Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3551
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5330
    Týden:
    30
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 30.07. 17:30 Vranov n.Topľou - St. Ĺubovna 5:2 (3:1)
    So 30.07. 17:30 Bardejov - Ružiná 5:2 (2:0)
    So 30.07. 17:30 Zvolen - Banská Bystrica B 1:0 (0:0)
    So 30.07. 17:30 Lok. Košice - Trebišov 3:0 (2:0)
    Ne 31.07. 10:30 ŠK Kremnička - Námestovo 4:1 (2:0)
    Ne 31.07. 10:30 Prešov B - Dol. Ždaňa 1:2 (1:0)
    Ne 31.07. 10:30 Košice B - Moldava n.B B 0:0 (0:0)
    St 17.08. 17:30 Poprad - Lipany 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 06.08. 17:30 Ružiná - Zvolen 5:0 (2:0)
    So 06.08. 17:30 Lipany - Vranov n.Topľou 4:0 (2:0)
    So 06.08. 17:30 Spišská Nová Ves - ŠK Kremnička 0:0 (0:0)
    Ne 07.08. 10:30 Banská Bystrica B - Lok. Košice 3:3 (2:2)
    Ne 07.08. 17:30 Dol. Ždaňa - Bardejov 1:2 (1:1)
    Ne 07.08. 17:30 St. Ĺubovna - Prešov B 1:8 (0:5)
    Ne 07.08. 17:30 Námestovo - Poprad 0:0 (0:0)
    St 07.09. 16:30 Trebišov - Košice B 3:2 (1:1)

    3.kolo

    So 13.08. 17:30 Poprad - Spišská Nová Ves 1:2 (0:1)
    So 13.08. 17:30 Vranov n.Topľou - Námestovo 2:0 (1:0)
    So 13.08. 17:30 Bardejov - St. Ĺubovna 2:1 (2:0)
    So 13.08. 17:30 Zvolen - Dol. Ždaňa 0:0 (0:0)
    So 13.08. 17:30 Lok. Košice - Ružiná 2:1 (1:1)
    Ne 14.08. 10:30 Prešov B - Lipany 2:1 (2:0)
    Ne 14.08. 10:30 Košice B - Banská Bystrica B 1:3 (0:1)
    Ne 14.08. 17:30 Moldava n.B B - Trebišov 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 20.08. 17:00 Ružiná - Košice B 3:0 (2:0)
    So 20.08. 17:00 St. Ĺubovna - Zvolen 0:1 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Spišská Nová Ves - Vranov n.Topľou 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 10:30 Banská Bystrica B - Moldava n.B B 2:0 (0:0)
    Ne 21.08. 10:30 ŠK Kremnička - Poprad 0:3 (0:2)
    Ne 21.08. 17:00 Dol. Ždaňa - Lok. Košice 3:0 (2:0)
    Ne 21.08. 17:00 Lipany - Bardejov 0:2 (0:1)
    Ne 21.08. 17:00 Námestovo - Prešov B 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 27.08. 00:00 Vranov n.Topľou - ŠK Kremnička 1:1 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Prešov B - Spišská Nová Ves 0:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Bardejov - Námestovo 2:0 (2:0)
    So 27.08. 00:00 Zvolen - Lipany 1:1 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Lok. Košice - St. Ĺubovna 8:0 (2:0)
    So 27.08. 00:00 Košice B - Dol. Ždaňa 1:1 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Moldava n.B B - Ružiná 1:3 (0:1)
    So 27.08. 00:00 Trebišov - Banská Bystrica B 1:3 (0:1)

