Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15573
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    717
    Týden:
    47
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.09. 20:00 Nice - Grenoble 2:4
    So 26.09. 20:30 Cergy-Pontoise - Mulhouse 3:2
    So 26.09. 20:45 Gap - Anglet 5:4 pp
    29.01. 18:30 Angers - Amiens 3:2
    26.02. 19:00 Briançon - Chamonix 2:6
    Čt 18.03. 19:00 Rouen - Bordeaux 4:2

    2.kolo

    Út 29.09. 20:00 Chamonix - Angers 2:3
    Út 29.09. 20:15 Amiens - Cergy-Pontoise 2:3
    Út 29.09. 20:30 Anglet - Nice 5:0
    Ne 18.10. 19:15 Mulhouse - Rouen 2:4
    Čt 17.12. 20:15 Grenoble - Briançon 3:4 np
    So 20.03. 18:30 Bordeaux - Gap 3:2 pp

    3.kolo

    02.10. 19:45 Briançon - Nice 2:4
    02.10. 20:00 Rouen - Amiens 3:0
    02.10. 20:30 Gap - Mulhouse 3:2 pp
    02.10. 20:30 Cergy-Pontoise - Chamonix 1:3
    02.10. 20:30 Anglet - Bordeaux 5:6 np
    02.10. 20:30 Angers - Grenoble 6:4

    4.kolo

    Út 06.10. 19:45 Briançon - Anglet 3:4 pp
    Út 06.10. 20:00 Nice - Angers 2:1
    Út 06.10. 20:00 Mulhouse - Bordeaux 3:2
    Út 06.10. 20:15 Amiens - Gap 2:3
    08.01. 20:30 Grenoble - Cergy-Pontoise 4:3
    12.03. 20:30 Chamonix - Rouen 1:4

    5.kolo

    09.10. 20:15 Bordeaux - Amiens 2:4
    09.10. 20:30 Anglet - Mulhouse 2:3
    09.10. 20:30 Gap - Chamonix 5:1
    09.10. 20:30 Rouen - Grenoble 4:3
    15.01. 20:30 Angers - Briançon 7:0
    19.03. 19:00 Cergy-Pontoise - Nice 2:3

    6.kolo

    Út 13.10. 20:00 Chamonix - Bordeaux 6:4
    Út 13.10. 20:00 Nice - Rouen 3:5
    Út 13.10. 20:15 Amiens - Mulhouse 3:1
    Út 13.10. 20:30 Angers - Anglet 5:1
    19.02. 20:00 Grenoble - Gap 4:1
    12.03. 19:00 Briançon - Cergy-Pontoise 4:6

    7.kolo

    16.10. 20:00 Mulhouse - Chamonix 2:4
    16.10. 20:15 Bordeaux - Grenoble 2:5
    16.10. 20:30 Anglet - Amiens 5:2
    16.10. 20:30 Gap - Nice 2:3
    Út 02.03. 20:30 Cergy-Pontoise - Angers 2:7
    So 20.03. 19:00 Rouen - Briançon 3:2 np

    8.kolo

    Čt 29.10. 20:00 Chamonix - Amiens 3:7
    Čt 29.10. 20:00 Nice - Bordeaux 4:6
    Čt 29.10. 20:30 Angers - Rouen 2:5
    29.01. 19:00 Anglet - Cergy-Pontoise 5:6
    29.01. 20:15 Grenoble - Mulhouse 1:3
    So 30.01. 19:00 Briançon - Gap 0:5

    17.kolo

    11.12. 20:30 Briançon - Rouen 0:5
    22.01. 20:30 Amiens - Anglet 2:4
    05.02. 20:00 Angers - Cergy-Pontoise 4:3 pp
    12.02. 20:30 Chamonix - Mulhouse 0:4
    Út 09.03. 19:00 Nice - Gap 1:2
    Čt 25.03. 20:00 Grenoble - Bordeaux 4:2

    18.kolo

    15.01. 18:00 Amiens - Chamonix 9:3
    So 16.01. 18:00 Mulhouse - Grenoble 5:2
    22.01. 20:30 Rouen - Angers 4:1
    So 06.02. 18:30 Bordeaux - Nice 3:0
    12.02. 20:30 Gap - Briançon 2:4
    Út 09.03. 20:30 Cergy-Pontoise - Anglet 5:4

    23.kolo

    27.11. 20:30 Nice - Bordeaux 4:1
    04.12. 20:30 Briançon - Nice 1:0
    So 12.12. 17:00 Anglet - Nice 1:4
    Ne 20.12. 17:00 Gap - Nice 3:4 np
    Ne 10.01. 16:30 Anglet - Rouen 1:5

    9.kolo

    Ne 25.10. 16:00 Rouen - Cergy-Pontoise 7:1
    Út 27.10. 20:00 Mulhouse - Nice 2:5
    Út 27.10. 20:15 Bordeaux - Briançon 7:2
    08.01. 20:30 Gap - Angers 1:3
    Čt 25.02. 19:00 Amiens - Grenoble 0:1
    05.03. 20:00 Anglet - Chamonix 5:1

