Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 260
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4064
    Týden:
    28
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 15.08. 10:15 Živanice B - Újezd B 4:1 (1:1)
    Ne 15.08. 17:00 Selmice - FK Tirana 7:1 (2:0)
    Ne 15.08. 17:00 Libišany - Staré Ždánice 2:0 (0:0)
    Ne 15.08. 17:00 Lipoltice - Valy B 0:4 (0:2)
    Ne 15.08. 17:00 Přelovice - Popkovice 6:1 (1:1)
    Ne 15.08. 17:00 Rohoznice - Dolany 3:2 (3:0)
    Ne 15.08. 17:00 Choltice - Srch B 4:1 (1:0)

    3.kolo

    So 21.08. 17:00 FK Tirana - Libišany 1:1 (0:0)
    Ne 22.08. 17:00 Srch B - Selmice 2:3 (1:3)
    Ne 22.08. 17:00 Dolany - Choltice 0:2 (0:1)
    Ne 22.08. 17:00 Popkovice - Rohoznice 1:2 (1:1)
    Ne 22.08. 17:00 Újezd B - Přelovice 3:5 (1:1)
    Ne 22.08. 17:00 Valy B - Živanice B 4:3 (4:1)
    Ne 22.08. 17:00 Staré Ždánice - Lipoltice 2:3 (1:1)

    4.kolo

    Ne 29.08. 10:15 Živanice B - Staré Ždánice 1:0 (1:0)
    Ne 29.08. 17:00 Selmice - Libišany 1:3 (0:2)
    Ne 29.08. 17:00 Lipoltice - FK Tirana 3:1 (1:0)
    Ne 29.08. 17:00 Přelovice - Valy B 4:1 (2:0)
    Ne 29.08. 17:00 Rohoznice - Újezd B 1:1 (1:0)
    Ne 29.08. 17:00 Choltice - Popkovice 1:0 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 Srch B - Dolany 1:2 (1:1)

    5.kolo

    So 04.09. 17:00 FK Tirana - Živanice B 2:5 (0:1)
    Ne 05.09. 17:00 Dolany - Selmice 3:1 (0:0)
    Ne 05.09. 17:00 Popkovice - Srch B 3:1 (2:0)
    Ne 05.09. 17:00 Újezd B - Choltice 3:5 (3:2)
    Ne 05.09. 17:00 Valy B - Rohoznice 2:1 (1:0)
    Ne 05.09. 17:00 Staré Ždánice - Přelovice 1:3 (0:1)
    Ne 05.09. 17:00 Libišany - Lipoltice 1:3 (1:0)

    6.kolo

    Ne 12.09. 10:15 Živanice B - Libišany 3:2 (3:0)
    Ne 12.09. 17:00 Selmice - Lipoltice 1:1 (0:1)
    Ne 12.09. 17:00 Přelovice - FK Tirana 5:0 (2:0)
    Ne 12.09. 17:00 Rohoznice - Staré Ždánice 1:0 (1:0)
    Ne 12.09. 17:00 Choltice - Valy B 0:2 (0:1)
    Ne 12.09. 17:00 Srch B - Újezd B 1:2 (0:1)
    Ne 12.09. 17:00 Dolany - Popkovice 6:0 (6:0)

    7.kolo

    So 18.09. 16:30 FK Tirana - Rohoznice 2:1 (0:1)
    Ne 19.09. 16:30 Popkovice - Selmice 1:4 (1:0)
    Ne 19.09. 16:30 Újezd B - Dolany 0:4 (0:1)
    Ne 19.09. 16:30 Valy B - Srch B 6:0 (3:0)
    Ne 19.09. 16:30 Staré Ždánice - Choltice 1:1 (1:1)
    Ne 19.09. 16:30 Libišany - Přelovice 0:1 (0:0)
    Ne 19.09. 16:30 Lipoltice - Živanice B 3:2 (1:1)

    8.kolo

    Ne 26.09. 16:30 Selmice - Živanice B 3:1 (3:0)
    Ne 26.09. 16:30 Přelovice - Lipoltice 2:1 (2:0)
    Ne 26.09. 16:30 Rohoznice - Libišany 2:3 (0:2)
    Ne 26.09. 16:30 Choltice - FK Tirana 3:2 (0:0)
    Ne 26.09. 16:30 Srch B - Staré Ždánice 5:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:30 Dolany - Valy B 1:2 (1:1)
    Ne 26.09. 16:30 Popkovice - Újezd B 0:3 (0:0)

    1.kolo

    Út 28.09. 16:30 Choltice - Selmice 4:0
    Út 28.09. 16:30 Srch B - Rohoznice 3:0
    Út 28.09. 16:30 Dolany - Přelovice 3:2
    Út 28.09. 16:30 Popkovice - Živanice B 2:3
    Út 28.09. 16:30 Újezd B - Lipoltice 2:2
    Út 28.09. 16:30 Valy B - Libišany 1:0 (0:0)
    Út 28.09. 16:30 Staré Ždánice - FK Tirana 2:1

