Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3019
  • Návštěvy: 73/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7197
    Týden:
    73
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 02.08. 00:00 Baník Ostrava - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 02.08. 00:00 Drnovice - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 02.08. 00:00 Opava - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 02.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Lázně Bohdaneč 3:0 (1:0)
    So 02.08. 00:00 H. Králové - Č. Budějovice 1:1 (1:1)
    So 02.08. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 1:1 (0:1)
    So 02.08. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (0:0)
    So 02.08. 00:00 Sigma Olomouc - Teplice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 09.08. 00:00 Dukla Praha - Teplice 2:2 (1:1)
    So 09.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 09.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 09.08. 00:00 Č. Budějovice - Jablonec 0:1 (0:0)
    So 09.08. 00:00 Lázně Bohdaneč - H. Králové 0:1 (0:1)
    So 09.08. 00:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 09.08. 00:00 Slavia Praha - Opava 3:2 (0:0)
    So 09.08. 00:00 Baník Ostrava - Drnovice 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 16.08. 00:00 Drnovice - Dukla Praha 4:1 (2:1)
    So 16.08. 00:00 Opava - Baník Ostrava 3:3 (0:2)
    So 16.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 16.08. 00:00 H. Králové - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 16.08. 00:00 Jablonec - Lázně Bohdaneč 1:0 (1:0)
    So 16.08. 00:00 Sparta Praha - Č. Budějovice 3:1 (1:1)
    So 16.08. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
    So 16.08. 00:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 30.08. 00:00 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    So 30.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Teplice 0:0 (0:0)
    So 30.08. 00:00 Č. Budějovice - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 30.08. 00:00 Lázně Bohdaneč - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    So 30.08. 00:00 Slovan Liberec - Jablonec 3:1 (0:1)
    So 30.08. 00:00 Slavia Praha - H. Králové 7:1 (3:0)
    So 30.08. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 3:3 (1:0)
    So 30.08. 00:00 Drnovice - Opava 1:1 (1:1)

    5.kolo

    St 10.09. 00:00 Opava - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    St 10.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Drnovice 3:1 (1:1)
    St 10.09. 00:00 H. Králové - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    St 10.09. 00:00 Jablonec - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    St 10.09. 00:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 4:2 (3:0)
    St 10.09. 00:00 Sigma Olomouc - Lázně Bohdaneč 3:0 (2:0)
    St 10.09. 00:00 Teplice - Č. Budějovice 2:3 (0:2)
    St 10.09. 00:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 13.09. 00:00 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 13.09. 00:00 Č. Budějovice - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    So 13.09. 00:00 Lázně Bohdaneč - Teplice 1:2 (1:1)
    So 13.09. 00:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 13.09. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 13.09. 00:00 Baník Ostrava - Jablonec 2:2 (1:0)
    So 13.09. 00:00 Drnovice - H. Králové 1:0 (0:0)
    So 13.09. 00:00 Opava - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 27.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 4:0 (2:0)
    So 27.09. 00:00 H. Králové - Opava 3:0 (1:0)
    So 27.09. 00:00 Jablonec - Drnovice 1:2 (0:0)
    So 27.09. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 4:1 (1:0)
    So 27.09. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    So 27.09. 00:00 Teplice - Slovan Liberec 5:1 (1:1)
    So 27.09. 00:00 Viktoria Plzeň - Lázně Bohdaneč 1:2 (0:1)
    So 27.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Č. Budějovice 2:1 (1:0)

