Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 174
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Tábor  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4013
    Týden:
    18
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 28.08. 15:00 Vlkov - Bechyně B 3:0
    So 28.08. 16:00 Měšice - Sezimovo Ústí B 2:1
    Ne 29.08. 00:00 Radenín - Oldřichov 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 00:00 Dražice B - Želeč 4:0
    Ne 29.08. 17:00 Meteor Tábor B - Choustník 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 Borotín - Roudná 2:1 (0:1)

    2.kolo

    So 04.09. 15:00 Vlkov - Meteor Tábor B 3:0 (99:)
    So 04.09. 17:00 Roudná - Dražice B 2:1 (2:0)
    So 04.09. 17:00 Choustník - Měšice 3:2
    Ne 05.09. 15:30 Oldřichov - Borotín 2:3 (2:2)
    Ne 05.09. 17:00 Bechyně B - Želeč 1:4 (1:0)
    Ne 05.09. 17:00 Sezimovo Ústí B - Radenín 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 11.09. 16:00 Měšice - Vlkov 4:3 (2:3)
    So 11.09. 17:00 Radenín - Choustník 1:3 (1:1)
    Ne 12.09. 17:00 Meteor Tábor B - Bechyně B 1:5
    Ne 12.09. 17:00 Borotín - Sezimovo Ústí B 0:6
    Ne 12.09. 17:00 Dražice B - Oldřichov 5:0 (2:0)
    Ne 12.09. 17:00 Želeč - Roudná 1:2 (0:1)

    4.kolo

    Ne 19.09. 00:00 Bechyně B - Roudná 1:1 (1:1)
    Ne 19.09. 00:00 Oldřichov - Želeč 1:0 (0:0)
    Ne 19.09. 00:00 Sezimovo Ústí B - Dražice B 0:4 (0:1)
    Ne 19.09. 00:00 Choustník - Borotín 3:1 (3:0)
    Ne 19.09. 00:00 Vlkov - Radenín 4:2 (1:2)
    Ne 19.09. 00:00 Meteor Tábor B - Měšice 5:6 (2:3)

    5.kolo

    So 25.09. 16:00 Měšice - Bechyně B 2:2 (2:1)
    So 25.09. 16:30 Radenín - Meteor Tábor B 1:0 (0:0)
    So 25.09. 16:30 Roudná - Oldřichov 3:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:30 Borotín - Vlkov 1:3 (1:2)
    Ne 26.09. 16:30 Dražice B - Choustník 3:0
    Ne 26.09. 16:30 Želeč - Sezimovo Ústí B 2:1

    6.kolo

    So 02.10. 15:00 Vlkov - Dražice B 1:0
    So 02.10. 16:00 Choustník - Želeč 1:5
    So 02.10. 16:00 Měšice - Radenín 3:0 (1:0)
    Ne 03.10. 16:00 Bechyně B - Oldřichov 3:2 (1:1)
    Ne 03.10. 16:00 Sezimovo Ústí B - Roudná 2:2 (1:2)
    Ne 03.10. 16:00 Meteor Tábor B - Borotín 1:3 (0:1)

    7.kolo

    So 09.10. 16:00 Radenín - Bechyně B 2:0 (1:0)
    So 09.10. 16:00 Dražice B - Meteor Tábor B 5:1
    So 09.10. 16:00 Roudná - Choustník 1:3
    Ne 10.10. 15:30 Oldřichov - Sezimovo Ústí B 3:3
    Ne 10.10. 16:00 Borotín - Měšice 1:4 (0:1)
    Ne 10.10. 16:00 Želeč - Vlkov 3:0

    8.kolo

    So 16.10. 15:00 Vlkov - Roudná 2:0 (0:0)
    So 16.10. 15:30 Choustník - Oldřichov 4:3
    So 16.10. 15:30 Měšice - Dražice B 1:3 (0:2)
    So 16.10. 15:30 Radenín - Borotín 1:3 (0:1)
    Ne 17.10. 15:30 Bechyně B - Sezimovo Ústí B 3:1 (1:1)
    Ne 17.10. 15:30 Meteor Tábor B - Želeč 3:6