    9.kolo

    So 02.10. 16:00 FK Tirana - Srch B 5:2 (3:0)
    Ne 03.10. 10:15 Živanice B - Přelovice 2:3 (0:1)
    Ne 03.10. 16:00 Újezd B - Selmice 2:3 (0:1)
    Ne 03.10. 16:00 Valy B - Popkovice 6:4 (3:1)
    Ne 03.10. 16:00 Staré Ždánice - Dolany 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 16:00 Libišany - Choltice 1:1 (1:0)
    Ne 03.10. 16:00 Lipoltice - Rohoznice 1:2 (0:1)

    10.kolo

    Ne 10.10. 16:00 Selmice - Přelovice 0:0 (0:0)
    Ne 10.10. 16:00 Rohoznice - Živanice B 2:4 (2:2)
    Ne 10.10. 16:00 Choltice - Lipoltice 1:1 (0:1)
    Ne 10.10. 16:00 Srch B - Libišany 2:4 (1:3)
    Ne 10.10. 16:00 Dolany - FK Tirana 4:1 (1:0)
    Ne 10.10. 16:00 Popkovice - Staré Ždánice 0:2 (0:1)
    Ne 10.10. 16:00 Újezd B - Valy B 4:1 (0:0)

    11.kolo

    So 16.10. 15:30 FK Tirana - Popkovice 2:2 (2:1)
    Ne 17.10. 10:15 Živanice B - Choltice 5:3 (3:0)
    Ne 17.10. 15:30 Valy B - Selmice 1:1 (1:0)
    Ne 17.10. 15:30 Staré Ždánice - Újezd B 3:0 (1:0)
    Ne 17.10. 15:30 Libišany - Dolany 2:1 (2:0)
    Ne 17.10. 15:30 Lipoltice - Srch B 2:2 (2:0)
    Ne 17.10. 15:30 Přelovice - Rohoznice 6:1 (1:0)

    12.kolo

    Ne 24.10. 15:30 Selmice - Rohoznice 1:0 (0:0)
    Ne 24.10. 15:30 Choltice - Přelovice 4:0 (1:0)
    Ne 24.10. 15:30 Srch B - Živanice B 1:0 (1:0)
    Ne 24.10. 15:30 Dolany - Lipoltice 1:2 (0:2)
    Ne 24.10. 15:30 Popkovice - Libišany 1:5 (1:0)
    Ne 24.10. 15:30 Újezd B - FK Tirana 0:1 (0:1)
    Ne 24.10. 15:30 Valy B - Staré Ždánice 4:0 (1:0)

    13.kolo

    So 30.10. 14:30 FK Tirana - Valy B 2:2 (1:0)
    Ne 31.10. 10:15 Živanice B - Dolany 2:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Staré Ždánice - Selmice 0:4 (0:1)
    Ne 31.10. 14:30 Libišany - Újezd B 3:3 (2:2)
    Ne 31.10. 14:30 Lipoltice - Popkovice 1:3 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Přelovice - Srch B 1:2 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Rohoznice - Choltice 1:2 (0:1)

    14.kolo

    So 26.03. 00:00 Selmice - Choltice 1:3 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Rohoznice - Srch B 2:2 (1:0)
    So 26.03. 00:00 Přelovice - Dolany 2:0 (1:0)
    So 26.03. 00:00 Živanice B - Popkovice 3:1 (1:1)
    So 26.03. 00:00 Lipoltice - Újezd B 0:2 (0:2)
    So 26.03. 00:00 Libišany - Valy B 0:2 (0:1)
    So 26.03. 00:00 FK Tirana - Staré Ždánice 1:1 (1:1)

    15.kolo

    So 02.04. 00:00 FK Tirana - Selmice 3:2 (2:1)
    So 02.04. 00:00 Staré Ždánice - Libišany 0:1 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Valy B - Lipoltice 0:4 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Újezd B - Živanice B 1:3 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Popkovice - Přelovice 0:1 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Dolany - Rohoznice 0:1 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Srch B - Choltice 1:2 (1:2)

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Selmice - Srch B 1:0 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Choltice - Dolany 4:1 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Rohoznice - Popkovice 2:1 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Přelovice - Újezd B 4:1 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Živanice B - Valy B 3:2
    So 09.04. 00:00 Lipoltice - Staré Ždánice 0:3 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Libišany - FK Tirana 4:1 (2:0)

