:2 (2:1)
    Po 28.09. 20:45 Bologna - Parma 4:1 (2:0)

    1.kolo

    So 19.09. 18:00 Fiorentina - FC Turín 1:0 (0:0)
    So 19.09. 20:45 Verona - AS Řím 3:0k
    Ne 20.09. 12:30 Parma - Neapol 0:2 (0:0)
    Ne 20.09. 15:00 FC Janov - Crotone 4:1 (3:1)
    Ne 20.09. 18:00 Sassuolo - Cagliari 1:1 (0:0)
    Ne 20.09. 20:45 Juventus - Sampdoria 3:0 (1:0)
    Po 21.09. 20:45 AC Milán - Bologna 2:0 (1:0)
    St 30.09. 18:00 Benevento - Inter Milán 2:5 (1:4)
    St 30.09. 18:00 Udinese - Spezia 0:2 (0:1)
    St 30.09. 20:45 Lazio - Atalanta 1:4 (0:3)

    3.kolo

    02.10. 20:45 Fiorentina - Sampdoria 1:2 (0:1)
    So 03.10. 15:00 Sassuolo - Crotone 4:1 (1:0)
    So 03.10. 20:45 Udinese - AS Řím 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 12:30 Atalanta - Cagliari 5:2 (4:1)
    Ne 04.10. 15:00 Benevento - Bologna 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Parma - Verona 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:00 Lazio - Inter Milán 1:1 (0:1)
    Ne 04.10. 18:00 AC Milán - Spezia 3:0 (0:0)
    St 04.11. 17:00 FC Janov - FC Turín 1:2 (0:2)
    St 30.06. 00:00 Juventus - Neapol

    4.kolo

    So 17.10. 15:00 Neapol - Atalanta 4:1 (4:0)
    So 17.10. 18:00 Sampdoria - Lazio 3:0 (2:0)
    So 17.10. 18:00 Inter Milán - AC Milán 1:2 (1:2)
    So 17.10. 20:45 Crotone - Juventus 1:1 (1:1)
    Ne 18.10. 12:30 Bologna - Sassuolo 3:4 (2:1)
    Ne 18.10. 15:00 Spezia - Fiorentina 2:2 (1:2)
    Ne 18.10. 15:00 FC Turín - Cagliari 2:3 (1:2)
    Ne 18.10. 18:00 Udinese - Parma 3:2 (1:1)
    Ne 18.10. 20:45 AS Řím - Benevento 5:2 (2:1)
    Po 19.10. 20:45 Verona - FC Janov 0:0 (0:0)

    5.kolo

    23.10. 20:45 Sassuolo - FC Turín 3:3 (0:1)
    So 24.10. 15:00 Atalanta - Sampdoria 1:3 (0:1)
    So 24.10. 18:00 FC Janov - Inter Milán 0:2 (0:0)
    So 24.10. 20:45 Lazio - Bologna 2:1 (0:0)
    Ne 25.10. 12:30 Cagliari - Crotone 4:2 (3:2)
    Ne 25.10. 15:00 Benevento - Neapol 1:2 (1:0)
    Ne 25.10. 15:00 Parma - Spezia 2:2 (1:2)
    Ne 25.10. 18:00 Fiorentina - Udinese 3:2 (2:1)
    Ne 25.10. 20:45 Juventus - Verona 1:1 (0:0)
    Po 26.10. 20:45 AC Milán - AS Řím 3:3 (1:1)

    6.kolo

    So 31.10. 15:00 Crotone - Atalanta 1:2 (1:2)
    So 31.10. 18:00 Inter Milán - Parma 2:2 (0:0)
    So 31.10. 20:45 Bologna - Cagliari 3:2 (1:1)
    Ne 01.11. 12:30 Udinese - AC Milán 1:2 (0:1)
    Ne 01.11. 15:00 Spezia - Juventus 1:4 (1:1)
    Ne 01.11. 15:00 FC Turín - Lazio 3:4 (2:1)
    Ne 01.11. 18:00 AS Řím - Fiorentina 2:0 (1:0)
    Ne 01.11. 18:00 Neapol - Sassuolo 0:2 (0:0)
    Ne 01.11. 20:45 Sampdoria - FC Janov 1:1 (1:1)
    Po 02.11. 20:45 Verona - Benevento 3:1 (1:0)

