Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3399
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25743
    Týden:
    42
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 20.08. 10:15 FC Háje - Třeboradice 1:2 (0:1)
    So 20.08. 10:15 Aritma Praha - Motorlet Praha B 2:2 (1:2)
    So 20.08. 10:30 ČAFC Praha - Újezd nad Lesy 5:4 (2:0)
    So 20.08. 10:30 Zličín - Radotín 5:1 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Tempo - Libuš 2:6 (1:4)
    So 20.08. 17:00 Královice - Meteor B 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 10:15 Vltavín B - Bohemians B 0:3 (0:3)
    Ne 21.08. 17:00 Čechie Uhřiněves - Viktoria Žižkov B 4:0 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Kunratice - Uhelné sklady 2:3 (0:2)

    2.kolo

    So 27.08. 10:00 Viktoria Žižkov B - ČAFC Praha 2:1 (2:0)
    So 27.08. 10:15 Libuš - Radotín 2:2 (1:1)
    So 27.08. 10:15 Uhelné sklady - Vltavín B 2:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Tempo - Čechie Uhřiněves 2:0 (0:0)
    Ne 28.08. 15:00 Meteor B - Aritma Praha 1:4 (0:4)
    Ne 28.08. 17:00 Motorlet Praha B - Zličín 2:2 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Bohemians B - Královice 1:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Třeboradice - Kunratice 4:4 (2:2)
    Ne 28.08. 17:00 Újezd nad Lesy - FC Háje 0:2 (0:1)

    16.kolo

    St 31.08. 17:30 Libuš - Viktoria Žižkov B 2:0 (1:0)
    St 31.08. 17:30 Tempo - Újezd nad Lesy 5:1 (3:1)
    St 31.08. 17:30 Čechie Uhřiněves - Třeboradice 2:1 (1:1)
    St 31.08. 17:30 FC Háje - Bohemians B 2:1 (1:0)
    St 31.08. 17:30 Kunratice - Meteor B 3:1 (1:1)
    St 31.08. 17:30 Vltavín B - Motorlet Praha B 3:3 (1:1)
    St 31.08. 17:30 Královice - Radotín 2:1 (1:0)
    St 31.08. 17:30 Aritma Praha - Zličín 2:0 (1:0)
    St 31.08. 18:00 ČAFC Praha - Uhelné sklady 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 03.09. 10:15 FC Háje - Viktoria Žižkov B 5:2 (3:0)
    So 03.09. 10:15 Aritma Praha - Bohemians B 1:0 (1:0)
    So 03.09. 10:30 ČAFC Praha - Tempo 2:3 (0:1)
    So 03.09. 10:30 Zličín - Meteor B 4:2 (3:1)
    So 03.09. 17:00 Královice - Uhelné sklady 1:2 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Radotín - Motorlet Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 04.09. 10:15 Vltavín B - Třeboradice 1:2 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - Libuš 1:3 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Kunratice - Újezd nad Lesy 2:3 (1:3)

    4.kolo

    So 10.09. 10:00 Viktoria Žižkov B - Kunratice 1:2 (1:0)
    So 10.09. 10:15 Libuš - Motorlet Praha B 2:1 (2:1)
    So 10.09. 10:15 Uhelné sklady - Aritma Praha 3:1 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Tempo - FC Háje 2:1 (1:0)
    Ne 11.09. 15:00 Meteor B - Radotín 3:0 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Bohemians B - Zličín 6:3 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Třeboradice - Královice 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Újezd nad Lesy - Vltavín B 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - ČAFC Praha 1:2 (0:1)

    5.kolo

    So 17.09. 10:15 FC Háje - Čechie Uhřiněves 6:0 (0:0)
    So 17.09. 10:15 Aritma Praha - Třeboradice 2:0 (0:0)
    So 17.09. 10:30 ČAFC Praha - Libuš 1:1 (0:1)
    So 17.09. 10:30 Zličín - Uhelné sklady 0:1 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Královice - Újezd nad Lesy 3:2 (1:1)
    So 17.09. 16:30 Radotín - Bohemians B 0:5 (0:1)
    Ne 18.09. 10:15 Vltavín B - Viktoria Žižkov B 1:6 (1:4)
    Ne 18.09. 16:30 Kunratice - Tempo 3:4 (2:2)
    Ne 18.09. 16:30 Motorlet Praha B - Meteor B 7:2 (3:2)

