Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2209
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3857
    Týden:
    15
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.08. 00:00 Zastávka - Blansko 1:0
    So 26.08. 00:00 Slatina - Bystrc 2:2 (1:1)
    So 26.08. 00:00 Vyškov - Rájec 0:4
    So 26.08. 00:00 Vev.Bítýška - Čebín 4:2
    So 26.08. 00:00 Letovice - Kuřim 0:4
    So 26.08. 00:00 Rousínov - Drnovice 1:8

    2.kolo

    So 02.09. 00:00 Blansko - Drnovice 4:7
    So 02.09. 00:00 Kuřim - Rousínov 4:1
    So 02.09. 00:00 Čebín - Letovice 1:3
    So 02.09. 00:00 Rájec - Vev.Bítýška 4:0
    So 02.09. 00:00 Bystrc - Vyškov 5:0 (3:0)
    So 02.09. 00:00 Zastávka - Slatina 2:0

    3.kolo

    So 09.09. 00:00 Slatina - Blansko 2:2
    So 09.09. 00:00 Vyškov - Zastávka 1:12
    So 09.09. 00:00 Vev.Bítýška - Bystrc 0:4 (0:0)
    So 09.09. 00:00 Letovice - Rájec 1:5
    So 09.09. 00:00 Rousínov - Čebín 5:0
    So 09.09. 00:00 Drnovice - Kuřim 2:1

    4.kolo

    So 16.09. 00:00 Blansko - Kuřim 2:1
    So 16.09. 00:00 Čebín - Drnovice 0:11
    So 16.09. 00:00 Rájec - Rousínov 2:1
    So 16.09. 00:00 Bystrc - Letovice 5:0 (1:0)
    So 16.09. 00:00 Zastávka - Vev.Bítýška 0:0 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Slatina - Vyškov 8:0

    5.kolo

    So 23.09. 00:00 Vyškov - Blansko 1:6
    So 23.09. 00:00 Vev.Bítýška - Slatina 1:2
    So 23.09. 00:00 Letovice - Zastávka 0:1 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Rousínov - Bystrc 0:7 (0:2)
    So 23.09. 00:00 Drnovice - Rájec 3:1 (2:1)
    So 23.09. 00:00 Kuřim - Čebín 2:0

    11.kolo

    Čt 28.09. 00:00 Rousínov - Blansko 1:2 (1:2)
    Čt 28.09. 00:00 Drnovice - Letovice 3:1
    Čt 28.09. 00:00 Kuřim - Vev.Bítýška 2:0
    Čt 28.09. 00:00 Čebín - Vyškov 6:1
    Čt 28.09. 00:00 Rájec - Slatina 0:5 (0:2)
    Čt 28.09. 00:00 Bystrc - Zastávka 2:3

    6.kolo

    So 30.09. 00:00 Blansko - Čebín 5:0
    So 30.09. 00:00 Rájec - Kuřim 2:0 (1:0)
    So 30.09. 00:00 Bystrc - Drnovice 1:0 (0:0)
    So 30.09. 00:00 Zastávka - Rousínov 3:1
    So 30.09. 00:00 Slatina - Letovice 5:0
    So 30.09. 00:00 Vyškov - Vev.Bítýška 0:4

    7.kolo

    So 07.10. 00:00 Vev.Bítýška - Blansko 1:3
    So 07.10. 00:00 Letovice - Vyškov 2:0 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Rousínov - Slatina 2:3 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Drnovice - Zastávka 5:0 (1:0)
    So 07.10. 00:00 Kuřim - Bystrc 1:2
    So 07.10. 00:00 Čebín - Rájec 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 14.10. 00:00 Blansko - Rájec 3:0 (2:0)
    So 14.10. 00:00 Bystrc - Čebín 6:0 (4:0)
    So 14.10. 00:00 Zastávka - Kuřim 1:2
    So 14.10. 00:00 Slatina - Drnovice 3:0
    So 14.10. 00:00 Vyškov - Rousínov 0:1 (0:0)
    So 14.10. 00:00 Vev.Bítýška - Letovice 1:0

    9.kolo

    So 21.10. 00:00 Letovice - Blansko 0:0 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Rousínov - Vev.Bítýška 1:1 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Drnovice - Vyškov 2:0
    So 21.10. 00:00 Kuřim - Slatina 1:3
    So 21.10. 00:00 Čebín - Zastávka 0:9
    So 21.10. 00:00 Rájec - Bystrc 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 28.10. 00:00 Blansko - Bystrc 4:2 (1:0)
    So 28.10. 00:00 Zastávka - Rájec 2:3 (2:1)
    So 28.10. 00:00 Slatina - Čebín 6:2
    So 28.10. 00:00 Vyškov - Kuřim 1:4
    So 28.10. 00:00 Vev.Bítýška - Drnovice 0:2 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Letovice - Rousínov 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 07.04. 00:00 Slatina - Zastávka 4:0
    So 07.04. 00:00 Vyškov - Bystrc 0:15 (0:6)
    So 07.04. 00:00 Vev.Bítýška - Rájec 0:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Letovice - Čebín 0:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Rousínov - Kuřim 5:1 (2:0)
    So 07.04. 00:00 Drnovice - Blansko 4:0

