Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2546
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7423
    Týden:
    43
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 10:15 Mostecký FK B - Chomutov 0:1 (0:1)
    So 04.08. 10:15 Teplice B - Sokolov B 2:1 (0:1)
    So 04.08. 10:15 Litvínov - Hazlov 0:1 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Český Brod - Bohemians 1905 B 0:3 (0:1)
    So 04.08. 17:00 Nový Bor - Libiš 2:0 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Hor. Měcholupy - SK Kladno B 1:2 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 SK Rakovník - Jirny 2:0 (1:0)
    St 22.08. 17:00 Brozany - Vltavín 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 11.08. 10:15 Chomutov - Jirny 0:1 (0:0)
    So 11.08. 10:15 SK Kladno B - Teplice B 1:1 (1:0)
    So 11.08. 10:15 Bohemians 1905 B - Hor. Měcholupy 2:0 (0:0)
    So 11.08. 10:15 Mostecký FK B - Český Brod 3:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Libiš - Brozany 2:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Sokolov B - Nový Bor 2:1 (1:0)
    St 22.08. 17:30 Hazlov - SK Rakovník 2:0 (1:0)
    St 05.09. 17:00 Vltavín - Litvínov 2:0 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 10:15 Teplice B - Bohemians 1905 B 2:1 (1:1)
    So 18.08. 10:15 Litvínov - Libiš 2:2 (1:2)
    So 18.08. 17:00 Český Brod - Chomutov 1:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Nový Bor - SK Kladno B 1:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Mostecký FK B 4:1 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Brozany - Sokolov B 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 SK Rakovník - Vltavín 0:3 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Jirny - Hazlov 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 10:15 Chomutov - Hazlov 4:1 (0:1)
    So 25.08. 10:15 Vltavín - Jirny 1:1 (0:1)
    So 25.08. 10:15 SK Kladno B - Brozany 2:0 (0:0)
    So 25.08. 10:15 Bohemians 1905 B - Nový Bor 2:2 (0:1)
    So 25.08. 10:15 Mostecký FK B - Teplice B 4:1 (3:0)
    So 25.08. 17:00 Libiš - SK Rakovník 6:1 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Český Brod - Hor. Měcholupy 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Sokolov B - Litvínov 3:2 (2:1)

    5.kolo

    So 01.09. 10:15 Teplice B - Český Brod 4:3 (3:1)
    So 01.09. 10:15 Litvínov - SK Kladno B 0:3 (0:0)
    So 01.09. 15:00 Hazlov - Vltavín 0:2 (0:2)
    So 01.09. 17:00 Nový Bor - Mostecký FK B 3:0 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Brozany - Bohemians 1905 B 2:1 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Chomutov 2:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 SK Rakovník - Sokolov B 3:0 (3:0)
    Ne 02.09. 17:00 Jirny - Libiš 2:0 (2:0)

    6.kolo

    So 08.09. 10:15 Chomutov - Vltavín 0:0 (0:0)
    So 08.09. 10:15 SK Kladno B - SK Rakovník 4:0 (2:0)
    So 08.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Litvínov 8:3 (3:0)
    So 08.09. 10:15 Mostecký FK B - Brozany 3:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Libiš - Hazlov 4:1 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Český Brod - Nový Bor 4:2 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Sokolov B - Jirny 2:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Teplice B 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:15 Teplice B - Chomutov 4:1 (2:0)
    So 15.09. 10:15 Litvínov - Mostecký FK B 1:2 (0:0)
    So 15.09. 10:15 Vltavín - Libiš 2:0 (0:0)
    So 15.09. 15:00 Hazlov - Sokolov B 1:2 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Nový Bor - Hor. Měcholupy 3:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Brozany - Český Brod 1:2 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 SK Rakovník - Bohemians 1905 B 4:3 (1:3)
    Ne 16.09. 16:30 Jirny - SK Kladno B 3:0 (3:0)

