Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15530
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    177
    Týden:
    45
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    11.09. 18:00 Sanok - Tychy 2:3
    11.09. 18:00 Oswiecim - Gdańsk 6:1
    11.09. 18:00 Nowy Targ - Krakow 3:2 np
    11.09. 18:30 Toruń - Katowice 3:2
    11.09. 19:00 Jastrzebie - Zaglebie 7:2

    2.kolo

    Ne 13.09. 17:00 Sanok - Krakow 3:2 np
    Ne 13.09. 17:00 Toruń - Nowy Targ 4:0
    Ne 13.09. 17:00 Zaglebie - Katowice 2:3 pp
    Ne 13.09. 17:00 Gdańsk - Jastrzebie 1:2
    Ne 13.09. 17:00 Tychy - Oswiecim 3:2

    3.kolo

    18.09. 18:00 Oswiecim - Sanok 3:0
    18.09. 18:00 Jastrzebie - Tychy 7:3
    18.09. 18:00 Nowy Targ - Zaglebie 2:1 np
    18.09. 18:30 Gdańsk - Katowice 2:4
    18.09. 18:30 Krakow - Toruń 0:5

    4.kolo

    Ne 20.09. 17:00 Zaglebie - Krakow 2:5
    Ne 20.09. 17:00 Gdańsk - Nowy Targ 2:6
    Ne 20.09. 17:00 Tychy - Katowice 5:2
    Ne 20.09. 17:00 Oswiecim - Jastrzebie 3:1
    Ne 20.09. 18:00 Sanok - Toruń 1:4

    5.kolo

    25.09. 18:00 Jastrzebie - Sanok 4:2
    25.09. 18:00 Nowy Targ - Tychy 4:5
    25.09. 18:30 Krakow - Gdańsk 5:0
    25.09. 18:30 Toruń - Zaglebie 1:0
    25.09. 19:00 Katowice - Oswiecim 2:1 pp

    6.kolo

    Ne 27.09. 17:00 Gdańsk - Toruń 2:3
    Ne 27.09. 17:00 Tychy - Krakow 4:3
    Ne 27.09. 17:00 Oswiecim - Nowy Targ 4:3
    Ne 27.09. 17:00 Jastrzebie - Katowice 3:1
    Ne 27.09. 18:00 Sanok - Zaglebie 1:0

    7.kolo

    02.10. 18:00 Nowy Targ - Jastrzebie 3:2
    02.10. 18:30 Katowice - Sanok 2:0
    02.10. 18:30 Krakow - Oswiecim 5:4 pp
    02.10. 18:30 Toruń - Tychy 2:3
    02.10. 19:00 Zaglebie - Gdańsk 8:5

    8.kolo

    Ne 04.10. 17:00 Tychy - Zaglebie 7:2
    Ne 04.10. 18:00 Sanok - Gdańsk 3:1
    Út 27.10. 18:00 Oswiecim - Toruń 2:1
    Út 27.10. 18:00 Jastrzebie - Krakow 6:1
    Út 10.11. 18:00 Katowice - Nowy Targ 2:0

    9.kolo

    09.10. 18:00 Sanok - Nowy Targ 2:4
    09.10. 18:00 Krakow - Katowice 1:5
    09.10. 18:30 Toruń - Jastrzebie 2:3
    09.10. 18:30 Gdańsk - Tychy 0:7
    09.10. 19:00 Zaglebie - Oswiecim 1:5

    10.kolo

    Ne 11.10. 17:00 Tychy - Sanok 3:2
    Ne 11.10. 17:00 Gdańsk - Oswiecim 0:6
    Ne 11.10. 17:00 Zaglebie - Jastrzebie 1:6
    Ne 11.10. 18:30 Krakow - Nowy Targ 1:0
    St 18.11. 18:30 Katowice - Toruń 0:1

    11.kolo

    16.10. 18:00 Oswiecim - Tychy 2:3 np
    16.10. 18:30 Krakow - Sanok 1:3
    St 28.10. 18:30 Katowice - Zaglebie 5:2
    Út 10.11. 18:00 Jastrzebie - Gdańsk 6:0
    Út 08.12. 18:00 Nowy Targ - Toruń

    13.kolo

    23.10. 18:00 Jastrzebie - Oswiecim 8:10
    23.10. 18:30 Toruń - Sanok 5:1
    23.10. 18:30 Krakow - Zaglebie 6:0
    23.10. 18:30 Katowice - Tychy 4:1
    Út 27.10. 18:00 Nowy Targ - Gdańsk 5:1

    14.kolo

    Ne 25.10. 17:00 Oswiecim - Katowice 3:4 np
    Ne 25.10. 17:00 Tychy - Nowy Targ 4:2
    Ne 25.10. 17:00 Gdańsk - Krakow 0:8
    Ne 25.10. 17:00 Zaglebie - Toruń 3:5
    Ne 25.10. 18:00 Sanok - Jastrzebie 1:6

    15.kolo

    30.10. 18:00 Nowy Targ - Oswiecim 4:2
    30.10. 18:30 Toruń - Gdańsk 6:0
    30.10. 19:00 Zaglebie - Sanok 1:2
    30.10. 19:00 Krakow - Tychy 2:4
    30.10. 19:00 Katowice - Jastrzebie 2:5