    6.kolo

    So 03.09. 00:00 Ružiná - Trebišov 2:1 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Dol. Ždaňa - Moldava n.B B 3:0 (1:0)
    So 03.09. 00:00 St. Ĺubovna - Košice B 0:6 (0:5)
    So 03.09. 00:00 Lipany - Lok. Košice 0:1 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Námestovo - Zvolen 3:0 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Spišská Nová Ves - Bardejov 2:2 (1:1)
    So 03.09. 00:00 ŠK Kremnička - Prešov B 1:3 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Poprad - Vranov n.Topľou 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 10.09. 00:00 Prešov B - Poprad 2:2 (0:2)
    So 10.09. 00:00 Bardejov - ŠK Kremnička 1:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Zvolen - Spišská Nová Ves 1:1 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Lok. Košice - Námestovo 5:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Košice B - Lipany 3:1 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Moldava n.B B - St. Ĺubovna 3:2 (3:1)
    So 10.09. 00:00 Trebišov - Dol. Ždaňa 0:1 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Banská Bystrica B - Ružiná 4:1 (1:1)

    8.kolo

    So 17.09. 00:00 Dol. Ždaňa - Banská Bystrica B 1:1 (1:1)
    So 17.09. 00:00 St. Ĺubovna - Trebišov 0:4 (0:3)
    So 17.09. 00:00 Lipany - Moldava n.B B 2:1 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Námestovo - Košice B 1:2 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Spišská Nová Ves - Lok. Košice 1:3 (0:1)
    So 17.09. 00:00 ŠK Kremnička - Zvolen 2:1 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Poprad - Bardejov 0:0 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Vranov n.Topľou - Prešov B 0:3 (0:1)

    16.kolo

    Út 20.09. 00:00 Spišská Nová Ves - Lipany 1:1 (1:1)
    Út 20.09. 00:00 ŠK Kremnička - St. Ĺubovna 5:0 (3:0)
    Út 20.09. 00:00 Poprad - Dol. Ždaňa 1:0 (0:0)
    Út 20.09. 00:00 Vranov n.Topľou - Ružiná 1:0 (0:0)
    Út 20.09. 00:00 Prešov B - Banská Bystrica B 0:0 (0:0)
    Út 20.09. 00:00 Bardejov - Trebišov 2:1 (0:0)
    Út 20.09. 00:00 Zvolen - Moldava n.B B 6:2 (3:0)
    Út 20.09. 00:00 Lok. Košice - Košice B 4:1 (1:0)

    9.kolo

    So 24.09. 14:00 Banská Bystrica B - St. Ĺubovna 4:0 (2:0)
    So 24.09. 16:00 Bardejov - Vranov n.Topľou 0:0 (0:0)
    So 24.09. 16:00 Zvolen - Poprad 0:3 (0:2)
    So 24.09. 16:00 Lok. Košice - ŠK Kremnička 1:0 (0:0)
    So 24.09. 16:00 Trebišov - Lipany 4:2 (1:2)
    So 24.09. 16:00 Ružiná - Dol. Ždaňa 1:0 (1:0)
    Ne 25.09. 10:30 Košice B - Spišská Nová Ves 1:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Moldava n.B B - Námestovo 2:1 (2:1)

    10.kolo

    So 01.10. 14:30 St. Ĺubovna - Ružiná 0:2 (0:1)
    So 01.10. 14:30 Námestovo - Trebišov 3:0 (2:0)
    So 01.10. 14:30 Spišská Nová Ves - Moldava n.B B 3:4 (2:0)
    So 01.10. 14:30 Poprad - Lok. Košice 0:0 (0:0)
    So 01.10. 14:30 Vranov n.Topľou - Zvolen 4:2 (2:2)
    So 01.10. 14:30 Prešov B - Bardejov 0:3 (0:1)
    Ne 02.10. 10:30 ŠK Kremnička - Košice B 1:3 (1:1)
    Ne 02.10. 14:30 Lipany - Banská Bystrica B 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 08.10. 00:00 Zvolen - Prešov B 2:2 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Lok. Košice - Vranov n.Topľou 2:0 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Košice B - Poprad 1:1 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Moldava n.B B - ŠK Kremnička 3:0 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Trebišov - Spišská Nová Ves 1:0 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Banská Bystrica B - Námestovo 4:1 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Ružiná - Lipany 3:1 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Dol. Ždaňa - St. Ĺubovna 3:0 (2:0)