    8.kolo

    So 04.10. 00:00 Dukla Praha - Č. Budějovice 3:1 (2:0)
    So 04.10. 00:00 Lázně Bohdaneč - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 04.10. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 3:2 (1:1)
    So 04.10. 00:00 Slavia Praha - Teplice 0:0 (0:0)
    So 04.10. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 04.10. 00:00 Drnovice - Sparta Praha 2:2 (2:0)
    So 04.10. 00:00 Opava - Jablonec 3:0 (1:0)
    So 04.10. 00:00 Zbrojovka Brno - H. Králové 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 18.10. 00:00 H. Králové - Dukla Praha 0:1 (0:1)
    So 18.10. 00:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    So 18.10. 00:00 Sparta Praha - Opava 1:0 (0:0)
    So 18.10. 00:00 Sigma Olomouc - Drnovice 2:0 (1:0)
    So 18.10. 00:00 Teplice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 18.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:2 (1:1)
    So 18.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    So 18.10. 00:00 Č. Budějovice - Lázně Bohdaneč 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 25.10. 00:00 Dukla Praha - Lázně Bohdaneč 4:1 (2:0)
    So 25.10. 00:00 Slovan Liberec - Č. Budějovice 2:0 (0:0)
    So 25.10. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 25.10. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 3:2 (2:0)
    So 25.10. 00:00 Drnovice - Teplice 0:0 (0:0)
    So 25.10. 00:00 Opava - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)
    So 25.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 2:1 (1:1)
    So 25.10. 00:00 H. Králové - Jablonec 2:2 (1:1)

    11.kolo

    So 01.11. 00:00 Jablonec - Dukla Praha 2:0 (1:0)
    So 01.11. 00:00 Sparta Praha - H. Králové 1:0 (0:0)
    So 01.11. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 01.11. 00:00 Teplice - Opava 0:0 (0:0)
    So 01.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Drnovice 1:5 (0:3)
    So 01.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 01.11. 00:00 Č. Budějovice - Slavia Praha 2:1 (1:0)
    So 01.11. 00:00 Lázně Bohdaneč - Slovan Liberec 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 08.11. 00:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 2:2 (1:2)
    So 08.11. 00:00 Slavia Praha - Lázně Bohdaneč 2:0 (2:0)
    So 08.11. 00:00 Baník Ostrava - Č. Budějovice 0:0 (0:0)
    So 08.11. 00:00 Drnovice - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    So 08.11. 00:00 Opava - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    So 08.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Teplice 1:0 (1:0)
    So 08.11. 00:00 H. Králové - Sigma Olomouc 2:3 (2:1)
    So 08.11. 00:00 Jablonec - Sparta Praha 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 15.11. 00:00 Sparta Praha - Dukla Praha 2:0 (1:0)
    So 15.11. 00:00 Sigma Olomouc - Jablonec 2:0 (0:0)
    So 15.11. 00:00 Teplice - H. Králové 3:0 (3:0)
    So 15.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 3:2 (1:0)
    So 15.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Opava 4:1 (2:0)
    So 15.11. 00:00 Č. Budějovice - Drnovice 2:0 (1:0)
    So 15.11. 00:00 Lázně Bohdaneč - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 15.11. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:1 (0:1)

    14.kolo

    So 22.11. 00:00 Dukla Praha - Slavia Praha 2:0 (1:0)
    So 22.11. 00:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 1:2 (1:2)
    So 22.11. 00:00 Drnovice - Lázně Bohdaneč 3:1 (1:1)
    So 22.11. 00:00 Opava - Č. Budějovice 2:1 (2:0)
    So 22.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 3:2 (2:0)
    So 22.11. 00:00 H. Králové - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    So 22.11. 00:00 Jablonec - Teplice 1:0 (0:0)
    So 22.11. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 29.11. 00:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha 1:1 (0:1)
    So 29.11. 00:00 Teplice - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    So 29.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 29.11. 00:00 Viktoria Žižkov - H. Králové 1:2 (0:1)
    So 29.11. 00:00 Č. Budějovice - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
    So 29.11. 00:00 Lázně Bohdaneč - Opava 2:2 (1:2)
    So 29.11. 00:00 Slovan Liberec - Drnovice 3:1 (2:0)
    So 29.11. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:1 (0:1)

    16.kolo

    So 21.02. 00:00 Dukla Praha - Baník Ostrava 1:5 (0:3)
    So 21.02. 00:00 Slavia Praha - Drnovice 3:0 (2:0)
    So 21.02. 00:00 Slovan Liberec - Opava 3:0 (2:0)
    So 21.02. 00:00 Lázně Bohdaneč - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    So 21.02. 00:00 Č. Budějovice - H. Králové 1:0 (0:0)
    So 21.02. 00:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 21.02. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 21.02. 00:00 Teplice - Sigma Olomouc 1:3 (1:0)

