Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 289
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2972
    Týden:
    10
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 15:00 Voděrady - Kotvrdovice B 6:0 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Letovice B - Lažánky 1:0 (1:0)
    Ne 15.08. 10:00 Kořenec B - Cetkovice 6:0 (3:0)
    Ne 15.08. 16:30 Benešov - Žďárná 9:5 (5:1)
    Ne 15.08. 16:30 Vysočany - Bořitov B 0:1 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Valchov - Doubravice B 1:2 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Lomnice - Lažany 2:2 (0:1)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Kotvrdovice B - Letovice B 1:8 (0:3)
    Ne 22.08. 10:00 Kořenec B - Benešov 2:3 (1:1)
    Ne 22.08. 14:15 Bořitov B - Valchov 1:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Cetkovice - Lažany 2:5 (1:4)
    Ne 22.08. 16:30 Lomnice - Doubravice B 5:2 (2:1)
    Ne 22.08. 16:30 Vranová - Vysočany 2:2 (1:2)
    Ne 22.08. 16:30 Žďárná - Voděrady 1:3 (0:3)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Letovice B - Žďárná 3:2 (1:2)
    Ne 29.08. 16:30 Benešov - Cetkovice 4:1 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Voděrady - Kořenec B 2:0 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Vysočany - Lažánky 3:0 (2:0)
    Ne 29.08. 16:30 Valchov - Vranová 2:0 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Lomnice - Bořitov B 2:1 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Lažany - Doubravice B 3:3 (0:2)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Kotvrdovice B - Vysočany 1:0 (1:0)
    Ne 05.09. 10:00 Kořenec B - Letovice B 3:1 (0:0)
    Ne 05.09. 14:15 Bořitov B - Lažany 1:7 (1:2)
    Ne 05.09. 16:30 Cetkovice - Doubravice B 3:3 (2:1)
    Ne 05.09. 16:30 Vranová - Lomnice 1:5 (0:2)
    Ne 05.09. 16:30 Lažánky - Valchov 0:3 (0:2)
    Ne 05.09. 16:30 Benešov - Voděrady 2:1 (2:0)

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Letovice B - Benešov 1:1 (1:0)
    So 11.09. 16:30 Doubravice B - Bořitov B 4:2 (1:2)
    Ne 12.09. 16:30 Voděrady - Cetkovice 3:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:30 Vysočany - Žďárná 3:1 (2:1)
    Ne 12.09. 16:30 Valchov - Kotvrdovice B 3:2 (1:0)
    Ne 12.09. 16:30 Lomnice - Lažánky 5:2 (2:0)
    Ne 12.09. 16:30 Lažany - Vranová 1:1 (1:1)

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Kotvrdovice B - Lomnice 2:2 (1:2)
    Ne 19.09. 10:15 Kořenec B - Vysočany 2:3 (1:3)
    Ne 19.09. 16:00 Cetkovice - Bořitov B 1:2 (0:2)
    Ne 19.09. 16:00 Vranová - Doubravice B 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Lažánky - Lažany 2:5 (1:3)
    Ne 19.09. 16:00 Žďárná - Valchov 1:2 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Voděrady - Letovice B 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Letovice B - Cetkovice 4:2 (2:2)
    So 25.09. 16:00 Doubravice B - Lažánky 5:0 (4:0)
    Ne 26.09. 13:45 Bořitov B - Vranová 2:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Vysočany - Benešov 1:8 (0:3)
    Ne 26.09. 16:00 Valchov - Kořenec B 4:3 (3:2)
    Ne 26.09. 16:00 Lomnice - Žďárná 6:0 (3:0)
    Ne 26.09. 16:00 Lažany - Kotvrdovice B 4:1 (1:1)

    14.kolo

    Út 28.09. 16:00 Cetkovice - Žďárná 1:2 (1:2)
    Út 28.09. 16:00 Kořenec B - Kotvrdovice B 2:2 (0:0)
    Út 28.09. 16:00 Benešov - Lažánky 10:0 (4:0)
    Út 28.09. 16:00 Voděrady - Vranová 6:3 (3:2)
    Út 28.09. 16:00 Letovice B - Bořitov B 1:1 (0:0)
    Út 28.09. 16:00 Vysočany - Lažany 1:1 (0:0)
    Út 28.09. 16:00 Valchov - Lomnice 4:4 (1:1)

