Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3571
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21686
    Týden:
    25
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:15 Hřebeč - Vraný 3:3 (2:2)
    So 13.08. 10:30 Spartak Příbram - Nová Ves p.Pl. 2:3 (1:1)
    So 13.08. 10:30 Hvozdnice - Nový Knín 1:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Černolice - Petrovice 2:1 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Slaný - Lhota 4:2 (2:1)
    So 13.08. 17:00 Dobříš - Tuchlovice 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Hradištko - Všenorský SK 1:2 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Hostouň - Velká Dobrá 2:0 (2:0)

    2.kolo

    So 20.08. 17:00 Nový Knín - Hostouň 1:2 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Lhota - Hřebeč 4:1 (2:1)
    So 20.08. 17:00 Všenorský SK - Slaný 3:0 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Hradištko 7:1 (3:0)
    So 20.08. 17:00 Černolice - Spartak Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Petrovice - Velká Dobrá 0:1 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Tuchlovice - Hvozdnice 2:1 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Vraný - Dobříš 4:1 (2:1)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 Hřebeč - Všenorský SK 0:3 (0:1)
    So 27.08. 10:15 Velká Dobrá - Nový Knín 2:2 (0:0)
    So 27.08. 10:30 Spartak Příbram - Petrovice 4:0 (2:0)
    So 27.08. 10:30 Hvozdnice - Vraný 1:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Slaný - Nová Ves p.Pl. 0:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Dobříš - Lhota 1:1 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Hradištko - Černolice 3:2 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Hostouň - Tuchlovice 3:2 (1:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:30 Spartak Příbram - Hradištko 3:0 (3:0)
    So 03.09. 17:00 Lhota - Hvozdnice 5:2 (2:0)
    So 03.09. 17:00 Všenorský SK - Dobříš 3:1 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Hřebeč 1:1 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Černolice - Slaný 3:1 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Petrovice - Nový Knín 4:1 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Tuchlovice - Velká Dobrá 5:0 (2:0)
    Ne 04.09. 17:00 Vraný - Hostouň 6:3 (5:0)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Hřebeč - Černolice 0:2 (0:0)
    So 10.09. 10:15 Velká Dobrá - Vraný 4:3 (0:2)
    So 10.09. 10:30 Hvozdnice - Všenorský SK 2:2 (2:1)
    So 10.09. 17:00 Slaný - Spartak Příbram 1:2 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Dobříš - Nová Ves p.Pl. 1:4 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Nový Knín - Tuchlovice 2:1 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Hradištko - Petrovice 1:0 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Hostouň - Lhota 1:1 (0:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:30 Spartak Příbram - Hřebeč 5:0 (4:0)
    So 17.09. 16:30 Lhota - Velká Dobrá 5:1 (3:1)
    So 17.09. 16:30 Všenorský SK - Hostouň 4:0 (2:0)
    So 17.09. 16:30 Nová Ves p.Pl. - Hvozdnice 7:0 (5:0)
    So 17.09. 16:30 Černolice - Dobříš 2:0 (2:0)
    Ne 18.09. 16:30 Petrovice - Tuchlovice 3:1 (2:0)
    Ne 18.09. 16:30 Vraný - Nový Knín 4:1 (1:0)
    Ne 18.09. 16:30 Hradištko - Slaný 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Hřebeč - Hradištko 6:1 (4:0)
    So 24.09. 10:15 Velká Dobrá - Všenorský SK 1:2 (1:1)
    So 24.09. 10:30 Hvozdnice - Černolice 3:2 (0:2)
    So 24.09. 16:30 Slaný - Petrovice 1:1 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Dobříš - Spartak Příbram 0:2 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Nový Knín - Lhota 2:4 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Hostouň - Nová Ves p.Pl. 3:4 (1:2)
    Ne 25.09. 16:30 Tuchlovice - Vraný 3:1 (2:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:30 Spartak Příbram - Hvozdnice 1:1 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Lhota - Tuchlovice 4:2 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Všenorský SK - Nový Knín 3:1 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Nová Ves p.Pl. - Velká Dobrá 5:0 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Černolice - Hostouň 2:1 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Slaný - Hřebeč 4:1 (3:0)
    Ne 02.10. 16:00 Petrovice - Vraný 4:1
    Ne 02.10. 16:00 Hradištko - Dobříš 0:7 (0:0)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Hřebeč - Petrovice 2:2 (0:2)
    So 08.10. 10:15 Velká Dobrá - Černolice 3:5 (1:1)
    So 08.10. 10:30 Hvozdnice - Hradištko 6:0 (3:0)
    So 08.10. 16:00 Dobříš - Slaný 0:1 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Nový Knín - Nová Ves p.Pl. 1:2 (0:2)
    Ne 09.10. 16:00 Hostouň - Spartak Příbram 1:4 (1:2)
    Ne 09.10. 16:00 Tuchlovice - Všenorský SK 3:1 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Vraný - Lhota 4:1 (1:0)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Hřebeč - Dobříš 0:2 (0:0)
    So 15.10. 10:30 Spartak Příbram - Velká Dobrá 5:1 (0:1)
    So 15.10. 15:30 Všenorský SK - Vraný 1:5 (1:3)
    So 15.10. 15:30 Nová Ves p.Pl. - Tuchlovice 4:0 (3:0)
    So 15.10. 15:30 Černolice - Nový Knín 2:0 (1:0)
    So 15.10. 15:30 Slaný - Hvozdnice 5:0 (3:0)
    Ne 16.10. 15:30 Petrovice - Lhota 0:2 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Hradištko - Hostouň 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Velká Dobrá - Hradištko 5:1 (2:0)
    So 22.10. 10:30 Hvozdnice - Hřebeč 5:1 (4:0)
    So 22.10. 15:30 Dobříš - Petrovice 2:2 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Nový Knín - Spartak Příbram 2:4 (1:3)
    So 22.10. 15:30 Lhota - Všenorský SK 2:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Hostouň - Slaný 2:1 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Tuchlovice - Černolice 1:4 (0:2)
    Ne 23.10. 15:30 Vraný - Nová Ves p.Pl. 1:2 (1:1)