    17.kolo

    St 12.10. 00:00 Moldava n.B B - Lok. Košice 2:0 (2:0)
    St 12.10. 00:00 Trebišov - Zvolen 2:0 (1:0)
    St 12.10. 00:00 Banská Bystrica B - Bardejov 2:2 (1:0)
    St 12.10. 00:00 Ružiná - Prešov B 3:1 (0:0)
    St 12.10. 00:00 Dol. Ždaňa - Vranov n.Topľou 2:1 (0:1)
    St 12.10. 00:00 St. Ĺubovna - Poprad 0:3 (0:0)
    St 12.10. 00:00 Lipany - ŠK Kremnička 1:2 (1:2)
    St 12.10. 00:00 Námestovo - Spišská Nová Ves 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 15.10. 14:00 Lipany - Dol. Ždaňa 3:4 (2:1)
    So 15.10. 14:00 Námestovo - Ružiná 0:4 (0:3)
    So 15.10. 14:00 Spišská Nová Ves - Banská Bystrica B 0:1 (0:0)
    So 15.10. 14:00 Poprad - Moldava n.B B 3:0 (3:0)
    So 15.10. 14:00 Bardejov - Zvolen 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 10:30 Prešov B - Lok. Košice 2:2 (1:0)
    Ne 16.10. 14:00 ŠK Kremnička - Trebišov 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 14:00 Vranov n.Topľou - Košice B 4:2 (2:1)

    13.kolo

    So 22.10. 14:00 Lok. Košice - Bardejov 3:1 (1:0)
    So 22.10. 14:00 Trebišov - Poprad 1:3 (0:1)
    So 22.10. 14:00 Ružiná - Spišská Nová Ves 3:3 (0:2)
    So 22.10. 14:00 St. Ĺubovna - Lipany 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 10:30 Banská Bystrica B - ŠK Kremnička 1:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:00 Košice B - Prešov B 3:2 (2:0)
    Ne 23.10. 14:00 Moldava n.B B - Vranov n.Topľou 2:3 (0:2)
    Ne 23.10. 14:00 Dol. Ždaňa - Námestovo 4:0 (2:0)

    14.kolo

    So 29.10. 14:00 Spišská Nová Ves - Dol. Ždaňa 0:2 (0:2)
    So 29.10. 14:00 Vranov n.Topľou - Trebišov 3:1 (1:0)
    So 29.10. 14:00 Zvolen - Lok. Košice 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 10:30 ŠK Kremnička - Ružiná 0:1 (0:1)
    Ne 30.10. 10:30 Prešov B - Moldava n.B B 2:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Námestovo - St. Ĺubovna 1:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Poprad - Banská Bystrica B 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Bardejov - Košice B 2:1 (2:1)

    15.kolo

    So 05.11. 13:30 Ružiná - Poprad 6:1 (2:0)
    So 05.11. 13:30 St. Ĺubovna - Spišská Nová Ves 1:3 (0:1)
    So 05.11. 13:30 Lipany - Námestovo 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 10:30 Banská Bystrica B - Vranov n.Topľou 2:1 (1:0)
    Ne 06.11. 13:30 Košice B - Zvolen 2:2 (0:1)
    Ne 06.11. 13:30 Moldava n.B B - Bardejov 1:2 (1:2)
    Ne 06.11. 13:30 Trebišov - Prešov B 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 13:30 Dol. Ždaňa - ŠK Kremnička 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 10.03. 00:00 Námestovo - ŠK Kremnička 0:1 (0:0)
    So 10.03. 00:00 Lipany - Poprad 3:1 (1:0)
    So 10.03. 00:00 St. Ĺubovna - Vranov n.Topľou 0:1 (0:1)
    So 10.03. 00:00 Dol. Ždaňa - Prešov B 0:0 (0:0)
    So 10.03. 00:00 Ružiná - Bardejov 3:0 (3:0)
    So 10.03. 00:00 Banská Bystrica B - Zvolen 3:1 (1:1)
    So 10.03. 00:00 Trebišov - Lok. Košice 0:2 (0:1)
    So 10.03. 00:00 Moldava n.B B - Košice B 1:3 (1:2)