    16.kolo

    13.11. 18:00 Sanok - Katowice 0:5
    13.11. 18:00 Jastrzebie - Nowy Targ 7:1
    13.11. 18:00 Oswiecim - Krakow 4:5
    13.11. 18:00 Tychy - Toruń 4:1
    13.11. 18:30 Gdańsk - Zaglebie 3:0

    17.kolo

    Ne 15.11. 17:00 Gdańsk - Sanok 2:4
    Ne 15.11. 17:00 Zaglebie - Tychy 5:8
    Ne 15.11. 17:00 Toruń - Oswiecim 4:0
    Ne 15.11. 18:00 Nowy Targ - Katowice 4:2
    Ne 15.11. 18:30 Krakow - Jastrzebie 2:3

    18.kolo

    20.11. 18:00 Nowy Targ - Sanok 4:2
    20.11. 18:00 Jastrzebie - Toruń 6:5
    20.11. 18:00 Oswiecim - Zaglebie 3:2
    20.11. 18:00 Tychy - Gdańsk 8:0
    20.11. 18:30 Katowice - Krakow 3:4

    19.kolo

    Ne 22.11. 17:00 Gdańsk - Oswiecim 4:2
    Ne 22.11. 17:00 Jastrzebie - Zaglebie 4:2
    Ne 22.11. 17:00 Katowice - Toruń 3:2 pp
    Ne 22.11. 18:00 Sanok - Tychy 3:1
    Ne 22.11. 18:00 Nowy Targ - Krakow 2:1 pp

    20.kolo

    27.11. 18:00 Sanok - Krakow 2:4
    27.11. 18:00 Tychy - Oswiecim 5:4 np
    27.11. 18:30 Gdańsk - Jastrzebie 1:5
    27.11. 19:00 Zaglebie - Katowice 2:7
    St 30.12. 00:00 Toruń - Nowy Targ

    21.kolo

    Ne 29.11. 17:00 Oswiecim - Sanok 4:0
    Ne 29.11. 17:00 Tychy - Jastrzebie 2:7
    Ne 29.11. 17:00 Katowice - Gdańsk 2:1
    Ne 29.11. 18:00 Nowy Targ - Zaglebie 5:0
    Ne 29.11. 18:30 Krakow - Toruń 4:2

    12.kolo

    Ne 18.10. 17:00 Jastrzebie - Tychy 0:1
    Ne 18.10. 17:00 Zaglebie - Nowy Targ 3:5
    Ne 18.10. 18:00 Sanok - Oswiecim 3:4
    Po 30.11. 18:30 Katowice - Gdańsk 6:0
    Út 01.12. 18:00 Toruń - Krakow 5:3

    22.kolo

    04.12. 18:00 Sanok - Toruń výsledek
    04.12. 18:00 Tychy - Katowice výsledek
    04.12. 18:00 Oswiecim - Jastrzebie výsledek
    04.12. 18:30 Gdańsk - Nowy Targ výsledek
    04.12. 19:00 Zaglebie - Krakow výsledek

    23.kolo

    Ne 06.12. 17:00 Katowice - Oswiecim
    Ne 06.12. 17:00 Krakow - Gdańsk
    Ne 06.12. 17:00 Toruń - Zaglebie
    Ne 06.12. 18:00 Jastrzebie - Sanok
    Ne 06.12. 18:00 Nowy Targ - Tychy

    24.kolo

    11.12. 18:00 Sanok - Zaglebie
    11.12. 18:00 Oswiecim - Nowy Targ
    11.12. 18:00 Jastrzebie - Katowice
    11.12. 18:30 Gdańsk - Toruń
    11.12. 18:30 Krakow - Tychy

    25.kolo

    Út 05.01. 17:00 Katowice - Sanok
    Út 05.01. 17:00 Krakow - Oswiecim
    Út 05.01. 17:00 Toruń - Tychy
    Út 05.01. 17:00 Zaglebie - Gdańsk
    Út 05.01. 18:00 Nowy Targ - Jastrzebie

    26.kolo

    08.01. 18:00 Sanok - Gdańsk
    08.01. 18:00 Tychy - Zaglebie
    08.01. 18:00 Oswiecim - Toruń
    08.01. 18:00 Jastrzebie - Krakow
    08.01. 18:00 Katowice - Nowy Targ

    27.kolo

    Ne 10.01. 17:00 Krakow - Katowice
    Ne 10.01. 17:00 Toruń - Jastrzebie
    Ne 10.01. 17:00 Zaglebie - Oswiecim
    Ne 10.01. 17:00 Gdańsk - Tychy
    Ne 10.01. 18:00 Sanok - Nowy Targ
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 21 17 0 0 4 98:46 51
    2. 21 15 2 0 4 84:56 49
    3. 21 10 4 0 7 66:42 38
    4. 21 11 0 5 5 74:59 38
    5. 19 12 0 1 6 61:37 37
    6. 19 9 3 0 7 57:47 33
    7. 21 9 1 3 8 65:60 32
    8. 21 6 1 0 14 37:63 20
    9. 21 2 0 0 19 26:102 6
    10. 21 1 0 2 18 39:95 5

    Nejčtenější ze sportu