    6.kolo

    So 24.09. 10:00 Viktoria Žižkov B - Královice 1:2 (0:1)
    So 24.09. 10:15 Libuš - Meteor B 3:2 (0:1)
    So 24.09. 10:15 Uhelné sklady - Radotín 2:4 (0:2)
    So 24.09. 10:30 ČAFC Praha - FC Háje 0:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Bohemians B - Motorlet Praha B 4:1 (2:0)
    So 24.09. 16:30 Tempo - Vltavín B 0:4 (0:3)
    Ne 25.09. 16:30 Třeboradice - Zličín 0:3 (0:3)
    Ne 25.09. 16:30 Újezd nad Lesy - Aritma Praha 1:1 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Čechie Uhřiněves - Kunratice 0:1 (0:0)

    17.kolo

    St 28.09. 10:00 Viktoria Žižkov B - Tempo 6:0 (4:0)
    St 28.09. 10:15 Uhelné sklady - FC Háje 1:1 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Zličín - Libuš 3:1 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Radotín - Aritma Praha 1:3 (0:1)
    St 28.09. 16:30 Motorlet Praha B - Královice 3:0 (2:0)
    St 28.09. 16:30 Meteor B - Vltavín B 2:2 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Bohemians B - Kunratice 5:2 (4:0)
    St 28.09. 16:30 Třeboradice - ČAFC Praha 6:0 (4:0)
    St 28.09. 16:30 Újezd nad Lesy - Čechie Uhřiněves 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 01.10. 10:15 FC Háje - Libuš 1:0 (0:0)
    So 01.10. 10:15 Aritma Praha - Viktoria Žižkov B 5:0 (2:0)
    So 01.10. 10:30 Zličín - Újezd nad Lesy 6:0 (3:0)
    So 01.10. 16:00 Královice - Tempo 3:1 (2:1)
    So 01.10. 16:00 Radotín - Třeboradice 2:5 (1:3)
    Ne 02.10. 10:15 Vltavín B - Čechie Uhřiněves 0:2 (0:2)
    Ne 02.10. 15:00 Meteor B - Bohemians B 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 16:00 Kunratice - ČAFC Praha 1:1 (1:1)
    Ne 02.10. 16:00 Motorlet Praha B - Uhelné sklady 3:2 (2:1)

    8.kolo

    So 08.10. 10:00 Viktoria Žižkov B - Zličín 1:1 (0:0)
    So 08.10. 10:15 Libuš - Bohemians B 3:1 (0:1)
    So 08.10. 10:15 Uhelné sklady - Meteor B 4:4 (1:2)
    So 08.10. 10:15 FC Háje - Kunratice 0:4 (0:0)
    So 08.10. 10:30 ČAFC Praha - Vltavín B 4:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Tempo - Aritma Praha 0:3 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Třeboradice - Motorlet Praha B 0:1 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Újezd nad Lesy - Radotín 2:1 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Čechie Uhřiněves - Královice 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 15.10. 10:15 Aritma Praha - Čechie Uhřiněves 3:0 (2:0)
    So 15.10. 10:30 Zličín - Tempo 0:2 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Královice - ČAFC Praha 3:2 (3:2)
    So 15.10. 15:30 Radotín - Viktoria Žižkov B 0:3 (0:1)
    So 15.10. 15:30 Bohemians B - Uhelné sklady 4:1 (2:0)
    Ne 16.10. 10:15 Vltavín B - FC Háje 6:1 (4:0)
    Ne 16.10. 15:00 Meteor B - Třeboradice 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Kunratice - Libuš 2:2 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Motorlet Praha B - Újezd nad Lesy 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 22.10. 10:00 Viktoria Žižkov B - Motorlet Praha B 0:2 (0:1)
    So 22.10. 10:15 Libuš - Uhelné sklady 2:2 (1:1)
    So 22.10. 10:15 FC Háje - Královice 4:2 (3:0)
    So 22.10. 10:30 ČAFC Praha - Aritma Praha 1:1 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Tempo - Radotín 2:2 (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Třeboradice - Bohemians B 4:3 (2:1)
    Ne 23.10. 15:30 Újezd nad Lesy - Meteor B 1:2 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Čechie Uhřiněves - Zličín 3:0 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Kunratice - Vltavín B 4:2 (3:1)

