Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2657
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Brno-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
3092
Týden:
9
Dnes:
1
On-line:
1

2.kolo

31.08. 17:00 Svratka B - ČAFC 2011 B 1:6 (1:3)
31.08. 17:15 Tuřany - Zbrojovka Brno C 4:0 (2:0)
So 01.09. 14:15 Moravská Slavia B - Chrlice 1:4 (1:1)
So 01.09. 14:15 SK Obřany - Lelekovice 16:1 (9:0)
Ne 02.09. 13:30 Bílovice - Tuřany B 1:1 (0:0)

3.kolo

07.09. 16:30 Zbrojovka Brno C - SK Obřany 1:5 (0:1)
07.09. 16:45 ČAFC 2011 B - Tuřany 5:2 (1:1)
07.09. 17:30 Chrlice - Svratka B 4:1 (0:1)
Ne 09.09. 10:00 Tuřany B - Moravská Slavia B 5:3 (1:2)
Ne 09.09. 12:30 Lelekovice - Bílovice 0:8 (0:2)

4.kolo

14.09. 17:00 Tuřany - Chrlice 2:4 (0:2)
So 15.09. 13:30 Moravská Slavia B - Svratka B 3:4 (3:3)
Ne 16.09. 10:00 Tuřany B - Lelekovice 9:0 (4:0)
Ne 16.09. 13:30 Bílovice - Zbrojovka Brno C 7:1 (3:1)
Ne 16.09. 13:45 SK Obřany - ČAFC 2011 B 2:3 (1:2)

5.kolo

21.09. 16:45 ČAFC 2011 B - Bílovice 3:1 (2:0)
21.09. 16:45 Chrlice - SK Obřany 3:4 (0:2)
21.09. 17:00 Svratka B - Tuřany 5:0 (30:)
Ne 23.09. 12:00 Lelekovice - Moravská Slavia B 0:19 (0:8)
Ne 23.09. 13:00 Zbrojovka Brno C - Tuřany B 0:6 (0:3)

6.kolo

So 29.09. 13:45 SK Obřany - Svratka B 1:4 (1:1)
So 29.09. 14:15 Moravská Slavia B - Tuřany 4:3 (1:1)
Ne 30.09. 13:30 Bílovice - Chrlice 0:3 (0:2)
Ne 30.09. 13:30 Lelekovice - Zbrojovka Brno C 0:2 (0:0)
Ne 30.09. 14:30 Tuřany B - ČAFC 2011 B 1:9 (0:4)

7.kolo

05.10. 16:30 Zbrojovka Brno C - Moravská Slavia B 2:6 (0:3)
05.10. 16:45 ČAFC 2011 B - Lelekovice 8:0 (0:0)
05.10. 16:45 Chrlice - Tuřany B 5:1 (3:0)
05.10. 17:00 Svratka B - Bílovice 4:0 (2:0)
05.10. 17:15 Tuřany - SK Obřany 2:8 (2:4)

8.kolo

12.10. 16:30 Zbrojovka Brno C - ČAFC 2011 B 0:8 (0:5)
So 13.10. 11:45 Bílovice - Tuřany 1:2 (0:1)
So 13.10. 14:15 Moravská Slavia B - SK Obřany 0:9 (0:4)
Ne 14.10. 10:00 Tuřany B - Svratka B 1:7 (0:4)
Ne 14.10. 13:00 Lelekovice - Chrlice 2:10 (1:5)

9.kolo

19.10. 15:30 Chrlice - Zbrojovka Brno C 3:0 (0:0)
19.10. 16:45 Tuřany - Tuřany B 4:3 (3:1)
So 20.10. 12:45 SK Obřany - Bílovice 4:0 (1:0)
So 20.10. 13:00 ČAFC 2011 B - Moravská Slavia B 2:1 (1:1)
Ne 21.10. 10:30 Svratka B - Lelekovice 6:0 (2:0)

1.kolo

26.10. 15:30 ČAFC 2011 B - Chrlice 5:1 (2:1)
26.10. 16:30 Zbrojovka Brno C - Svratka B 0:8 (0:3)
Ne 28.10. 12:30 Bílovice - Moravská Slavia B 3:0
Ne 28.10. 12:30 Lelekovice - Tuřany 2:9 (1:6)
Ne 04.11. 10:00 Tuřany B - SK Obřany 1:11 (0:4)