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Kotvrdovice B - Doubravice B 1:2 (0:2)
    Ne 03.10. 10:00 Kořenec B - Lomnice 1:3 (1:3)
    Ne 03.10. 15:30 Cetkovice - Vranová 4:2 (1:1)
    Ne 03.10. 15:30 Lažánky - Bořitov B 3:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Žďárná - Lažany 3:5 (0:3)
    Ne 03.10. 15:30 Benešov - Valchov 2:3 (1:1)
    Ne 03.10. 15:30 Voděrady - Vysočany 3:3 (0:0)

    9.kolo

    Ne 10.10. 15:30 Vysočany - Letovice B 1:2 (0:0)
    Ne 10.10. 15:30 Valchov - Voděrady 0:1 (0:0)
    Ne 10.10. 15:30 Lomnice - Benešov 3:3 (3:0)
    Ne 10.10. 15:30 Lažany - Kořenec B 9:0 (2:0)
    Ne 10.10. 15:30 Doubravice B - Žďárná 4:0 (2:0)
    Ne 10.10. 15:30 Bořitov B - Kotvrdovice B 3:1 (2:1)
    Ne 10.10. 15:30 Vranová - Lažánky 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Kotvrdovice B - Vranová 3:3 (1:2)
    Ne 17.10. 10:00 Kořenec B - Doubravice B 1:3 (0:3)
    Ne 17.10. 15:00 Cetkovice - Lažánky 1:6 (1:3)
    Ne 17.10. 15:00 Žďárná - Bořitov B 3:2 (2:1)
    Ne 17.10. 15:00 Benešov - Lažany 4:0 (2:0)
    Ne 17.10. 15:00 Voděrady - Lomnice 2:0 (1:0)
    22.10. 15:00 Letovice B - Valchov 2:3 (2:2)

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Doubravice B - Benešov 0:3
    Ne 24.10. 12:45 Bořitov B - Kořenec B 1:1 (1:0)
    Ne 24.10. 15:00 Vysočany - Cetkovice 5:1 (1:1)
    Ne 24.10. 15:00 Lomnice - Letovice B 4:1 (0:1)
    Ne 24.10. 15:00 Lažany - Voděrady 0:3 (0:2)
    Ne 24.10. 15:00 Vranová - Žďárná 5:3 (2:1)
    Ne 24.10. 15:00 Lažánky - Kotvrdovice B 4:0 (0:0)

    15.kolo

    Čt 28.10. 15:00 Lomnice - Cetkovice 2:1 (1:1)
    Čt 28.10. 15:00 Lažany - Valchov 0:1 (0:1)
    Čt 28.10. 15:00 Doubravice B - Vysočany 3:0 (2:0)
    Čt 28.10. 15:00 Vranová - Letovice B 1:4 (1:1)
    Čt 28.10. 15:00 Lažánky - Voděrady 1:3 (0:2)
    Čt 28.10. 15:00 Kotvrdovice B - Benešov 1:4 (0:2)
    Čt 28.10. 15:00 Žďárná - Kořenec B 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 30.10. 14:00 Letovice B - Lažany 1:5 (0:2)
    Ne 31.10. 10:00 Kořenec B - Vranová 3:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Kotvrdovice B - Cetkovice 3:2 (1:1)
    Ne 31.10. 14:00 Žďárná - Lažánky 2:0 (2:0)
    Ne 31.10. 14:00 Benešov - Bořitov B 3:0 (3:0)
    Ne 31.10. 14:00 Voděrady - Doubravice B 3:0
    Ne 31.10. 14:00 Vysočany - Valchov 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Kotvrdovice B - Žďárná 0:2 (0:1)
    Ne 07.11. 11:15 Bořitov B - Voděrady 2:3 (2:1)
    Ne 07.11. 13:30 Valchov - Cetkovice 7:0 (5:0)
    Ne 07.11. 13:30 Lomnice - Vysočany 3:1 (1:1)
    Ne 07.11. 13:30 Doubravice B - Letovice B 3:1 (0:0)
    Ne 07.11. 13:30 Vranová - Benešov 0:4
    Ne 07.11. 13:30 Lažánky - Kořenec B 1:2 (0:2)

