Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1605
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4781
    Týden:
    19
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 00:00 Karviná - Vítkovice 5:4
    So 07.08. 00:00 Hodonín - Baník Ostrava B 0:7 (0:4)
    So 07.08. 00:00 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 2:4 (2:0)
    So 07.08. 00:00 Zlín B - Třebíč 1:0 (1:0)
    So 07.08. 00:00 Znojmo - Sparta Brno 1:2
    So 07.08. 00:00 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 1:1 (0:0)
    So 07.08. 00:00 1.FC Slovácko B - Jihlava B 5:1
    So 07.08. 00:00 Hlučín - Třinec 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 14.08. 00:00 Vítkovice - Třinec 1:1 (1:1)
    So 14.08. 00:00 Jihlava B - Hlučín 3:0 (2:0)
    So 14.08. 00:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 1:4 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Sparta Brno - Zbrojovka Brno B 4:2 (1:1)
    So 14.08. 00:00 Třebíč - Znojmo 1:2 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Sigma Olomouc B - Zlín B 5:0 (3:0)
    So 14.08. 00:00 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek 2:3 (1:2)
    So 14.08. 00:00 Karviná - Hodonín 1:2 (0:0)

    3.kolo

    So 21.08. 00:00 Hodonín - Vítkovice 1:1
    So 21.08. 00:00 Frýdek-Místek - Karviná 1:2 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Zlín B - Baník Ostrava B 0:4
    So 21.08. 00:00 Znojmo - Sigma Olomouc B 0:2 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Zbrojovka Brno B - Třebíč 7:1 (3:0)
    So 21.08. 00:00 1.FC Slovácko B - Sparta Brno 5:0 (2:0)
    So 21.08. 00:00 Hlučín - Kroměříž 1:2 (1:1)
    So 21.08. 00:00 Třinec - Jihlava B 1:1 (1:0)

    15.kolo

    St 25.08. 00:00 Hlučín - Vítkovice 0:5
    St 25.08. 00:00 Třinec - 1.FC Slovácko B 0:3
    St 25.08. 00:00 Jihlava B - Zbrojovka Brno B 2:3
    St 25.08. 00:00 Kroměříž - Znojmo 6:0 (1:0)
    St 25.08. 00:00 Sparta Brno - Zlín B 0:1 (0:0)
    St 25.08. 00:00 Třebíč - Frýdek-Místek 2:1
    St 25.08. 00:00 Sigma Olomouc B - Hodonín 2:0 (1:0)
    St 25.08. 00:00 Baník Ostrava B - Karviná 5:1 (1:0)

    4.kolo

    So 28.08. 00:00 Vítkovice - Jihlava B 0:1 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Kroměříž - Třinec 7:1 (2:1)
    So 28.08. 00:00 Sparta Brno - Hlučín 2:3 (2:1)
    So 28.08. 00:00 Třebíč - 1.FC Slovácko B 2:3 (2:0)
    So 28.08. 00:00 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 2:5 (1:1)
    So 28.08. 00:00 Baník Ostrava B - Znojmo 7:1
    So 28.08. 00:00 Karviná - Zlín B 3:1 (1:1)
    So 28.08. 00:00 Hodonín - Frýdek-Místek 2:5 (1:1)

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 3:0
    So 04.09. 00:00 Zlín B - Hodonín 0:1
    So 04.09. 00:00 Znojmo - Karviná 0:1 (0:0)
    So 04.09. 00:00 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 2:1 (0:1)
    So 04.09. 00:00 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    So 04.09. 00:00 Hlučín - Třebíč 5:1
    So 04.09. 00:00 Třinec - Sparta Brno 0:0
    So 04.09. 00:00 Jihlava B - Kroměříž 0:4

    6.kolo

    So 11.09. 00:00 Vítkovice - Kroměříž 3:3 (1:1)
    So 11.09. 00:00 Sparta Brno - Jihlava B 5:2
    So 11.09. 00:00 Třebíč - Třinec 4:0 (2:0)
    So 11.09. 00:00 Sigma Olomouc B - Hlučín 4:0
    So 11.09. 00:00 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 7:0 (3:0)
    So 11.09. 00:00 Karviná - Zbrojovka Brno B 1:1
    So 11.09. 00:00 Hodonín - Znojmo 2:1 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Frýdek-Místek - Zlín B 5:1