    11.kolo

    So 29.10. 10:15 Aritma Praha - FC Háje 2:2 (1:1)
    So 29.10. 10:15 Uhelné sklady - Třeboradice 1:3 (1:1)
    So 29.10. 10:30 Zličín - ČAFC Praha 2:1 (2:0)
    So 29.10. 14:30 Královice - Kunratice 0:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Radotín - Čechie Uhřiněves 3:1 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Bohemians B - Újezd nad Lesy 5:1 (1:0)
    Ne 30.10. 10:15 Vltavín B - Libuš 0:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Meteor B - Viktoria Žižkov B 2:1 (2:1)
    Ne 30.10. 16:00 Motorlet Praha B - Tempo 4:1 (1:0)

    12.kolo

    So 05.11. 10:00 Viktoria Žižkov B - Bohemians B 0:2 (0:2)
    So 05.11. 10:15 Libuš - Třeboradice 5:0 (3:0)
    So 05.11. 10:15 FC Háje - Zličín 2:0 (0:0)
    So 05.11. 10:30 ČAFC Praha - Radotín 3:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Tempo - Meteor B 2:3 (0:2)
    Ne 06.11. 10:15 Vltavín B - Královice 1:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Újezd nad Lesy - Uhelné sklady 0:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Čechie Uhřiněves - Motorlet Praha B 0:4 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Kunratice - Aritma Praha 2:1 (2:1)

    13.kolo

    So 12.11. 10:15 Aritma Praha - Vltavín B 5:0 (3:0)
    So 12.11. 10:30 Zličín - Kunratice 3:2 (1:2)
    So 12.11. 14:00 Radotín - FC Háje 0:1 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Meteor B - Čechie Uhřiněves 0:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Bohemians B - Tempo 5:1 (1:1)
    So 12.11. 14:30 Královice - Libuš 0:1 (0:1)
    So 12.11. 17:00 Uhelné sklady - Viktoria Žižkov B 3:0 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Třeboradice - Újezd nad Lesy 5:1 (2:1)
    Ne 13.11. 16:00 Motorlet Praha B - ČAFC Praha 2:2 (2:1)

    14.kolo

    Čt 17.11. 13:30 Tempo - Uhelné sklady 0:0 (0:0)
    Čt 17.11. 13:30 FC Háje - Motorlet Praha B 2:4 (1:1)
    So 19.11. 10:00 Viktoria Žižkov B - Třeboradice 1:2 (1:1)
    So 19.11. 10:15 Libuš - Újezd nad Lesy 5:0 (4:0)
    So 19.11. 10:30 ČAFC Praha - Meteor B 1:4 (0:2)
    So 19.11. 13:30 Královice - Aritma Praha 2:0 (2:0)
    Ne 20.11. 10:15 Vltavín B - Zličín 2:3 (0:2)
    Ne 20.11. 13:30 Čechie Uhřiněves - Bohemians B 3:3 (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Kunratice - Radotín 2:0 (0:0)

    15.kolo

    So 26.11. 10:15 Aritma Praha - Libuš 1:3 (1:1)
    So 26.11. 10:15 Meteor B - FC Háje 5:2 (2:1)
    So 26.11. 10:15 Uhelné sklady - Čechie Uhřiněves 0:2 (0:0)
    So 26.11. 10:30 Zličín - Královice 0:3 (0:1)
    So 26.11. 13:00 Radotín - Vltavín B 2:2 (2:2)
    So 26.11. 13:00 Bohemians B - ČAFC Praha 1:1 (0:1)
    So 26.11. 13:00 Třeboradice - Tempo 1:0 (0:0)
    Ne 27.11. 13:00 Újezd nad Lesy - Viktoria Žižkov B 1:4 (1:1)
    Ne 27.11. 16:00 Motorlet Praha B - Kunratice 8:5 (3:2)

