Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 189
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-sever  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2623
    Týden:
    24
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 00:00 Křelovice - Hvozd 3:3
    So 21.08. 00:00 Bezvěrov - Kamenný Újezd 1:2
    So 21.08. 00:00 Ledce - Nýřany B 1:2
    So 21.08. 00:00 Kozojedy - Pernarec 1:5
    So 21.08. 00:00 Vejprnice C - Blatnice B 1:2
    So 21.08. 00:00 Dobříč - Vochov 2:1

    2.kolo

    So 28.08. 00:00 Hvozd - Vochov 4:2
    So 28.08. 00:00 Nečtiny - Dobříč 2:0
    So 28.08. 00:00 Pernarec - Vejprnice C 6:2
    So 28.08. 00:00 Nýřany B - Kozojedy 3:3
    So 28.08. 00:00 Kamenný Újezd - Ledce 2:1
    So 28.08. 00:00 Křelovice - Bezvěrov 1:4

    3.kolo

    So 04.09. 17:00 Bezvěrov - Hvozd 2:2
    So 04.09. 17:00 Ledce - Křelovice 5:1
    So 04.09. 17:00 Kozojedy - Kamenný Újezd 0:1
    So 04.09. 17:00 Vejprnice C - Nýřany B 0:2
    So 04.09. 17:00 Dobříč - Blatnice B 3:2
    So 04.09. 17:00 Vochov - Nečtiny 1:4

    4.kolo

    So 11.09. 00:00 Hvozd - Nečtiny 2:1
    So 11.09. 00:00 Blatnice B - Vochov 1:0
    So 11.09. 00:00 Pernarec - Dobříč 3:3
    So 11.09. 00:00 Kamenný Újezd - Vejprnice C 4:0
    So 11.09. 00:00 Křelovice - Kozojedy 3:1
    So 11.09. 00:00 Bezvěrov - Ledce 2:4 (0:2)

    5.kolo

    So 18.09. 00:00 Ledce - Hvozd 1:7
    So 18.09. 00:00 Kozojedy - Bezvěrov 1:3
    So 18.09. 00:00 Vejprnice C - Křelovice 1:2
    So 18.09. 00:00 Dobříč - Nýřany B 2:2
    So 18.09. 00:00 Vochov - Pernarec 3:0
    So 18.09. 00:00 Nečtiny - Blatnice B 6:2

    6.kolo

    So 25.09. 00:00 Hvozd - Blatnice B 0:0
    So 25.09. 00:00 Pernarec - Nečtiny 1:4
    So 25.09. 00:00 Nýřany B - Vochov 1:0
    So 25.09. 00:00 Kamenný Újezd - Dobříč 3:1
    So 25.09. 00:00 Bezvěrov - Vejprnice C 2:3
    So 25.09. 00:00 Ledce - Kozojedy 1:2

    7.kolo

    So 02.10. 00:00 Kozojedy - Hvozd 4:3
    So 02.10. 00:00 Vejprnice C - Ledce 1:0
    So 02.10. 00:00 Dobříč - Křelovice 2:2
    So 02.10. 00:00 Vochov - Kamenný Újezd 2:3
    So 02.10. 00:00 Nečtiny - Nýřany B 4:4
    So 02.10. 00:00 Blatnice B - Pernarec 3:0

    8.kolo

    So 09.10. 00:00 Hvozd - Pernarec 7:1
    So 09.10. 00:00 Nýřany B - Blatnice B 2:0
    So 09.10. 00:00 Kamenný Újezd - Nečtiny 2:4
    So 09.10. 00:00 Křelovice - Vochov 2:4
    So 09.10. 00:00 Bezvěrov - Dobříč 4:1
    So 09.10. 00:00 Kozojedy - Vejprnice C 3:1

    9.kolo

    So 16.10. 00:00 Vejprnice C - Hvozd 0:4
    So 16.10. 00:00 Dobříč - Ledce 1:0
    So 16.10. 00:00 Vochov - Bezvěrov 0:5
    So 16.10. 00:00 Nečtiny - Křelovice 6:3
    So 16.10. 00:00 Blatnice B - Kamenný Újezd 1:3
    So 16.10. 00:00 Pernarec - Nýřany B 1:1

    10.kolo

    So 23.10. 00:00 Hvozd - Nýřany B 1:3
    So 23.10. 00:00 Kamenný Újezd - Pernarec 2:0
    So 23.10. 00:00 Křelovice - Blatnice B 2:1
    So 23.10. 00:00 Bezvěrov - Nečtiny 2:1
    So 23.10. 00:00 Ledce - Vochov 3:0
    So 23.10. 00:00 Kozojedy - Dobříč 3:3

    11.kolo

    So 30.10. 00:00 Dobříč - Vejprnice C 0:3
    So 30.10. 00:00 Vochov - Kozojedy 2:3
    So 30.10. 00:00 Nečtiny - Ledce 3:4
    So 30.10. 00:00 Blatnice B - Bezvěrov 0:4
    So 30.10. 00:00 Pernarec - Křelovice 0:1
    So 30.10. 00:00 Nýřany B - Kamenný Újezd 1:2

    12.kolo

    So 06.11. 00:00 Hvozd - Kamenný Újezd 0:2
    So 06.11. 00:00 Křelovice - Nýřany B 2:1
    So 06.11. 00:00 Bezvěrov - Pernarec 5:1
    So 06.11. 00:00 Ledce - Blatnice B 3:1
    So 06.11. 00:00 Kozojedy - Nečtiny 1:6
    So 06.11. 00:00 Vejprnice C - Vochov 1:0

    13.kolo

    So 13.11. 00:00 Dobříč - Hvozd 3:2
    So 13.11. 00:00 Nečtiny - Vejprnice C 8:2
    So 13.11. 00:00 Blatnice B - Kozojedy 2:3
    So 13.11. 00:00 Pernarec - Ledce 3:0
    So 13.11. 00:00 Nýřany B - Bezvěrov 3:0
    So 13.11. 00:00 Kamenný Újezd - Křelovice 2:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 20 2 2 64:21 62
    2. 24 15 3 6 80:46 48
    3. 24 13 1 10 48:43 40
    4. 24 11 5 8 65:50 38
    5. 24 11 3 10 54:38 36
    6. 24 10 6 8 55:57 36
    7. 24 11 1 12 39:56 34
    8. 24 9 5 10 44:48 32
    9. 24 8 7 9 37:40 31
    10. 24 9 2 13 40:57 29
    11. 24 7 6 11 36:49 27
    12. 24 6 3 15 35:56 21
    13. 24 3 2 19 23:59 11

    Nejčtenější ze sportu