    7.kolo

    06.11. 20:45 Sassuolo - Udinese 0:0 (0:0)
    So 07.11. 15:00 Cagliari - Sampdoria 2:0 (0:0)
    So 07.11. 18:00 Benevento - Spezia 0:3 (0:1)
    So 07.11. 20:45 Parma - Fiorentina 0:0 (0:0)
    Ne 08.11. 12:30 Lazio - Juventus 1:1 (0:1)
    Ne 08.11. 15:00 FC Turín - Crotone 0:0 (0:0)
    Ne 08.11. 15:00 FC Janov - AS Řím 1:3 (0:1)
    Ne 08.11. 15:00 Atalanta - Inter Milán 1:1 (0:0)
    Ne 08.11. 18:00 Bologna - Neapol 0:1 (0:1)
    Ne 08.11. 20:45 AC Milán - Verona 2:2 (1:2)

    8.kolo

    So 21.11. 15:00 Crotone - Lazio 0:2 (0:1)
    So 21.11. 18:00 Spezia - Atalanta 0:0 (0:0)
    So 21.11. 20:45 Juventus - Cagliari 2:0 (2:0)
    Ne 22.11. 12:30 Fiorentina - Benevento 0:1 (0:0)
    Ne 22.11. 15:00 AS Řím - Parma 3:0 (3:0)
    Ne 22.11. 15:00 Sampdoria - Bologna 1:2 (1:1)
    Ne 22.11. 15:00 Verona - Sassuolo 0:2 (0:1)
    Ne 22.11. 15:00 Inter Milán - FC Turín 4:2 (0:1)
    Ne 22.11. 18:00 Udinese - FC Janov 1:0 (1:0)
    Ne 22.11. 20:45 Neapol - AC Milán 1:3 (0:1)

    9.kolo

    So 28.11. 15:00 Sassuolo - Inter Milán 0:3 (0:2)
    So 28.11. 18:00 Benevento - Juventus 1:1 (1:1)
    So 28.11. 20:45 Atalanta - Verona 0:2 (0:0)
    Ne 29.11. 12:30 Lazio - Udinese 1:3 (0:2)
    Ne 29.11. 15:00 AC Milán - Fiorentina 2:0 (2:0)
    Ne 29.11. 15:00 Bologna - Crotone 1:0 (1:0)
    Ne 29.11. 18:00 Cagliari - Spezia 2:2 (0:1)
    Ne 29.11. 20:45 Neapol - AS Řím 4:0 (1:0)
    Po 30.11. 18:30 FC Turín - Sampdoria 2:2 (1:0)
    Po 30.11. 20:45 FC Janov - Parma 1:2 (0:1)

    10.kolo

    So 05.12. 15:00 Spezia - Lazio 1:2 (0:2)
    So 05.12. 18:00 Juventus - FC Turín 2:1 (0:1)
    So 05.12. 20:45 Inter Milán - Bologna 3:1 (2:0)
    Ne 06.12. 12:30 Verona - Cagliari 1:1 (1:0)
    Ne 06.12. 15:00 Parma - Benevento 0:0 (0:0)
    Ne 06.12. 15:00 AS Řím - Sassuolo 0:0 (0:0)
    Ne 06.12. 18:00 Crotone - Neapol 0:4 (0:1)
    Ne 06.12. 20:45 Sampdoria - AC Milán 1:2 (0:1)
    Po 07.12. 20:45 Fiorentina - FC Janov 1:1 (0:0)
    St 20.01. 15:00 Udinese - Atalanta 1:1 (1:1)

    11.kolo

    11.12. 20:45 Sassuolo - Benevento 1:0 (1:0)
    So 12.12. 15:00 Crotone - Spezia 4:1 (1:1)
    So 12.12. 18:00 FC Turín - Udinese 2:3 (0:1)
    So 12.12. 20:45 Lazio - Verona 1:2 (0:1)
    Ne 13.12. 12:30 Cagliari - Inter Milán 1:3 (1:0)
    Ne 13.12. 15:00 Atalanta - Fiorentina 3:0 (1:0)
    Ne 13.12. 15:00 Bologna - AS Řím 1:5 (1:5)
    Ne 13.12. 15:00 Neapol - Sampdoria 2:1 (0:1)
    Ne 13.12. 18:00 FC Janov - Juventus 1:3 (0:0)
    Ne 13.12. 20:45 AC Milán - Parma 2:2 (0:1)

