Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2109
  • Návštěvy: 113/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8070
    Týden:
    113
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 29.07. 00:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 29.07. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 2:1 (1:0)
    So 29.07. 00:00 Zlín - H. Králové 1:1 (1:0)
    So 29.07. 00:00 Opava - Drnovice 1:2 (1:1)
    So 29.07. 00:00 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
    So 29.07. 00:00 Hvězda Cheb - Uh. Hradiště 1:0 (0:0)
    So 29.07. 00:00 Sparta Praha - Č. Budějovice 3:0 (2:0)
    So 29.07. 00:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)

    2.kolo

    St 02.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 0:3 (0:0)
    St 02.08. 00:00 Č. Budějovice - Jablonec 3:0 (2:0)
    St 02.08. 00:00 Uh. Hradiště - Sparta Praha 2:2 (1:1)
    St 02.08. 00:00 Baník Ostrava - Hvězda Cheb 3:0 (1:0)
    St 02.08. 00:00 Drnovice - Viktoria Žižkov 2:2 (0:1)
    St 02.08. 00:00 H. Králové - Opava 0:1 (0:1)
    St 02.08. 00:00 Slavia Praha - Zlín 2:0 (1:0)
    St 02.08. 00:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)

    3.kolo

    So 05.08. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    So 05.08. 00:00 Zlín - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    So 05.08. 00:00 Opava - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    So 05.08. 00:00 Viktoria Žižkov - H. Králové 2:2 (1:1)
    So 05.08. 00:00 Hvězda Cheb - Drnovice 1:2 (0:1)
    So 05.08. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    So 05.08. 00:00 Jablonec - Uh. Hradiště 4:0 (3:0)
    So 05.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Č. Budějovice 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 19.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Č. Budějovice 5:2 (3:1)
    So 19.08. 00:00 Uh. Hradiště - Viktoria Plzeň 2:2 (0:1)
    So 19.08. 00:00 Baník Ostrava - Jablonec 1:1 (1:0)
    So 19.08. 00:00 Drnovice - Sparta Praha 4:4 (1:1)
    So 19.08. 00:00 H. Králové - Hvězda Cheb 0:1 (0:0)
    So 19.08. 00:00 Slovan Liberec - Opava 1:0 (0:0)
    So 19.08. 00:00 Sigma Olomouc - Zlín 3:0 (0:0)
    10.11. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 5:0 (3:0)

    5.kolo

    So 26.08. 00:00 Zlín - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 26.08. 00:00 Opava - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    So 26.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 26.08. 00:00 Hvězda Cheb - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    So 26.08. 00:00 Sparta Praha - H. Králové 5:0 (2:0)
    So 26.08. 00:00 Jablonec - Drnovice 0:1 (0:0)
    So 26.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 26.08. 00:00 Č. Budějovice - Uh. Hradiště 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 09.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Uh. Hradiště 2:0 (1:0)
    So 09.09. 00:00 Baník Ostrava - Č. Budějovice 0:1 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Drnovice - Viktoria Plzeň 4:1 (2:0)
    So 09.09. 00:00 H. Králové - Jablonec 2:2 (0:2)
    So 09.09. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    So 09.09. 00:00 Slovan Liberec - Hvězda Cheb 2:3 (0:2)
    So 09.09. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 1:1 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Zlín - Opava 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 16.09. 00:00 Opava - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Zlín 3:0 (1:0)
    So 16.09. 00:00 Hvězda Cheb - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 3:1 (2:0)
    So 16.09. 00:00 Jablonec - Slavia Praha 2:1 (1:0)
    So 16.09. 00:00 Viktoria Plzeň - H. Králové 1:2 (0:1)
    So 16.09. 00:00 Č. Budějovice - Drnovice 2:1 (1:0)
    So 16.09. 00:00 Uh. Hradiště - Baník Ostrava 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 23.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 3:2 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Drnovice - Uh. Hradiště 2:2 (2:1)
    So 23.09. 00:00 H. Králové - Č. Budějovice 1:2 (0:2)
    So 23.09. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (2:0)
    So 23.09. 00:00 Slovan Liberec - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 3:1 (2:0)
    So 23.09. 00:00 Zlín - Hvězda Cheb 0:2 (0:1)
    So 23.09. 00:00 Opava - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 30.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 4:0 (3:0)
    So 30.09. 00:00 Hvězda Cheb - Opava 3:1 (0:1)
    So 30.09. 00:00 Sparta Praha - Zlín 3:0 (2:0)
    So 30.09. 00:00 Jablonec - Sigma Olomouc 4:2 (2:2)
    So 30.09. 00:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    So 30.09. 00:00 Č. Budějovice - Slavia Praha 2:3 (2:2)
    So 30.09. 00:00 Uh. Hradiště - H. Králové 1:0 (0:0)
    So 30.09. 00:00 Baník Ostrava - Drnovice 5:3 (2:3)

