Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15536
  • Návštěvy: 109/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Slovensko

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    544
    Týden:
    109
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    02.10. 18:00 Michalovce - Slovan Bratislava 4:1
    02.10. 18:00 Detva - Liptovský Mikuláš 5:3
    02.10. 19:00 Poprad - Nitra 2:3
    16.10. 18:00 DVTK Miskolci - Trenčín 2:3
    Ne 18.10. 18:00 Zvolen - Košice 5:3
    Ne 08.11. 13:00 Banská Bystrica - Nové Zámky 3:5

    2.kolo

    Ne 04.10. 16:00 Slovan Bratislava - Poprad 1:2
    Ne 04.10. 17:00 Trenčín - Detva 5:2
    Ne 04.10. 18:00 Banská Bystrica - Michalovce 4:5
    Út 20.10. 18:00 Nové Zámky - Zvolen 1:0 np
    Út 27.10. 18:00 Košice - Liptovský Mikuláš 5:1
    Út 24.11. 18:00 Nitra - DVTK Miskolci 2:3 pp

    3.kolo

    09.10. 18:00 Poprad - Banská Bystrica 7:1
    09.10. 18:00 DVTK Miskolci - Slovan Bratislava 2:3 pp
    09.10. 18:00 Detva - Nitra 2:3
    Ne 25.10. 16:00 Michalovce - Nové Zámky 3:4
    Út 24.11. 18:00 Zvolen - Liptovský Mikuláš 10:3
    Út 26.01. 18:00 Trenčín - Košice

    4.kolo

    Ne 11.10. 16:00 Trenčín - Zvolen 2:3
    Ne 11.10. 17:00 Slovan Bratislava - Detva 6:7
    Ne 11.10. 17:00 Banská Bystrica - DVTK Miskolci 2:1 np
    06.11. 17:30 Michalovce - Poprad 3:5
    06.11. 18:00 Nové Zámky - Liptovský Mikuláš 6:2
    06.11. 18:00 Nitra - Košice 5:2

    6.kolo

    Ne 18.10. 17:00 Nové Zámky - Trenčín 5:1
    Ne 08.11. 16:00 Nitra - Liptovský Mikuláš 6:5
    Út 08.12. 17:30 Banská Bystrica - Košice
    Út 08.12. 17:30 Michalovce - Detva
    18.12. 18:00 Poprad - DVTK Miskolci
    18.12. 18:30 Slovan Bratislava - Zvolen

    7.kolo

    02.10. 18:00 Zvolen - Banská Bystrica 4:1
    23.10. 18:00 Nové Zámky - DVTK Miskolci 5:0k
    23.10. 18:00 Košice - Michalovce 3:4 pp
    Ne 08.11. 18:00 Poprad - Detva 2:3 pp
    Út 08.12. 17:00 Trenčín - Nitra
    St 30.12. 00:00 Slovan Bratislava - Liptovský Mikuláš

    8.kolo

    Ne 11.10. 16:00 Nové Zámky - Nitra 3:4
    Út 01.12. 18:00 Poprad - Košice 2:6
    Út 12.01. 17:30 Michalovce - Zvolen
    Út 12.01. 18:00 DVTK Miskolci - Detva
    Út 12.01. 18:30 Slovan Bratislava - Trenčín
    Út 26.01. 17:30 Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš

    9.kolo

    Út 20.10. 18:00 Košice - DVTK Miskolci 4:1
    30.10. 17:30 Michalovce - Liptovský Mikuláš 4:2
    30.10. 18:00 Detva - Nové Zámky 3:2 pp
    Út 15.12. 18:00 Trenčín - Banská Bystrica
    Ne 20.12. 17:00 Zvolen - Poprad
    Út 19.01. 18:00 Nitra - Slovan Bratislava

    10.kolo

    Ne 01.11. 16:00 Nové Zámky - Slovan Bratislava 0:3
    Ne 01.11. 17:00 Detva - Košice 3:2
    Ne 01.11. 18:00 Poprad - Liptovský Mikuláš 6:1
    Út 24.11. 17:30 Michalovce - Trenčín 3:2
    Út 19.01. 18:00 DVTK Miskolci - Zvolen
    Út 02.02. 17:30 Banská Bystrica - Nitra

    11.kolo

    Út 10.11. 18:00 Košice - Nové Zámky 4:3 np
    Út 10.11. 18:00 DVTK Miskolci - Liptovský Mikuláš 7:2
    Út 10.11. 18:00 Nitra - Michalovce 5:3
    Út 10.11. 18:30 Slovan Bratislava - Banská Bystrica 7:2
    St 11.11. 18:00 Trenčín - Poprad 3:6
    Út 26.01. 18:00 Zvolen - Detva

    12.kolo

    Čt 12.11. 18:00 Slovan Bratislava - Michalovce 7:4
    13.11. 18:00 Nové Zámky - Banská Bystrica 3:2
    13.11. 18:00 Nitra - Poprad 2:4
    13.11. 18:00 Trenčín - DVTK Miskolci 3:6
    13.11. 18:00 Detva - Liptovský Mikuláš 5:0
    13.11. 18:00 Košice - Zvolen 4:1

    13.kolo

    Ne 15.11. 16:00 Košice - Liptovský Mikuláš 5:0k
    Ne 15.11. 16:00 Michalovce - Banská Bystrica 4:6
    Ne 15.11. 17:00 Detva - Trenčín 4:1
    Ne 15.11. 18:00 Zvolen - Nové Zámky 5:1
    Ne 15.11. 18:00 DVTK Miskolci - Nitra 3:2
    Ne 15.11. 18:00 Poprad - Slovan Bratislava 4:1