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 Zlín B - Vítkovice 2:6
    So 18.09. 00:00 Znojmo - Frýdek-Místek 0:4 (0:2)
    So 18.09. 00:00 Zbrojovka Brno B - Hodonín 3:0 (0:0)
    So 18.09. 00:00 1.FC Slovácko B - Karviná 1:2 (0:1)
    So 18.09. 00:00 Hlučín - Baník Ostrava B 1:2 (1:1)
    So 18.09. 00:00 Třinec - Sigma Olomouc B 2:7 (0:3)
    So 18.09. 00:00 Jihlava B - Třebíč 2:2 (0:1)
    So 18.09. 00:00 Kroměříž - Sparta Brno 1:1 (0:1)

    8.kolo

    So 25.09. 00:00 Vítkovice - Sparta Brno 5:0 (2:0)
    So 25.09. 00:00 Třebíč - Kroměříž 2:2 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Baník Ostrava B - Třinec 3:0 (2:0)
    So 25.09. 00:00 Karviná - Hlučín 4:1 (1:0)
    So 25.09. 00:00 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 1:2 (1:1)
    Ne 26.09. 00:00 Sigma Olomouc B - Jihlava B 6:2 (3:2)
    Ne 26.09. 00:00 Hodonín - 1.FC Slovácko B 1:3 (0:2)
    Ne 26.09. 00:00 Zlín B - Znojmo 2:3

    9.kolo

    So 02.10. 00:00 Znojmo - Vítkovice 0:6
    So 02.10. 00:00 Zbrojovka Brno B - Zlín B 1:1 (0:1)
    So 02.10. 00:00 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Hlučín - Hodonín 1:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Třinec - Karviná 0:3 (0:1)
    So 02.10. 00:00 Jihlava B - Baník Ostrava B 2:3
    So 02.10. 00:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B 1:7 (1:3)
    So 02.10. 00:00 Sparta Brno - Třebíč 4:2

    10.kolo

    So 09.10. 00:00 Vítkovice - Třebíč 1:1 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Sigma Olomouc B - Sparta Brno 3:1 (2:0)
    So 09.10. 00:00 Baník Ostrava B - Kroměříž 4:1 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Karviná - Jihlava B 3:0
    So 09.10. 00:00 Hodonín - Třinec 3:3
    So 09.10. 00:00 Frýdek-Místek - Hlučín 1:0
    So 09.10. 00:00 Zlín B - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:1)
    So 09.10. 00:00 Znojmo - Zbrojovka Brno B 0:3 (0:2)

    11.kolo

    So 16.10. 00:00 Zbrojovka Brno B - Vítkovice 3:2 (1:1)
    So 16.10. 00:00 1.FC Slovácko B - Znojmo 4:1
    So 16.10. 00:00 Hlučín - Zlín B 0:0 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Třinec - Frýdek-Místek 1:4
    So 16.10. 00:00 Jihlava B - Hodonín 3:1
    So 16.10. 00:00 Kroměříž - Karviná 2:2 (1:1)
    So 16.10. 00:00 Sparta Brno - Baník Ostrava B 1:3 (1:2)
    So 16.10. 00:00 Třebíč - Sigma Olomouc B 1:2

    12.kolo

    So 23.10. 00:00 Vítkovice - Sigma Olomouc B 2:1 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Baník Ostrava B - Třebíč 5:0 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Karviná - Sparta Brno 0:1 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Hodonín - Kroměříž 1:1 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Frýdek-Místek - Jihlava B 3:3 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Zlín B - Třinec 3:0 (1:0)
    So 23.10. 00:00 Znojmo - Hlučín 2:0 (1:0)
    So 23.10. 00:00 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)

    14.kolo

    St 27.10. 00:00 Vítkovice - Baník Ostrava B 1:1 (0:0)
    St 27.10. 00:00 Karviná - Sigma Olomouc B 1:4 (0:4)
    St 27.10. 00:00 Hodonín - Třebíč 1:0 (0:0)
    St 27.10. 00:00 Frýdek-Místek - Sparta Brno 4:2
    St 27.10. 00:00 Zlín B - Kroměříž 2:2 (1:1)
    St 27.10. 00:00 Znojmo - Jihlava B 3:1 (2:1)
    St 27.10. 00:00 Zbrojovka Brno B - Třinec 5:2
    St 27.10. 00:00 1.FC Slovácko B - Hlučín 3:0

    13.kolo

    So 30.10. 00:00 1.FC Slovácko B - Vítkovice 3:2
    So 30.10. 00:00 Hlučín - Zbrojovka Brno B 2:3 (1:2)
    So 30.10. 00:00 Třinec - Znojmo 2:1 (2:1)
    So 30.10. 00:00 Jihlava B - Zlín B 5:0 (3:0)
    So 30.10. 00:00 Kroměříž - Frýdek-Místek 4:3 (3:0)
    So 30.10. 00:00 Sparta Brno - Hodonín 1:0 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Třebíč - Karviná 3:2
    So 30.10. 00:00 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 4:1 (3:0)

