Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15538
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    293
    Týden:
    61
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 27.09. 16:30 Bratislava - Vienna 2:7
    Ne 27.09. 16:30 Dornbirner - Klagenfurt 1:3
    Ne 27.09. 17:30 Steinbach BW - Graz 2:0
    Ne 27.09. 17:30 Villach - Innsbruck 3:4
    Ne 10.01. 17:30 Bolzano - Salzburg

    3.kolo

    02.10. 19:15 Fehérvár - Klagenfurt 1:4
    02.10. 19:15 Graz - Dornbirner 1:2
    02.10. 19:15 Vienna - Steinbach BW 5:3
    02.10. 19:45 Bolzano - Innsbruck 6:1
    So 03.10. 19:15 Salzburg - Bratislava 5:1

    4.kolo

    Ne 04.10. 16:30 Steinbach BW - Villach 2:3
    Ne 04.10. 17:30 Dornbirner - Bolzano 2:3
    Ne 04.10. 17:30 Innsbruck - Bratislava 2:3 np
    Ne 04.10. 17:30 Klagenfurt - Graz 0:2
    Ne 04.10. 17:30 Vienna - Fehérvár 4:5 np

    5.kolo

    09.10. 19:15 Fehérvár - Dornbirner 4:5 pp
    09.10. 19:15 Graz - Innsbruck 7:5
    09.10. 19:15 Steinbach BW - Salzburg 3:6
    09.10. 19:30 Klagenfurt - Villach 3:1
    So 10.10. 19:45 Bolzano - Vienna 3:2

    6.kolo

    Ne 11.10. 16:30 Salzburg - Klagenfurt 4:2
    Ne 11.10. 17:30 Fehérvár - Steinbach BW 3:1
    Ne 11.10. 17:30 Innsbruck - Vienna 1:6
    Ne 11.10. 17:30 Villach - Graz 2:6
    So 05.12. 19:15 Bratislava - Dornbirner

    7.kolo

    16.10. 19:15 Dornbirner - Vienna 0:4
    16.10. 19:15 Innsbruck - Salzburg 4:1
    16.10. 19:15 Steinbach BW - Bratislava 2:5
    16.10. 19:15 Villach - Fehérvár 3:5
    16.10. 19:45 Bolzano - Graz 2:3 pp

    8.kolo

    Ne 18.10. 16:30 Vienna - Salzburg 4:1
    Ne 18.10. 17:30 Fehérvár - Bolzano 5:4
    Ne 18.10. 17:30 Klagenfurt - Innsbruck 2:1
    Út 10.11. 19:15 Villach - Dornbirner 6:5 np
    13.11. 19:15 Graz - Bratislava 5:4

    11.kolo

    St 11.11. 19:15 Fehérvár - Bratislava 3:2 np
    Ne 29.11. 17:30 Steinbach BW - Innsbruck 1:5
    04.12. 19:15 Graz - Salzburg
    Po 07.12. 19:15 Vienna - Klagenfurt
    Po 14.12. 19:15 Villach - Bolzano

    14.kolo

    Ne 08.11. 16:30 Graz - Villach 4:2
    Čt 12.11. 19:15 Klagenfurt - Fehérvár 5:0
    Ne 15.11. 17:30 Vienna - Dornbirner 2:1
    St 18.11. 19:45 Bolzano - Bratislava 6:5
    St 16.12. 19:15 Salzburg - Innsbruck

    1.kolo

    25.09. 19:15 Graz - Fehérvár 6:4
    25.09. 19:15 Innsbruck - Dornbirner 4:1
    25.09. 19:15 Salzburg - Villach 6:1
    25.09. 19:30 Klagenfurt - Steinbach BW 1:4
    Út 17.11. 20:15 Bratislava - Bolzano 0:4

    13.kolo

    So 24.10. 17:30 Bratislava - Steinbach BW 4:3
    St 18.11. 19:15 Fehérvár - Vienna 3:4 np
    Ne 22.11. 17:30 Klagenfurt - Salzburg 4:1
    Út 08.12. 19:15 Innsbruck - Bolzano
    St 16.12. 19:15 Dornbirner - Graz