    10.kolo

    So 14.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Drnovice 2:2 (0:0)
    So 14.10. 00:00 H. Králové - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    So 14.10. 00:00 Slavia Praha - Uh. Hradiště 9:1 (5:1)
    So 14.10. 00:00 Slovan Liberec - Č. Budějovice 2:1 (1:1)
    So 14.10. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 3:0 (3:0)
    So 14.10. 00:00 Zlín - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 14.10. 00:00 Opava - Sparta Praha 2:0 (1:0)
    So 14.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Hvězda Cheb 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 21.10. 00:00 Hvězda Cheb - Zbrojovka Brno 3:1 (2:0)
    So 21.10. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 21.10. 00:00 Jablonec - Opava 2:1 (1:0)
    So 21.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Zlín 3:0 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Č. Budějovice - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    So 21.10. 00:00 Uh. Hradiště - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    So 21.10. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:2 (1:1)
    So 21.10. 00:00 Drnovice - H. Králové 3:0 (0:0)

    12.kolo

    So 28.10. 00:00 Zbrojovka Brno - H. Králové 2:0 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Slavia Praha - Drnovice 1:2 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 3:0 (1:0)
    So 28.10. 00:00 Sigma Olomouc - Uh. Hradiště 2:0 (1:0)
    So 28.10. 00:00 Zlín - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Opava - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Hvězda Cheb - Sparta Praha 3:3 (1:2)

    13.kolo

    So 04.11. 00:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)
    So 04.11. 00:00 Jablonec - Hvězda Cheb 0:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 04.11. 00:00 Č. Budějovice - Opava 1:1 (0:1)
    So 04.11. 00:00 Uh. Hradiště - Zlín 1:1 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 3:1 (1:0)
    So 04.11. 00:00 Drnovice - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 H. Králové - Slavia Praha 0:3 (0:0)

    14.kolo

    So 18.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 18.11. 00:00 Slovan Liberec - H. Králové 3:2 (1:2)
    So 18.11. 00:00 Sigma Olomouc - Drnovice 2:0 (0:0)
    So 18.11. 00:00 Zlín - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 18.11. 00:00 Opava - Uh. Hradiště 2:0 (2:0)
    So 18.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Č. Budějovice 4:0 (2:0)
    So 18.11. 00:00 Hvězda Cheb - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
    So 18.11. 00:00 Sparta Praha - Jablonec 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 25.11. 00:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
    So 25.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:1 (1:1)
    So 25.11. 00:00 Č. Budějovice - Hvězda Cheb 3:3 (1:1)
    So 25.11. 00:00 Uh. Hradiště - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 25.11. 00:00 Baník Ostrava - Opava 1:2 (0:1)
    So 25.11. 00:00 Drnovice - Zlín 3:0 (0:0)
    So 25.11. 00:00 H. Králové - Sigma Olomouc 1:3 (1:1)
    So 25.11. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 17.02. 00:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 17.02. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 4:0 (3:0)
    So 17.02. 00:00 H. Králové - Zlín 0:2 (0:1)
    So 17.02. 00:00 Drnovice - Opava 3:1 (1:0)
    So 17.02. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 2:2 (0:2)
    So 17.02. 00:00 Uh. Hradiště - Hvězda Cheb 0:0 (0:0)
    So 17.02. 00:00 Č. Budějovice - Sparta Praha 2:0 (2:0)
    So 17.02. 00:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 24.02. 00:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 24.02. 00:00 Jablonec - Č. Budějovice 2:1 (0:1)
    So 24.02. 00:00 Sparta Praha - Uh. Hradiště 4:0 (3:0)
    So 24.02. 00:00 Hvězda Cheb - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    So 24.02. 00:00 Viktoria Žižkov - Drnovice 1:0 (1:0)
    So 24.02. 00:00 Opava - H. Králové 2:1 (2:0)
    So 24.02. 00:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 3:0 (1:0)
    Út 09.04. 00:00 Zlín - Slavia Praha 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 02.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:3 (0:2)
    So 02.03. 00:00 Slovan Liberec - Zlín 1:2 (0:0)
    So 02.03. 00:00 Slavia Praha - Opava 3:0k
    So 02.03. 00:00 H. Králové - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 02.03. 00:00 Drnovice - Hvězda Cheb 3:0 (2:0)
    So 02.03. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 4:1 (3:0)
    So 02.03. 00:00 Uh. Hradiště - Jablonec 0:4 (0:1)
    So 02.03. 00:00 Č. Budějovice - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)