10.kolo

11.04. 16:00 Chrlice - ČAFC 2011 B 0:2 (0:1)
11.04. 17:00 Svratka B - Zbrojovka Brno C 1:1 (0:1)
11.04. 17:15 Tuřany - Lelekovice 15:0 (8:0)
So 12.04. 13:15 SK Obřany - Tuřany B 11:1 (4:1)
Ne 13.04. 12:30 Moravská Slavia B - Bílovice 6:2 (3:2)

11.kolo

18.04. 16:30 Zbrojovka Brno C - Tuřany 0:3 (0:2)
18.04. 16:45 Chrlice - Moravská Slavia B 3:5 (2:2)
18.04. 16:45 ČAFC 2011 B - Svratka B 4:0 (0:0)
Ne 20.04. 10:00 Tuřany B - Bílovice 2:1 (2:0)
Ne 20.04. 14:00 Lelekovice - SK Obřany 2:10 (0:3)

12.kolo

25.04. 17:00 Svratka B - Chrlice 2:0 (1:0)
25.04. 17:15 Tuřany - ČAFC 2011 B 2:6 (1:2)
So 26.04. 12:15 Bílovice - Lelekovice 1:1 (0:1)
So 26.04. 13:45 SK Obřany - Zbrojovka Brno C 9:1 (2:0)
St 07.05. 17:00 Moravská Slavia B - Tuřany B 4:0 (1:0)

13.kolo

Čt 01.05. 15:30 Svratka B - Moravská Slavia B 6:1 (3:1)
02.05. 16:30 Zbrojovka Brno C - Bílovice 6:0 (4:0)
02.05. 17:00 Chrlice - Tuřany 1:4 (0:2)
So 03.05. 13:00 ČAFC 2011 B - SK Obřany 2:2 (2:1)
Ne 04.05. 12:30 Lelekovice - Tuřany B 2:1 (1:1)

14.kolo

Čt 08.05. 15:00 Moravská Slavia B - Lelekovice 3:2 (2:0)
09.05. 15:30 Tuřany B - Zbrojovka Brno C 0:0 (0:0)
09.05. 17:15 Tuřany - Svratka B 2:0 (1:0)
So 10.05. 14:15 SK Obřany - Chrlice 4:1 (1:1)
Ne 11.05. 13:30 Bílovice - ČAFC 2011 B 1:13 (1:4)

15.kolo

16.05. 16:30 Zbrojovka Brno C - Lelekovice 2:0 (0:0)
16.05. 17:00 Svratka B - SK Obřany 3:1 (0:1)
16.05. 17:00 Chrlice - Bílovice 1:2 (0:1)
So 17.05. 11:45 Tuřany - Moravská Slavia B 3:1 (1:1)
So 17.05. 13:00 ČAFC 2011 B - Tuřany B 7:0 (3:0)

16.kolo

23.05. 15:30 Tuřany B - Chrlice 2:6 (0:4)
So 24.05. 14:15 SK Obřany - Tuřany 1:1 (1:0)
Ne 25.05. 12:30 Moravská Slavia B - Zbrojovka Brno C 5:3 (1:1)
Ne 25.05. 13:30 Bílovice - Svratka B 0:2 (0:1)
Ne 25.05. 14:30 Lelekovice - ČAFC 2011 B 1:10 (0:8)

17.kolo

St 28.05. 17:15 Tuřany - Bílovice 6:0 (3:0)
30.05. 16:45 ČAFC 2011 B - Zbrojovka Brno C 6:0 (2:0)
30.05. 17:00 Svratka B - Tuřany B 3:0
30.05. 17:00 Chrlice - Lelekovice 9:2 (4:1)
So 31.05. 14:15 SK Obřany - Moravská Slavia B 3:0 (2:0)

18.kolo

St 04.06. 16:30 Tuřany B - Tuřany 0:6 (0:3)
06.06. 16:30 Zbrojovka Brno C - Chrlice 0:2 (0:1)
Ne 08.06. 12:30 Moravská Slavia B - ČAFC 2011 B 3:6 (2:4)
Ne 08.06. 12:30 Lelekovice - Svratka B 0:8 (0:3)
Ne 08.06. 13:30 Bílovice - SK Obřany 2:11 (2:6)
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 18 17 1 0 105:18 52
2. 18 13 2 3 112:28 41
3. 18 13 1 4 65:24 40
4. 18 11 1 6 70:41 34
5. 18 10 0 8 60:39 30
6. 18 8 0 10 65:60 24
7. 18 4 2 12 30:66 14
8. 18 4 2 12 34:80 14
9. 18 3 2 13 19:73 11
10. 18 1 1 16 15:146 4

Nejčtenější ze sportu