Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3435
  • Návštěvy: 183/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7325
    Týden:
    183
    Dnes:
    39
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 13:30 Inverness - Rangers 0:3 (0:1)
    So 04.08. 16:00 Dundee United - Aberdeen 1:0 (0:0)
    So 04.08. 16:00 Gretna - Falkirk 0:4 (0:2)
    So 04.08. 16:00 St. Mirren - Motherwell 0:1 (0:1)
    Ne 05.08. 15:00 Celtic - Kilmarnock 0:0 (0:0)
    Ne 05.08. 20:45 Hearts - Hibernian 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 11.08. 13:30 Falkirk - Celtic 1:4 (1:1)
    So 11.08. 16:00 Hibernian - Gretna 4:2
    So 11.08. 16:00 Motherwell - Inverness 2:1 (0:0)
    So 11.08. 16:00 Rangers - St. Mirren 2:0 (0:0)
    Ne 12.08. 15:00 Aberdeen - Hearts 1:1 (1:1)
    Ne 12.08. 20:45 Kilmarnock - Dundee United 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 16:00 Dundee United - Hibernian 0:0 (0:0)
    So 18.08. 16:00 Hearts - Gretna 1:1 (0:0)
    So 18.08. 16:00 Motherwell - Kilmarnock 1:2 (1:0)
    So 18.08. 16:00 Rangers - Falkirk 7:2 (2:1)
    So 18.08. 16:00 St. Mirren - Inverness 2:1
    Ne 19.08. 15:00 Aberdeen - Celtic 1:3 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 13:30 Kilmarnock - Rangers 1:2 (0:0)
    So 25.08. 16:00 Celtic - Hearts 5:0 (2:0)
    So 25.08. 16:00 Falkirk - St. Mirren 0:1
    So 25.08. 16:00 Gretna - Motherwell 1:2 (1:1)
    So 25.08. 16:00 Hibernian - Aberdeen 3:3 (1:2)
    So 25.08. 16:00 Inverness - Dundee United 0:3 (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Dundee United - Falkirk 2:0 (0:0)
    So 01.09. 16:00 Hibernian - Inverness 1:0
    So 01.09. 16:00 Kilmarnock - Aberdeen 0:1 (0:0)
    So 01.09. 16:00 Rangers - Gretna 4:0 (1:0)
    Ne 02.09. 15:00 St. Mirren - Celtic 1:5 (0:2)
    Ne 02.09. 20:45 Motherwell - Hearts 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 15.09. 13:30 Hearts - Rangers 4:2 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Aberdeen - Motherwell 1:2 (0:2)
    So 15.09. 16:00 Celtic - Inverness 5:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Falkirk - Hibernian 1:1
    So 15.09. 16:00 Gretna - Kilmarnock 1:2
    Ne 16.09. 16:00 Dundee United - St. Mirren 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Falkirk - Motherwell 1:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Gretna - Dundee United 3:2 (2:1)
    So 22.09. 16:00 Inverness - Hearts 2:1 (0:1)
    So 22.09. 16:00 Kilmarnock - St. Mirren 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:00 Hibernian - Celtic 3:2 (2:1)
    Ne 23.09. 16:00 Rangers - Aberdeen 3:0 (0:0)

    8.kolo

    So 29.09. 13:30 Motherwell - Rangers 1:1 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Aberdeen - Gretna 2:0 (2:0)
    So 29.09. 16:00 Celtic - Dundee United 3:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Hibernian - Kilmarnock 4:1
    So 29.09. 16:00 Inverness - Falkirk 4:2
    Ne 30.09. 15:00 St. Mirren - Hearts 1:3 (1:3)

    9.kolo

    So 06.10. 16:00 Dundee United - Motherwell 1:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Hearts - Falkirk 4:2 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Kilmarnock - Inverness 2:2
    So 06.10. 16:00 Rangers - Hibernian 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Aberdeen - St. Mirren 4:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Gretna - Celtic 1:2 (1:0)

