Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15535
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Házená

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
194
Týden:
17
Dnes:
1
On-line:
1

2.kolo

Út 08.09. 20:00 Ademar - Benidorm 26:22
Út 08.09. 21:30 Cangas - Bidasoa 22:35
St 09.09. 20:00 Granollers - Cisne 27:21
St 09.09. 20:15 Puerto Sagunto - Valladolid 31:33
St 09.09. 20:30 Puente Genil - Sinfín 27:22
St 09.09. 20:30 Cuenca - Aranda 26:18
St 09.09. 20:30 Anaitasuna - Barcelona 18:31
St 09.09. 20:30 Huesca - Guadalajara 22:23
St 09.09. 20:45 La Rioja - Nava 31:18

4.kolo

11.09. 20:45 La Rioja - Barcelona 21:37
So 12.09. 17:00 Cangas - Cisne 26:33
So 12.09. 18:30 Cuenca - Sinfín 30:24
So 12.09. 18:30 Ademar - Aranda 33:25
So 12.09. 18:30 Puerto Sagunto - Benidorm 24:24
So 12.09. 18:30 Nava - Guadalajara 25:22
So 12.09. 20:00 Anaitasuna - Bidasoa 26:27
So 12.09. 20:00 Huesca - Valladolid 25:35
Ne 13.09. 12:30 Granollers - Puente Genil 32:31

5.kolo

So 19.09. 12:00 Barcelona - Nava 39:22
So 19.09. 16:30 Cisne - Puerto Sagunto 26:27
So 19.09. 17:30 Sinfín - Guadalajara 29:28
So 19.09. 18:00 Benidorm - Anaitasuna 25:25
So 19.09. 19:00 Aranda - Cangas 22:22
So 19.09. 19:00 Puente Genil - Ademar 26:27
So 19.09. 20:00 Cuenca - Granollers 24:32
Ne 20.09. 12:00 Bidasoa - Huesca 27:21
St 14.10. 20:30 Valladolid - La Rioja 32:25

6.kolo

25.09. 19:00 Ademar - Cuenca 28:32
25.09. 20:00 Granollers - Sinfín 30:29
So 26.09. 18:30 Nava - Valladolid 26:25
So 26.09. 19:00 Anaitasuna - Cisne 26:21
So 26.09. 19:30 Guadalajara - Barcelona 21:35
Ne 27.09. 17:00 Cangas - Puente Genil 25:25
St 21.10. 20:30 Huesca - Benidorm 31:30
St 28.10. 18:00 La Rioja - Bidasoa 28:32
So 19.12. 18:30 Puerto Sagunto - Aranda 35:26

7.kolo

So 03.10. 12:00 Sinfín - Barcelona 20:33
So 03.10. 18:30 Cuenca - Cangas 23:23
So 03.10. 19:00 Puente Genil - Puerto Sagunto 30:25
So 03.10. 20:00 Valladolid - Guadalajara 32:25
Ne 04.10. 12:00 Bidasoa - Nava 28:21
Ne 04.10. 17:00 Cisne - Huesca 24:31
Ne 04.10. 18:00 Granollers - Ademar 30:31
St 28.10. 19:30 Aranda - Anaitasuna 23:24
St 25.11. 20:00 Benidorm - La Rioja 24:30

1.kolo

Út 06.10. 20:00 Barcelona - Puerto Sagunto 43:25
Út 06.10. 20:30 Valladolid - Cangas 30:25
St 07.10. 20:30 Sinfín - La Rioja 26:32
St 07.10. 20:30 Guadalajara - Anaitasuna 27:27
St 07.10. 20:30 Cisne - Cuenca 29:32
St 28.10. 20:00 Benidorm - Granollers 32:33
Čt 19.11. 20:15 Bidasoa - Ademar 28:29
St 25.11. 20:00 Nava - Huesca 23:28
St 25.11. 20:30 Aranda - Puente Genil 26:28