    12.kolo

    So 29.10. 10:15 Hřebeč - Hostouň 1:3 (1:2)
    So 29.10. 10:30 Spartak Příbram - Tuchlovice 1:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Nová Ves p.Pl. - Lhota 3:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Černolice - Vraný 1:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Slaný - Velká Dobrá 0:2 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Dobříš - Hvozdnice 2:2 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 Petrovice - Všenorský SK 2:4 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Hradištko - Nový Knín 1:5 (0:2)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Velká Dobrá - Hřebeč 3:4 (2:1)
    So 05.11. 10:30 Hvozdnice - Petrovice 4:2 (3:2)
    So 05.11. 14:00 Nový Knín - Slaný 2:3 (2:2)
    So 05.11. 14:00 Lhota - Černolice 1:3 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Všenorský SK - Nová Ves p.Pl. 2:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Hostouň - Dobříš 2:2 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Tuchlovice - Hradištko 6:1 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Vraný - Spartak Příbram 4:1 (2:0)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 Hřebeč - Nový Knín 2:2 (0:1)
    So 12.11. 10:30 Spartak Příbram - Lhota 0:1 (0:0)
    So 12.11. 10:30 Hvozdnice - Hostouň 3:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Černolice - Všenorský SK 1:3 (0:2)
    So 12.11. 14:00 Slaný - Tuchlovice 1:1 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Dobříš - Velká Dobrá 2:0 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Petrovice - Nová Ves p.Pl. 0:3 (0:2)
    Ne 13.11. 14:00 Hradištko - Vraný 2:8 (0:4)

    15.kolo

    So 19.11. 10:15 Velká Dobrá - Hvozdnice 1:3 (0:2)
    So 19.11. 13:30 Hostouň - Petrovice 2:3 (2:0)
    So 19.11. 13:30 Nový Knín - Dobříš 0:0 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Tuchlovice - Hřebeč 4:0 (1:0)
    So 19.11. 13:30 Vraný - Slaný 2:1 (1:0)
    So 19.11. 13:30 Lhota - Hradištko 1:1 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Všenorský SK - Spartak Příbram 3:2 (2:1)
    So 19.11. 13:30 Nová Ves p.Pl. - Černolice 3:0 (3:0)