    10.kolo

    So 20.10. 13:30 Rangers - Celtic 3:0 (1:0)
    So 20.10. 16:00 Falkirk - Kilmarnock 1:1
    So 20.10. 16:00 Hearts - Dundee United 1:3 (0:2)
    So 20.10. 16:00 Motherwell - Hibernian 2:1 (2:1)
    So 20.10. 16:00 St. Mirren - Gretna 1:0
    Ne 21.10. 15:00 Inverness - Aberdeen 1:2 (0:1)

    11.kolo

    So 27.10. 16:00 Celtic - Motherwell 3:0 (1:0)
    So 27.10. 16:00 Gretna - Inverness 0:4
    So 27.10. 16:00 Hibernian - St. Mirren 0:1
    So 27.10. 16:00 Kilmarnock - Hearts 3:1 (0:0)
    Ne 28.10. 15:00 Dundee United - Rangers 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 16:00 Aberdeen - Falkirk 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 03.11. 13:30 Kilmarnock - Celtic 1:2 (0:2)
    So 03.11. 16:00 Aberdeen - Dundee United 2:0 (1:0)
    So 03.11. 16:00 Falkirk - Gretna 2:0
    So 03.11. 16:00 Motherwell - St. Mirren 1:1 (1:0)
    So 03.11. 16:00 Rangers - Inverness 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 15:00 Hibernian - Hearts 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 10.11. 16:00 Dundee United - Kilmarnock 2:0 (1:0)
    So 10.11. 16:00 Gretna - Hibernian 0:1 (0:0)
    So 10.11. 16:00 Inverness - Motherwell 0:3 (0:1)
    So 10.11. 20:45 St. Mirren - Rangers 0:3 (0:2)
    Ne 11.11. 16:00 Hearts - Aberdeen 4:1 (2:1)
    Út 11.12. 20:45 Celtic - Falkirk 4:0 (2:0)

    14.kolo

    So 24.11. 13:30 Falkirk - Rangers 1:3 (0:1)
    So 24.11. 16:00 Celtic - Aberdeen 3:0 (2:0)
    So 24.11. 16:00 Hibernian - Dundee United 2:2 (0:0)
    So 24.11. 16:00 Inverness - St. Mirren 1:0 (1:0)
    So 24.11. 16:00 Kilmarnock - Motherwell 0:1 (0:0)
    Ne 25.11. 15:00 Gretna - Hearts 1:1 (0:1)

    15.kolo

    So 01.12. 13:30 Hearts - Celtic 1:1 (0:0)
    So 01.12. 16:00 Dundee United - Inverness 0:1 (0:1)
    So 01.12. 16:00 Motherwell - Gretna 3:0 (1:0)
    So 01.12. 16:00 Rangers - Kilmarnock 2:0 (1:0)
    So 01.12. 16:00 St. Mirren - Falkirk 1:5 (0:3)
    Ne 02.12. 15:00 Aberdeen - Hibernian 3:1 (1:1)

    16.kolo

    So 08.12. 16:00 Aberdeen - Kilmarnock 2:1 (0:1)
    So 08.12. 16:00 Celtic - St. Mirren 1:1 (0:0)
    So 08.12. 16:00 Falkirk - Dundee United 3:0 (2:0)
    So 08.12. 16:00 Hearts - Motherwell 1:2 (1:0)
    So 08.12. 16:00 Inverness - Hibernian 2:0 (1:0)
    So 08.12. 20:45 Gretna - Rangers 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 15.12. 16:00 Hibernian - Falkirk 1:1 (1:0)
    So 15.12. 16:00 Kilmarnock - Gretna 3:3 (1:1)
    So 15.12. 16:00 Motherwell - Aberdeen 3:0 (3:0)
    So 15.12. 16:00 Rangers - Hearts 2:1 (1:0)
    So 15.12. 16:00 St. Mirren - Dundee United 0:3 (0:0)
    Ne 16.12. 15:00 Inverness - Celtic 3:2 (1:2)