    16.kolo

    So 13.11. 13:30 Kotvrdovice B - Voděrady 2:2 (2:2)
    So 13.11. 13:30 Doubravice B - Valchov 2:1 (2:1)
    Ne 14.11. 11:15 Bořitov B - Vysočany 1:0 (1:0)
    Ne 14.11. 13:30 Cetkovice - Kořenec B 1:4 (1:1)
    Ne 14.11. 13:30 Žďárná - Benešov 1:3 (0:3)
    Ne 14.11. 13:30 Lažánky - Letovice B 2:4 (0:2)
    Ne 14.11. 13:30 Lažany - Lomnice 2:1 (0:1)

    17.kolo

    So 02.04. 16:00 Doubravice B - Lomnice 0:0
    So 02.04. 16:00 Letovice B - Kotvrdovice B 3:1 (1:0)
    Ne 03.04. 16:00 Lažany - Cetkovice 3:1 (1:0)
    Ne 03.04. 16:00 Valchov - Bořitov B 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 16:00 Vysočany - Vranová 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 16:00 Voděrady - Žďárná 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 16:00 Benešov - Kořenec B 4:1 (1:0)

    18.kolo

    So 09.04. 16:00 Cetkovice - Benešov 0:1 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Kořenec B - Voděrady 2:2 (0:2)
    So 09.04. 16:00 Žďárná - Letovice B 0:0 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Lažánky - Vysočany 3:2 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Vranová - Valchov 1:2 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Bořitov B - Lomnice 0:3 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Doubravice B - Lažany 4:2 (1:2)

    19.kolo

    So 16.04. 16:30 Doubravice B - Cetkovice 1:2 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Lažany - Bořitov B 4:1 (3:0)
    So 16.04. 16:30 Lomnice - Vranová 1:0 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Valchov - Lažánky 3:0
    So 16.04. 16:30 Vysočany - Kotvrdovice B 5:0 (2:0)
    So 16.04. 16:30 Letovice B - Kořenec B 3:0 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Voděrady - Benešov 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 23.04. 16:30 Cetkovice - Voděrady 2:0 (2:0)
    So 23.04. 16:30 Benešov - Letovice B 5:2 (3:1)
    So 23.04. 16:30 Žďárná - Vysočany 0:2 (0:1)
    So 23.04. 16:30 Kotvrdovice B - Valchov 1:3 (0:1)
    So 23.04. 16:30 Lažánky - Lomnice 1:3 (1:1)
    So 23.04. 16:30 Vranová - Lažany 1:2 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Bořitov B - Doubravice B 2:2 (2:1)

    21.kolo

    So 30.04. 16:30 Bořitov B - Cetkovice 1:2 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Doubravice B - Vranová 1:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Lažany - Lažánky 5:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Lomnice - Kotvrdovice B 3:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Valchov - Žďárná 3:0
    So 30.04. 16:30 Vysočany - Kořenec B 0:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Letovice B - Voděrady 0:3 (0:2)

    24.kolo

    So 21.05. 16:30 Letovice B - Vysočany 3:4 (2:3)
    So 21.05. 16:30 Voděrady - Valchov 4:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Benešov - Lomnice 1:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Kořenec B - Lažany 3:0 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Žďárná - Doubravice B 3:1 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Kotvrdovice B - Bořitov B 2:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Lažánky - Vranová 5:0 (2:0)

    22.kolo

    So 07.05. 16:30 Cetkovice - Letovice B 3:4 (2:2)
    So 07.05. 16:30 Benešov - Vysočany 3:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Kořenec B - Valchov 3:3 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Žďárná - Lomnice 0:4 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Kotvrdovice B - Lažany 0:5 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Lažánky - Doubravice B 1:3 (1:2)
    So 07.05. 16:30 Vranová - Bořitov B 2:3 (1:1)

