Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2555
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8839
    Týden:
    45
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 05.08. 17:00 Jablonec - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 SK Kladno - Teplice 0:2 (0:2)
    Ne 05.08. 17:00 Č. Budějovice - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)
    Ne 05.08. 17:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Zlín 0:0 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    Ne 05.08. 20:15 Ml. Boleslav - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    Po 06.08. 17:15 Sparta Praha - Slovan Liberec 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 11.08. 19:00 Baník Ostrava - Mostecký FK 5:2 (1:2)
    So 11.08. 19:00 Zlín - Č. Budějovice 1:0 (1:0)
    So 11.08. 19:00 Sigma Olomouc - Ml. Boleslav 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 3:4 (1:2)
    Ne 12.08. 17:00 Slavia Praha - SK Kladno 2:0 (0:0)
    Ne 12.08. 20:15 Teplice - Jablonec 1:0 (1:0)
    Po 13.08. 17:15 Slovan Liberec - Bohemians 1905 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 Sparta Praha - Zlín 2:1 (0:1)
    So 18.08. 19:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 SK Kladno - Viktoria Žižkov 3:2 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 Mostecký FK - Teplice 2:3 (0:0)
    Ne 19.08. 20:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Ne 19.08. 20:15 Č. Budějovice - Slavia Praha 1:2 (0:2)
    Po 20.08. 17:15 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    Po 20.08. 19:30 Jablonec - Ml. Boleslav 1:1 (1:1)

    4.kolo

    So 25.08. 18:15 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 1:4 (0:1)
    So 25.08. 19:00 Sigma Olomouc - Mostecký FK 2:2 (1:0)
    So 25.08. 20:30 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Jablonec - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 20:15 Ml. Boleslav - SK Kladno 2:1 (0:0)
    Po 27.08. 17:15 Teplice - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    Po 27.08. 19:00 Zlín - Baník Ostrava 2:2 (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 19:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    So 01.09. 19:00 Slovan Liberec - Zlín 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 SK Kladno - Jablonec 1:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Č. Budějovice - Ml. Boleslav 2:2 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Mostecký FK - Slavia Praha 2:3 (1:2)
    Ne 02.09. 20:15 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    Po 03.09. 17:15 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 2:2 (0:2)
    St 19.09. 18:00 Zbrojovka Brno - Teplice 2:2 (2:0)

    6.kolo

    So 15.09. 18:15 Slavia Praha - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 15.09. 19:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    Ne 16.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 1:1 (1:1)
    Ne 16.09. 15:00 SK Kladno - Č. Budějovice 5:1 (3:0)
    Ne 16.09. 17:00 Ml. Boleslav - Mostecký FK 1:1 (1:1)
    Ne 16.09. 17:00 Jablonec - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 19:15 Teplice - Sparta Praha 2:1 (1:0)
    Po 17.09. 17:15 Viktoria Plzeň - Zlín 1:1 (1:1)

    7.kolo

    So 22.09. 19:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 22.09. 19:00 Zlín - Teplice 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:00 Č. Budějovice - Viktoria Žižkov 1:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Bohemians 1905 - Slavia Praha 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 17:00 Mostecký FK - SK Kladno 2:2 (1:1)
    Ne 23.09. 17:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 2:1 (0:0)
    Ne 23.09. 20:15 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    Po 24.09. 17:15 Sparta Praha - Ml. Boleslav 0:1 (0:0)

    8.kolo

    28.09. 18:00 Slavia Praha - Zlín 7:1 (0:0)
    So 29.09. 19:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 17:00 Ml. Boleslav - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Ne 30.09. 17:00 SK Kladno - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 17:00 Č. Budějovice - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 17:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 20:20 Jablonec - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    Po 01.10. 17:15 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 19:00 Slovan Liberec - SK Kladno 1:1 (1:0)
    So 06.10. 19:00 Zlín - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Bohemians 1905 - Č. Budějovice 0:2 (0:2)
    Ne 07.10. 17:00 Mostecký FK - Jablonec 2:1 (2:0)
    Ne 07.10. 20:15 Baník Ostrava - Teplice 0:0 (0:0)
    Po 08.10. 17:15 Sparta Praha - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    Po 08.10. 19:30 Zbrojovka Brno - Ml. Boleslav 0:3 (0:1)
    Po 08.10. 19:30 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 3:1 (1:1)