    18.kolo

    So 22.12. 16:00 Celtic - Hibernian 1:1 (0:1)
    So 22.12. 16:00 Dundee United - Gretna 1:2 (1:2)
    So 22.12. 16:00 Hearts - Inverness 2:3 (0:1)
    So 22.12. 16:00 Motherwell - Falkirk 0:3 (0:0)
    So 22.12. 16:00 St. Mirren - Kilmarnock 0:0 (0:0)
    Ne 23.12. 16:00 Aberdeen - Rangers 1:1 (1:1)

    19.kolo

    St 26.12. 16:00 Kilmarnock - Hibernian 2:1 (1:0)
    St 26.12. 16:00 Hearts - St. Mirren 0:1 (0:1)
    St 26.12. 16:00 Gretna - Aberdeen 1:1 (0:0)
    St 26.12. 16:00 Falkirk - Inverness 1:0 (1:0)
    St 26.12. 16:00 Dundee United - Celtic 0:2 (0:0)
    St 26.12. 16:00 Rangers - Motherwell 3:1 (1:0)

    20.kolo

    So 29.12. 16:00 Celtic - Gretna 3:0 (1:0)
    So 29.12. 16:00 Falkirk - Hearts 2:1 (0:1)
    So 29.12. 16:00 Hibernian - Rangers 1:2 (0:1)
    So 29.12. 16:00 Inverness - Kilmarnock 3:1 (1:0)
    So 29.12. 16:00 Motherwell - Dundee United 5:3 (3:1)
    So 29.12. 16:00 St. Mirren - Aberdeen 0:1 (0:0)

    21.kolo

    St 02.01. 16:00 Aberdeen - Inverness 1:0 (0:0)
    St 02.01. 16:00 Dundee United - Hearts 4:1 (1:1)
    St 02.01. 16:00 Kilmarnock - Falkirk 0:1 (0:1)
    St 12.03. 20:45 Hibernian - Motherwell 1:0 (0:0)
    St 09.04. 20:45 Gretna - St. Mirren 0:0 (0:0)
    St 16.04. 20:45 Celtic - Rangers 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 05.01. 16:00 St. Mirren - Hibernian 2:1 (2:0)
    So 05.01. 16:00 Rangers - Dundee United 2:0 (2:0)
    So 05.01. 16:00 Inverness - Gretna 3:0 (3:0)
    So 05.01. 16:00 Hearts - Kilmarnock 1:1 (0:1)
    So 05.01. 16:00 Falkirk - Aberdeen 0:0 (0:0)
    Ne 13.04. 15:00 Motherwell - Celtic 1:4 (1:3)

    23.kolo

    So 19.01. 13:30 Hearts - Hibernian 1:0 (1:0)
    So 19.01. 16:00 Celtic - Kilmarnock 1:0 (0:0)
    So 19.01. 16:00 Dundee United - Aberdeen 3:0 (0:0)
    So 19.01. 16:00 Gretna - Falkirk 2:0 (1:0)
    So 19.01. 16:00 St. Mirren - Motherwell 3:1 (2:1)
    Ne 20.01. 15:00 Inverness - Rangers 0:1 (0:0)

    24.kolo

    So 26.01. 16:00 Aberdeen - Hearts 0:1 (0:0)
    So 26.01. 16:00 Kilmarnock - Dundee United 1:2 (0:1)
    So 26.01. 16:00 Rangers - St. Mirren 4:0 (3:0)
    Ne 27.01. 15:00 Falkirk - Celtic 0:1 (0:1)
    St 13.02. 20:45 Hibernian - Gretna 4:2 (2:0)
    St 20.02. 20:45 Motherwell - Inverness 3:1 (2:1)

