Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2928
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7553
    Týden:
    38
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 31.07. 00:00 Jablonec - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
    So 31.07. 00:00 Teplice - Opava 1:1 (1:0)
    So 31.07. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)
    So 31.07. 00:00 Č. Budějovice - Drnovice 2:0 (0:0)
    So 31.07. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 31.07. 00:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 31.07. 00:00 Baník Ostrava - Blšany 6:1 (4:1)
    So 31.07. 00:00 H. Králové - Slovan Liberec 1:3 (0:0)

    2.kolo

    So 07.08. 00:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 07.08. 00:00 Blšany - H. Králové 1:0 (1:0)
    So 07.08. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    So 07.08. 00:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 07.08. 00:00 Drnovice - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 07.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Č. Budějovice 1:1 (1:0)
    So 07.08. 00:00 Opava - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    So 07.08. 00:00 Jablonec - Teplice 3:1 (1:1)

    3.kolo

    So 14.08. 00:00 Teplice - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 14.08. 00:00 Sparta Praha - Jablonec 3:0 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Č. Budějovice - Opava 1:0 (1:0)
    So 14.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 4:2 (2:1)
    So 14.08. 00:00 Bohemians 1905 - Drnovice 3:1 (1:0)
    So 14.08. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)
    So 14.08. 00:00 H. Králové - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Slovan Liberec - Blšany 1:1 (1:1)

    4.kolo

    So 21.08. 00:00 1.FK Příbram - Blšany 1:0 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Sigma Olomouc - H. Králové 2:2 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Drnovice - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 2:2 (1:1)
    So 21.08. 00:00 Opava - Zbrojovka Brno 4:1 (1:0)
    So 21.08. 00:00 Jablonec - Č. Budějovice 2:1 (2:0)
    So 21.08. 00:00 Teplice - Sparta Praha 4:2 (3:1)

    5.kolo

    So 28.08. 00:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Č. Budějovice - Teplice 3:1 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 2:0 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Bohemians 1905 - Opava 1:0 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 1:1 (0:0)
    So 28.08. 00:00 H. Králové - Drnovice 0:2 (0:1)
    So 28.08. 00:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Blšany - Slavia Praha 2:3 (0:0)

    6.kolo

    So 11.09. 00:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    So 11.09. 00:00 Sigma Olomouc - Blšany 0:1 (0:1)
    So 11.09. 00:00 Drnovice - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Viktoria Žižkov - H. Králové 2:1 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Opava - Baník Ostrava 2:3 (2:1)
    So 11.09. 00:00 Jablonec - Bohemians 1905 1:2 (0:2)
    So 11.09. 00:00 Teplice - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 11.09. 00:00 Sparta Praha - Č. Budějovice 7:0 (5:0)

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 Č. Budějovice - 1.FK Příbram 5:0 (2:0)
    So 18.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 18.09. 00:00 Bohemians 1905 - Teplice 0:0 (0:0)
    So 18.09. 00:00 Baník Ostrava - Jablonec 1:1 (1:1)
    So 18.09. 00:00 H. Králové - Opava 2:2 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Blšany - Drnovice 0:2 (0:0)
    So 18.09. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 25.09. 00:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Drnovice - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Blšany 1:1 (1:1)
    So 25.09. 00:00 Opava - Slovan Liberec 3:1 (1:1)
    So 25.09. 00:00 Jablonec - H. Králové 0:0 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Teplice - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Č. Budějovice - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 02.10. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Bohemians 1905 - Č. Budějovice 0:1 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    So 02.10. 00:00 H. Králové - Teplice 2:0 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Slovan Liberec - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Blšany - Opava 1:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 3:1 (3:0)
    So 02.10. 00:00 Sigma Olomouc - Drnovice 1:2 (1:0)

    10.kolo

    So 16.10. 00:00 1.FK Příbram - Drnovice 1:1 (0:1)
    So 16.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 3:3 (2:3)
    So 16.10. 00:00 Opava - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Jablonec - Blšany 4:2 (1:1)
    So 16.10. 00:00 Teplice - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Sparta Praha - H. Králové 3:1 (2:0)
    So 16.10. 00:00 Č. Budějovice - Baník Ostrava 2:2 (1:1)
    So 16.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 1:1 (1:0)