    16.kolo

    Čt 19.11. 19:15 Innsbruck - Villach 5:4 np
    20.11. 17:30 Bratislava - Graz 3:5
    Ne 22.11. 17:30 Dornbirner - Fehérvár 2:3
    Út 24.11. 19:15 Steinbach BW - Vienna 3:1
    St 30.12. 00:00 Salzburg - Bolzano

    15.kolo

    So 14.11. 17:30 Steinbach BW - Dornbirner 2:6
    Ne 15.11. 16:30 Innsbruck - Klagenfurt 1:2
    Ne 15.11. 17:30 Fehérvár - Graz 5:2
    St 25.11. 19:15 Villach - Salzburg 1:0 np
    So 05.12. 19:15 Vienna - Bolzano

    9.kolo

    So 21.11. 17:30 Innsbruck - Fehérvár 3:4
    So 21.11. 19:15 Villach - Vienna 4:1
    Út 24.11. 18:30 Bratislava - Klagenfurt 2:1
    Čt 26.11. 20:15 Bolzano - Steinbach BW 3:0
    Út 15.12. 19:15 Salzburg - Dornbirner

    18.kolo

    20.11. 19:15 Steinbach BW - Bolzano 1:3
    27.11. 17:30 Graz - Klagenfurt 3:6
    27.11. 19:15 Salzburg - Fehérvár 5:3
    27.11. 19:15 Dornbirner - Villach 3:2 pp
    27.11. 19:15 Vienna - Bratislava 3:1

    17.kolo

    Ne 22.11. 16:30 Graz - Steinbach BW 3:1
    Út 24.11. 19:15 Dornbirner - Innsbruck 2:6
    So 28.11. 20:15 Bolzano - Fehérvár 4:1
    St 16.12. 19:15 Vienna - Villach
    Ne 10.01. 17:30 Klagenfurt - Bratislava

    19.kolo

    23.10. 19:15 Salzburg - Steinbach BW 2:3 pp
    Út 17.11. 19:15 Innsbruck - Graz 3:4 np
    St 25.11. 18:30 Bratislava - Fehérvár 1:3
    Ne 29.11. 16:30 Klagenfurt - Vienna 4:5 pp
    Ne 29.11. 18:00 Bolzano - Villach 4:1

    12.kolo

    Po 30.11. 17:30 Bratislava - Innsbruck 5:2
    Út 01.12. 19:15 Villach - Klagenfurt 2:1
    Út 01.12. 20:15 Bolzano - Dornbirner 4:1
    Út 08.12. 19:15 Steinbach BW - Fehérvár
    Út 12.01. 19:15 Salzburg - Vienna

    10.kolo

    Ne 15.11. 17:30 Bratislava - Villach 2:1 np
    St 18.11. 19:15 Dornbirner - Steinbach BW 5:3
    St 02.12. 19:15 Vienna - Graz 4:3
    Ne 06.12. 17:30 Fehérvár - Salzburg
    St 16.12. 19:15 Klagenfurt - Bolzano

    20.kolo

    Čt 03.12. 19:15 Vienna - Innsbruck 5:4
    04.12. 19:15 Steinbach BW - Klagenfurt
    Ne 06.12. 19:15 Graz - Bolzano
    Út 08.12. 19:15 Dornbirner - Salzburg
    Út 08.12. 19:15 Villach - Bratislava

    21.kolo

    Ne 29.11. 16:30 Salzburg - Graz 10:2
    04.12. 19:15 Fehérvár - Innsbruck
    Ne 06.12. 17:00 Dornbirner - Bratislava
    Ne 06.12. 17:30 Villach - Steinbach BW
    Út 15.12. 19:45 Bolzano - Klagenfurt