    25.kolo

    So 09.02. 13:30 Dundee United - Hibernian 1:1 (1:0)
    So 09.02. 16:00 Hearts - Gretna 2:0 (2:0)
    So 09.02. 16:00 Motherwell - Kilmarnock 1:0 (0:0)
    So 09.02. 16:00 Rangers - Falkirk 2:0 (1:0)
    So 09.02. 16:00 St. Mirren - Inverness 1:1 (0:1)
    Ne 10.02. 15:00 Aberdeen - Celtic 1:5 (0:3)

    26.kolo

    So 16.02. 16:00 Celtic - Hearts 3:0 (1:0)
    So 16.02. 16:00 Falkirk - St. Mirren 4:0 (1:0)
    So 16.02. 16:00 Gretna - Motherwell 1:3 (0:1)
    So 16.02. 16:00 Inverness - Dundee United 1:1 (0:0)
    Ne 17.02. 15:00 Kilmarnock - Rangers 0:2 (0:1)
    Ne 17.02. 16:00 Hibernian - Aberdeen 3:1 (0:1)

    27.kolo

    So 23.02. 16:00 Dundee United - Falkirk 0:0 (0:0)
    So 23.02. 16:00 Hibernian - Inverness 2:0 (2:0)
    So 23.02. 16:00 Motherwell - Hearts 0:1 (0:1)
    Ne 24.02. 15:00 St. Mirren - Celtic 0:1 (0:0)
    Ne 24.02. 16:00 Kilmarnock - Aberdeen 3:1 (2:0)
    Ne 24.02. 16:00 Rangers - Gretna 4:2 (2:0)

    28.kolo

    St 27.02. 20:45 Aberdeen - Motherwell 1:1 (1:0)
    St 27.02. 20:45 Celtic - Inverness 2:1 (1:0)
    St 27.02. 20:45 Dundee United - St. Mirren 1:1 (0:0)
    St 27.02. 20:45 Falkirk - Hibernian 0:2 (0:1)
    St 27.02. 20:45 Gretna - Kilmarnock 4:2 (3:0)
    St 27.02. 20:45 Hearts - Rangers 0:4 (0:2)

    29.kolo

    So 01.03. 13:30 Hibernian - Celtic 0:2 (0:0)
    So 01.03. 16:00 Falkirk - Motherwell 0:0 (0:0)
    So 01.03. 16:00 Inverness - Hearts 0:3 (0:2)
    So 01.03. 16:00 Kilmarnock - St. Mirren 1:0 (1:0)
    So 01.03. 16:00 Rangers - Aberdeen 3:1 (1:1)
    Čt 06.03. 20:45 Gretna - Dundee United 0:3 (0:1)

    30.kolo

    St 12.03. 20:45 Celtic - Dundee United 0:0 (0:0)
    So 15.03. 16:00 Aberdeen - Gretna 3:0 (1:0)
    So 15.03. 16:00 Hibernian - Kilmarnock 2:0 (1:0)
    So 15.03. 16:00 Inverness - Falkirk 0:1 (0:0)
    So 15.03. 16:00 St. Mirren - Hearts 1:1 (0:0)
    Po 17.03. 13:30 Motherwell - Rangers 1:1 (0:1)

    31.kolo

    So 22.03. 16:00 Aberdeen - St. Mirren 1:1 (1:1)
    So 22.03. 16:00 Dundee United - Motherwell 2:0 (0:0)
    So 22.03. 16:00 Hearts - Falkirk 0:0 (0:0)
    So 22.03. 16:00 Kilmarnock - Inverness 4:1 (1:1)
    So 22.03. 16:00 Rangers - Hibernian 2:1 (1:0)
    Ne 23.03. 15:00 Gretna - Celtic 0:3 (0:1)

    32.kolo

    So 29.03. 13:30 Rangers - Celtic 1:0 (1:0)
    So 29.03. 16:00 Falkirk - Kilmarnock 0:0 (0:0)
    So 29.03. 16:00 Hearts - Dundee United 1:0 (1:0)
    So 29.03. 16:00 Inverness - Aberdeen 3:4 (2:2)
    So 29.03. 16:00 Motherwell - Hibernian 1:0 (1:0)
    So 29.03. 16:00 St. Mirren - Gretna 2:0 (1:0)

