Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3420
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8148
    Týden:
    21
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.09. 10:30 Újezd P4 B - ČAFC Praha C 3:9 (1:4)
    Ne 04.09. 17:00 D. Měcholupy B - Chuchle B 0:4 (0:3)
    Ne 04.09. 17:00 Sokol Vinoř B - Kotva 1895 2:3 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Meteor Kačerov B - AFK Malešice 5:5 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Union Žižkov B - Čechie Smíchov B 6:0 (2:0)
    Ne 04.09. 17:00 Sparta Krč C - 1999 Praha B 1:6 (1:4)

    2.kolo

    So 10.09. 16:00 Čechie Smíchov B - Újezd P4 B 0:1 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Kotva 1895 - Meteor Kačerov B 2:0 (1:0)
    So 10.09. 17:00 D. Měcholupy B - Sokol Vinoř B 1:2 (0:0)
    Ne 11.09. 15:00 ČAFC Praha C - Sparta Krč C 2:4 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Chuchle B - 1999 Praha B 3:8 (1:3)
    Ne 11.09. 17:00 AFK Malešice - Union Žižkov B 6:3 (4:1)

    3.kolo

    So 17.09. 10:30 Újezd P4 B - AFK Malešice 3:3 (1:2)
    So 17.09. 16:30 1999 Praha B - ČAFC Praha C 1:7 (1:4)
    Ne 18.09. 16:30 Sokol Vinoř B - Chuchle B 3:2 (1:2)
    Ne 18.09. 16:30 Meteor Kačerov B - D. Měcholupy B 4:1 (3:1)
    Ne 18.09. 16:30 Union Žižkov B - Kotva 1895 4:2 (2:1)
    Ne 18.09. 16:30 Sparta Krč C - Čechie Smíchov B 1:1 (1:1)

    4.kolo

    So 24.09. 15:30 Čechie Smíchov B - 1999 Praha B 2:2 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Kotva 1895 - Újezd P4 B 3:1 (1:0)
    So 24.09. 16:30 D. Měcholupy B - Union Žižkov B 1:4 (0:2)
    Ne 25.09. 16:00 Chuchle B - ČAFC Praha C 1:2 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 AFK Malešice - Sparta Krč C 7:0 (6:0)
    Ne 25.09. 16:30 Sokol Vinoř B - Meteor Kačerov B 3:3 (3:1)

    5.kolo

    So 01.10. 10:30 Meteor Kačerov B - Chuchle B 1:4 (0:0)
    So 01.10. 10:30 Union Žižkov B - Sokol Vinoř B 7:3 (3:1)
    So 01.10. 10:30 Újezd P4 B - D. Měcholupy B 4:4 (3:0)
    So 01.10. 16:00 1999 Praha B - AFK Malešice 0:2
    Ne 02.10. 15:00 ČAFC Praha C - Čechie Smíchov B 2:0 (0:0)
    Ne 02.10. 16:00 Sparta Krč C - Kotva 1895 4:1

    6.kolo

    So 08.10. 10:30 Meteor Kačerov B - Union Žižkov B 4:2
    So 08.10. 16:00 Kotva 1895 - 1999 Praha B 1:4 (1:1)
    So 08.10. 16:00 D. Měcholupy B - Sparta Krč C 1:5 (0:3)
    Ne 09.10. 16:00 Chuchle B - Čechie Smíchov B 3:1 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 AFK Malešice - ČAFC Praha C 3:1 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Sokol Vinoř B - Újezd P4 B 1:3 (1:2)

    7.kolo

    So 15.10. 10:30 Union Žižkov B - Chuchle B 5:4 (3:1)
    So 15.10. 10:30 Újezd P4 B - Meteor Kačerov B 3:2 (2:1)
    So 15.10. 15:00 Čechie Smíchov B - AFK Malešice 1:1 (1:0)
    So 15.10. 15:30 1999 Praha B - D. Měcholupy B 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 ČAFC Praha C - Kotva 1895 6:2 (1:1)
    Ne 16.10. 15:30 Sparta Krč C - Sokol Vinoř B 1:2 (0:0)