    22.kolo

    Po 09.11. 19:15 Klagenfurt - Dornbirner 3:4 np
    Čt 03.12. 19:15 Fehérvár - Villach 1:2
    St 09.12. 17:30 Graz - Vienna
    Čt 10.12. 19:15 Innsbruck - Steinbach BW
    11.12. 18:30 Bratislava - Salzburg

    23.kolo

    20.11. 19:15 Dornbirner - Klagenfurt 3:1
    Čt 10.12. 19:15 Villach - Fehérvár
    11.12. 19:45 Bolzano - Vienna
    Po 14.12. 19:15 Graz - Innsbruck
    Út 15.12. 19:15 Steinbach BW - Salzburg

    24.kolo

    So 12.12. 17:30 Innsbruck - Villach
    So 12.12. 19:45 Bolzano - Steinbach BW
    Ne 13.12. 16:00 Salzburg - Vienna
    Ne 13.12. 17:30 Fehérvár - Graz
    Ne 13.12. 17:30 Klagenfurt - Bratislava

    25.kolo

    18.12. 19:15 Fehérvár - Klagenfurt
    18.12. 19:15 Graz - Steinbach BW
    18.12. 19:15 Villach - Salzburg
    18.12. 19:15 Vienna - Dornbirner
    So 19.12. 17:30 Bratislava - Bolzano

    26.kolo

    So 19.12. 19:15 Steinbach BW - Dornbirner
    Ne 20.12. 16:30 Graz - Fehérvár
    Ne 20.12. 17:30 Bratislava - Villach
    Ne 20.12. 17:30 Klagenfurt - Innsbruck
    Ne 20.12. 17:30 Vienna - Bolzano

    27.kolo

    Út 01.12. 19:15 Salzburg - Fehérvár 4:3
    Út 22.12. 19:15 Dornbirner - Graz
    Út 22.12. 19:15 Innsbruck - Bratislava
    Út 22.12. 19:15 Klagenfurt - Vienna
    Út 22.12. 19:15 Villach - Steinbach BW

    28.kolo

    So 26.12. 17:30 Fehérvár - Bratislava
    So 26.12. 17:30 Graz - Villach
    So 26.12. 17:30 Vienna - Steinbach BW
    So 26.12. 19:15 Dornbirner - Innsbruck
    So 26.12. 19:45 Bolzano - Salzburg

    29.kolo

    Po 28.12. 19:15 Innsbruck - Bolzano
    Po 28.12. 19:15 Salzburg - Dornbirner
    Po 28.12. 19:15 Steinbach BW - Fehérvár
    Po 28.12. 19:15 Villach - Klagenfurt
    Po 28.12. 19:15 Vienna - Bratislava

    30.kolo

    St 30.12. 18:30 Bratislava - Steinbach BW
    St 30.12. 19:15 Dornbirner - Bolzano
    St 30.12. 19:15 Fehérvár - Vienna
    St 30.12. 19:15 Klagenfurt - Graz
    St 30.12. 19:15 Salzburg - Innsbruck

    31.kolo

    01.01. 17:30 Bratislava - Vienna
    01.01. 17:30 Fehérvár - Steinbach BW
    01.01. 17:30 Graz - Klagenfurt
    01.01. 17:30 Innsbruck - Dornbirner
    01.01. 17:30 Salzburg - Bolzano

    32.kolo

    Ne 03.01. 16:30 Bolzano - Dornbirner
    Ne 03.01. 17:30 Innsbruck - Salzburg
    Ne 03.01. 17:30 Klagenfurt - Villach
    Ne 03.01. 17:30 Steinbach BW - Bratislava
    Ne 03.01. 17:30 Vienna - Fehérvár

    33.kolo

    Út 05.01. 18:30 Bratislava - Fehérvár
    Út 05.01. 19:15 Dornbirner - Salzburg
    Út 05.01. 19:15 Steinbach BW - Vienna
    Út 05.01. 19:15 Villach - Graz
    Út 05.01. 19:45 Bolzano - Innsbruck

    34.kolo

    08.01. 19:15 Graz - Vienna
    08.01. 19:15 Innsbruck - Fehérvár
    08.01. 19:15 Steinbach BW - Klagenfurt
    08.01. 19:15 Villach - Dornbirner
    08.01. 19:15 Salzburg - Bratislava