8.kolo

So 10.10. 18:30 Cangas - Granollers 23:33
So 10.10. 18:30 Barcelona - Valladolid 50:24
So 10.10. 19:30 Ademar - Sinfín 31:23
St 21.10. 20:00 Anaitasuna - Puente Genil 28:29
So 24.10. 20:30 Guadalajara - Bidasoa 24:28
St 18.11. 19:00 La Rioja - Cisne 34:23
St 18.11. 20:00 Nava - Benidorm 25:27
St 25.11. 20:15 Puerto Sagunto - Cuenca 23:32
St 02.12. 20:30 Huesca - Aranda 26:19

9.kolo

So 17.10. 17:00 Aranda - La Rioja 21:25
So 17.10. 18:00 Benidorm - Guadalajara 26:25
So 17.10. 18:30 Sinfín - Valladolid 25:29
St 28.10. 20:45 Puente Genil - Huesca 28:30
St 18.11. 20:30 Cuenca - Anaitasuna 28:24
St 02.12. 20:30 Cisne - Nava 28:25
Čt 10.12. 20:45 Ademar - Cangas 24:22
So 19.12. 12:00 Bidasoa - Barcelona 27:37
St 10.02. 20:00 Granollers - Puerto Sagunto

11.kolo

So 31.10. 12:00 Ademar - Anaitasuna 28:31
So 31.10. 17:00 Cisne - Barcelona 27:43
So 31.10. 18:30 Sinfín - Bidasoa 16:34
So 31.10. 19:00 Aranda - Guadalajara 23:24
So 31.10. 19:00 Puente Genil - Nava 28:24
So 31.10. 20:00 Cuenca - La Rioja 21:27
Ne 01.11. 12:30 Granollers - Huesca 26:29
So 19.12. 20:00 Benidorm - Valladolid 39:36
St 17.02. 20:30 Cangas - Puerto Sagunto

15.kolo

27.11. 20:00 Cuenca - Valladolid 26:25
So 28.11. 12:00 Granollers - Barcelona 27:41
So 28.11. 18:00 Sinfín - Cisne 24:24
So 28.11. 18:00 Aranda - Benidorm 25:27
So 28.11. 18:30 Cangas - Nava 21:19
So 28.11. 18:30 Puerto Sagunto - La Rioja 24:28
So 28.11. 19:00 Anaitasuna - Huesca 29:22
So 28.11. 19:30 Puente Genil - Bidasoa 26:23
So 28.11. 19:30 Ademar - Guadalajara 36:30

12.kolo

Út 10.11. 18:00 Barcelona - Aranda 39:22
Út 10.11. 20:00 Valladolid - Cisne 29:26
St 11.11. 20:30 Nava - Cuenca 26:29
St 11.11. 20:30 Guadalajara - Puente Genil 22:27
St 11.11. 20:45 Anaitasuna - Cangas 38:24
Út 01.12. 00:00 Huesca - Ademar výsledek
Út 01.12. 18:30 Bidasoa - Benidorm 30:26
Út 08.12. 19:00 La Rioja - Granollers 30:25
St 09.12. 20:15 Puerto Sagunto - Sinfín 26:28

10.kolo

So 24.10. 19:00 La Rioja - Puente Genil 27:23
30.10. 16:00 Barcelona - Benidorm 43:29
Út 24.11. 20:00 Valladolid - Bidasoa 32:34
St 25.11. 20:00 Guadalajara - Cisne 37:20
St 02.12. 20:00 Anaitasuna - Granollers 38:31
St 02.12. 20:30 Cangas - Sinfín 23:26
Čt 03.12. 20:15 Puerto Sagunto - Ademar 27:29
St 09.12. 20:30 Huesca - Cuenca 32:30
St 09.12. 20:45 Nava - Aranda 21:30

16.kolo

So 05.12. 12:00 Barcelona - Ademar 36:25
So 05.12. 17:00 Valladolid - Granollers 31:32
So 05.12. 18:00 Sinfín - Huesca 25:29
So 05.12. 18:00 Benidorm - Puente Genil 36:23
So 05.12. 19:00 La Rioja - Anaitasuna 26:34
So 05.12. 19:00 Bidasoa - Cuenca 32:27
So 05.12. 20:00 Cisne - Aranda 31:30
Ne 06.12. 12:00 Nava - Puerto Sagunto 29:27
Ne 06.12. 19:00 Guadalajara - Cangas 21:23

