Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15559
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Plzeň-sever  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    204
    Týden:
    13
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    04.09. 17:00 Třemošná - Blatnice 2:13 (2:7)
    04.09. 17:00 Nýřany - Baník Zbůch 5:5 (3:3)
    04.09. 17:00 Tlučná - Ledce 16:3 (5:2)
    04.09. 17:00 Vochov - Baník Líně 4:17 (1:7)
    04.09. 17:00 Všeruby - Vejprnice 1:26 (0:16)

    2.kolo

    Po 07.09. 17:00 Blatnice - Vejprnice 25:6 (13:2)
    11.09. 17:00 Baník Líně - Všeruby 25:0 (13:0)
    11.09. 17:00 Baník Zbůch - Tlučná 10:6 (5:2)
    11.09. 17:00 Třemošná - Nýřany 8:6 (4:4)
    11.09. 17:30 Ledce - Vochov 6:4 (3:1)

    3.kolo

    Čt 17.09. 17:30 Vejprnice - Baník Líně 7:14 (3:9)
    18.09. 17:00 Nýřany - Blatnice 2:4 (1:3)
    18.09. 17:00 Tlučná - Třemošná 16:11 (8:5)
    18.09. 17:00 Vochov - Baník Zbůch 8:16 (6:6)
    18.09. 17:00 Všeruby - Ledce výsledek

    4.kolo

    25.09. 16:30 Blatnice - Baník Líně 4:2 (2:1)
    25.09. 16:30 Ledce - Vejprnice 9:11 (3:4)
    25.09. 16:30 Baník Zbůch - Všeruby 17:0 (9:0)
    25.09. 16:30 Třemošná - Vochov 25:0 (16:0)
    25.09. 16:30 Nýřany - Tlučná 6:1 (4:0)

    5.kolo

    St 30.09. 16:30 Baník Líně - Ledce 15:3 (6:1)
    02.10. 16:00 Tlučná - Blatnice 6:8 (4:3)
    02.10. 16:00 Vochov - Nýřany 0:14 (0:10)
    02.10. 16:00 Všeruby - Třemošná 0:23 (0:10)
    02.10. 16:00 Vejprnice - Baník Zbůch 1:13 (0:11)

    6.kolo

    09.10. 16:00 Blatnice - Ledce 16:3 (7:2)
    09.10. 16:00 Třemošná - Vejprnice 17:8 (8:5)
    09.10. 16:00 Nýřany - Všeruby 25:0 (10:0)
    09.10. 16:00 Tlučná - Vochov 29:2 (14:1)
    Čt 15.10. 16:00 Baník Zbůch - Baník Líně výsledek

    7.kolo

    Čt 15.10. 15:30 Vejprnice - Nýřany výsledek
    16.10. 15:30 Vochov - Blatnice výsledek
    16.10. 15:30 Všeruby - Tlučná výsledek
    16.10. 15:30 Baník Líně - Třemošná výsledek
    16.10. 15:30 Ledce - Baník Zbůch výsledek

    8.kolo

    23.10. 15:30 Blatnice - Baník Zbůch výsledek
    23.10. 15:30 Třemošná - Ledce výsledek
    23.10. 15:30 Nýřany - Baník Líně výsledek
    23.10. 15:30 Tlučná - Vejprnice výsledek
    23.10. 15:30 Vochov - Všeruby výsledek

    9.kolo

    Út 27.10. 15:00 Vejprnice - Vochov výsledek
    30.10. 15:00 Všeruby - Blatnice výsledek
    30.10. 15:00 Baník Líně - Tlučná výsledek
    30.10. 15:00 Ledce - Nýřany výsledek
    30.10. 15:00 Baník Zbůch - Třemošná výsledek
    Správce soutěže: Emil Cipra

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 70:21 18
    2. 5 4 1 0 61:20 13
    3. 5 4 0 1 73:18 12
    4. 6 4 0 2 86:43 12
    5. 6 3 1 2 58:18 10
    6. 6 3 0 3 74:40 9
    7. 6 2 0 4 59:79 6
    8. 5 1 0 4 24:62 3
    9. 6 0 0 6 18:107 0
    10. 5 0 0 5 1:116 0

    Nejčtenější ze sportu