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Libišany - Selmice 0:1 (0:0)
    So 16.04. 00:00 FK Tirana - Lipoltice 1:1 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Staré Ždánice - Živanice B 0:2 (0:2)
    So 16.04. 00:00 Valy B - Přelovice 2:1 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Újezd B - Rohoznice 1:3 (0:1)
    So 16.04. 00:00 Popkovice - Choltice 1:1 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Dolany - Srch B 1:3 (1:1)

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Selmice - Dolany 2:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Srch B - Popkovice 3:0 (2:0)
    So 23.04. 00:00 Choltice - Újezd B 7:0 (3:0)
    So 23.04. 00:00 Rohoznice - Valy B 0:1 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Přelovice - Staré Ždánice 3:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Živanice B - FK Tirana 4:1 (2:0)
    So 23.04. 00:00 Lipoltice - Libišany 0:2 (0:2)

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Lipoltice - Selmice 2:0 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Libišany - Živanice B 0:1 (0:0)
    So 30.04. 00:00 FK Tirana - Přelovice 3:1 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Staré Ždánice - Rohoznice 5:3 (2:2)
    So 30.04. 00:00 Valy B - Choltice 0:3 (0:2)
    So 30.04. 00:00 Újezd B - Srch B 0:5 (0:4)
    So 30.04. 00:00 Popkovice - Dolany 1:2 (0:2)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Selmice - Popkovice 5:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Dolany - Újezd B 7:0
    So 07.05. 00:00 Srch B - Valy B 3:0
    So 07.05. 00:00 Choltice - Staré Ždánice 0:0 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Rohoznice - FK Tirana 1:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Přelovice - Libišany 2:6 (1:3)
    So 07.05. 00:00 Živanice B - Lipoltice 3:1 (2:1)

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Živanice B - Selmice 5:2 (1:2)
    So 14.05. 00:00 Lipoltice - Přelovice 1:0 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Libišany - Rohoznice 1:1 (1:0)
    So 14.05. 00:00 FK Tirana - Choltice 1:3 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Staré Ždánice - Srch B 5:2 (2:1)
    So 14.05. 00:00 Valy B - Dolany 1:1 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Újezd B - Popkovice 1:4 (1:0)

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Selmice - Újezd B 3:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Popkovice - Valy B 3:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Dolany - Staré Ždánice 4:1 (3:1)
    So 21.05. 00:00 Srch B - FK Tirana 4:2 (1:1)
    So 21.05. 00:00 Choltice - Libišany 1:1 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Rohoznice - Lipoltice 1:1 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Přelovice - Živanice B 2:3 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Přelovice - Selmice 3:1 (1:1)
    So 28.05. 00:00 Živanice B - Rohoznice 8:1 (3:0)
    So 28.05. 00:00 Lipoltice - Choltice 3:3 (0:3)
    So 28.05. 00:00 Libišany - Srch B 5:1 (3:1)
    So 28.05. 00:00 FK Tirana - Dolany 3:6 (2:2)
    So 28.05. 00:00 Staré Ždánice - Popkovice 3:2 (1:1)
    So 28.05. 00:00 Valy B - Újezd B 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Selmice - Valy B 1:0 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Újezd B - Staré Ždánice 2:3 (2:1)
    So 04.06. 00:00 Popkovice - FK Tirana 0:3 (0:1)
    So 04.06. 00:00 Dolany - Libišany 2:1 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Srch B - Lipoltice 1:1 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Choltice - Živanice B 2:0 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Rohoznice - Přelovice 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Rohoznice - Selmice 0:1 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Přelovice - Choltice 2:2 (2:1)
    So 11.06. 00:00 Živanice B - Srch B 0:1 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Lipoltice - Dolany 4:1 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Libišany - Popkovice 2:3 (2:2)
    So 11.06. 00:00 FK Tirana - Újezd B 5:0
    So 11.06. 00:00 Staré Ždánice - Valy B 4:1 (2:0)

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Selmice - Staré Ždánice 4:0 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Valy B - FK Tirana 3:0 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Újezd B - Libišany 1:0 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Popkovice - Lipoltice 2:2 (1:1)
    So 18.06. 00:00 Dolany - Živanice B 4:5 (3:3)
    So 18.06. 00:00 Srch B - Přelovice 1:1 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Choltice - Rohoznice 7:2 (3:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 0 7 75:44 57
    2. 26 16 8 2 69:30 56
    3. 26 15 3 8 53:35 48
    4. 26 14 3 9 60:40 45
    5. 26 14 3 9 51:43 45
    6. 26 11 5 10 50:36 38
    7. 26 9 9 8 43:43 36
    8. 26 11 2 13 56:46 35
    9. 26 10 4 12 50:52 34
    10. 26 9 4 13 36:50 31
    11. 26 9 4 13 35:56 31
    12. 26 7 5 14 45:67 26
    13. 26 5 3 18 36:70 18
    14. 26 5 3 18 33:80 18

    Nejčtenější ze sportu