    17.kolo

    So 28.02. 00:00 Teplice - Dukla Praha 2:0 (2:0)
    So 28.02. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    So 28.02. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
    So 28.02. 00:00 Jablonec - Č. Budějovice 8:0 (3:0)
    So 28.02. 00:00 H. Králové - Lázně Bohdaneč 3:0 (1:0)
    So 28.02. 00:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 28.02. 00:00 Opava - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 28.02. 00:00 Drnovice - Baník Ostrava 2:2 (1:0)

    18.kolo

    So 07.03. 00:00 Dukla Praha - Drnovice 4:0 (2:0)
    So 07.03. 00:00 Baník Ostrava - Opava 1:0 (1:0)
    So 07.03. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    So 07.03. 00:00 Slovan Liberec - H. Králové 0:0 (0:0)
    So 07.03. 00:00 Lázně Bohdaneč - Jablonec 1:3 (0:2)
    So 07.03. 00:00 Č. Budějovice - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 07.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 07.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Teplice 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 14.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 4:3 (1:1)
    So 14.03. 00:00 Teplice - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 14.03. 00:00 Sigma Olomouc - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    So 14.03. 00:00 Sparta Praha - Lázně Bohdaneč 1:0 (1:0)
    So 14.03. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec 2:1 (2:0)
    So 14.03. 00:00 H. Králové - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 14.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    So 14.03. 00:00 Opava - Drnovice 3:0 (0:0)

    20.kolo

    So 21.03. 00:00 Dukla Praha - Opava 1:0 (1:0)
    So 21.03. 00:00 Drnovice - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)
    So 21.03. 00:00 Baník Ostrava - H. Králové 3:0 (0:0)
    So 21.03. 00:00 Slavia Praha - Jablonec 2:0 (0:0)
    So 21.03. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 21.03. 00:00 Lázně Bohdaneč - Sigma Olomouc 1:2 (1:0)
    So 21.03. 00:00 Č. Budějovice - Teplice 2:0 (0:0)
    So 21.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)

    21.kolo

    So 28.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 2:0 (1:0)
    So 28.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Č. Budějovice 4:1 (3:1)
    So 28.03. 00:00 Teplice - Lázně Bohdaneč 4:1 (1:0)
    So 28.03. 00:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    So 28.03. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    So 28.03. 00:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:2 (2:0)
    So 28.03. 00:00 H. Králové - Drnovice 0:0 (0:0)
    So 28.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Opava 1:2 (0:0)

    22.kolo

    So 04.04. 00:00 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 04.04. 00:00 Opava - H. Králové 1:0 (1:0)
    So 04.04. 00:00 Drnovice - Jablonec 0:2 (0:1)
    So 04.04. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 2:1 (1:0)
    So 04.04. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:3 (0:2)
    So 04.04. 00:00 Slovan Liberec - Teplice 0:0 (0:0)
    So 04.04. 00:00 Lázně Bohdaneč - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)
    So 04.04. 00:00 Č. Budějovice - Viktoria Žižkov 1:2 (1:2)

    23.kolo

    So 11.04. 00:00 Č. Budějovice - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    So 11.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Lázně Bohdaneč 1:0 (0:0)
    So 11.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 11.04. 00:00 Teplice - Slavia Praha 3:1 (2:1)
    So 11.04. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 11.04. 00:00 Sparta Praha - Drnovice 4:0 (2:0)
    So 11.04. 00:00 Jablonec - Opava 2:2 (2:1)
    So 11.04. 00:00 H. Králové - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)

    24.kolo

    So 18.04. 00:00 Dukla Praha - H. Králové 1:2 (1:0)
    So 18.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 2:2 (2:0)
    So 18.04. 00:00 Opava - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    So 18.04. 00:00 Drnovice - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 18.04. 00:00 Baník Ostrava - Teplice 1:0 (1:0)
    So 18.04. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (2:1)
    So 18.04. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 3:0 (2:0)
    So 18.04. 00:00 Lázně Bohdaneč - Č. Budějovice 0:1 (0:0)