    12.kolo

    Út 15.12. 18:30 Udinese - Crotone 0:0 (0:0)
    Út 15.12. 20:45 Benevento - Lazio 1:1 (1:1)
    St 16.12. 18:30 Juventus - Atalanta 1:1 (1:0)
    St 16.12. 20:45 Spezia - Bologna 2:2 (1:0)
    St 16.12. 20:45 Parma - Cagliari 0:0 (0:0)
    St 16.12. 20:45 Verona - Sampdoria 1:2 (0:1)
    St 16.12. 20:45 Inter Milán - Neapol 1:0 (0:0)
    St 16.12. 20:45 Fiorentina - Sassuolo 1:1 (1:1)
    St 16.12. 20:45 FC Janov - AC Milán 2:2 (0:0)
    Čt 17.12. 20:45 AS Řím - FC Turín 3:1 (2:0)

    13.kolo

    So 19.12. 15:00 Fiorentina - Verona 1:1 (1:1)
    So 19.12. 18:00 Sampdoria - Crotone 3:1 (2:1)
    So 19.12. 20:45 Parma - Juventus 0:4 (0:2)
    Ne 20.12. 12:30 FC Turín - Bologna 1:1 (0:0)
    Ne 20.12. 15:00 Benevento - FC Janov 2:0 (0:0)
    Ne 20.12. 15:00 Cagliari - Udinese 1:1 (1:0)
    Ne 20.12. 15:00 Inter Milán - Spezia 2:1 (0:0)
    Ne 20.12. 15:00 Sassuolo - AC Milán 1:2 (0:2)
    Ne 20.12. 18:00 Atalanta - AS Řím 4:1 (0:1)
    Ne 20.12. 20:45 Lazio - Neapol 2:0 (1:0)

    14.kolo

    Út 22.12. 18:30 Crotone - Parma 2:1 (2:0)
    Út 22.12. 20:45 Juventus - Fiorentina 0:3 (0:1)
    St 23.12. 18:30 Verona - Inter Milán 1:2 (0:0)
    St 23.12. 20:45 Udinese - Benevento 0:2 (0:1)
    St 23.12. 20:45 Spezia - FC Janov 1:2 (1:1)
    St 23.12. 20:45 Sampdoria - Sassuolo 2:3 (0:1)
    St 23.12. 20:45 Neapol - FC Turín 1:1 (0:0)
    St 23.12. 20:45 Bologna - Atalanta 2:2 (0:2)
    St 23.12. 20:45 AS Řím - Cagliari 3:2 (1:0)
    St 23.12. 20:45 AC Milán - Lazio 3:2 (2:1)

    15.kolo

    Ne 03.01. 12:30 Inter Milán - Crotone 6:2 (2:2)
    Ne 03.01. 15:00 AS Řím - Sampdoria 1:0 (0:0)
    Ne 03.01. 15:00 Parma - FC Turín 0:3 (0:1)
    Ne 03.01. 15:00 Fiorentina - Bologna 0:0 (0:0)
    Ne 03.01. 15:00 FC Janov - Lazio 1:1 (0:1)
    Ne 03.01. 15:00 Cagliari - Neapol 1:4 (0:1)
    Ne 03.01. 15:00 Atalanta - Sassuolo 5:1 (2:0)
    Ne 03.01. 15:00 Spezia - Verona 0:1 (0:0)
    Ne 03.01. 18:00 Benevento - AC Milán 0:2 (0:1)
    Ne 03.01. 20:45 Juventus - Udinese 4:1 (1:0)

    16.kolo

    St 06.01. 12:30 Cagliari - Benevento 1:2 (1:2)
    St 06.01. 15:00 FC Turín - Verona 1:1 (0:0)
    St 06.01. 15:00 Sassuolo - FC Janov 2:1 (0:0)
    St 06.01. 15:00 Sampdoria - Inter Milán 2:1 (2:0)
    St 06.01. 15:00 Lazio - Fiorentina 2:1 (1:0)
    St 06.01. 15:00 Crotone - AS Řím 1:3 (0:3)
    St 06.01. 15:00 Bologna - Udinese 2:2 (2:1)
    St 06.01. 15:00 Atalanta - Parma 3:0 (1:0)
    St 06.01. 18:00 Neapol - Spezia 1:2 (0:0)
    St 06.01. 20:45 AC Milán - Juventus 1:3 (1:1)