    35.kolo

    So 09.01. 19:45 Bolzano - Fehérvár
    Ne 10.01. 17:30 Bratislava - Klagenfurt
    Ne 10.01. 17:30 Dornbirner - Steinbach BW
    Ne 10.01. 17:30 Innsbruck - Graz
    Ne 10.01. 17:30 Vienna - Villach

    36.kolo

    15.01. 19:15 Fehérvár - Dornbirner
    15.01. 19:15 Graz - Bratislava
    15.01. 19:15 Klagenfurt - Salzburg
    15.01. 19:15 Villach - Bolzano
    So 16.01. 19:15 Vienna - Innsbruck

    37.kolo

    So 16.01. 17:30 Bratislava - Dornbirner
    Ne 17.01. 16:30 Salzburg - Villach
    Ne 17.01. 17:30 Fehérvár - Innsbruck
    Ne 17.01. 17:30 Klagenfurt - Bolzano
    Ne 17.01. 17:30 Steinbach BW - Graz

    38.kolo

    Út 12.01. 19:15 Fehérvár - Salzburg
    22.01. 19:15 Dornbirner - Vienna
    22.01. 19:15 Innsbruck - Klagenfurt
    22.01. 19:15 Steinbach BW - Villach
    22.01. 19:45 Bolzano - Graz

    39.kolo

    So 23.01. 17:30 Innsbruck - Vienna
    Ne 24.01. 16:30 Bolzano - Bratislava
    Ne 24.01. 16:30 Graz - Salzburg
    Ne 24.01. 17:30 Dornbirner - Villach
    Ne 24.01. 17:30 Klagenfurt - Steinbach BW

    40.kolo

    29.01. 19:15 Fehérvár - Bolzano
    29.01. 19:15 Salzburg - Klagenfurt
    29.01. 19:15 Villach - Bratislava
    29.01. 19:15 Vienna - Graz
    29.01. 19:15 Steinbach BW - Innsbruck

    41.kolo

    Ne 31.01. 16:30 Graz - Bolzano
    Ne 31.01. 17:30 Bratislava - Innsbruck
    Ne 31.01. 17:30 Fehérvár - Villach
    Ne 31.01. 17:30 Klagenfurt - Dornbirner
    Ne 31.01. 17:30 Vienna - Salzburg

    42.kolo

    Út 02.02. 18:30 Bratislava - Graz
    Út 02.02. 19:15 Dornbirner - Fehérvár
    Út 02.02. 19:15 Salzburg - Steinbach BW
    Út 02.02. 19:15 Villach - Vienna
    Út 02.02. 19:45 Bolzano - Klagenfurt

    43.kolo

    05.02. 19:15 Bolzano - Villach
    05.02. 19:15 Bratislava - Salzburg
    05.02. 19:15 Graz - Dornbirner
    05.02. 19:15 Innsbruck - Steinbach BW
    05.02. 19:15 Vienna - Klagenfurt

    44.kolo

    Ne 07.02. 16:30 Dornbirner - Bratislava
    Ne 07.02. 16:30 Klagenfurt - Fehérvár
    Ne 07.02. 16:30 Salzburg - Graz
    Ne 07.02. 16:30 Steinbach BW - Bolzano
    Ne 07.02. 16:30 Villach - Innsbruck
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 9 2 1 3 57:38 32
    2. 12 10 0 1 1 46:22 31
    3. 16 8 2 0 6 56:55 28
    4. 18 7 2 2 7 56:61 27
    5. 16 8 0 2 6 42:35 26
    6. 12 7 0 2 3 45:31 23
    7. 16 5 1 2 8 51:56 19
    8. 16 4 3 1 8 43:51 19
    9. 16 4 2 3 7 38:52 19
    10. 15 4 2 1 8 40:52 17
    11. 16 3 1 0 12 34:55 11

    Nejčtenější ze sportu