    25.kolo

    So 25.04. 00:00 Lázně Bohdaneč - Dukla Praha 2:3 (2:1)
    So 25.04. 00:00 Č. Budějovice - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 25.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 25.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 3:1 (1:0)
    So 25.04. 00:00 Teplice - Drnovice 2:0 (0:0)
    So 25.04. 00:00 Sigma Olomouc - Opava 1:0 (1:0)
    So 25.04. 00:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    So 25.04. 00:00 Jablonec - H. Králové 3:0 (2:0)

    26.kolo

    So 02.05. 00:00 Dukla Praha - Jablonec 1:3 (0:1)
    So 02.05. 00:00 H. Králové - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    So 02.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    So 02.05. 00:00 Opava - Teplice 0:1 (0:0)
    So 02.05. 00:00 Drnovice - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    So 02.05. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 6:1 (1:0)
    So 02.05. 00:00 Slavia Praha - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    So 02.05. 00:00 Slovan Liberec - Lázně Bohdaneč 2:0 (1:0)

    27.kolo

    So 09.05. 00:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 2:1 (0:1)
    So 09.05. 00:00 Lázně Bohdaneč - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    So 09.05. 00:00 Č. Budějovice - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
    So 09.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Drnovice 0:0 (0:0)
    So 09.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Opava 3:2 (1:0)
    So 09.05. 00:00 Teplice - Zbrojovka Brno 3:2 (3:1)
    So 09.05. 00:00 Sigma Olomouc - H. Králové 2:2 (0:0)
    So 09.05. 00:00 Sparta Praha - Jablonec 2:1 (0:0)

    28.kolo

    So 16.05. 00:00 Dukla Praha - Sparta Praha 2:2 (2:1)
    So 16.05. 00:00 Jablonec - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    So 16.05. 00:00 H. Králové - Teplice 1:1 (0:0)
    So 16.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 5:1 (2:0)
    So 16.05. 00:00 Opava - Viktoria Žižkov 3:0 (1:0)
    So 16.05. 00:00 Drnovice - Č. Budějovice 3:0 (1:0)
    So 16.05. 00:00 Baník Ostrava - Lázně Bohdaneč 6:1 (4:1)
    So 16.05. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (1:0)

    29.kolo

    Ne 31.05. 00:00 Slavia Praha - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    Ne 31.05. 00:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 3:1 (2:1)
    Ne 31.05. 00:00 Lázně Bohdaneč - Drnovice 1:1 (1:1)
    Ne 31.05. 00:00 Č. Budějovice - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 31.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    Ne 31.05. 00:00 Viktoria Plzeň - H. Králové 0:0 (0:0)
    Ne 31.05. 00:00 Teplice - Jablonec 2:2 (0:1)
    Ne 31.05. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:0 (0:0)

    30.kolo

    St 03.06. 00:00 Dukla Praha - Sigma Olomouc 0:3 (0:3)
    St 03.06. 00:00 Sparta Praha - Teplice 3:1 (2:1)
    St 03.06. 00:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 2:0 (2:0)
    St 03.06. 00:00 H. Králové - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    St 03.06. 00:00 Zbrojovka Brno - Č. Budějovice 0:2 (0:0)
    St 03.06. 00:00 Opava - Lázně Bohdaneč 0:0 (0:0)
    St 03.06. 00:00 Drnovice - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    St 03.06. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 22 5 3 53:19 71
    2. 30 17 8 5 42:22 59
    3. 30 16 7 7 38:21 55
    4. 30 13 11 6 51:35 50
    5. 30 13 8 9 39:32 47
    6. 30 12 10 8 47:33 46
    7. 30 10 10 10 36:30 40
    8. 30 11 6 13 26:34 39
    9. 30 10 8 12 35:43 38
    10. 30 10 7 13 42:42 37
    11. 30 8 10 12 33:37 34
    12. 30 8 10 12 25:36 34
    13. 30 9 6 15 37:47 33
    14. 30 9 6 15 37:50 33
    15. 30 8 7 15 26:43 31
    16. 30 2 5 23 18:61 11

    Nejčtenější ze sportu