    16.kolo

    So 06.11. 00:00 Vítkovice - Karviná 1:1
    So 06.11. 00:00 Baník Ostrava B - Hodonín 11:1
    So 06.11. 00:00 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 3:4
    So 06.11. 00:00 Třebíč - Zlín B 0:0
    So 06.11. 00:00 Sparta Brno - Znojmo 1:0
    So 06.11. 00:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 1:4
    So 06.11. 00:00 Jihlava B - 1.FC Slovácko B 1:3
    So 06.11. 00:00 Třinec - Hlučín 0:1

    18.kolo

    So 26.03. 00:00 Vítkovice - Hodonín 4:0 (3:0)
    So 26.03. 00:00 Karviná - Frýdek-Místek 0:3
    So 26.03. 00:00 Baník Ostrava B - Zlín B 5:0 (2:0)
    So 26.03. 00:00 Sigma Olomouc B - Znojmo 7:1 (4:1)
    So 26.03. 00:00 Třebíč - Zbrojovka Brno B 1:7 (1:4)
    So 26.03. 00:00 Sparta Brno - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Kroměříž - Hlučín 1:3
    So 26.03. 00:00 Jihlava B - Třinec 6:0 (3:0)

    19.kolo

    So 02.04. 00:00 Jihlava B - Vítkovice 1:3 (1:3)
    So 02.04. 00:00 Třinec - Kroměříž 2:1 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Hlučín - Sparta Brno 2:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 1.FC Slovácko B - Třebíč 1:4 (0:4)
    So 02.04. 00:00 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 3:0 (2:0)
    So 02.04. 00:00 Znojmo - Baník Ostrava B 0:1 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Zlín B - Karviná 2:0 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Frýdek-Místek - Hodonín 2:1 (0:0)

    20.kolo

    So 09.04. 00:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 3:3 (2:1)
    So 09.04. 00:00 Hodonín - Zlín B 0:1 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Karviná - Znojmo 3:1 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B 6:1 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Třebíč - Hlučín 0:4 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Sparta Brno - Třinec 0:0
    So 09.04. 00:00 Kroměříž - Jihlava B 1:3 (1:0)

    21.kolo

    So 16.04. 00:00 Kroměříž - Vítkovice 2:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Jihlava B - Sparta Brno 1:1
    So 16.04. 00:00 Třinec - Třebíč 5:0
    So 16.04. 00:00 Hlučín - Sigma Olomouc B 3:1 (0:1)
    So 16.04. 00:00 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B 1:1
    So 16.04. 00:00 Zbrojovka Brno B - Karviná 3:1
    So 16.04. 00:00 Znojmo - Hodonín 1:0
    So 16.04. 00:00 Zlín B - Frýdek-Místek 0:4

    22.kolo

    So 23.04. 00:00 Vítkovice - Zlín B 3:0
    So 23.04. 00:00 Frýdek-Místek - Znojmo 3:1 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Hodonín - Zbrojovka Brno B 2:4 (1:3)
    So 23.04. 00:00 Karviná - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Baník Ostrava B - Hlučín 7:2 (5:0)
    So 23.04. 00:00 Sigma Olomouc B - Třinec 10:0 (7:0)
    So 23.04. 00:00 Třebíč - Jihlava B 1:2 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Sparta Brno - Kroměříž 1:2 (0:1)

    23.kolo

    So 30.04. 00:00 Sparta Brno - Vítkovice 0:6 (0:5)
    So 30.04. 00:00 Kroměříž - Třebíč 3:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Jihlava B - Sigma Olomouc B 3:1
    So 30.04. 00:00 Třinec - Baník Ostrava B 0:2 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Hlučín - Karviná 1:0 (0:0)
    So 30.04. 00:00 1.FC Slovácko B - Hodonín 2:1
    So 30.04. 00:00 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek 2:2
    So 30.04. 00:00 Znojmo - Zlín B 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 07.05. 00:00 Vítkovice - Znojmo 5:0 (3:0)
    So 07.05. 00:00 Zlín B - Zbrojovka Brno B 1:1
    So 07.05. 00:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 2:2
    So 07.05. 00:00 Hodonín - Hlučín 3:1 (1:1)
    So 07.05. 00:00 Karviná - Třinec 3:0 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Kroměříž 4:0 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Třebíč - Sparta Brno 6:0 (2:0)
    So 07.05. 08:01 Baník Ostrava B - Jihlava B 8:1