    16.kolo

    So 16.01. 19:00 Cergy-Pontoise - Briançon 1:0 pp
    12.02. 19:00 Anglet - Angers 3:10
    Út 02.03. 20:30 Gap - Grenoble 6:2
    05.03. 19:00 Rouen - Nice 5:0
    So 06.03. 18:30 Bordeaux - Chamonix 3:2
    26.03. 20:30 Mulhouse - Amiens 2:3

    10.kolo

    So 26.09. 16:30 Angers - Bordeaux 3:2 np
    05.03. 20:30 Cergy-Pontoise - Gap 2:8
    Út 09.03. 20:00 Grenoble - Chamonix 4:1
    Ne 28.03. 16:00 Briançon - Mulhouse 5:7
    02.04. 19:00 Nice - Amiens 4:5 np

    19.kolo

    So 16.01. 19:30 Angers - Gap 4:5 pp
    22.01. 18:30 Nice - Mulhouse 3:0
    19.02. 20:00 Chamonix - Anglet 5:2
    Út 23.02. 20:30 Cergy-Pontoise - Rouen 2:7
    So 06.03. 20:15 Grenoble - Amiens 2:4
    So 27.03. 17:00 Briançon - Bordeaux 3:8

    13.kolo

    20.11. 20:30 Bordeaux - Anglet 3:4
    15.01. 20:00 Mulhouse - Gap 3:4 pp
    19.02. 20:00 Nice - Briançon 1:3
    Út 09.03. 18:00 Amiens - Rouen 2:6
    Čt 11.03. 20:00 Grenoble - Angers 3:6
    26.03. 19:00 Chamonix - Cergy-Pontoise 1:3

    11.kolo

    Ne 25.10. 17:00 Amiens - Briançon 7:0
    08.01. 18:30 Chamonix - Nice 4:6
    26.02. 20:00 Anglet - Grenoble 4:8
    26.02. 20:30 Bordeaux - Cergy-Pontoise 2:6
    Po 08.03. 20:00 Mulhouse - Angers 1:4
    So 13.03. 20:30 Gap - Rouen 5:4 pp

    22.kolo

    Út 12.01. 18:30 Chamonix - Briançon 5:0
    So 30.01. 18:30 Bordeaux - Rouen 3:2 pp
    12.02. 20:00 Grenoble - Nice 6:2
    19.02. 20:00 Mulhouse - Cergy-Pontoise 4:6
    19.02. 20:30 Amiens - Angers 0:2
    19.03. 20:00 Anglet - Gap 1:3

    20.kolo

    Ne 18.10. 18:30 Bordeaux - Angers 3:1
    So 09.01. 19:00 Anglet - Rouen 0:7
    05.02. 20:00 Mulhouse - Briançon 2:1
    Út 16.02. 19:00 Chamonix - Grenoble 1:6
    Ne 21.02. 18:30 Gap - Cergy-Pontoise 1:2
    So 20.03. 18:00 Amiens - Nice 5:2

    21.kolo

    So 23.01. 16:00 Cergy-Pontoise - Bordeaux 2:3
    29.01. 18:30 Nice - Chamonix 1:5
    05.03. 19:00 Angers - Mulhouse 6:1
    05.03. 19:00 Briançon - Amiens 3:4
    26.03. 19:00 Rouen - Gap 1:2
    26.03. 20:00 Grenoble - Anglet 7:1

    12.kolo

    So 23.01. 19:00 Briançon - Grenoble 4:8
    So 13.02. 16:00 Cergy-Pontoise - Amiens 3:1
    So 06.03. 18:00 Rouen - Mulhouse 5:2
    19.03. 20:30 Angers - Chamonix 3:0
    So 27.03. 18:30 Nice - Anglet 4:2
    Ne 28.03. 18:30 Gap - Bordeaux 1:2

    14.kolo

    08.01. 20:15 Bordeaux - Mulhouse 3:6
    15.01. 20:30 Cergy-Pontoise - Grenoble 4:8
    So 16.01. 18:00 Rouen - Chamonix 9:2
    Ne 21.03. 19:00 Anglet - Briançon 6:0
    Po 22.03. 19:00 Angers - Nice 3:0
    Čt 01.04. 20:00 Gap - Amiens 2:3

    15.kolo

    So 16.01. 18:00 Amiens - Bordeaux 1:3
    22.01. 18:30 Chamonix - Gap 4:5
    So 20.02. 18:00 Mulhouse - Anglet 3:2
    Út 09.03. 19:00 Briançon - Angers 3:4
    So 13.03. 19:00 Nice - Cergy-Pontoise 2:5
    02.04. 20:30 Grenoble - Rouen 3:2
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 17 1 2 2 101:39 55
    2. 22 15 2 1 4 88:47 50
    3. 22 14 0 1 7 92:67 43
    4.
     Gap
    23 9 5 2 7 76:59 37
    5. 22 11 1 1 9 71:82 36
    6. 22 10 1 0 11 68:60 32
    7. 23 9 3 1 10 75:74 32
    8. 22 9 0 2 11 60:71 29
    9. 26 10 1 1 14 64:83 29
    10. 23 6 1 2 14 71:97 22
    11. 22 7 0 0 15 60:88 21
    12. 23 3 1 3 16 46:105 12

    Nejčtenější ze sportu