17.kolo

11.12. 19:00 Granollers - Bidasoa 30:29
So 12.12. 16:00 Cuenca - Benidorm 24:24
So 12.12. 17:00 Cangas - Barcelona 24:39
So 12.12. 18:30 Puente Genil - Cisne 31:23
So 12.12. 18:30 Ademar - Valladolid 28:25
So 12.12. 18:30 Puerto Sagunto - Guadalajara 23:23
So 12.12. 19:00 Aranda - Sinfín 28:28
So 12.12. 19:00 Anaitasuna - Nava 30:25
Ne 13.12. 18:00 Huesca - La Rioja 30:29

3.kolo

Út 15.12. 18:30 Barcelona - Huesca 39:19
Út 15.12. 18:30 Bidasoa - Puerto Sagunto 29:22
St 16.12. 19:30 Aranda - Granollers 27:29
St 16.12. 20:00 Guadalajara - La Rioja 21:32
St 16.12. 20:00 Valladolid - Anaitasuna 32:25
St 16.12. 20:00 Benidorm - Cangas 25:23
St 16.12. 20:00 Cisne - Ademar 25:29
St 16.12. 20:30 Sinfín - Nava 26:35
St 10.02. 20:00 Puente Genil - Cuenca

14.kolo

So 21.11. 17:00 Valladolid - Puente Genil 29:28
So 21.11. 18:00 Benidorm - Cisne 34:25
So 21.11. 18:30 Huesca - Puerto Sagunto 23:19
So 21.11. 19:00 La Rioja - Cangas 30:25
So 21.11. 19:30 Barcelona - Cuenca 38:26
Ne 22.11. 12:00 Bidasoa - Aranda 30:25
Ne 22.11. 20:00 Nava - Ademar 19:27
So 19.12. 18:00 Guadalajara - Granollers 28:32
Ne 20.12. 12:30 Anaitasuna - Sinfín 28:28

13.kolo

13.11. 21:00 Ademar - La Rioja 25:27
So 14.11. 12:00 Puente Genil - Barcelona 20:29
So 14.11. 17:00 Aranda - Valladolid 33:32
So 14.11. 18:30 Puerto Sagunto - Anaitasuna 35:30
So 14.11. 19:00 Cangas - Huesca 22:33
So 14.11. 20:00 Cisne - Bidasoa 21:31
So 14.11. 21:00 Cuenca - Guadalajara 30:31
Út 22.12. 19:00 Granollers - Nava 32:32
St 10.02. 20:30 Sinfín - Benidorm

18.kolo

St 03.02. 19:00 La Rioja - Sinfín
St 03.02. 19:30 Huesca - Nava
St 03.02. 19:30 Puente Genil - Aranda
St 03.02. 20:00 Anaitasuna - Guadalajara
St 03.02. 20:00 Granollers - Benidorm
St 03.02. 20:15 Puerto Sagunto - Barcelona
St 03.02. 20:30 Cuenca - Cisne
St 03.02. 20:45 Cangas - Valladolid
St 03.02. 20:45 Ademar - Bidasoa

19.kolo

St 10.02. 00:00 Sinfín - Puente Genil
St 10.02. 00:00 Aranda - Cuenca
St 10.02. 00:00 Cisne - Granollers
St 10.02. 00:00 Benidorm - Ademar
St 10.02. 00:00 Bidasoa - Cangas
St 10.02. 00:00 Valladolid - Puerto Sagunto
St 10.02. 00:00 Barcelona - Anaitasuna
St 10.02. 00:00 Guadalajara - Huesca
St 10.02. 00:00 Nava - La Rioja

20.kolo

St 17.02. 00:00 Nava - Sinfín
St 17.02. 00:00 La Rioja - Guadalajara
St 17.02. 00:00 Huesca - Barcelona
St 17.02. 00:00 Anaitasuna - Valladolid
St 17.02. 00:00 Puerto Sagunto - Bidasoa
St 17.02. 00:00 Cangas - Benidorm
St 17.02. 00:00 Ademar - Cisne
St 17.02. 00:00 Granollers - Aranda
St 17.02. 00:00 Cuenca - Puente Genil