    25.kolo

    So 14.05. 00:00 Třebíč - Vítkovice 1:7 (1:2)
    So 14.05. 00:00 Sparta Brno - Sigma Olomouc B 1:1
    So 14.05. 00:00 Kroměříž - Baník Ostrava B 1:5 (0:2)
    So 14.05. 00:00 Jihlava B - Karviná 3:1 (1:1)
    So 14.05. 00:00 Třinec - Hodonín 1:1 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Hlučín - Frýdek-Místek 4:0
    So 14.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Zlín B 2:0 (2:0)
    So 14.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Znojmo 3:0

    17.kolo

    St 18.05. 00:00 Třinec - Vítkovice 0:0
    St 18.05. 00:00 Hlučín - Jihlava B 4:3
    St 18.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Kroměříž 0:2 (0:1)
    St 18.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Sparta Brno 0:0
    St 18.05. 00:00 Znojmo - Třebíč 7:1 (2:0)
    St 18.05. 00:00 Zlín B - Sigma Olomouc B 0:1 (0:1)
    St 18.05. 00:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B 1:3 (1:2)
    St 18.05. 00:00 Hodonín - Karviná 2:2 (0:2)

    26.kolo

    So 21.05. 00:00 Vítkovice - Zbrojovka Brno B 2:1 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Znojmo - 1.FC Slovácko B 0:2 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Zlín B - Hlučín 1:3 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Hodonín - Jihlava B 4:2 (2:1)
    So 21.05. 00:00 Karviná - Kroměříž 5:2 (3:1)
    So 21.05. 00:00 Baník Ostrava B - Sparta Brno 12:0 (7:0)
    So 21.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Třebíč 5:0 (0:0)

    27.kolo

    So 28.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Vítkovice 2:1 (1:1)
    So 28.05. 00:00 Třebíč - Baník Ostrava B 0:3 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Sparta Brno - Karviná 5:1
    So 28.05. 00:00 Kroměříž - Hodonín 2:0 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Jihlava B - Frýdek-Místek 1:6 (1:3)
    So 28.05. 00:00 Třinec - Zlín B 0:2 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Hlučín - Znojmo 5:0
    So 28.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 4:0

    28.kolo

    So 04.06. 00:00 Vítkovice - 1.FC Slovácko B 3:5 (3:3)
    So 04.06. 00:00 Zbrojovka Brno B - Hlučín 1:0 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Znojmo - Třinec 0:2 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Zlín B - Jihlava B 2:2 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Frýdek-Místek - Kroměříž 4:2 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Hodonín - Sparta Brno 1:2
    So 04.06. 00:00 Karviná - Třebíč 7:0 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 3:0 (2:0)

    29.kolo

    So 11.06. 00:00 Baník Ostrava B - Vítkovice 0:3 (0:3)
    So 11.06. 00:00 Sigma Olomouc B - Karviná 6:4 (2:1)
    So 11.06. 00:00 Třebíč - Hodonín 2:2
    So 11.06. 00:00 Sparta Brno - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    So 11.06. 00:00 Kroměříž - Zlín B 1:2 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Jihlava B - Znojmo 4:0 (3:0)
    So 11.06. 00:00 Třinec - Zbrojovka Brno B 1:3 (0:2)
    So 11.06. 00:00 Hlučín - 1.FC Slovácko B 1:0

    30.kolo

    So 18.06. 00:00 Vítkovice - Hlučín 3:0 (1:0)
    So 18.06. 00:00 1.FC Slovácko B - Třinec 7:0 (3:0)
    So 18.06. 00:00 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 3:2
    So 18.06. 00:00 Znojmo - Kroměříž 0:11 (0:11)
    So 18.06. 00:00 Zlín B - Sparta Brno 2:1 (1:1)
    So 18.06. 00:00 Frýdek-Místek - Třebíč 5:0
    So 18.06. 00:00 Hodonín - Sigma Olomouc B 1:5
    So 18.06. 00:00 Karviná - Baník Ostrava B 10:0 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 2 5 122:38 71
    2. 30 21 1 8 100:43 64
    3. 30 19 7 4 77:43 64
    4. 30 18 6 6 65:33 60
    5. 30 17 6 7 81:48 57
    6. 30 14 8 8 83:41 50
    7. 30 13 5 12 69:55 44
    8. 30 14 1 15 48:55 43
    9. 30 11 7 12 70:66 40
    10. 30 10 5 15 63:77 35
    11. 30 9 8 13 37:67 35
    12. 30 8 6 16 27:60 30
    13. 30 6 6 18 34:74 24
    14. 30 5 7 18 27:82 22
    15. 30 7 0 23 27:91 21
    16. 30 5 5 20 39:96 20

    Nejčtenější ze sportu