    17.kolo

    So 09.01. 15:00 Benevento - Atalanta 1:4 (0:1)
    So 09.01. 18:00 FC Janov - Bologna 2:0 (1:0)
    So 09.01. 20:45 AC Milán - FC Turín 2:0 (2:0)
    Ne 10.01. 12:30 AS Řím - Inter Milán 2:2 (1:0)
    Ne 10.01. 15:00 Udinese - Neapol 1:2 (1:1)
    Ne 10.01. 15:00 Parma - Lazio 0:2 (0:0)
    Ne 10.01. 15:00 Verona - Crotone 2:1 (2:0)
    Ne 10.01. 18:00 Fiorentina - Cagliari 1:0 (0:0)
    Ne 10.01. 20:45 Juventus - Sassuolo 3:1 (0:0)
    Po 11.01. 20:45 Spezia - Sampdoria 2:1 (1:1)

    18.kolo

    15.01. 20:45 Lazio - AS Řím 3:0 (2:0)
    So 16.01. 15:00 Bologna - Verona 1:0 (1:0)
    So 16.01. 18:00 FC Turín - Spezia 0:0 (0:0)
    So 16.01. 20:45 Sampdoria - Udinese 2:1 (0:0)
    Ne 17.01. 12:30 Neapol - Fiorentina 6:0 (4:0)
    Ne 17.01. 15:00 Crotone - Benevento 4:1 (2:0)
    Ne 17.01. 15:00 Sassuolo - Parma 1:1 (0:1)
    Ne 17.01. 18:00 Atalanta - FC Janov 0:0 (0:0)
    Ne 17.01. 20:45 Inter Milán - Juventus 2:0 (1:0)
    Po 18.01. 20:45 Cagliari - AC Milán 0:2 (0:1)

    19.kolo

    22.01. 20:45 Benevento - FC Turín 2:2 (1:0)
    So 23.01. 15:00 AS Řím - Spezia 4:3 (1:1)
    So 23.01. 18:00 AC Milán - Atalanta 0:3 (0:1)
    So 23.01. 18:00 Udinese - Inter Milán 0:0 (0:0)
    So 23.01. 20:45 Fiorentina - Crotone 2:1 (2:0)
    Ne 24.01. 12:30 Juventus - Bologna 2:0 (1:0)
    Ne 24.01. 15:00 FC Janov - Cagliari 1:0 (1:0)
    Ne 24.01. 15:00 Verona - Neapol 3:1 (1:1)
    Ne 24.01. 18:00 Lazio - Sassuolo 2:1 (1:1)
    Ne 24.01. 20:45 Parma - Sampdoria 0:2 (0:2)

    20.kolo

    29.01. 20:45 FC Turín - Fiorentina 1:1 (0:0)
    So 30.01. 15:00 Bologna - AC Milán 1:2 (0:1)
    So 30.01. 18:00 Sampdoria - Juventus 0:2 (0:1)
    So 30.01. 20:45 Inter Milán - Benevento 4:0 (1:0)
    Ne 31.01. 12:30 Spezia - Udinese 0:1 (0:0)
    Ne 31.01. 15:00 Crotone - FC Janov 0:3 (0:2)
    Ne 31.01. 15:00 Cagliari - Sassuolo 1:1 (0:0)
    Ne 31.01. 15:00 Atalanta - Lazio 1:3 (0:1)
    Ne 31.01. 18:00 Neapol - Parma 2:0 (1:0)
    Ne 31.01. 20:45 AS Řím - Verona 3:1 (3:0)

    21.kolo

    05.02. 20:45 Fiorentina - Inter Milán 0:2 (0:1)
    So 06.02. 15:00 Atalanta - FC Turín 3:3 (3:2)
    So 06.02. 15:00 Sassuolo - Spezia 1:2 (1:1)
    So 06.02. 18:00 Juventus - AS Řím 2:0 (1:0)
    So 06.02. 20:45 FC Janov - Neapol 2:1 (2:0)
    Ne 07.02. 12:30 Benevento - Sampdoria 1:1 (0:0)
    Ne 07.02. 15:00 Udinese - Verona 2:0 (0:0)
    Ne 07.02. 15:00 AC Milán - Crotone 4:0 (1:0)
    Ne 07.02. 18:00 Parma - Bologna 0:3 (0:2)
    Ne 07.02. 20:45 Lazio - Cagliari 1:0 (0:0)