    8.kolo

    So 22.09. 10:15 Chomutov - Libiš 4:0 (3:0)
    So 22.09. 10:15 SK Kladno B - Hazlov 4:2 (3:0)
    So 22.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Jirny 3:1 (1:0)
    So 22.09. 10:15 Mostecký FK B - SK Rakovník 5:4 (1:1)
    So 22.09. 10:15 Teplice B - Nový Bor 3:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Český Brod - Litvínov 3:3 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Sokolov B - Vltavín 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Hor. Měcholupy - Brozany 3:1 (2:0)

    9.kolo

    So 29.09. 10:15 Litvínov - Hor. Měcholupy 3:1 (1:0)
    So 29.09. 10:15 Vltavín - SK Kladno B 1:0 (1:0)
    So 29.09. 15:00 Hazlov - Bohemians 1905 B 0:2 (0:2)
    So 29.09. 16:30 Nový Bor - Chomutov 3:0 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Libiš - Sokolov B 2:0 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Brozany - Teplice B 1:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 SK Rakovník - Český Brod 4:1 (0:1)
    Ne 30.09. 16:30 Jirny - Mostecký FK B 5:1 (3:0)

    10.kolo

    So 06.10. 10:15 Chomutov - Sokolov B 4:0 (2:0)
    So 06.10. 10:15 SK Kladno B - Libiš 4:1 (1:1)
    So 06.10. 10:15 Mostecký FK B - Hazlov 3:1 (2:0)
    So 06.10. 10:15 Teplice B - Litvínov 3:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Český Brod - Jirny 1:3 (1:3)
    So 06.10. 16:00 Nový Bor - Brozany 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Vltavín 2:1 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Hor. Měcholupy - SK Rakovník 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:15 Litvínov - Nový Bor 1:0 (0:0)
    So 13.10. 10:15 Vltavín - Mostecký FK B 0:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Hazlov - Český Brod 1:2 (1:2)
    So 13.10. 16:00 Libiš - Bohemians 1905 B 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Brozany - Chomutov 2:6 (1:4)
    Ne 14.10. 16:00 SK Rakovník - Teplice B 1:3 (0:1)
    Ne 14.10. 16:00 Jirny - Hor. Měcholupy 3:1 (1:1)
    Ne 14.10. 16:00 Sokolov B - SK Kladno B 1:5 (1:4)

    12.kolo

    So 20.10. 10:15 Chomutov - SK Kladno B 0:0 (0:0)
    So 20.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Sokolov B 5:3 (3:2)
    So 20.10. 10:15 Mostecký FK B - Libiš 4:2 (0:1)
    So 20.10. 10:15 Teplice B - Jirny 4:1 (3:1)
    So 20.10. 15:30 Český Brod - Vltavín 0:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Nový Bor - SK Rakovník 5:0 (4:0)
    Ne 21.10. 15:30 Hor. Měcholupy - Hazlov 4:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Brozany - Litvínov 5:0 (0:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:15 Litvínov - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 27.10. 10:15 Vltavín - Hor. Měcholupy 4:0 (1:0)
    So 27.10. 10:15 SK Kladno B - Bohemians 1905 B 2:1 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Hazlov - Teplice B 1:7 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Libiš - Český Brod 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 SK Rakovník - Brozany 1:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Jirny - Nový Bor 2:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Sokolov B - Mostecký FK B 4:1 (2:0)

    14.kolo

    Čt 01.11. 14:00 Český Brod - Sokolov B 2:3 (2:3)
    So 03.11. 10:15 Chomutov - Bohemians 1905 B 4:1 (2:1)
    So 03.11. 10:15 Mostecký FK B - SK Kladno B 1:1 (1:1)
    So 03.11. 10:15 Teplice B - Vltavín 0:0 (0:0)
    So 03.11. 10:15 Litvínov - SK Rakovník 2:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Nový Bor - Hazlov 3:1 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Hor. Měcholupy - Libiš 2:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Brozany - Jirny 1:2 (0:2)