    10.kolo

    19.10. 18:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    So 20.10. 17:00 Sigma Olomouc - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Jablonec - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 SK Kladno - Bohemians 1905 2:1 (2:1)
    Ne 21.10. 17:00 Mostecký FK - Zbrojovka Brno 2:2 (1:2)
    Ne 21.10. 20:15 Č. Budějovice - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    Po 22.10. 17:15 Ml. Boleslav - Slovan Liberec 0:2 (0:0)

    11.kolo

    So 27.10. 17:00 Zlín - Jablonec 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Bohemians 1905 - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 15:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 17:00 Zbrojovka Brno - Č. Budějovice 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 17:00 Sparta Praha - SK Kladno 4:1 (2:1)
    Ne 28.10. 17:00 Teplice - Viktoria Žižkov 4:1 (0:1)
    Ne 28.10. 20:15 Baník Ostrava - Ml. Boleslav 3:3 (2:2)
    Po 29.10. 17:15 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:1 (0:1)

    12.kolo

    So 03.11. 15:45 Slavia Praha - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 04.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 17:00 Ml. Boleslav - Zlín 0:1 (0:1)
    Ne 04.11. 17:00 SK Kladno - Viktoria Plzeň 1:2 (0:2)
    Ne 04.11. 17:00 Č. Budějovice - Baník Ostrava 3:0 (3:0)
    Ne 04.11. 17:00 Mostecký FK - Sparta Praha 0:5 (0:1)
    Ne 04.11. 20:15 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    Po 05.11. 17:15 Jablonec - Slovan Liberec 1:2 (0:2)

    13.kolo

    So 10.11. 15:00 Slovan Liberec - Mostecký FK 2:1 (2:1)
    So 10.11. 15:00 Sigma Olomouc - Jablonec 1:1 (1:0)
    So 10.11. 17:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 10.11. 17:00 Zlín - SK Kladno 4:0 (0:0)
    Ne 11.11. 17:00 Viktoria Plzeň - Ml. Boleslav 2:0 (2:0)
    Ne 11.11. 17:00 Teplice - Č. Budějovice 4:2 (3:2)
    Ne 11.11. 20:15 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    Po 12.11. 17:15 Sparta Praha - Bohemians 1905 3:1 (1:0)

    14.kolo

    23.11. 17:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 24.11. 18:45 Ml. Boleslav - Teplice 1:1 (0:1)
    Ne 25.11. 13:30 Bohemians 1905 - Zlín 1:2 (1:1)
    Ne 25.11. 15:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 25.11. 15:00 Č. Budějovice - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    Ne 25.11. 17:00 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    Ne 25.11. 20:15 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 4:2 (1:1)
    Po 26.11. 17:15 SK Kladno - Baník Ostrava 3:0 (0:0)

    15.kolo

    So 01.12. 15:00 Sigma Olomouc - SK Kladno 1:1 (0:0)
    So 01.12. 17:00 Zlín - Mostecký FK 1:1 (0:0)
    Ne 02.12. 10:15 Viktoria Žižkov - Jablonec 2:0 (2:0)
    Ne 02.12. 14:30 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Ne 02.12. 15:00 Viktoria Plzeň - Č. Budějovice 1:1 (0:1)
    Ne 02.12. 17:00 Teplice - Bohemians 1905 2:0 (2:0)
    Ne 02.12. 20:15 Slavia Praha - Ml. Boleslav 1:1 (0:1)
    Po 03.12. 17:15 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 08.12. 17:00 SK Kladno - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    Ne 09.12. 13:30 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Ne 09.12. 13:30 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 3:1 (1:0)
    Ne 09.12. 15:00 Č. Budějovice - Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 09.12. 17:00 Mostecký FK - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    Ne 09.12. 17:00 Ml. Boleslav - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    Ne 09.12. 20:15 Jablonec - Teplice 1:0 (1:0)
    Po 10.12. 17:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 3:1 (1:0)