    22.kolo

    12.02. 20:45 Bologna - Benevento 1:1 (1:0)
    So 13.02. 15:00 FC Turín - FC Janov 0:0 (0:0)
    So 13.02. 18:00 Neapol - Juventus 1:0 (1:0)
    So 13.02. 20:45 Spezia - AC Milán 2:0 (0:0)
    Ne 14.02. 12:30 AS Řím - Udinese 3:0 (2:0)
    Ne 14.02. 15:00 Sampdoria - Fiorentina 2:1 (1:1)
    Ne 14.02. 15:00 Cagliari - Atalanta 0:1 (0:0)
    Ne 14.02. 18:00 Crotone - Sassuolo 1:2 (1:1)
    Ne 14.02. 20:45 Inter Milán - Lazio 3:1 (2:0)
    Po 15.02. 20:45 Verona - Parma 2:1 (1:1)

    23.kolo

    19.02. 18:30 Fiorentina - Spezia 3:0 (0:0)
    19.02. 20:45 Cagliari - FC Turín 0:1 (0:0)
    So 20.02. 15:00 Lazio - Sampdoria 1:0 (1:0)
    So 20.02. 18:00 FC Janov - Verona 2:2 (0:1)
    So 20.02. 20:45 Sassuolo - Bologna 1:1 (0:1)
    Ne 21.02. 12:30 Parma - Udinese 2:2 (2:0)
    Ne 21.02. 15:00 AC Milán - Inter Milán 0:3 (0:1)
    Ne 21.02. 18:00 Atalanta - Neapol 4:2 (0:0)
    Ne 21.02. 20:45 Benevento - AS Řím 0:0 (0:0)
    Po 22.02. 20:45 Juventus - Crotone 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 27.02. 15:00 Spezia - Parma 2:2 (0:2)
    So 27.02. 18:00 Bologna - Lazio 2:0 (1:0)
    So 27.02. 20:45 Verona - Juventus 1:1 (0:0)
    Ne 28.02. 12:30 Sampdoria - Atalanta 0:2 (0:1)
    Ne 28.02. 15:00 Crotone - Cagliari 0:2 (0:0)
    Ne 28.02. 15:00 Inter Milán - FC Janov 3:0 (1:0)
    Ne 28.02. 15:00 Udinese - Fiorentina 1:0 (0:0)
    Ne 28.02. 18:00 Neapol - Benevento 2:0 (1:0)
    Ne 28.02. 31´ AS Řím - AC Milán 0:0 (0:0)
    St 17.03. 15:00 FC Turín - Sassuolo

    25.kolo

    Út 02.03. 18:00 Juventus - Spezia
    Út 02.03. 18:00 Lazio - FC Turín
    St 03.03. 18:00 Sassuolo - Neapol
    St 03.03. 18:00 Fiorentina - AS Řím
    St 03.03. 18:00 FC Janov - Sampdoria
    St 03.03. 18:00 Cagliari - Bologna
    St 03.03. 18:00 Benevento - Verona
    St 03.03. 18:00 Atalanta - Crotone
    St 03.03. 18:00 AC Milán - Udinese
    Čt 04.03. 18:00 Parma - Inter Milán

    26.kolo

    So 06.03. 15:00 Spezia - Benevento
    So 06.03. 18:00 Udinese - Sassuolo
    So 06.03. 20:45 Juventus - Lazio
    Ne 07.03. 12:30 AS Řím - FC Janov
    Ne 07.03. 15:00 Verona - AC Milán
    Ne 07.03. 15:00 Fiorentina - Parma
    Ne 07.03. 15:00 Crotone - FC Turín
    Ne 07.03. 18:00 Sampdoria - Cagliari
    Ne 07.03. 20:45 Neapol - Bologna
    Po 08.03. 20:45 Inter Milán - Atalanta