    16.kolo

    So 10.03. 10:15 Velká Dobrá - Hostouň 0:2 (0:1)
    So 10.03. 14:30 Nová Ves p.Pl. - Spartak Příbram 2:0 (2:0)
    So 10.03. 14:30 Všenorský SK - Hradištko 4:0 (2:0)
    So 10.03. 14:30 Lhota - Slaný 1:1 (1:0)
    So 10.03. 14:30 Nový Knín - Hvozdnice 0:2 (0:1)
    Ne 11.03. 14:30 Petrovice - Černolice 2:2 (1:0)
    Ne 11.03. 14:30 Vraný - Hřebeč 3:0 (1:0)
    Ne 11.03. 14:30 Tuchlovice - Dobříš 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 17.03. 10:15 Velká Dobrá - Petrovice 1:0 (0:0)
    So 17.03. 10:15 Hřebeč - Lhota 1:1 (1:1)
    So 17.03. 10:30 Hvozdnice - Tuchlovice 2:1 (2:1)
    So 17.03. 10:30 Spartak Příbram - Černolice 3:1 (0:0)
    So 17.03. 15:00 Dobříš - Vraný 2:2 (1:1)
    So 17.03. 15:00 Slaný - Všenorský SK 2:3 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Hostouň - Nový Knín 0:2 (0:1)
    Ne 18.03. 15:00 Hradištko - Nová Ves p.Pl. 0:3 (0:1)

    18.kolo

    So 24.03. 15:00 Černolice - Hradištko 6:0 (5:0)
    So 24.03. 15:00 Nová Ves p.Pl. - Slaný 6:0 (2:0)
    So 24.03. 15:00 Všenorský SK - Hřebeč 5:1 (2:0)
    So 24.03. 15:00 Lhota - Dobříš 2:1 (2:1)
    So 24.03. 15:00 Nový Knín - Velká Dobrá 2:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Petrovice - Spartak Příbram 1:4 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Vraný - Hvozdnice 7:1 (4:0)
    Ne 25.03. 15:00 Tuchlovice - Hostouň 3:3 (1:0)

    19.kolo

    So 31.03. 10:15 Velká Dobrá - Tuchlovice 2:0 (1:0)
    So 31.03. 10:15 Hřebeč - Nová Ves p.Pl. 0:2 (0:1)
    So 31.03. 10:30 Hvozdnice - Lhota 2:4 (1:2)
    So 31.03. 16:30 Nový Knín - Petrovice 4:0 (0:0)
    So 31.03. 16:30 Dobříš - Všenorský SK 3:2 (2:1)
    So 31.03. 16:30 Slaný - Černolice 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 16:30 Hostouň - Vraný 1:4 (0:1)
    Ne 01.04. 16:30 Hradištko - Spartak Příbram 3:2 (1:1)

    20.kolo

    So 07.04. 10:30 Spartak Příbram - Slaný 3:1 (1:1)
    So 07.04. 16:30 Černolice - Hřebeč 2:1 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Nová Ves p.Pl. - Dobříš 5:1 (4:0)
    So 07.04. 16:30 Všenorský SK - Hvozdnice 1:1 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Lhota - Hostouň 0:2 (0:1)
    Ne 08.04. 16:30 Petrovice - Hradištko 1:1
    Ne 08.04. 16:30 Vraný - Velká Dobrá 6:3 (2:2)
    Ne 08.04. 16:30 Tuchlovice - Nový Knín 5:0 (3:0)