    14.kolo

    So 14.04. 00:00 Kuřim - Drnovice 0:5 (0:2)
    So 14.04. 00:00 Čebín - Rousínov 2:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Rájec - Letovice 4:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Bystrc - Vev.Bítýška 3:0 (2:0)
    So 14.04. 00:00 Zastávka - Vyškov 3:1
    So 14.04. 00:00 Blansko - Slatina 2:2 (0:2)

    15.kolo

    So 21.04. 00:00 Vyškov - Slatina 0:9 (0:3)
    So 21.04. 00:00 Vev.Bítýška - Zastávka 0:1
    So 21.04. 00:00 Letovice - Bystrc 0:6 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Rousínov - Rájec 2:1 (2:1)
    So 21.04. 00:00 Drnovice - Čebín 3:1 (2:1)
    So 21.04. 00:00 Kuřim - Blansko 6:3

    16.kolo

    So 28.04. 00:00 Čebín - Kuřim 1:0
    So 28.04. 00:00 Rájec - Drnovice 4:1 (2:1)
    So 28.04. 00:00 Bystrc - Rousínov 3:0 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Zastávka - Letovice 1:5
    So 28.04. 00:00 Slatina - Vev.Bítýška 2:0 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Blansko - Vyškov 9:0

    17.kolo

    So 05.05. 00:00 Vev.Bítýška - Vyškov 11:0
    So 05.05. 00:00 Letovice - Slatina 1:4 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Rousínov - Zastávka 5:1 (2:0)
    So 05.05. 00:00 Drnovice - Bystrc 1:3 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Kuřim - Rájec 0:8 (0:2)
    So 05.05. 00:00 Čebín - Blansko 2:3

    18.kolo

    So 12.05. 00:00 Rájec - Čebín 8:0 (3:0)
    So 12.05. 00:00 Bystrc - Kuřim 3:1 (3:0)
    So 12.05. 00:00 Zastávka - Drnovice 1:3
    So 12.05. 00:00 Slatina - Rousínov 3:0 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Vyškov - Letovice 0:15
    So 12.05. 00:00 Blansko - Vev.Bítýška 3:3

    19.kolo

    So 19.05. 00:00 Letovice - Vev.Bítýška 2:0 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Rousínov - Vyškov 11:0 (6:0)
    So 19.05. 00:00 Drnovice - Slatina 1:2
    So 19.05. 00:00 Kuřim - Zastávka 3:1
    So 19.05. 00:00 Čebín - Bystrc 1:3
    So 19.05. 00:00 Rájec - Blansko 7:1 (2:1)

    20.kolo

    So 26.05. 00:00 Bystrc - Rájec 3:1 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Zastávka - Čebín 4:1
    So 26.05. 00:00 Slatina - Kuřim 4:0
    So 26.05. 00:00 Vyškov - Drnovice 0:11
    So 26.05. 00:00 Vev.Bítýška - Rousínov 0:0 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Blansko - Letovice 11:0 (7:0)

    21.kolo

    So 02.06. 00:00 Rousínov - Letovice 11:0 (2:0)
    So 02.06. 00:00 Drnovice - Vev.Bítýška 6:1
    So 02.06. 00:00 Kuřim - Vyškov 9:0
    So 02.06. 00:00 Čebín - Slatina 0:5 (0:2)
    So 02.06. 00:00 Rájec - Zastávka 5:1 (2:1)
    So 02.06. 00:00 Bystrc - Blansko 7:0 (4:0)

    22.kolo

    So 09.06. 00:00 Zastávka - Bystrc 1:8 (1:6)
    So 09.06. 00:00 Slatina - Rájec 2:2 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Vyškov - Čebín 4:10
    So 09.06. 00:00 Vev.Bítýška - Kuřim 1:3
    So 09.06. 00:00 Letovice - Drnovice 0:11 (0:0)
    So 09.06. 00:00 Blansko - Rousínov 2:3 (0:2)

    12.kolo

    Út 08.05. 00:00 Drnovice - Rousínov 11:1 (4:0)
    St 16.05. 00:00 Kuřim - Letovice 2:2
    St 16.05. 00:00 Čebín - Vev.Bítýška 1:2
    St 16.05. 00:00 Rájec - Vyškov 10:0 (10:0)
    St 16.05. 00:00 Bystrc - Slatina 0:1 (0:0)
    St 16.05. 00:00 Blansko - Zastávka 3:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 1 3 91:16 55
    2. 22 17 4 1 77:18 55
    3. 22 17 0 5 100:25 51
    4. 22 15 1 6 75:26 46
    5. 22 11 4 7 68:52 37
    6. 22 10 1 11 47:47 31
    7. 22 10 1 11 50:52 31
    8. 22 8 3 11 53:55 27
    9. 22 5 4 13 30:42 19
    10. 22 5 3 14 33:77 18
    11. 22 5 0 17 31:87 15
    12. 22 0 0 22 9:167 0

    Nejčtenější ze sportu