    19.kolo

    So 17.03. 00:00 Košice B - Trebišov 1:0 (0:0)
    So 17.03. 00:00 Lok. Košice - Banská Bystrica B 3:0 (2:0)
    So 17.03. 00:00 Zvolen - Ružiná 1:1 (0:0)
    So 17.03. 00:00 Bardejov - Dol. Ždaňa 5:0 (3:0)
    So 17.03. 00:00 Prešov B - St. Ĺubovna 4:0 (2:0)
    So 17.03. 00:00 Vranov n.Topľou - Lipany 2:0 (1:0)
    So 17.03. 00:00 Poprad - Námestovo 2:0 (1:0)
    So 17.03. 00:00 ŠK Kremnička - Spišská Nová Ves 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 24.03. 00:00 Spišská Nová Ves - Poprad 0:1 (0:1)
    So 24.03. 00:00 Námestovo - Vranov n.Topľou 3:0 (1:0)
    So 24.03. 00:00 Lipany - Prešov B 0:1 (0:1)
    So 24.03. 00:00 St. Ĺubovna - Bardejov 0:1 (0:1)
    So 24.03. 00:00 Dol. Ždaňa - Zvolen 4:0 (2:0)
    So 24.03. 00:00 Ružiná - Lok. Košice 2:1 (2:0)
    So 24.03. 00:00 Banská Bystrica B - Košice B 2:0 (1:0)
    So 24.03. 00:00 Trebišov - Moldava n.B B 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 31.03. 00:00 Moldava n.B B - Banská Bystrica B 1:4 (0:1)
    So 31.03. 00:00 Košice B - Ružiná 3:3 (1:1)
    So 31.03. 00:00 Lok. Košice - Dol. Ždaňa 1:0 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Zvolen - St. Ĺubovna 1:1 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Bardejov - Lipany 2:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Prešov B - Námestovo 4:4 (3:1)
    So 31.03. 00:00 Vranov n.Topľou - Spišská Nová Ves 0:5 (0:2)
    So 31.03. 00:00 Poprad - ŠK Kremnička 2:0 (1:0)

    22.kolo

    So 07.04. 00:00 ŠK Kremnička - Vranov n.Topľou 0:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Spišská Nová Ves - Prešov B 1:2 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Námestovo - Bardejov 0:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Lipany - Zvolen 3:1 (1:0)
    So 07.04. 00:00 St. Ĺubovna - Lok. Košice 0:2 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Dol. Ždaňa - Košice B 1:2 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Ružiná - Moldava n.B B 3:1 (2:0)
    So 07.04. 00:00 Banská Bystrica B - Trebišov 2:1 (0:1)

    23.kolo

    So 14.04. 00:00 Trebišov - Ružiná 1:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Moldava n.B B - Dol. Ždaňa 3:0 (2:0)
    So 14.04. 00:00 Košice B - St. Ĺubovna 6:0 (4:0)
    So 14.04. 00:00 Lok. Košice - Lipany 1:1 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Zvolen - Námestovo 0:2 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Bardejov - Spišská Nová Ves 0:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Prešov B - ŠK Kremnička 2:4 (1:3)
    So 14.04. 00:00 Vranov n.Topľou - Poprad 1:0 (0:0)