    17.kolo

    So 16.02. 17:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    So 16.02. 17:00 Zlín - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    Ne 17.02. 10:15 Viktoria Žižkov - SK Kladno 1:0 (1:0)
    Ne 17.02. 15:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    Ne 17.02. 17:00 Ml. Boleslav - Jablonec 1:1 (1:0)
    Ne 17.02. 17:00 Teplice - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Ne 17.02. 20:15 Slavia Praha - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    Po 18.02. 17:15 Slovan Liberec - Baník Ostrava 1:1 (0:0)

    18.kolo

    So 23.02. 15:00 Slovan Liberec - Teplice 4:0 (3:0)
    So 23.02. 17:00 Baník Ostrava - Zlín 2:1 (1:0)
    Ne 24.02. 15:00 SK Kladno - Ml. Boleslav 0:1 (0:1)
    Ne 24.02. 17:00 Č. Budějovice - Jablonec 0:0 (0:0)
    Ne 24.02. 17:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)
    Ne 24.02. 17:00 Mostecký FK - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    Ne 24.02. 20:15 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 6:1 (2:0)
    Po 25.02. 17:15 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 2:1 (0:1)

    19.kolo

    So 01.03. 17:00 Zlín - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Ne 02.03. 15:00 Jablonec - SK Kladno 1:0 (0:0)
    Ne 02.03. 15:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 0:4 (0:3)
    Ne 02.03. 17:00 Ml. Boleslav - Č. Budějovice 2:1 (2:1)
    Ne 02.03. 17:00 Slavia Praha - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    Ne 02.03. 17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    Ne 02.03. 20:15 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
    Po 03.03. 17:15 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 08.03. 15:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 2:2 (0:1)
    So 08.03. 17:00 Zlín - Viktoria Plzeň 3:1 (2:0)
    Ne 09.03. 15:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    Ne 09.03. 17:00 Mostecký FK - Ml. Boleslav 2:1 (0:0)
    Ne 09.03. 17:00 Bohemians 1905 - Jablonec 1:1 (0:0)
    Ne 09.03. 17:00 Č. Budějovice - SK Kladno 0:0 (0:0)
    Ne 09.03. 20:15 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:2 (0:0)
    Po 10.03. 17:15 Sparta Praha - Teplice 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 15.03. 17:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    Ne 16.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Č. Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 16.03. 15:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    Ne 16.03. 15:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Ne 16.03. 17:00 SK Kladno - Mostecký FK 1:1 (1:0)
    Ne 16.03. 17:00 Teplice - Zlín 2:1 (2:0)
    Ne 16.03. 20:15 Slavia Praha - Bohemians 1905 2:1 (1:1)
    Po 17.03. 17:15 Ml. Boleslav - Sparta Praha 1:4 (1:2)

    22.kolo

    So 22.03. 15:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    So 22.03. 17:00 Sparta Praha - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 22.03. 17:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 3:0 (1:0)
    Ne 23.03. 17:00 Bohemians 1905 - Ml. Boleslav 1:1 (0:0)
    Ne 23.03. 17:00 Zbrojovka Brno - SK Kladno 0:0 (0:0)
    Ne 23.03. 17:00 Mostecký FK - Č. Budějovice 3:1 (2:1)
    Ne 23.03. 20:15 Viktoria Plzeň - Teplice 0:2 (0:1)
    Po 24.03. 17:15 Zlín - Slavia Praha 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 29.03. 17:00 Sigma Olomouc - Zlín 0:1 (0:1)
    Ne 30.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Jablonec - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    Ne 30.03. 15:00 Č. Budějovice - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Ne 30.03. 17:00 Ml. Boleslav - Zbrojovka Brno 1:3 (0:1)
    Ne 30.03. 17:00 SK Kladno - Slovan Liberec 1:3 (1:1)
    Ne 30.03. 20:15 Teplice - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    Po 31.03. 17:15 Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (0:0)