    23.kolo

    So 14.05. 16:30 Vranová - Cetkovice 2:2 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Bořitov B - Lažánky 2:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Doubravice B - Kotvrdovice B 3:2 (2:2)
    So 14.05. 16:30 Lažany - Žďárná 2:1 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Lomnice - Kořenec B 3:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Valchov - Benešov 3:3 (2:2)
    So 14.05. 16:30 Vysočany - Voděrady 0:2 (0:1)

    29.kolo

    St 11.05. 17:00 Žďárná - Cetkovice 1:3 (0:1)
    St 11.05. 17:00 Kotvrdovice B - Kořenec B 3:2 (1:0)
    St 11.05. 17:00 Lažánky - Benešov 0:2 (0:1)
    St 11.05. 17:00 Vranová - Voděrady 2:3 (0:1)
    St 11.05. 17:00 Bořitov B - Letovice B 2:0 (2:0)
    St 11.05. 17:00 Lažany - Vysočany 5:4 (4:3)
    St 11.05. 17:00 Lomnice - Valchov 3:0 (1:0)

    30.kolo

    St 25.05. 17:00 Cetkovice - Lomnice 1:6 (1:4)
    St 25.05. 17:00 Valchov - Lažany 1:0 (1:0)
    St 25.05. 17:00 Vysočany - Doubravice B 1:0 (1:0)
    St 25.05. 17:00 Letovice B - Vranová 4:0 (1:0)
    St 25.05. 17:00 Voděrady - Lažánky 0:2 (0:1)
    St 25.05. 17:00 Benešov - Kotvrdovice B 2:2 (2:1)
    St 25.05. 17:00 Kořenec B - Žďárná 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 04.06. 16:30 Cetkovice - Vysočany 3:2 (2:2)
    So 04.06. 16:30 Letovice B - Lomnice 2:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Voděrady - Lažany 2:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Benešov - Doubravice B 2:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Kořenec B - Bořitov B 3:3 (2:2)
    So 04.06. 16:30 Žďárná - Vranová 3:0 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Kotvrdovice B - Lažánky 0:3

    27.kolo

    So 11.06. 16:30 Kotvrdovice B - Cetkovice 1:7 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Lažánky - Žďárná 1:3
    So 11.06. 16:30 Vranová - Kořenec B 1:5
    So 11.06. 16:30 Bořitov B - Benešov 3:4 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Doubravice B - Voděrady 3:3 (3:0)
    So 11.06. 16:30 Lažany - Letovice B 4:4 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Valchov - Vysočany 3:1

    25.kolo

    So 28.05. 16:30 Lažánky - Cetkovice 2:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Vranová - Kotvrdovice B 2:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Bořitov B - Žďárná 0:3
    So 28.05. 16:30 Doubravice B - Kořenec B 3:2 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Lažany - Benešov 0:2 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Lomnice - Voděrady 0:1 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Valchov - Letovice B 1:3 (1:2)

    28.kolo

    So 18.06. 16:30 Cetkovice - Valchov 2:1 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Vysočany - Lomnice 1:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Letovice B - Doubravice B 2:1 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Voděrady - Bořitov B 2:1 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Benešov - Vranová 6:3 (3:1)
    So 18.06. 16:30 Kořenec B - Lažánky 4:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Žďárná - Kotvrdovice B 4:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 23 4 1 100:34 73
    2. 28 20 4 4 67:30 64
    3. 28 17 5 6 74:33 56
    4. 28 16 5 7 61:42 53
    5. 28 15 5 8 82:50 50
    6. 28 14 6 8 58:46 48
    7. 28 14 4 10 65:57 46
    8. 28 10 5 13 49:53 35
    9. 28 9 6 13 58:61 33
    10. 28 10 1 17 46:65 31
    11. 28 8 5 15 39:60 29
    12. 28 8 2 18 49:83 26
    13. 28 8 0 20 39:75 24
    14. 28 4 5 19 32:89 17
    15. 28 3 5 20 37:78 14

    Nejčtenější ze sportu