    33.kolo

    St 18.04. 00:00 Lipany - Spišská Nová Ves 0:1 (0:1)
    St 18.04. 00:00 St. Ĺubovna - ŠK Kremnička 0:1 (0:1)
    St 18.04. 00:00 Dol. Ždaňa - Poprad 3:0 (3:0)
    St 18.04. 00:00 Ružiná - Vranov n.Topľou 1:0 (0:0)
    St 18.04. 00:00 Banská Bystrica B - Prešov B 0:2 (0:2)
    St 18.04. 00:00 Trebišov - Bardejov 0:2 (0:1)
    St 18.04. 00:00 Moldava n.B B - Zvolen 1:0 (1:0)
    St 18.04. 00:00 Košice B - Lok. Košice 0:1 (0:1)

    24.kolo

    So 21.04. 00:00 Poprad - Prešov B 0:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 ŠK Kremnička - Bardejov 1:2 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Spišská Nová Ves - Zvolen 1:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Námestovo - Lok. Košice 0:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Lipany - Košice B 3:0 (2:0)
    So 21.04. 00:00 St. Ĺubovna - Moldava n.B B 0:3 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Dol. Ždaňa - Trebišov 3:1 (2:0)
    So 21.04. 00:00 Ružiná - Banská Bystrica B 3:1 (0:1)

    25.kolo

    So 28.04. 00:00 Banská Bystrica B - Dol. Ždaňa 4:0 (3:0)
    So 28.04. 00:00 Trebišov - St. Ĺubovna 3:1 (2:0)
    So 28.04. 00:00 Moldava n.B B - Lipany 4:2 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Košice B - Námestovo 0:2 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Lok. Košice - Spišská Nová Ves 0:1 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Zvolen - ŠK Kremnička 2:0 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Bardejov - Poprad 3:0 (2:0)
    So 28.04. 00:00 Prešov B - Vranov n.Topľou 4:3 (1:3)

    26.kolo

    So 05.05. 16:30 Vranov n.Topľou - Bardejov 1:1 (1:1)
    So 05.05. 16:30 Poprad - Zvolen 2:2 (2:0)
    So 05.05. 16:30 Lipany - Trebišov 7:5 (3:2)
    Ne 06.05. 16:30 ŠK Kremnička - Lok. Košice 3:1 (3:1)
    Ne 06.05. 16:30 Spišská Nová Ves - Košice B 0:2 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Námestovo - Moldava n.B B 3:0 (3:0)
    Ne 06.05. 16:30 St. Ĺubovna - Banská Bystrica B 0:5 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Dol. Ždaňa - Ružiná 2:1 (2:0)

    27.kolo

    So 12.05. 16:30 Ružiná - St. Ĺubovna 8:0 (4:0)
    So 12.05. 16:30 Trebišov - Námestovo 0:1 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Lok. Košice - Poprad 1:0 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Zvolen - Vranov n.Topľou 2:1 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Banská Bystrica B - Lipany 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Moldava n.B B - Spišská Nová Ves 0:3 (0:2)
    Ne 13.05. 16:30 Košice B - ŠK Kremnička 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Bardejov - Prešov B 4:1 (2:0)

    34.kolo

    Út 15.05. 16:30 Lok. Košice - Moldava n.B B 4:0 (3:0)
    Út 15.05. 16:30 Zvolen - Trebišov 5:0 (4:0)
    Út 15.05. 16:30 Prešov B - Ružiná 0:1 (0:0)
    Út 15.05. 16:30 Vranov n.Topľou - Dol. Ždaňa 3:1 (0:1)
    Út 15.05. 16:30 Poprad - St. Ĺubovna 5:0 (1:0)
    Út 15.05. 16:30 Spišská Nová Ves - Námestovo 2:1 (1:0)
    St 16.05. 16:30 Bardejov - Banská Bystrica B 2:0 (1:0)
    St 16.05. 16:30 ŠK Kremnička - Lipany 3:1 (0:1)