    8.kolo

    So 22.10. 10:30 Meteor Kačerov B - Sparta Krč C 5:1 (2:0)
    So 22.10. 15:00 D. Měcholupy B - ČAFC Praha C 1:2 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Kotva 1895 - Čechie Smíchov B 6:0 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Chuchle B - AFK Malešice 4:5 (3:3)
    Ne 23.10. 15:30 Sokol Vinoř B - 1999 Praha B 2:2 (2:2)
    Ne 23.10. 15:30 Union Žižkov B - Újezd P4 B 8:5 (7:1)

    9.kolo

    28.10. 10:30 Újezd P4 B - Chuchle B 4:8 (1:5)
    Ne 30.10. 12:00 1999 Praha B - Meteor Kačerov B 5:1
    Ne 30.10. 14:30 Sparta Krč C - Union Žižkov B 6:0 (4:0)
    Ne 30.10. 14:30 Čechie Smíchov B - D. Měcholupy B 2:1
    Ne 30.10. 14:30 AFK Malešice - Kotva 1895 7:2 (3:0)
    Ne 30.10. 15:00 ČAFC Praha C - Sokol Vinoř B 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 05.11. 10:30 Újezd P4 B - Sparta Krč C 5:0 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Chuchle B - Kotva 1895 5:0 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 D. Měcholupy B - AFK Malešice 1:4
    Ne 06.11. 14:00 Sokol Vinoř B - Čechie Smíchov B 2:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Meteor Kačerov B - ČAFC Praha C 1:3
    Ne 06.11. 14:00 Union Žižkov B - 1999 Praha B 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 12.11. 14:00 Čechie Smíchov B - Meteor Kačerov B 1:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Kotva 1895 - D. Měcholupy B 3:0 (2:0)
    Ne 13.11. 10:30 1999 Praha B - Újezd P4 B 3:0 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Sparta Krč C - Chuchle B 3:2 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 AFK Malešice - Sokol Vinoř B 5:2 (3:0)
    Ne 13.11. 15:00 ČAFC Praha C - Union Žižkov B 3:0k

    12.kolo

    So 24.03. 15:00 Kotva 1895 - Sokol Vinoř B 8:0 (3:0)
    So 24.03. 15:00 AFK Malešice - Meteor Kačerov B 8:0 (5:0)
    So 24.03. 15:00 Čechie Smíchov B - Union Žižkov B 3:0 (0:0)
    So 24.03. 15:00 1999 Praha B - Sparta Krč C 2:2 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Chuchle B - D. Měcholupy B 4:1 (2:1)
    Ne 25.03. 17:15 ČAFC Praha C - Újezd P4 B 7:2 (3:1)

    13.kolo

    So 31.03. 10:30 Újezd P4 B - Čechie Smíchov B 7:2 (3:1)
    So 31.03. 10:30 Meteor Kačerov B - Kotva 1895 3:5 (0:4)
    So 31.03. 16:00 Sparta Krč C - ČAFC Praha C 1:5 (0:4)
    Ne 01.04. 16:30 1999 Praha B - Chuchle B 2:6 (0:2)
    Ne 01.04. 16:30 Union Žižkov B - AFK Malešice 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 16:30 Sokol Vinoř B - D. Měcholupy B 3:1 (2:0)

    14.kolo

    So 07.04. 16:30 Kotva 1895 - Union Žižkov B 3:5 (1:2)
    So 07.04. 16:30 Čechie Smíchov B - Sparta Krč C 4:3 (1:2)
    Ne 08.04. 16:30 Chuchle B - Sokol Vinoř B 1:1 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 D. Měcholupy B - Meteor Kačerov B 1:2 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 AFK Malešice - Újezd P4 B 1:3 (1:1)
    Po 09.04. 17:15 ČAFC Praha C - 1999 Praha B 11:3 (3:1)

    15.kolo

    So 14.04. 10:30 Újezd P4 B - Kotva 1895 2:1 (1:1)
    So 14.04. 10:30 Meteor Kačerov B - Sokol Vinoř B 3:1 (2:1)
    So 14.04. 16:00 Sparta Krč C - AFK Malešice 2:3 (1:1)
    Ne 15.04. 16:30 1999 Praha B - Čechie Smíchov B 5:2 (3:1)
    Ne 15.04. 17:00 Union Žižkov B - D. Měcholupy B 6:1 (4:0)
    Ne 15.04. 17:15 ČAFC Praha C - Chuchle B 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 21.04. 17:00 Kotva 1895 - Sparta Krč C 4:3 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Čechie Smíchov B - ČAFC Praha C 0:3 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 Chuchle B - Meteor Kačerov B 4:0 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 Sokol Vinoř B - Union Žižkov B 3:2 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 D. Měcholupy B - Újezd P4 B 8:3 (6:2)
    Ne 22.04. 17:00 AFK Malešice - 1999 Praha B 9:5 (5:0)