21.kolo

St 24.02. 00:00 Sinfín - Cuenca
St 24.02. 00:00 Puente Genil - Granollers
St 24.02. 00:00 Aranda - Ademar
St 24.02. 00:00 Cisne - Cangas
St 24.02. 00:00 Benidorm - Puerto Sagunto
St 24.02. 00:00 Bidasoa - Anaitasuna
St 24.02. 00:00 Valladolid - Huesca
St 24.02. 00:00 Barcelona - La Rioja
St 24.02. 00:00 Guadalajara - Nava

22.kolo

St 03.03. 00:00 Guadalajara - Sinfín
St 03.03. 00:00 Nava - Barcelona
St 03.03. 00:00 La Rioja - Valladolid
St 03.03. 00:00 Huesca - Bidasoa
St 03.03. 00:00 Anaitasuna - Benidorm
St 03.03. 00:00 Puerto Sagunto - Cisne
St 03.03. 00:00 Cangas - Aranda
St 03.03. 00:00 Ademar - Puente Genil
St 03.03. 00:00 Granollers - Cuenca

23.kolo

St 10.03. 00:00 Sinfín - Granollers
St 10.03. 00:00 Cuenca - Ademar
St 10.03. 00:00 Puente Genil - Cangas
St 10.03. 00:00 Aranda - Puerto Sagunto
St 10.03. 00:00 Cisne - Anaitasuna
St 10.03. 00:00 Benidorm - Huesca
St 10.03. 00:00 Bidasoa - La Rioja
St 10.03. 00:00 Valladolid - Nava
St 10.03. 00:00 Barcelona - Guadalajara

24.kolo

St 17.03. 00:00 Barcelona - Sinfín
St 17.03. 00:00 Guadalajara - Valladolid
St 17.03. 00:00 Nava - Bidasoa
St 17.03. 00:00 La Rioja - Benidorm
St 17.03. 00:00 Huesca - Cisne
St 17.03. 00:00 Anaitasuna - Aranda
St 17.03. 00:00 Puerto Sagunto - Puente Genil
St 17.03. 00:00 Cangas - Cuenca
St 17.03. 00:00 Ademar - Granollers

25.kolo

St 24.03. 00:00 Sinfín - Ademar
St 24.03. 00:00 Granollers - Cangas
St 24.03. 00:00 Cuenca - Puerto Sagunto
St 24.03. 00:00 Puente Genil - Anaitasuna
St 24.03. 00:00 Aranda - Huesca
St 24.03. 00:00 Cisne - La Rioja
St 24.03. 00:00 Benidorm - Nava
St 24.03. 00:00 Bidasoa - Guadalajara
St 24.03. 00:00 Valladolid - Barcelona

26.kolo

St 31.03. 00:00 Valladolid - Sinfín
St 31.03. 00:00 Barcelona - Bidasoa
St 31.03. 00:00 Guadalajara - Benidorm
St 31.03. 00:00 Nava - Cisne
St 31.03. 00:00 La Rioja - Aranda
St 31.03. 00:00 Huesca - Puente Genil
St 31.03. 00:00 Anaitasuna - Cuenca
St 31.03. 00:00 Puerto Sagunto - Granollers
St 31.03. 00:00 Cangas - Ademar

27.kolo

St 07.04. 00:00 Sinfín - Cangas
St 07.04. 00:00 Ademar - Puerto Sagunto
St 07.04. 00:00 Granollers - Anaitasuna
St 07.04. 00:00 Cuenca - Huesca
St 07.04. 00:00 Puente Genil - La Rioja
St 07.04. 00:00 Aranda - Nava
St 07.04. 00:00 Cisne - Guadalajara
St 07.04. 00:00 Benidorm - Barcelona
St 07.04. 00:00 Bidasoa - Valladolid

28.kolo

St 14.04. 00:00 Bidasoa - Sinfín
St 14.04. 00:00 Valladolid - Benidorm
St 14.04. 00:00 Barcelona - Cisne
St 14.04. 00:00 Guadalajara - Aranda
St 14.04. 00:00 Nava - Puente Genil
St 14.04. 00:00 La Rioja - Cuenca
St 14.04. 00:00 Huesca - Granollers
St 14.04. 00:00 Anaitasuna - Ademar
St 14.04. 00:00 Puerto Sagunto - Cangas