    19.kolo

    So 09.03. 00:00 Č. Budějovice - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 09.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Uh. Hradiště 1:1 (1:1)
    So 09.03. 00:00 Jablonec - Baník Ostrava 3:0 (2:0)
    So 09.03. 00:00 Sparta Praha - Drnovice 2:1 (1:0)
    So 09.03. 00:00 Hvězda Cheb - H. Králové 0:2 (0:0)
    So 09.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 1:3 (1:1)
    So 09.03. 00:00 Opava - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 09.03. 00:00 Zlín - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 16.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:1 (0:0)
    So 16.03. 00:00 Sigma Olomouc - Opava 3:2 (2:2)
    So 16.03. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 16.03. 00:00 Slavia Praha - Hvězda Cheb 2:0 (0:0)
    So 16.03. 00:00 H. Králové - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    So 16.03. 00:00 Drnovice - Jablonec 2:0 (1:0)
    So 16.03. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 3:2 (2:1)
    So 16.03. 00:00 Uh. Hradiště - Č. Budějovice 0:4 (0:2)

    21.kolo

    So 23.03. 00:00 Uh. Hradiště - Zbrojovka Brno 1:3 (1:2)
    So 23.03. 00:00 Č. Budějovice - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 23.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Drnovice 1:1 (0:1)
    So 23.03. 00:00 Jablonec - H. Králové 4:2 (1:1)
    So 23.03. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 3:1 (1:1)
    So 23.03. 00:00 Hvězda Cheb - Slovan Liberec 4:0 (4:0)
    So 23.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    So 23.03. 00:00 Opava - Zlín 3:2 (2:1)

    22.kolo

    So 30.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Opava 1:1 (1:0)
    So 30.03. 00:00 Zlín - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 30.03. 00:00 Sigma Olomouc - Hvězda Cheb 3:1 (2:0)
    So 30.03. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    So 30.03. 00:00 Slavia Praha - Jablonec 2:1 (0:1)
    So 30.03. 00:00 H. Králové - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 30.03. 00:00 Drnovice - Č. Budějovice 2:0 (0:0)
    So 30.03. 00:00 Baník Ostrava - Uh. Hradiště 2:1 (1:0)

    23.kolo

    So 06.04. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    So 06.04. 00:00 Uh. Hradiště - Drnovice 0:1 (0:0)
    So 06.04. 00:00 Č. Budějovice - H. Králové 0:3 (0:1)
    So 06.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 06.04. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 06.04. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 0:2 (0:2)
    So 06.04. 00:00 Hvězda Cheb - Zlín 1:1 (1:1)
    So 06.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Opava 1:1 (0:1)

    24.kolo

    So 13.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 3:1 (1:0)
    So 13.04. 00:00 Opava - Hvězda Cheb 4:1 (4:1)
    So 13.04. 00:00 Zlín - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 13.04. 00:00 Sigma Olomouc - Jablonec 2:1 (1:1)
    So 13.04. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    So 13.04. 00:00 Slavia Praha - Č. Budějovice 3:0 (1:0)
    So 13.04. 00:00 H. Králové - Uh. Hradiště 2:0 (2:0)
    So 13.04. 00:00 Drnovice - Baník Ostrava 3:1 (1:0)