    33.kolo

    So 05.04. 16:00 Celtic - Motherwell 0:1 (0:1)
    So 05.04. 16:00 Gretna - Inverness 1:2 (0:0)
    So 05.04. 16:00 Hibernian - St. Mirren 2:0 (2:0)
    So 05.04. 16:00 Kilmarnock - Hearts 0:0 (0:0)
    Ne 06.04. 15:00 Dundee United - Rangers 3:3 (1:1)
    Po 07.04. 20:45 Aberdeen - Falkirk 2:1 (1:0)

    34.kolo

    So 19.04. 16:00 Celtic - Aberdeen 1:0 (0:0)
    So 19.04. 16:00 Falkirk - Gretna 0:0 (0:0)
    So 19.04. 16:00 Hearts - St. Mirren 3:2 (2:1)
    So 19.04. 16:00 Inverness - Kilmarnock 3:0 (1:0)
    Ne 20.04. 15:00 Dundee United - Hibernian 1:1 (0:0)
    St 07.05. 20:45 Rangers - Motherwell 1:0 (0:0)

    35.kolo

    So 26.04. 13:30 Motherwell - Dundee United 2:2 (1:1)
    So 26.04. 16:00 Aberdeen - Hibernian 2:1 (0:0)
    So 26.04. 16:00 Hearts - Inverness 1:0 (0:0)
    So 26.04. 16:00 Kilmarnock - Gretna 1:1 (0:0)
    So 26.04. 16:00 St. Mirren - Falkirk 1:0 (0:0)
    Ne 27.04. 13:30 Celtic - Rangers 3:2 (2:2)

    36.kolo

    So 03.05. 13:30 Motherwell - Celtic 1:2 (0:0)
    So 03.05. 16:00 Aberdeen - Dundee United 2:1 (1:0)
    So 03.05. 16:00 Inverness - Gretna 6:1 (2:1)
    So 03.05. 16:00 St. Mirren - Kilmarnock 1:0 (0:0)
    Ne 04.05. 15:00 Hibernian - Rangers 0:0 (0:0)
    Ne 04.05. 20:45 Falkirk - Hearts 2:1 (1:0)

    37.kolo

    So 10.05. 13:30 Rangers - Dundee United 3:1 (2:0)
    So 10.05. 16:00 Motherwell - Aberdeen 2:1 (0:0)
    So 10.05. 16:00 Falkirk - Inverness 2:1 (1:0)
    So 10.05. 16:00 Hearts - Kilmarnock 0:2 (0:0)
    So 10.05. 16:00 St. Mirren - Gretna 0:0 (0:0)
    Ne 11.05. 13:30 Celtic - Hibernian 2:0 (1:0)

    38.kolo

    Út 13.05. 20:45 Gretna - Hearts 1:0 (0:0)
    So 17.05. 16:00 Inverness - St. Mirren 0:0 (0:0)
    So 17.05. 16:00 Kilmarnock - Falkirk 2:1 (1:1)
    Čt 22.05. 20:45 Aberdeen - Rangers 2:0 (0:0)
    Čt 22.05. 20:45 Dundee United - Celtic 0:1 (0:0)
    Čt 22.05. 20:45 Hibernian - Motherwell 0:2 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 28 5 5 84:26 89
    2. 38 27 5 6 84:33 86
    3. 38 18 6 14 50:46 60
    4. 38 15 8 15 50:58 53
    5. 38 14 10 14 53:47 52
    6. 38 14 10 14 49:45 52
    7. 38 13 10 15 45:49 49
    8. 38 13 9 16 47:55 48
    9. 38 13 4 21 51:62 43
    10. 38 10 11 17 26:54 41
    11. 38 10 10 18 39:52 40
    12. 38 5 8 25 32:83 23

    Nejčtenější ze sportu