    14.kolo

    Út 17.11. 16:00 Nové Zámky - Michalovce 3:2 pp
    Út 17.11. 16:00 Nitra - Detva 4:1
    Út 17.11. 17:00 Banská Bystrica - Poprad 2:5
    Út 17.11. 17:00 Slovan Bratislava - DVTK Miskolci 6:3
    Út 17.11. 18:00 Košice - Trenčín 1:0
    St 18.11. 18:00 Zvolen - Liptovský Mikuláš 3:2 np

    15.kolo

    09.10. 18:00 Zvolen - Trenčín 5:3
    20.11. 18:00 Nové Zámky - Liptovský Mikuláš 6:0
    20.11. 18:00 Košice - Nitra 3:4
    20.11. 18:00 Detva - Slovan Bratislava 1:3
    20.11. 18:00 DVTK Miskolci - Banská Bystrica 1:4
    20.11. 18:00 Poprad - Michalovce 1:2 np

    16.kolo

    Ne 04.10. 16:00 Nitra - Zvolen 3:2
    Ne 22.11. 16:00 Michalovce - DVTK Miskolci 1:2
    Ne 22.11. 16:00 Slovan Bratislava - Košice 4:1
    Ne 22.11. 17:00 Banská Bystrica - Detva 4:3 np
    Ne 22.11. 17:00 Trenčín - Liptovský Mikuláš 5:1
    Ne 22.11. 18:00 Nové Zámky - Poprad 2:5

    17.kolo

    27.11. 18:00 Trenčín - Nové Zámky 5:4 pp
    27.11. 18:00 Nitra - Liptovský Mikuláš 7:5
    27.11. 18:00 Zvolen - Slovan Bratislava 2:3 np
    27.11. 18:00 Košice - Banská Bystrica 7:3
    27.11. 18:00 Detva - Michalovce 2:4
    27.11. 18:00 DVTK Miskolci - Poprad 2:3 pp

    18.kolo

    Ne 29.11. 16:00 Nitra - Trenčín 3:6
    Ne 29.11. 17:00 Detva - Poprad 3:4
    Ne 29.11. 17:00 Banská Bystrica - Zvolen 1:6
    Ne 29.11. 17:00 Slovan Bratislava - Liptovský Mikuláš 6:2
    Ne 29.11. 17:30 DVTK Miskolci - Nové Zámky 2:3 pp
    Ne 29.11. 18:00 Michalovce - Košice 0:1 np

    5.kolo

    Ne 01.11. 17:00 DVTK Miskolci - Michalovce 2:3 pp
    06.11. 18:00 Detva - Banská Bystrica 1:3
    Ne 08.11. 16:00 Košice - Slovan Bratislava 0:2
    Út 01.12. 18:00 Zvolen - Nitra 4:3 np
    Út 01.12. 18:00 Trenčín - Liptovský Mikuláš 5:2
    Út 08.12. 18:00 Poprad - Nové Zámky

    19.kolo

    Čt 03.12. 18:00 Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš 4:3 pp
    04.12. 18:00 Nitra - Nové Zámky
    04.12. 18:00 Trenčín - Slovan Bratislava
    04.12. 18:00 Zvolen - Michalovce
    04.12. 18:00 Košice - Poprad
    04.12. 18:00 Detva - DVTK Miskolci

    20.kolo

    Ne 06.12. 16:00 Nové Zámky - Detva
    Ne 06.12. 16:00 Michalovce - Liptovský Mikuláš
    Ne 06.12. 17:00 Poprad - Zvolen
    Ne 06.12. 17:00 Banská Bystrica - Trenčín
    Ne 06.12. 17:00 Slovan Bratislava - Nitra
    Ne 06.12. 18:00 DVTK Miskolci - Košice

    21.kolo

    11.12. 18:00 Slovan Bratislava - Nové Zámky
    11.12. 18:00 Nitra - Banská Bystrica
    11.12. 18:00 Trenčín - Michalovce
    11.12. 18:00 Liptovský Mikuláš - Poprad
    11.12. 18:00 Zvolen - DVTK Miskolci
    11.12. 18:00 Košice - Detva

    22.kolo

    Ne 13.12. 16:00 Nové Zámky - Košice
    Ne 13.12. 17:00 Detva - Zvolen
    Ne 13.12. 17:00 DVTK Miskolci - Liptovský Mikuláš
    Ne 13.12. 17:00 Poprad - Trenčín
    Ne 13.12. 17:00 Michalovce - Nitra
    Ne 13.12. 17:00 Banská Bystrica - Slovan Bratislava
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 10 1 2 2 58:35 34
    2. 15 10 0 2 3 56:48 32
    3. 17 7 3 3 4 56:44 30
    4. 14 8 2 0 4 53:34 28
    5. 13 7 2 2 2 50:30 27
    6. 16 7 2 1 6 51:38 26
    7. 16 5 3 2 6 49:50 23
    8. 15 5 2 1 7 45:46 20
    9. 15 4 1 5 5 37:46 19
    10. 14 5 1 0 8 44:47 17
    11. 15 3 3 0 9 42:62 15
    12. 17 0 0 2 15 34:95 -1

    Nejčtenější ze sportu