    15.kolo

    So 10.11. 10:15 Vltavín - Nový Bor 0:0 (0:0)
    So 10.11. 10:15 SK Kladno B - Český Brod 3:1 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Hazlov - Brozany 2:4 (2:2)
    So 10.11. 14:00 Libiš - Teplice B 1:2 (0:1)
    Ne 11.11. 11:00 Bohemians 1905 B - Mostecký FK B 3:5 (2:2)
    Ne 11.11. 14:00 SK Rakovník - Chomutov 0:3 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Sokolov B - Hor. Měcholupy 1:2 (0:2)
    Ne 25.11. 13:30 Jirny - Litvínov 4:1 (3:0)

    16.kolo

    So 15.03. 10:15 Chomutov - Mostecký FK B 0:1 (0:1)
    So 15.03. 10:15 Bohemians 1905 B - Český Brod 3:0 (1:0)
    So 15.03. 10:15 SK Kladno B - Hor. Měcholupy 1:1 (1:1)
    So 15.03. 10:15 Vltavín - Brozany 1:0 (1:0)
    So 15.03. 10:30 Hazlov - Litvínov 3:2 (1:1)
    So 15.03. 14:30 Libiš - Nový Bor 3:0 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Sokolov B - Teplice B 2:0 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Jirny - SK Rakovník 5:2 (3:1)

    17.kolo

    So 22.03. 10:00 Hor. Měcholupy - Bohemians 1905 B 2:0 (0:0)
    So 22.03. 10:15 Litvínov - Vltavín 0:0 (0:0)
    So 22.03. 10:15 Teplice B - SK Kladno B 1:1 (1:0)
    So 22.03. 15:00 Nový Bor - Sokolov B 1:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Český Brod - Mostecký FK B 6:0 (3:0)
    Ne 23.03. 15:00 Jirny - Chomutov 2:2 (2:1)
    Ne 23.03. 15:00 SK Rakovník - Hazlov 3:1 (1:0)
    Ne 23.03. 15:00 Brozany - Libiš 2:1 (1:0)

    18.kolo

    So 29.03. 10:15 Chomutov - Český Brod 3:2 (1:1)
    So 29.03. 10:15 Mostecký FK B - Hor. Měcholupy 3:1 (2:0)
    So 29.03. 10:15 Bohemians 1905 B - Teplice B 0:1 (0:1)
    So 29.03. 10:15 SK Kladno B - Nový Bor 1:0 (0:0)
    So 29.03. 10:15 Vltavín - SK Rakovník 0:2 (0:1)
    So 29.03. 10:30 Hazlov - Jirny 0:3 (0:2)
    So 29.03. 15:00 Libiš - Litvínov 0:1 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Sokolov B - Brozany 3:3 (1:0)

    19.kolo

    So 05.04. 10:15 Teplice B - Mostecký FK B 1:1 (1:0)
    So 05.04. 10:30 Hazlov - Chomutov 1:4 (0:2)
    So 05.04. 16:30 Nový Bor - Bohemians 1905 B 2:1 (0:0)
    Ne 06.04. 14:00 Litvínov - Sokolov B 1:0 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Jirny - Vltavín 2:3 (0:2)
    Ne 06.04. 16:30 SK Rakovník - Libiš 0:0 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Brozany - SK Kladno B 1:0 (1:0)
    Ne 06.04. 16:30 Hor. Měcholupy - Český Brod 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 12.04. 10:15 Chomutov - Hor. Měcholupy 1:0 (0:0)
    So 12.04. 10:15 Mostecký FK B - Nový Bor 1:2 (0:0)
    So 12.04. 10:15 Bohemians 1905 B - Brozany 2:1 (1:1)
    So 12.04. 10:15 SK Kladno B - Litvínov 6:2 (3:0)
    So 12.04. 10:15 Vltavín - Hazlov 7:1 (5:1)
    So 12.04. 16:30 Český Brod - Teplice B 1:0 (0:0)
    So 12.04. 16:30 Libiš - Jirny 0:2 (0:1)
    Ne 13.04. 16:30 Sokolov B - SK Rakovník 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 19.04. 10:15 Vltavín - Chomutov 0:0 (0:0)
    So 19.04. 10:15 Litvínov - Bohemians 1905 B 0:1 (0:0)
    So 19.04. 10:15 Teplice B - Hor. Měcholupy 4:1 (2:1)
    So 19.04. 10:30 Hazlov - Libiš 1:3 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Jirny - Sokolov B 3:2 (2:1)
    So 19.04. 17:00 Nový Bor - Český Brod 1:0 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 SK Rakovník - SK Kladno B 2:0 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Brozany - Mostecký FK B 2:1 (0:1)