    11.kolo

    So 23.10. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    So 23.10. 00:00 H. Králové - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Blšany - Teplice 0:2 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Slavia Praha - Jablonec 4:0 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Sigma Olomouc - Opava 2:1 (1:1)
    So 23.10. 00:00 Drnovice - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 30.10. 00:00 1.FK Příbram - Viktoria Žižkov 5:2 (2:1)
    So 30.10. 00:00 Opava - Drnovice 2:0 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Jablonec - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Teplice - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Sparta Praha - Blšany 3:1 (2:0)
    So 30.10. 00:00 Č. Budějovice - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Zbrojovka Brno - H. Králové 1:2 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 06.11. 00:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    So 06.11. 00:00 H. Králové - Bohemians 1905 1:2 (1:2)
    So 06.11. 00:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 06.11. 00:00 Blšany - Č. Budějovice 3:2 (2:0)
    So 06.11. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 2:1 (1:0)
    So 06.11. 00:00 Sigma Olomouc - Teplice 2:2 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Drnovice - Jablonec 3:0 (1:0)
    So 06.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Opava 3:2 (2:0)

    14.kolo

    So 20.11. 00:00 1.FK Příbram - Opava 1:0 (1:0)
    So 20.11. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 3:0 (2:0)
    So 20.11. 00:00 Teplice - Drnovice 2:2 (1:0)
    So 20.11. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 6:0 (3:0)
    So 20.11. 00:00 Č. Budějovice - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 20.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Blšany 3:0 (2:0)
    So 20.11. 00:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    So 20.11. 00:00 Baník Ostrava - H. Králové 2:2 (2:0)

    15.kolo

    So 27.11. 00:00 H. Králové - 1.FK Příbram 1:1 (0:0)
    So 27.11. 00:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 27.11. 00:00 Blšany - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 27.11. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 3:1 (2:1)
    So 27.11. 00:00 Sigma Olomouc - Č. Budějovice 1:1 (0:1)
    So 27.11. 00:00 Drnovice - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 27.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Teplice 3:1 (1:1)
    So 27.11. 00:00 Opava - Jablonec 2:0 (0:0)

    16.kolo

    So 04.12. 00:00 1.FK Příbram - Jablonec 2:1 (2:1)
    So 04.12. 00:00 Opava - Teplice 1:1 (0:0)
    So 04.12. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 2:3 (1:1)
    So 04.12. 00:00 Drnovice - Č. Budějovice 2:0 (1:0)
    So 04.12. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    So 04.12. 00:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 04.12. 00:00 Blšany - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 04.12. 00:00 Slovan Liberec - H. Králové 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 19.02. 00:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 19.02. 00:00 H. Králové - Blšany 1:1 (1:0)
    So 19.02. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    So 19.02. 00:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 1:3 (0:0)
    So 19.02. 00:00 Zbrojovka Brno - Drnovice 2:3 (1:2)
    So 19.02. 00:00 Č. Budějovice - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 19.02. 00:00 Sparta Praha - Opava 4:0 (2:0)
    So 19.02. 00:00 Teplice - Jablonec 2:0 (0:0)

    18.kolo

    So 26.02. 00:00 1.FK Příbram - Teplice 3:0 (1:0)
    So 26.02. 00:00 Jablonec - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 26.02. 00:00 Opava - Č. Budějovice 3:2 (2:1)
    So 26.02. 00:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    So 26.02. 00:00 Drnovice - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
    So 26.02. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 4:1 (2:0)
    So 26.02. 00:00 Slavia Praha - H. Králové 3:0 (0:0)
    So 26.02. 00:00 Blšany - Slovan Liberec 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 04.03. 00:00 Blšany - 1.FK Příbram 2:1 (2:0)
    So 04.03. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 04.03. 00:00 H. Králové - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 04.03. 00:00 Baník Ostrava - Drnovice 3:1 (2:1)
    So 04.03. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 04.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Opava 1:0 (0:0)
    So 04.03. 00:00 Č. Budějovice - Jablonec 2:0 (0:0)
    So 04.03. 00:00 Sparta Praha - Teplice 3:2 (2:0)

    20.kolo

    So 11.03. 00:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:3 (0:1)
    So 11.03. 00:00 Teplice - Č. Budějovice 3:0 (1:0)
    So 11.03. 00:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 11.03. 00:00 Opava - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 11.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 3:1 (0:1)
    So 11.03. 00:00 Drnovice - H. Králové 1:0 (1:0)
    So 11.03. 00:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    So 11.03. 00:00 Slavia Praha - Blšany 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 18.03. 00:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
    So 18.03. 00:00 Blšany - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 18.03. 00:00 Slovan Liberec - Drnovice 0:0 (0:0)
    So 18.03. 00:00 H. Králové - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 18.03. 00:00 Baník Ostrava - Opava 2:2 (1:1)
    So 18.03. 00:00 Bohemians 1905 - Jablonec 2:0 (1:0)
    So 18.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Teplice 2:1 (2:0)
    So 18.03. 00:00 Č. Budějovice - Sparta Praha 1:4 (1:0)