    18.kolo

    So 10.03. 10:00 Viktoria Žižkov B - Čechie Uhřiněves 1:0 (0:0)
    So 10.03. 10:15 Uhelné sklady - Kunratice 4:0 (2:0)
    So 10.03. 10:15 Meteor B - Královice 4:4 (2:1)
    So 10.03. 10:30 Libuš - Tempo 0:3 (0:1)
    So 10.03. 14:30 Bohemians B - Vltavín B 2:1 (1:1)
    So 10.03. 14:30 Radotín - Zličín 2:3 (0:2)
    Ne 11.03. 14:00 Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 2:6 (1:3)
    Ne 11.03. 14:30 Třeboradice - FC Háje 1:2 (1:0)
    Ne 11.03. 16:00 Motorlet Praha B - Aritma Praha 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 17.03. 10:15 Aritma Praha - Meteor B 3:0 (0:0)
    So 17.03. 10:15 FC Háje - Újezd nad Lesy 4:2 (1:1)
    So 17.03. 10:30 Zličín - Motorlet Praha B 3:1 (1:1)
    So 17.03. 10:30 ČAFC Praha - Viktoria Žižkov B 5:1 (1:0)
    So 17.03. 15:00 Radotín - Libuš 4:3 (2:0)
    So 17.03. 15:00 Královice - Bohemians B 1:2 (1:0)
    Ne 18.03. 10:15 Vltavín B - Uhelné sklady 2:2 (1:0)
    Ne 18.03. 15:00 Čechie Uhřiněves - Tempo 2:0 (1:0)
    Ne 18.03. 16:30 Kunratice - Třeboradice 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 24.03. 10:00 Viktoria Žižkov B - FC Háje 1:1 (1:0)
    So 24.03. 10:15 Libuš - Čechie Uhřiněves 3:3 (2:2)
    So 24.03. 10:15 Uhelné sklady - Královice 0:3 (0:2)
    So 24.03. 10:15 Meteor B - Zličín 1:3 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Tempo - ČAFC Praha 0:4 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Újezd nad Lesy - Kunratice 3:1 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Bohemians B - Aritma Praha 0:1 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Třeboradice - Vltavín B 2:0 (0:0)
    Ne 25.03. 17:00 Motorlet Praha B - Radotín 1:3 (0:0)

    21.kolo

    So 31.03. 10:15 Aritma Praha - Uhelné sklady 3:0 (2:0)
    So 31.03. 10:15 FC Háje - Tempo 0:2 (0:0)
    So 31.03. 10:30 Zličín - Bohemians B 0:2 (0:0)
    So 31.03. 10:30 ČAFC Praha - Čechie Uhřiněves 3:1 (2:0)
    So 31.03. 16:30 Radotín - Meteor B 2:2 (1:1)
    So 31.03. 16:30 Královice - Třeboradice 1:2 (1:0)
    Ne 01.04. 10:15 Vltavín B - Újezd nad Lesy 2:2 (1:1)
    Ne 01.04. 16:30 Kunratice - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 17:00 Motorlet Praha B - Libuš 4:1 (0:1)

    22.kolo

    So 07.04. 10:15 Libuš - ČAFC Praha 3:1 (2:0)
    So 07.04. 10:15 Třeboradice - Aritma Praha 0:2
    So 07.04. 10:15 Uhelné sklady - Zličín 3:4 (0:2)
    So 07.04. 16:30 Tempo - Kunratice 3:1 (2:0)
    So 07.04. 16:30 Újezd nad Lesy - Královice 1:2
    So 07.04. 16:30 Bohemians B - Radotín 2:1 (1:1)
    So 07.04. 17:00 Meteor B - Motorlet Praha B 1:4 (1:3)
    Po 09.04. 10:00 Viktoria Žižkov B - Vltavín B 4:2 (1:2)
    Po 09.04. 16:30 Čechie Uhřiněves - FC Háje 3:2 (3:0)

    23.kolo

    So 14.04. 10:15 Aritma Praha - Újezd nad Lesy 3:0 (0:0)
    So 14.04. 10:15 FC Háje - ČAFC Praha 1:2 (0:1)
    So 14.04. 10:30 Zličín - Třeboradice 2:2 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Radotín - Uhelné sklady 4:0 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Královice - Viktoria Žižkov B 3:2 (1:0)
    Ne 15.04. 10:15 Vltavín B - Tempo 2:0 (0:0)
    Ne 15.04. 15:00 Meteor B - Libuš 4:1 (2:1)
    Ne 15.04. 16:30 Kunratice - Čechie Uhřiněves 2:3 (2:2)
    Ne 15.04. 17:00 Motorlet Praha B - Bohemians B 1:4 (0:1)

    24.kolo

    So 21.04. 10:00 Viktoria Žižkov B - Aritma Praha 2:3 (1:1)
    So 21.04. 10:15 Libuš - FC Háje 3:2 (1:1)
    So 21.04. 10:15 Uhelné sklady - Motorlet Praha B 1:3 (0:2)
    So 21.04. 10:30 ČAFC Praha - Kunratice 5:2 (2:1)
    So 21.04. 17:00 Tempo - Královice 1:1 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Újezd nad Lesy - Zličín 0:2 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Bohemians B - Meteor B 1:3 (1:2)
    Ne 22.04. 17:00 Čechie Uhřiněves - Vltavín B 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Třeboradice - Radotín 4:1 (1:0)