    22.kolo

    So 26.04. 10:15 Chomutov - Teplice B 2:1 (2:0)
    So 26.04. 10:15 Mostecký FK B - Litvínov 0:2 (0:1)
    So 26.04. 10:15 Bohemians 1905 B - SK Rakovník 0:1 (0:1)
    So 26.04. 10:15 SK Kladno B - Jirny 1:0 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Český Brod - Brozany 2:0 (1:0)
    So 26.04. 17:00 Libiš - Vltavín 0:1 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Hor. Měcholupy - Nový Bor 0:1 (0:1)
    Ne 27.04. 17:00 Sokolov B - Hazlov 1:1 (0:0)

    23.kolo

    So 03.05. 10:15 Vltavín - Sokolov B 2:1 (0:1)
    So 03.05. 10:15 Litvínov - Český Brod 1:2 (1:0)
    So 03.05. 10:30 Hazlov - SK Kladno B 0:2 (0:0)
    So 03.05. 17:00 Libiš - Chomutov 0:2 (0:1)
    So 03.05. 17:00 Jirny - Bohemians 1905 B 2:1 (1:1)
    So 03.05. 17:00 Nový Bor - Teplice B 1:0 (1:0)
    Ne 04.05. 17:00 SK Rakovník - Mostecký FK B 4:0 (3:0)
    Ne 04.05. 17:00 Brozany - Hor. Měcholupy 1:0 (0:0)

    24.kolo

    So 10.05. 10:15 Chomutov - Nový Bor 2:1 (0:0)
    So 10.05. 10:15 Teplice B - Brozany 1:1 (1:0)
    So 10.05. 10:15 Mostecký FK B - Jirny 1:3 (0:3)
    So 10.05. 10:15 Bohemians 1905 B - Hazlov 8:0 (0:0)
    So 10.05. 10:15 SK Kladno B - Vltavín 1:0 (0:0)
    So 10.05. 17:00 Český Brod - SK Rakovník 3:0 (2:0)
    Ne 11.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Litvínov 2:1 (2:0)
    Ne 11.05. 17:00 Sokolov B - Libiš 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 17.05. 10:15 Vltavín - Bohemians 1905 B 0:2 (0:1)
    So 17.05. 10:15 Litvínov - Teplice B 1:0 (0:0)
    So 17.05. 10:30 Hazlov - Mostecký FK B 2:6 (2:3)
    So 17.05. 17:00 Libiš - SK Kladno B 3:4 (1:2)
    Ne 18.05. 17:00 Sokolov B - Chomutov 3:1 (0:0)
    Ne 18.05. 17:00 SK Rakovník - Hor. Měcholupy 1:0 (1:0)
    Ne 18.05. 17:00 Brozany - Nový Bor 3:0 (0:0)
    Út 10.06. 17:30 Jirny - Český Brod 3:0 (1:0)

    26.kolo

    So 24.05. 10:15 Chomutov - Brozany 1:2 (1:1)
    So 24.05. 10:15 Teplice B - SK Rakovník 0:0 (0:0)
    So 24.05. 10:15 Mostecký FK B - Vltavín 1:3 (0:2)
    So 24.05. 10:15 Bohemians 1905 B - Libiš 0:1 (0:0)
    So 24.05. 10:15 SK Kladno B - Sokolov B 1:1 (0:0)
    So 24.05. 17:00 Nový Bor - Litvínov 2:2 (1:1)
    So 24.05. 17:00 Český Brod - Hazlov 8:1 (3:0)
    Ne 25.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Jirny 3:2 (1:1)