    28.kolo

    So 19.05. 17:00 Vranov n.Topľou - Lok. Košice 0:2 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Spišská Nová Ves - Trebišov 4:1 (3:0)
    So 19.05. 17:00 Lipany - Ružiná 1:1 (1:1)
    So 19.05. 17:00 St. Ĺubovna - Dol. Ždaňa 1:3 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Prešov B - Zvolen 2:0 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 Poprad - Košice B 0:1 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 ŠK Kremnička - Moldava n.B B 1:2 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Námestovo - Banská Bystrica B 2:1 (0:0)

    29.kolo

    So 26.05. 00:00 Dol. Ždaňa - Lipany 0:1 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Ružiná - Námestovo 6:0
    So 26.05. 00:00 Banská Bystrica B - Spišská Nová Ves 1:1 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Trebišov - ŠK Kremnička 4:3
    So 26.05. 00:00 Moldava n.B B - Poprad 3:1 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Košice B - Vranov n.Topľou 1:2 (1:1)
    So 26.05. 00:00 Lok. Košice - Prešov B 2:1 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Zvolen - Bardejov 0:1

    30.kolo

    So 02.06. 00:00 Bardejov - Lok. Košice 0:4 (0:1)
    So 02.06. 00:00 Prešov B - Košice B 3:0 (2:0)
    So 02.06. 00:00 Vranov n.Topľou - Moldava n.B B 0:2 (0:1)
    So 02.06. 00:00 Poprad - Trebišov 1:1 (0:1)
    So 02.06. 00:00 ŠK Kremnička - Banská Bystrica B 3:0 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Spišská Nová Ves - Ružiná 1:3 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Námestovo - Dol. Ždaňa 3:1 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Lipany - St. Ĺubovna 4:1 (1:1)

    31.kolo

    So 09.06. 00:00 St. Ĺubovna - Námestovo 0:2 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Dol. Ždaňa - Spišská Nová Ves 1:3 (1:0)
    So 09.06. 00:00 Ružiná - ŠK Kremnička 9:0 (3:0)
    So 09.06. 00:00 Banská Bystrica B - Poprad 2:2 (0:2)
    So 09.06. 00:00 Trebišov - Vranov n.Topľou 1:0 (1:0)
    So 09.06. 00:00 Moldava n.B B - Prešov B 2:4 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Košice B - Bardejov 2:5 (0:4)
    So 09.06. 00:00 Lok. Košice - Zvolen 8:0 (5:0)

    32.kolo

    So 16.06. 00:00 Zvolen - Košice B 3:2 (2:2)
    So 16.06. 00:00 Bardejov - Moldava n.B B 3:1 (1:1)
    So 16.06. 00:00 Prešov B - Trebišov 0:2 (0:1)
    So 16.06. 00:00 Vranov n.Topľou - Banská Bystrica B 2:1 (1:0)
    So 16.06. 00:00 Poprad - Ružiná 2:2 (0:1)
    So 16.06. 00:00 ŠK Kremnička - Dol. Ždaňa 1:2
    So 16.06. 00:00 Spišská Nová Ves - St. Ĺubovna 5:0 (3:0)
    So 16.06. 00:00 Námestovo - Lipany 1:0 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 32 22 7 3 60:27 73
    2. 32 21 5 6 87:34 68
    3. 32 21 5 6 70:23 68
    4. 32 15 8 9 60:43 53
    5. 32 16 4 12 50:40 52
    6. 32 14 7 11 57:42 49
    7. 32 13 10 9 47:33 49
    8. 32 14 5 13 42:47 47
    9. 32 11 11 10 41:35 44
    10. 32 13 4 15 52:49 43
    11. 32 12 6 14 53:55 42
    12. 32 13 1 18 46:65 40
    13. 32 11 5 16 35:51 38
    14. 32 11 3 18 41:52 36
    15. 32 11 1 20 41:61 34
    16. 32 8 8 16 36:60 32
    17. 32 0 2 30 12:113 2

    Nejčtenější ze sportu