    24.kolo

    So 05.04. 15:00 Slovan Liberec - Ml. Boleslav 1:2 (0:1)
    So 05.04. 17:00 Sparta Praha - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    So 05.04. 19:00 Baník Ostrava - Jablonec 3:0 (0:0)
    So 05.04. 19:00 Zlín - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    Ne 06.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    Ne 06.04. 17:00 Teplice - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    Ne 06.04. 20:15 Bohemians 1905 - SK Kladno 1:1 (0:0)
    Po 07.04. 17:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:0 (0:0)

    25.kolo

    So 12.04. 17:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    Ne 13.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Teplice 1:2 (1:0)
    Ne 13.04. 17:00 Č. Budějovice - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    Ne 13.04. 17:00 SK Kladno - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 13.04. 17:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    Ne 13.04. 17:00 Jablonec - Zlín 0:3 (0:1)
    Ne 13.04. 20:15 Ml. Boleslav - Baník Ostrava 3:1 (2:1)
    Po 14.04. 17:15 Mostecký FK - Bohemians 1905 2:4 (2:1)

    26.kolo

    So 19.04. 17:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 19.04. 19:00 Zlín - Ml. Boleslav 0:1 (0:0)
    So 19.04. 19:00 Baník Ostrava - Č. Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Viktoria Plzeň - SK Kladno 1:2 (1:1)
    Ne 20.04. 17:00 Sparta Praha - Mostecký FK 3:0 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 3:1 (2:1)
    Ne 20.04. 20:15 Slovan Liberec - Jablonec 2:1 (1:0)
    Po 21.04. 17:15 Teplice - Slavia Praha 3:1 (1:0)

    27.kolo

    So 26.04. 17:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
    Ne 27.04. 15:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 SK Kladno - Zlín 2:2 (1:1)
    Ne 27.04. 17:00 Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
    Ne 27.04. 17:00 Č. Budějovice - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Jablonec - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    Ne 27.04. 20:15 Mostecký FK - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Po 28.04. 17:15 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 0:0 (0:0)

    28.kolo

    So 03.05. 19:00 Baník Ostrava - SK Kladno 4:1 (1:0)
    So 03.05. 19:00 Zlín - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    Ne 04.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Teplice - Ml. Boleslav 1:2 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 2:0 (1:0)
    Ne 04.05. 17:00 Slovan Liberec - Č. Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 04.05. 20:15 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    Po 05.05. 17:15 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:3 (0:2)

    29.kolo

    So 10.05. 15:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:2 (0:1)
    So 10.05. 15:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    So 10.05. 15:00 Mostecký FK - Zlín 0:1 (0:1)
    So 10.05. 15:00 Č. Budějovice - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    So 10.05. 15:00 Bohemians 1905 - Teplice 0:2 (0:2)
    So 10.05. 15:00 SK Kladno - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 10.05. 15:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 3:0 (1:0)
    So 10.05. 15:00 Ml. Boleslav - Slavia Praha 0:2 (0:1)

    30.kolo

    So 17.05. 15:00 Viktoria Žižkov - Ml. Boleslav 1:0 (0:0)
    So 17.05. 15:00 Slavia Praha - Jablonec 2:2 (0:0)
    So 17.05. 15:00 Teplice - SK Kladno 1:0 (1:0)
    So 17.05. 15:00 Sigma Olomouc - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    So 17.05. 15:00 Viktoria Plzeň - Mostecký FK 6:2 (4:1)
    So 17.05. 15:00 Zlín - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 17.05. 15:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 17.05. 15:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 4:3 (2:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 17 9 4 45:24 60
    2. 30 17 6 7 53:26 57
    3. 30 15 10 5 51:28 55
    4. 30 16 7 7 43:32 55
    5. 30 16 5 9 40:27 53
    6. 30 12 8 10 35:31 44
    7. 30 11 9 10 37:36 42
    8. 30 10 8 12 28:31 38
    9. 30 10 8 12 32:37 38
    10. 30 10 7 13 35:48 37
    11. 30 8 12 10 20:26 36
    12. 30 8 9 13 24:32 33
    13. 30 8 8 14 27:35 32
    14. 30 6 9 15 31:45 27
    15. 30 5 11 14 24:40 26
    16. 30 4 8 18 31:58 20

    Nejčtenější ze sportu