    25.kolo

    So 28.04. 10:15 Aritma Praha - Tempo 1:1 (0:0)
    So 28.04. 10:30 Zličín - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:1)
    So 28.04. 17:00 Bohemians B - Libuš 2:2 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Motorlet Praha B - Třeboradice 0:4 (0:2)
    So 28.04. 17:00 Radotín - Újezd nad Lesy 4:0 (3:0)
    So 28.04. 17:00 Královice - Čechie Uhřiněves 0:2 (0:1)
    Ne 29.04. 10:15 Vltavín B - ČAFC Praha 1:1 (1:0)
    Ne 29.04. 15:00 Meteor B - Uhelné sklady 1:1 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Kunratice - FC Háje 1:2 (1:1)

    26.kolo

    Út 01.05. 10:15 Libuš - Kunratice 4:1 (1:0)
    Út 01.05. 10:15 FC Háje - Vltavín B 5:2 (2:2)
    Út 01.05. 10:15 Uhelné sklady - Bohemians B 4:6 (2:3)
    Út 01.05. 10:30 ČAFC Praha - Královice 0:1 (0:0)
    Út 01.05. 17:00 Čechie Uhřiněves - Aritma Praha 1:2 (1:1)
    Út 01.05. 17:00 Tempo - Zličín 1:1
    Út 01.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Radotín 3:0 (2:0)
    Út 01.05. 17:00 Újezd nad Lesy - Motorlet Praha B 1:0 (0:0)
    Út 01.05. 17:00 Třeboradice - Meteor B 1:0

    27.kolo

    So 05.05. 10:15 Uhelné sklady - Libuš 2:7 (2:5)
    So 05.05. 10:15 Aritma Praha - ČAFC Praha 4:2 (3:1)
    So 05.05. 10:30 Zličín - Čechie Uhřiněves 5:0 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Bohemians B - Třeboradice 1:2 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Radotín - Tempo 2:2 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Královice - FC Háje 1:4 (0:1)
    Ne 06.05. 10:15 Vltavín B - Kunratice 2:2 (1:1)
    Ne 06.05. 15:00 Meteor B - Újezd nad Lesy 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Motorlet Praha B - Viktoria Žižkov B 5:1 (3:1)

    28.kolo

    Út 08.05. 10:15 Libuš - Vltavín B 3:3 (2:2)
    Út 08.05. 10:15 FC Háje - Aritma Praha 0:2 (0:1)
    Út 08.05. 10:30 ČAFC Praha - Zličín 3:4 (2:2)
    Út 08.05. 17:00 Kunratice - Královice 2:0 (0:0)
    Út 08.05. 17:00 Čechie Uhřiněves - Radotín 3:1 (2:1)
    Út 08.05. 17:00 Tempo - Motorlet Praha B 2:4 (1:1)
    Út 08.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Meteor B 0:2 (0:2)
    Út 08.05. 17:00 Újezd nad Lesy - Bohemians B 0:4 (0:2)
    Út 08.05. 17:00 Třeboradice - Uhelné sklady 3:1 (1:1)

    29.kolo

    So 12.05. 10:15 Uhelné sklady - Újezd nad Lesy 2:0 (2:0)
    So 12.05. 10:15 Aritma Praha - Kunratice 3:0 (1:0)
    So 12.05. 10:30 Třeboradice - Libuš 1:1 (1:0)
    So 12.05. 10:30 Zličín - FC Háje 1:2 (0:2)
    So 12.05. 17:00 Bohemians B - Viktoria Žižkov B 4:1 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Radotín - ČAFC Praha 3:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Královice - Vltavín B 2:2 (1:0)
    Ne 13.05. 15:00 Meteor B - Tempo 2:2 (2:1)
    Ne 13.05. 17:00 Motorlet Praha B - Čechie Uhřiněves 1:5 (1:2)