29.kolo

St 21.04. 00:00 Sinfín - Puerto Sagunto
St 21.04. 00:00 Cangas - Anaitasuna
St 21.04. 00:00 Ademar - Huesca
St 21.04. 00:00 Granollers - La Rioja
St 21.04. 00:00 Cuenca - Nava
St 21.04. 00:00 Puente Genil - Guadalajara
St 21.04. 00:00 Aranda - Barcelona
St 21.04. 00:00 Cisne - Valladolid
St 21.04. 00:00 Benidorm - Bidasoa

30.kolo

St 28.04. 00:00 Benidorm - Sinfín
St 28.04. 00:00 Bidasoa - Cisne
St 28.04. 00:00 Valladolid - Aranda
St 28.04. 00:00 Barcelona - Puente Genil
St 28.04. 00:00 Guadalajara - Cuenca
St 28.04. 00:00 Nava - Granollers
St 28.04. 00:00 La Rioja - Ademar
St 28.04. 00:00 Huesca - Cangas
St 28.04. 00:00 Anaitasuna - Puerto Sagunto

31.kolo

St 05.05. 00:00 Sinfín - Anaitasuna
St 05.05. 00:00 Puerto Sagunto - Huesca
St 05.05. 00:00 Cangas - La Rioja
St 05.05. 00:00 Ademar - Nava
St 05.05. 00:00 Granollers - Guadalajara
St 05.05. 00:00 Cuenca - Barcelona
St 05.05. 00:00 Puente Genil - Valladolid
St 05.05. 00:00 Aranda - Bidasoa
St 05.05. 00:00 Cisne - Benidorm

32.kolo

St 12.05. 00:00 Cisne - Sinfín
St 12.05. 00:00 Benidorm - Aranda
St 12.05. 00:00 Bidasoa - Puente Genil
St 12.05. 00:00 Valladolid - Cuenca
St 12.05. 00:00 Barcelona - Granollers
St 12.05. 00:00 Guadalajara - Ademar
St 12.05. 00:00 Nava - Cangas
St 12.05. 00:00 La Rioja - Puerto Sagunto
St 12.05. 00:00 Huesca - Anaitasuna

33.kolo

St 19.05. 00:00 Huesca - Sinfín
St 19.05. 00:00 Anaitasuna - La Rioja
St 19.05. 00:00 Puerto Sagunto - Nava
St 19.05. 00:00 Cangas - Guadalajara
St 19.05. 00:00 Ademar - Barcelona
St 19.05. 00:00 Granollers - Valladolid
St 19.05. 00:00 Cuenca - Bidasoa
St 19.05. 00:00 Puente Genil - Benidorm
St 19.05. 00:00 Aranda - Cisne

34.kolo

St 26.05. 00:00 Sinfín - Aranda
St 26.05. 00:00 Cisne - Puente Genil
St 26.05. 00:00 Benidorm - Cuenca
St 26.05. 00:00 Bidasoa - Granollers
St 26.05. 00:00 Valladolid - Ademar
St 26.05. 00:00 Barcelona - Cangas
St 26.05. 00:00 Guadalajara - Puerto Sagunto
St 26.05. 00:00 Nava - Anaitasuna
St 26.05. 00:00 La Rioja - Huesca
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 17 17 0 0 652:397 34
2. 17 13 0 4 504:433 26
3. 17 12 0 5 482:441 24
4. 16 12 0 4 456:428 24
5. 16 11 0 5 431:428 22
6. 16 10 1 5 481:476 21
7. 17 8 3 6 481:462 19
8. 17 9 0 8 511:503 18
9. 16 8 2 6 440:436 18
10. 16 7 3 6 450:448 17
11. 16 8 1 7 430:428 17
12. 17 4 2 11 432:470 10
13. 17 4 1 12 415:478 9
14. 16 3 3 10 399:467 9
15. 15 3 2 10 393:433 8
16. 16 2 3 11 373:456 7
17. 17 3 1 13 427:516 7
18. 17 2 2 13 423:480 6

Nejčtenější ze sportu