    27.kolo

    So 31.05. 10:15 SK Kladno B - Chomutov 1:0 (1:0)
    So 31.05. 10:15 Vltavín - Český Brod 4:2 (1:2)
    So 31.05. 10:15 Litvínov - Brozany 5:0 (4:0)
    So 31.05. 10:30 Hazlov - Hor. Měcholupy 1:1 (1:1)
    So 31.05. 17:00 Libiš - Mostecký FK B 1:2 (1:1)
    Ne 01.06. 17:00 Sokolov B - Bohemians 1905 B 3:0 (1:0)
    Ne 01.06. 17:00 Jirny - Teplice B 6:0 (3:0)
    Ne 01.06. 17:00 SK Rakovník - Nový Bor 3:1 (1:1)

    28.kolo

    So 07.06. 10:15 Chomutov - Litvínov 1:2 (0:0)
    So 07.06. 10:15 Teplice B - Hazlov 5:1 (1:0)
    So 07.06. 10:15 Mostecký FK B - Sokolov B 1:1 (1:0)
    So 07.06. 10:15 Bohemians 1905 B - SK Kladno B 5:3 (3:1)
    So 07.06. 17:00 Český Brod - Libiš 3:1 (1:0)
    Ne 08.06. 17:00 Brozany - SK Rakovník 3:1 (2:1)
    Ne 08.06. 17:00 Nový Bor - Jirny 1:2 (0:0)
    Ne 08.06. 17:00 Hor. Měcholupy - Vltavín 2:2 (1:0)

    29.kolo

    St 28.05. 17:00 Bohemians 1905 B - Chomutov 3:5 (3:2)
    St 04.06. 17:00 SK Kladno B - Mostecký FK B 0:0 (0:0)
    13.06. 17:30 Libiš - Hor. Měcholupy 0:1 (0:0)
    So 14.06. 10:15 Sokolov B - Český Brod 1:4 (0:2)
    So 14.06. 10:15 Vltavín - Teplice B 1:0 (1:0)
    So 14.06. 10:30 Hazlov - Nový Bor 2:8 (0:3)
    So 14.06. 17:00 Jirny - Brozany 3:0 (3:0)
    Ne 15.06. 17:00 SK Rakovník - Litvínov 1:4 (0:1)

    30.kolo

    St 21.05. 17:00 Mostecký FK B - Bohemians 1905 B 5:1 (4:0)
    St 28.05. 17:30 Český Brod - SK Kladno B 3:2 (2:2)
    Čt 12.06. 17:30 Chomutov - SK Rakovník 0:1 (0:0)
    Út 17.06. 17:30 Teplice B - Libiš 5:0 (1:0)
    St 18.06. 17:30 Nový Bor - Vltavín 1:2 (1:1)
    Ne 22.06. 17:00 Litvínov - Jirny 6:2 (2:1)
    Ne 22.06. 17:00 Brozany - Hazlov 2:0 (1:0)
    Ne 22.06. 17:00 Hor. Měcholupy - Sokolov B 2:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 2 8 72:41 62
    2. 30 16 10 4 43:18 58
    3. 30 16 8 6 56:33 56
    4. 30 14 8 8 56:36 50
    5. 30 14 5 11 53:37 47
    6. 30 14 4 12 51:39 46
    7. 30 13 5 12 42:41 44
    8. 30 13 5 12 56:60 44
    9. 30 13 3 14 45:59 42
    10. 30 13 1 16 64:57 40
    11. 30 12 4 14 57:55 40
    12. 30 11 6 13 41:49 39
    13. 30 11 4 15 50:60 37
    14. 30 10 6 14 44:55 36
    15. 30 9 3 18 38:51 30
    16. 30 3 2 25 30:107 11

    Nejčtenější ze sportu