    25.kolo

    So 20.04. 00:00 Drnovice - Zbrojovka Brno 2:3 (1:2)
    So 20.04. 00:00 Baník Ostrava - H. Králové 2:0 (1:0)
    So 20.04. 00:00 Uh. Hradiště - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 20.04. 00:00 Č. Budějovice - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 20.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 20.04. 00:00 Jablonec - Zlín 1:0 (0:0)
    So 20.04. 00:00 Sparta Praha - Opava 1:1 (0:1)
    So 20.04. 00:00 Hvězda Cheb - Viktoria Žižkov 2:2 (1:1)

    26.kolo

    So 27.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Hvězda Cheb 2:0 (2:0)
    So 27.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 1:4 (0:0)
    So 27.04. 00:00 Opava - Jablonec 0:1 (0:1)
    So 27.04. 00:00 Zlín - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 27.04. 00:00 Sigma Olomouc - Č. Budějovice 4:0 (2:0)
    So 27.04. 00:00 Slovan Liberec - Uh. Hradiště 4:0 (3:0)
    So 27.04. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:0 (0:0)
    So 27.04. 00:00 H. Králové - Drnovice 1:0 (0:0)

    27.kolo

    St 01.05. 00:00 H. Králové - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    St 01.05. 00:00 Drnovice - Slavia Praha 3:0 (1:0)
    St 01.05. 00:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    St 01.05. 00:00 Uh. Hradiště - Sigma Olomouc 2:1 (0:0)
    St 01.05. 00:00 Č. Budějovice - Zlín 2:0 (1:0)
    St 01.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Opava 2:1 (1:1)
    St 01.05. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 5:0 (2:0)
    St 01.05. 00:00 Sparta Praha - Hvězda Cheb 3:0 (2:0)

    28.kolo

    So 04.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    So 04.05. 00:00 Hvězda Cheb - Jablonec 2:0 (1:0)
    So 04.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    So 04.05. 00:00 Opava - Č. Budějovice 3:1 (1:1)
    So 04.05. 00:00 Zlín - Uh. Hradiště 2:0 (2:0)
    So 04.05. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 04.05. 00:00 Slovan Liberec - Drnovice 4:0 (2:0)
    So 04.05. 00:00 Slavia Praha - H. Králové 2:1 (1:1)

    29.kolo

    So 11.05. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 11.05. 00:00 H. Králové - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 11.05. 00:00 Drnovice - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    So 11.05. 00:00 Baník Ostrava - Zlín 3:1 (0:0)
    So 11.05. 00:00 Uh. Hradiště - Opava 0:1 (0:1)
    So 11.05. 00:00 Č. Budějovice - Viktoria Žižkov 1:1 (1:0)
    So 11.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Hvězda Cheb 1:0 (1:0)
    So 11.05. 00:00 Jablonec - Sparta Praha 1:0 (0:0)

    30.kolo

    So 18.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 18.05. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 18.05. 00:00 Hvězda Cheb - Č. Budějovice 0:0 (0:0)
    So 18.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Uh. Hradiště 2:2 (1:1)
    So 18.05. 00:00 Opava - Baník Ostrava 3:0 (0:0)
    So 18.05. 00:00 Zlín - Drnovice 1:0 (0:0)
    So 18.05. 00:00 Sigma Olomouc - H. Králové 1:0 (1:0)
    So 18.05. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 2:3 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 1 6 68:28 70
    2. 30 19 4 7 54:33 61
    3. 30 16 5 9 45:26 53
    4. 30 14 7 9 56:35 49
    5. 30 14 6 10 53:40 48
    6. 30 13 7 10 40:34 46
    7. 30 12 8 10 34:30 44
    8. 30 12 7 11 39:42 43
    9. 30 11 6 13 33:34 39
    10. 30 9 10 11 38:43 37
    11. 30 10 7 13 35:47 37
    12. 30 10 5 15 40:46 35
    13. 30 8 9 13 35:47 33
    14. 30 8 5 17 28:46 29
    15. 30 6 9 15 17:38 27
    16. 30 3 8 19 19:65 17

    Nejčtenější ze sportu