    30.kolo

    So 19.05. 10:00 Viktoria Žižkov B - Uhelné sklady 1:2 (0:0)
    So 19.05. 10:15 Libuš - Královice 5:1 (2:1)
    So 19.05. 10:15 FC Háje - Radotín 0:2 (0:2)
    So 19.05. 10:30 ČAFC Praha - Motorlet Praha B 0:0 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Tempo - Bohemians B 3:1 (3:0)
    So 19.05. 17:00 Újezd nad Lesy - Třeboradice 2:1 (0:0)
    Ne 20.05. 10:15 Vltavín B - Aritma Praha 1:5 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Kunratice - Zličín 2:2 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Čechie Uhřiněves - Meteor B 5:3 (3:1)

    31.kolo

    So 26.05. 10:15 Uhelné sklady - Tempo 1:0 (1:0)
    So 26.05. 10:30 Zličín - Vltavín B 6:0 (3:0)
    So 26.05. 17:00 Újezd nad Lesy - Libuš 0:6 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Bohemians B - Čechie Uhřiněves 5:5 (2:5)
    So 26.05. 17:00 Radotín - Kunratice 2:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Aritma Praha - Královice 2:1 (2:0)
    Ne 27.05. 15:00 Meteor B - ČAFC Praha 0:3 (0:2)
    Ne 27.05. 17:00 Třeboradice - Viktoria Žižkov B 1:1 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Motorlet Praha B - FC Háje 2:1 (0:1)

    32.kolo

    So 02.06. 10:00 Viktoria Žižkov B - Újezd nad Lesy 1:0 (0:0)
    So 02.06. 10:15 Libuš - Aritma Praha 2:0 (0:0)
    So 02.06. 10:15 FC Háje - Meteor B 11:2 (4:1)
    So 02.06. 10:30 ČAFC Praha - Bohemians B 1:2 (1:2)
    So 02.06. 17:00 Královice - Zličín 1:2 (1:2)
    So 02.06. 17:00 Tempo - Třeboradice 1:0 (1:0)
    Ne 03.06. 10:15 Vltavín B - Radotín 2:3 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Kunratice - Motorlet Praha B 2:3 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Čechie Uhřiněves - Uhelné sklady 6:0 (2:0)

    33.kolo

    So 09.06. 10:30 Viktoria Žižkov B - Libuš 4:4
    So 09.06. 10:30 Újezd nad Lesy - Tempo 0:0 (0:0)
    So 09.06. 10:30 Třeboradice - Čechie Uhřiněves 1:1 (1:0)
    So 09.06. 10:30 Uhelné sklady - ČAFC Praha 2:3 (1:2)
    So 09.06. 10:30 Bohemians B - FC Háje 2:1 (2:1)
    So 09.06. 10:30 Meteor B - Kunratice 5:1 (2:1)
    So 09.06. 10:30 Motorlet Praha B - Vltavín B 5:0 (3:0)
    So 09.06. 10:30 Radotín - Královice 3:0 (0:0)
    So 09.06. 10:30 Zličín - Aritma Praha 1:3 (0:2)

    34.kolo

    So 16.06. 10:30 Libuš - Zličín 1:1 (0:0)
    So 16.06. 10:30 Aritma Praha - Radotín 6:2 (3:0)
    So 16.06. 10:30 Královice - Motorlet Praha B 3:2 (1:2)
    So 16.06. 10:30 Vltavín B - Meteor B 0:7 (0:4)
    So 16.06. 10:30 Kunratice - Bohemians B 1:3 (1:3)
    So 16.06. 10:30 FC Háje - Uhelné sklady 5:1 (2:1)
    So 16.06. 10:30 ČAFC Praha - Třeboradice 3:2 (3:1)
    So 16.06. 10:30 Čechie Uhřiněves - Újezd nad Lesy 1:1 (1:1)
    So 16.06. 10:30 Tempo - Viktoria Žižkov B 4:5 (3:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 24 5 5 81:31 77
    2. 34 21 5 8 93:52 68
    3. 34 18 10 6 91:55 64
    4. 34 18 6 10 86:62 60
    5. 34 17 6 11 75:56 57
    6. 34 17 6 11 64:49 57
    7. 34 16 4 14 76:61 52
    8. 34 14 7 13 52:55 49
    9. 34 13 8 13 69:63 47
    10. 34 13 7 14 61:62 46
    11. 34 12 7 15 72:80 43
    12. 34 12 6 16 56:78 42
    13. 34 11 8 15 52:71 41
    14. 34 12 4 18 58:71 40
    15. 34 11 5 18 59:76 38
    16. 34 8 6 20 60:85 30
    17. 34 6 7 21 34:88 25
    18. 34 4 11 19 48:92 23

    Nejčtenější ze sportu