    9.kolo

    So 23.10. 15:30 Roudná - Meteor Tábor B 0:2 (0:0)
    Ne 24.10. 15:30 Borotín - Bechyně B 1:1 (1:1)
    Ne 24.10. 15:30 Dražice B - Radenín 5:0 (3:0)
    Ne 24.10. 15:30 Želeč - Měšice 3:0 (0:0)
    Ne 24.10. 15:30 Oldřichov - Vlkov 1:2 (1:0)
    Ne 24.10. 15:30 Sezimovo Ústí B - Choustník 2:1

    10.kolo

    So 30.10. 14:00 Vlkov - Sezimovo Ústí B 5:2 (3:1)
    So 30.10. 14:00 Měšice - Roudná 0:2 (0:0)
    So 30.10. 14:00 Radenín - Želeč 0:9 (0:2)
    Ne 31.10. 14:00 Bechyně B - Choustník 2:5
    Ne 31.10. 14:00 Meteor Tábor B - Oldřichov 5:5 (1:3)
    Ne 31.10. 14:00 Borotín - Dražice B 0:2

    11.kolo

    So 06.11. 14:00 Dražice B - Bechyně B 3:0
    So 06.11. 14:00 Roudná - Radenín 1:1 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Oldřichov - Měšice 5:4
    So 06.11. 14:00 Choustník - Vlkov 1:4 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Želeč - Borotín 2:1 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Sezimovo Ústí B - Meteor Tábor B 10:0

    12.kolo

    Ne 10.04. 16:30 Bechyně B - Vlkov 0:4 (0:2)
    Ne 10.04. 16:30 Choustník - Meteor Tábor B 3:1
    Ne 10.04. 16:30 Sezimovo Ústí B - Měšice 0:3
    Ne 10.04. 16:30 Oldřichov - Radenín 3:3 (2:0)
    Ne 10.04. 16:30 Roudná - Borotín 2:1 (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Želeč - Dražice B 0:1 (0:0)

    13.kolo

    Ne 17.04. 00:00 Želeč - Bechyně B 4:1 (2:1)
    Ne 17.04. 00:00 Dražice B - Roudná 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 00:00 Borotín - Oldřichov 5:2 (2:2)
    Ne 17.04. 00:00 Radenín - Sezimovo Ústí B 0:2 (0:1)
    Ne 17.04. 00:00 Měšice - Choustník 4:0 (3:0)
    Ne 17.04. 00:00 Meteor Tábor B - Vlkov 1:4 (1:3)

    14.kolo

    Ne 24.04. 00:00 Bechyně B - Meteor Tábor B 1:1
    Ne 24.04. 00:00 Vlkov - Měšice 1:1 (1:0)
    Ne 24.04. 00:00 Choustník - Radenín 3:1 (1:1)
    Ne 24.04. 00:00 Sezimovo Ústí B - Borotín 4:2 (2:2)
    Ne 24.04. 00:00 Oldřichov - Dražice B 3:0 (1:0)
    Ne 24.04. 00:00 Roudná - Želeč 1:0 (1:0)

    15.kolo

    Ne 01.05. 00:00 Roudná - Bechyně B 6:1 (4:1)
    Ne 01.05. 00:00 Želeč - Oldřichov 4:2 (2:1)
    Ne 01.05. 00:00 Dražice B - Sezimovo Ústí B 7:0 (3:0)
    Ne 01.05. 00:00 Borotín - Choustník 6:2 (2:1)
    Ne 01.05. 00:00 Radenín - Vlkov 1:7 (0:2)
    Ne 01.05. 00:00 Měšice - Meteor Tábor B 3:1 (1:0)

    16.kolo

    Ne 08.05. 00:00 Bechyně B - Měšice 1:2 (0:2)
    Ne 08.05. 00:00 Meteor Tábor B - Radenín 4:1 (3:1)
    Ne 08.05. 00:00 Vlkov - Borotín 2:1 (0:1)
    Ne 08.05. 00:00 Choustník - Dražice B 0:1 (0:0)
    Ne 08.05. 00:00 Sezimovo Ústí B - Želeč 1:2 (0:1)
    Ne 08.05. 00:00 Oldřichov - Roudná 2:2 (1:2)