    27.kolo

    12.03. 15:00 Lazio - Crotone
    12.03. 20:45 Atalanta - Spezia
    So 13.03. 15:00 Sassuolo - Verona
    So 13.03. 18:00 Benevento - Fiorentina
    So 13.03. 20:45 FC Janov - Udinese
    Ne 14.03. 12:30 Bologna - Sampdoria
    Ne 14.03. 15:00 Parma - AS Řím
    Ne 14.03. 15:00 FC Turín - Inter Milán
    Ne 14.03. 18:00 Cagliari - Juventus
    Ne 14.03. 20:45 AC Milán - Neapol

    28.kolo

    19.03. 20:45 Parma - FC Janov
    So 20.03. 15:00 Crotone - Bologna
    So 20.03. 18:00 Spezia - Cagliari
    So 20.03. 20:45 Inter Milán - Sassuolo
    Ne 21.03. 12:30 Verona - Atalanta
    Ne 21.03. 15:00 Udinese - Lazio
    Ne 21.03. 15:00 Sampdoria - FC Turín
    Ne 21.03. 15:00 Juventus - Benevento
    Ne 21.03. 18:00 Fiorentina - AC Milán
    Ne 21.03. 20:45 AS Řím - Neapol

    29.kolo

    So 03.04. 15:00 AC Milán - Sampdoria
    So 03.04. 15:00 FC Turín - Juventus
    So 03.04. 15:00 Sassuolo - AS Řím
    So 03.04. 15:00 Neapol - Crotone
    So 03.04. 15:00 Lazio - Spezia
    So 03.04. 15:00 FC Janov - Fiorentina
    So 03.04. 15:00 Cagliari - Verona
    So 03.04. 15:00 Benevento - Parma
    So 03.04. 15:00 Atalanta - Udinese
    So 03.04. 15:00 Bologna - Inter Milán

    30.kolo

    Ne 11.04. 15:00 AS Řím - Bologna
    Ne 11.04. 15:00 Udinese - FC Turín
    Ne 11.04. 15:00 Spezia - Crotone
    Ne 11.04. 15:00 Sampdoria - Neapol
    Ne 11.04. 15:00 Parma - AC Milán
    Ne 11.04. 15:00 Juventus - FC Janov
    Ne 11.04. 15:00 Inter Milán - Cagliari
    Ne 11.04. 15:00 Fiorentina - Atalanta
    Ne 11.04. 15:00 Benevento - Sassuolo
    Ne 11.04. 15:00 Verona - Lazio

    31.kolo

    Ne 18.04. 15:00 AC Milán - FC Janov
    Ne 18.04. 15:00 FC Turín - AS Řím
    Ne 18.04. 15:00 Sassuolo - Fiorentina
    Ne 18.04. 15:00 Sampdoria - Verona
    Ne 18.04. 15:00 Lazio - Benevento
    Ne 18.04. 15:00 Crotone - Udinese
    Ne 18.04. 15:00 Cagliari - Parma
    Ne 18.04. 15:00 Bologna - Spezia
    Ne 18.04. 15:00 Atalanta - Juventus
    Ne 18.04. 15:00 Neapol - Inter Milán

    32.kolo

    St 21.04. 15:00 AC Milán - Sassuolo
    St 21.04. 15:00 Udinese - Cagliari
    St 21.04. 15:00 Spezia - Inter Milán
    St 21.04. 15:00 Neapol - Lazio
    St 21.04. 15:00 Juventus - Parma
    St 21.04. 15:00 FC Janov - Benevento
    St 21.04. 15:00 Crotone - Sampdoria
    St 21.04. 15:00 Bologna - FC Turín
    St 21.04. 15:00 AS Řím - Atalanta
    St 21.04. 15:00 Verona - Fiorentina

    33.kolo

    Ne 25.04. 15:00 Atalanta - Bologna
    Ne 25.04. 15:00 Sassuolo - Sampdoria
    Ne 25.04. 15:00 Parma - Crotone
    Ne 25.04. 15:00 Lazio - AC Milán
    Ne 25.04. 15:00 Inter Milán - Verona
    Ne 25.04. 15:00 Fiorentina - Juventus
    Ne 25.04. 15:00 FC Janov - Spezia
    Ne 25.04. 15:00 Cagliari - AS Řím
    Ne 25.04. 15:00 Benevento - Udinese
    Ne 25.04. 15:00 FC Turín - Neapol