    17.kolo

    So 28.04. 10:30 Újezd P4 B - Sokol Vinoř B 3:4 (2:0)
    So 28.04. 10:30 Union Žižkov B - Meteor Kačerov B 6:2 (5:1)
    So 28.04. 16:00 Sparta Krč C - D. Měcholupy B 1:4 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Čechie Smíchov B - Chuchle B 1:3 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 1999 Praha B - Kotva 1895 5:4 (3:0)
    Ne 29.04. 17:15 ČAFC Praha C - AFK Malešice 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 05.05. 10:30 Meteor Kačerov B - Újezd P4 B 4:1 (4:1)
    So 05.05. 17:00 Kotva 1895 - ČAFC Praha C 3:1 (1:0)
    Ne 06.05. 16:00 Chuchle B - Union Žižkov B 1:1 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Sokol Vinoř B - Sparta Krč C 3:3 (2:2)
    Ne 06.05. 17:00 D. Měcholupy B - 1999 Praha B 7:2 (3:1)
    Ne 06.05. 17:00 AFK Malešice - Čechie Smíchov B 7:1 (4:0)

    19.kolo

    So 12.05. 10:30 Újezd P4 B - Union Žižkov B 5:2 (2:2)
    So 12.05. 13:15 Sparta Krč C - Meteor Kačerov B 1:4 (0:2)
    So 12.05. 17:00 AFK Malešice - Chuchle B 4:3
    So 12.05. 17:00 Čechie Smíchov B - Kotva 1895 0:6
    Ne 13.05. 17:00 1999 Praha B - Sokol Vinoř B 3:1
    Ne 13.05. 17:15 ČAFC Praha C - D. Měcholupy B 5:0

    20.kolo

    Ne 20.05. 11:00 Kotva 1895 - AFK Malešice 9:6 (4:0)
    Ne 20.05. 16:00 Chuchle B - Újezd P4 B 1:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Union Žižkov B - Sparta Krč C 5:3 (3:3)
    Ne 20.05. 17:00 Meteor Kačerov B - 1999 Praha B 8:0 (4:0)
    Ne 20.05. 17:00 Sokol Vinoř B - ČAFC Praha C 4:3 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 D. Měcholupy B - Čechie Smíchov B 4:0 (2:0)

    21.kolo

    So 26.05. 13:15 Sparta Krč C - Újezd P4 B 0:2 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Kotva 1895 - Chuchle B 2:0 (2:0)
    So 26.05. 17:00 AFK Malešice - D. Měcholupy B 15:4
    So 26.05. 17:00 Čechie Smíchov B - Sokol Vinoř B 1:1 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 1999 Praha B - Union Žižkov B 2:3
    Ne 27.05. 17:15 ČAFC Praha C - Meteor Kačerov B 9:2 (3:0)

    22.kolo

    So 02.06. 10:30 Újezd P4 B - 1999 Praha B 8:0 (3:0)
    So 02.06. 10:30 Meteor Kačerov B - Čechie Smíchov B 4:1 (2:0)
    Ne 03.06. 16:00 Chuchle B - Sparta Krč C 9:2 (5:1)
    Ne 03.06. 17:00 Union Žižkov B - ČAFC Praha C 3:4 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Sokol Vinoř B - AFK Malešice 0:3 (0:2)
    Ne 03.06. 17:00 D. Měcholupy B - Kotva 1895 1:2 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 16 3 3 106:52 51
    2. 22 16 0 6 90:38 48
    3. 22 13 1 8 75:61 40
    4. 22 13 0 9 72:59 39
    5. 22 12 2 8 74:46 38
    6. 22 10 2 10 68:71 32
    7. 22 9 3 10 62:81 30
    8. 22 9 2 11 58:67 29
    9. 22 8 5 9 43:63 29
    10. 22 5 3 14 47:77 18
    11. 22 4 4 14 24:68 16
    12. 22 4 1 17 43:79 13

    Nejčtenější ze sportu