    17.kolo

    Ne 15.05. 00:00 Oldřichov - Bechyně B 6:3
    Ne 15.05. 00:00 Roudná - Sezimovo Ústí B 5:0 (2:0)
    Ne 15.05. 00:00 Želeč - Choustník 4:2 (2:0)
    Ne 15.05. 00:00 Dražice B - Vlkov 2:3 (1:0)
    Ne 15.05. 00:00 Borotín - Meteor Tábor B 3:4
    Ne 15.05. 00:00 Radenín - Měšice 1:1 (1:0)

    18.kolo

    Ne 22.05. 00:00 Bechyně B - Radenín 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 00:00 Měšice - Borotín 1:3 (1:2)
    Ne 22.05. 00:00 Meteor Tábor B - Dražice B 2:2 (0:0)
    Ne 22.05. 00:00 Vlkov - Želeč 1:0 (1:0)
    Ne 22.05. 00:00 Choustník - Roudná 4:4 (1:1)
    Ne 22.05. 00:00 Sezimovo Ústí B - Oldřichov 6:0 (2:0)

    19.kolo

    Ne 29.05. 00:00 Sezimovo Ústí B - Bechyně B 1:1 (1:1)
    Ne 29.05. 00:00 Oldřichov - Choustník 2:3 (1:1)
    Ne 29.05. 00:00 Roudná - Vlkov 2:4 (1:3)
    Ne 29.05. 00:00 Želeč - Meteor Tábor B 1:3 (0:1)
    Ne 29.05. 00:00 Dražice B - Měšice 0:1 (0:1)
    Ne 29.05. 00:00 Borotín - Radenín 6:0

    20.kolo

    Ne 05.06. 00:00 Bechyně B - Borotín 0:5 (0:4)
    Ne 05.06. 00:00 Radenín - Dražice B 0:3 (98:)
    Ne 05.06. 00:00 Měšice - Želeč 4:2 (1:1)
    Ne 05.06. 00:00 Meteor Tábor B - Roudná 2:3 (2:2)
    Ne 05.06. 00:00 Vlkov - Oldřichov 7:0 (4:0)
    Ne 05.06. 00:00 Choustník - Sezimovo Ústí B 2:3 (1:0)

    21.kolo

    Ne 12.06. 00:00 Choustník - Bechyně B 3:0 (98:)
    Ne 12.06. 00:00 Sezimovo Ústí B - Vlkov 2:1 (0:0)
    Ne 12.06. 00:00 Oldřichov - Meteor Tábor B 0:1 (0:0)
    Ne 12.06. 00:00 Roudná - Měšice 2:4 (1:3)
    Ne 12.06. 00:00 Želeč - Radenín 2:1 (1:0)
    Ne 12.06. 00:00 Dražice B - Borotín 0:1

    22.kolo

    Ne 19.06. 00:00 Bechyně B - Dražice B 0:3 (0:3)
    Ne 19.06. 00:00 Borotín - Želeč 2:2 (1:1)
    Ne 19.06. 00:00 Radenín - Roudná 1:7 (1:5)
    Ne 19.06. 00:00 Měšice - Oldřichov 2:4 (1:1)
    Ne 19.06. 00:00 Meteor Tábor B - Sezimovo Ústí B 0:3 (0:1)
    Ne 19.06. 00:00 Vlkov - Choustník 4:1 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 1 3 68:25 55
    2. 22 15 1 6 55:15 46
    3. 22 13 1 8 56:33 40
    4. 22 12 3 7 54:43 39
    5. 22 10 5 7 49:36 35
    6. 22 10 2 10 51:45 32
    7. 22 10 2 10 47:54 32
    8. 22 9 3 10 51:47 30
    9. 22 5 5 12 47:68 20
    10. 22 5 4 13 38:68 19
    11. 22 4 5 13 27:60 17
    12. 22 3 4 15 19:68 13

    Nejčtenější ze sportu