    34.kolo

    Ne 02.05. 15:00 AC Milán - Benevento
    Ne 02.05. 15:00 Udinese - Juventus
    Ne 02.05. 15:00 FC Turín - Parma
    Ne 02.05. 15:00 Sassuolo - Atalanta
    Ne 02.05. 15:00 Sampdoria - AS Řím
    Ne 02.05. 15:00 Neapol - Cagliari
    Ne 02.05. 15:00 Lazio - FC Janov
    Ne 02.05. 15:00 Crotone - Inter Milán
    Ne 02.05. 15:00 Bologna - Fiorentina
    Ne 02.05. 15:00 Verona - Spezia

    35.kolo

    Ne 09.05. 15:00 AS Řím - Crotone
    Ne 09.05. 15:00 Verona - FC Turín
    Ne 09.05. 15:00 Udinese - Bologna
    Ne 09.05. 15:00 Spezia - Neapol
    Ne 09.05. 15:00 Parma - Atalanta
    Ne 09.05. 15:00 Inter Milán - Sampdoria
    Ne 09.05. 15:00 Fiorentina - Lazio
    Ne 09.05. 15:00 FC Janov - Sassuolo
    Ne 09.05. 15:00 Benevento - Cagliari
    Ne 09.05. 15:00 Juventus - AC Milán

    36.kolo

    St 12.05. 15:00 Atalanta - Benevento
    St 12.05. 15:00 FC Turín - AC Milán
    St 12.05. 15:00 Sassuolo - Juventus
    St 12.05. 15:00 Sampdoria - Spezia
    St 12.05. 15:00 Neapol - Udinese
    St 12.05. 15:00 Lazio - Parma
    St 12.05. 15:00 Crotone - Verona
    St 12.05. 15:00 Cagliari - Fiorentina
    St 12.05. 15:00 Bologna - FC Janov
    St 12.05. 15:00 Inter Milán - AS Řím

    37.kolo

    Ne 16.05. 15:00 AC Milán - Cagliari
    Ne 16.05. 15:00 Verona - Bologna
    Ne 16.05. 15:00 Udinese - Sampdoria
    Ne 16.05. 15:00 Spezia - FC Turín
    Ne 16.05. 15:00 Parma - Sassuolo
    Ne 16.05. 15:00 Fiorentina - Neapol
    Ne 16.05. 15:00 FC Janov - Atalanta
    Ne 16.05. 15:00 Benevento - Crotone
    Ne 16.05. 15:00 AS Řím - Lazio
    Ne 16.05. 15:00 Juventus - Inter Milán

    38.kolo

    Ne 23.05. 15:00 Atalanta - AC Milán
    Ne 23.05. 15:00 Spezia - AS Řím
    Ne 23.05. 15:00 Sassuolo - Lazio
    Ne 23.05. 15:00 Sampdoria - Parma
    Ne 23.05. 15:00 Neapol - Verona
    Ne 23.05. 15:00 Inter Milán - Udinese
    Ne 23.05. 15:00 Crotone - Fiorentina
    Ne 23.05. 15:00 Cagliari - FC Janov
    Ne 23.05. 15:00 Bologna - Juventus
    Ne 23.05. 15:00 FC Turín - Benevento
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 17 5 2 60:24 56
    2. 24 15 5 4 45:28 50
    3. 23 13 7 3 45:20 46
    4. 24 13 7 4 55:31 46
    5. 24 13 6 5 47:35 45
    6. 23 14 1 8 49:25 43
    7. 24 13 4 7 38:32 43
    8. 24 9 8 7 31:27 35
    9. 23 9 8 6 37:34 35
    10. 24 9 3 12 33:36 30
    11. 24 7 7 10 32:37 28
    12. 24 7 7 10 26:33 28
    13. 24 6 8 10 26:36 26
    14. 24 6 7 11 25:36 25
    15. 24 6 7 11 32:43 25
    16. 24 6 7 11 25:44 25
    17. 23 3 11 9 33:41 20
    18. 24 4 6 14 26:41 18
    19. 24 2 9 13 19:47 15
    20. 24 3 3 18 23:57 12

    Nejčtenější ze sportu