    22.kolo

    So 25.03. 00:00 1.FK Příbram - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    So 25.03. 00:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 3:0 (0:0)
    So 25.03. 00:00 Teplice - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 25.03. 00:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:2 (1:1)
    So 25.03. 00:00 Opava - H. Králové 0:0 (0:0)
    So 25.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 25.03. 00:00 Drnovice - Blšany 2:0 (1:0)
    So 25.03. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:2 (0:0)

    23.kolo

    So 01.04. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Slavia Praha - Drnovice 2:1 (1:1)
    So 01.04. 00:00 Blšany - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Slovan Liberec - Opava 1:0 (0:0)
    So 01.04. 00:00 H. Králové - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Baník Ostrava - Teplice 2:2 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Č. Budějovice 2:0 (0:0)

    24.kolo

    So 08.04. 00:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0)
    So 08.04. 00:00 Č. Budějovice - Bohemians 1905 1:2 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 2:0 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Teplice - H. Králové 1:1 (1:1)
    So 08.04. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Opava - Blšany 0:0 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 3:1 (1:0)
    So 08.04. 00:00 Drnovice - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 15.04. 00:00 Drnovice - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
    So 15.04. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 15.04. 00:00 Slavia Praha - Opava 3:1 (1:0)
    So 15.04. 00:00 Blšany - Jablonec 1:2 (0:1)
    So 15.04. 00:00 Slovan Liberec - Teplice 2:0 (1:0)
    So 15.04. 00:00 H. Králové - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    So 15.04. 00:00 Baník Ostrava - Č. Budějovice 1:1 (0:0)
    So 15.04. 00:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)

    26.kolo

    So 22.04. 00:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
    So 22.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    So 22.04. 00:00 Č. Budějovice - H. Králové 2:1 (1:0)
    So 22.04. 00:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 2:1 (0:0)
    So 22.04. 00:00 Teplice - Blšany 0:0 (0:0)
    So 22.04. 00:00 Jablonec - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 22.04. 00:00 Opava - Sigma Olomouc 3:0 (1:0)
    So 22.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Drnovice 2:0 (0:0)

    27.kolo

    So 29.04. 00:00 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram 1:1 (1:0)
    So 29.04. 00:00 Drnovice - Opava 1:1 (0:1)
    So 29.04. 00:00 Sigma Olomouc - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 29.04. 00:00 Slavia Praha - Teplice 0:1 (0:0)
    So 29.04. 00:00 Blšany - Sparta Praha 1:4 (1:1)
    So 29.04. 00:00 Slovan Liberec - Č. Budějovice 2:0 (1:0)
    So 29.04. 00:00 H. Králové - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    So 29.04. 00:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:1 (0:0)

    28.kolo

    So 06.05. 00:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 2:0 (0:0)
    So 06.05. 00:00 Bohemians 1905 - H. Králové 1:0 (0:0)
    So 06.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 3:0 (1:0)
    So 06.05. 00:00 Č. Budějovice - Blšany 2:2 (0:1)
    So 06.05. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:1 (3:1)
    So 06.05. 00:00 Teplice - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    So 06.05. 00:00 Jablonec - Drnovice 1:0 (0:0)
    So 06.05. 00:00 Opava - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)

    29.kolo

    So 13.05. 00:00 Opava - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    So 13.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 13.05. 00:00 Drnovice - Teplice 1:1 (0:1)
    So 13.05. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 13.05. 00:00 Slavia Praha - Č. Budějovice 4:1 (2:0)
    So 13.05. 00:00 Blšany - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 13.05. 00:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 13.05. 00:00 H. Králové - Baník Ostrava 1:3 (1:1)

    30.kolo

    St 17.05. 00:00 1.FK Příbram - H. Králové 1:0 (0:0)
    St 17.05. 00:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    St 17.05. 00:00 Bohemians 1905 - Blšany 1:1 (0:1)
    St 17.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 3:1 (1:0)
    St 17.05. 00:00 Č. Budějovice - Sigma Olomouc 1:2 (0:2)
    St 17.05. 00:00 Sparta Praha - Drnovice 5:0 (0:0)
    St 17.05. 00:00 Teplice - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    St 17.05. 00:00 Jablonec - Opava 4:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 24 4 2 81:23 76
    2. 30 21 5 4 53:25 68
    3. 30 14 6 10 36:32 48
    4. 30 12 6 12 35:33 42
    5. 30 10 11 9 38:38 41
    6. 30 11 7 12 33:36 40
    7. 30 10 10 10 24:28 40
    8. 30 9 11 10 21:24 38
    9. 30 9 10 11 37:41 37
    10. 30 10 7 13 28:45 37
    11. 30 8 11 11 43:45 35
    12. 30 7 13 10 31:38 34
    13. 30 7 11 12 24:36 32
    14. 30 9 5 16 34:49 32
    15. 30 4 11 15 21:38 23
    16. 28 21 6 1 62:13 69

    Nejčtenější ze sportu