    21.kolo

    So 14.04. 10:15 Velká Dobrá - Lhota 1:2 (1:1)
    So 14.04. 10:15 Hřebeč - Spartak Příbram 0:2 (0:1)
    So 14.04. 10:30 Hvozdnice - Nová Ves p.Pl. 0:4 (0:3)
    So 14.04. 16:30 Nový Knín - Vraný 2:1 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Dobříš - Černolice 1:1 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Slaný - Hradištko 3:1 (1:0)
    Ne 15.04. 16:30 Tuchlovice - Petrovice 5:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Hostouň - Všenorský SK 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 21.04. 10:30 Spartak Příbram - Dobříš 4:0 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Černolice - Hvozdnice 3:0 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Hostouň 6:1 (3:0)
    So 21.04. 17:00 Všenorský SK - Velká Dobrá 5:0 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Lhota - Nový Knín 3:0 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Petrovice - Slaný 3:0 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 Hradištko - Hřebeč 6:1 (2:1)
    Ne 22.04. 17:00 Vraný - Tuchlovice 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 28.04. 10:15 Velká Dobrá - Nová Ves p.Pl. 1:2 (1:2)
    So 28.04. 10:15 Hřebeč - Slaný 0:2 (0:1)
    So 28.04. 10:30 Hvozdnice - Spartak Příbram 2:7 (1:6)
    So 28.04. 17:00 Nový Knín - Všenorský SK 1:2 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Dobříš - Hradištko 6:2 (3:1)
    Ne 29.04. 17:00 Vraný - Petrovice 0:2 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Tuchlovice - Lhota 2:1 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Hostouň - Černolice 1:4 (1:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:30 Spartak Příbram - Hostouň 2:0 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Slaný - Dobříš 0:0 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Černolice - Velká Dobrá 4:1 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Nový Knín 3:1 (3:0)
    So 05.05. 17:00 Všenorský SK - Tuchlovice 1:2 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Lhota - Vraný 4:2 (3:0)
    Ne 06.05. 17:00 Petrovice - Hřebeč 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Hradištko - Hvozdnice 2:1 (0:1)

    25.kolo

    So 12.05. 10:15 Velká Dobrá - Spartak Příbram 1:2 (0:1)
    So 12.05. 10:30 Hvozdnice - Slaný 5:1 (2:1)
    So 12.05. 17:00 Lhota - Petrovice 2:1 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Nový Knín - Černolice 1:3 (0:2)
    So 12.05. 17:00 Dobříš - Hřebeč 8:1 (3:0)
    Ne 13.05. 17:00 Vraný - Všenorský SK 1:2 (1:2)
    Ne 13.05. 17:00 Tuchlovice - Nová Ves p.Pl. 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 17:00 Hostouň - Hradištko 3:3 (1:2)

    26.kolo

    So 19.05. 10:15 Hřebeč - Hvozdnice 2:3 (1:1)
    So 19.05. 10:15 Všenorský SK - Lhota 1:2 (1:0)
    So 19.05. 10:30 Spartak Příbram - Nový Knín 4:0 (3:0)
    So 19.05. 17:00 Slaný - Hostouň 4:1 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Černolice - Tuchlovice 0:2 (0:2)
    So 19.05. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Vraný 3:1 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 Petrovice - Dobříš 1:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Hradištko - Velká Dobrá 4:0 (2:0)

    27.kolo

    So 26.05. 10:15 Velká Dobrá - Slaný 2:0 (2:0)
    So 26.05. 10:30 Hvozdnice - Dobříš 2:7 (1:5)
    So 26.05. 17:00 Všenorský SK - Petrovice 6:0 (3:0)
    So 26.05. 17:00 Lhota - Nová Ves p.Pl. 0:4 (0:3)
    So 26.05. 17:00 Nový Knín - Hradištko 1:4 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Vraný - Černolice 2:2 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Tuchlovice - Spartak Příbram 1:1 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Hostouň - Hřebeč 3:1 (2:0)

    28.kolo

    So 02.06. 10:15 Hřebeč - Velká Dobrá 2:1 (1:1)
    So 02.06. 10:30 Spartak Příbram - Vraný 2:3 (2:1)
    So 02.06. 17:00 Dobříš - Hostouň 3:2 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Slaný - Nový Knín 1:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Černolice - Lhota 2:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Všenorský SK 1:1 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Petrovice - Hvozdnice 3:1 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Hradištko - Tuchlovice 2:0 (2:0)

    29.kolo

    So 09.06. 10:15 Lhota - Spartak Příbram 0:3 (0:2)
    So 09.06. 10:15 Velká Dobrá - Dobříš 1:2 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Petrovice 3:0 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Všenorský SK - Černolice 0:1 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Nový Knín - Hřebeč 3:1 (2:1)
    Ne 10.06. 17:00 Vraný - Hradištko 7:2 (5:0)
    Ne 10.06. 17:00 Tuchlovice - Slaný 1:2 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Hostouň - Hvozdnice 6:0 (4:0)

    30.kolo

    So 16.06. 10:15 Hřebeč - Tuchlovice 2:3 (1:2)
    So 16.06. 10:30 Hvozdnice - Velká Dobrá 2:7 (1:2)
    So 16.06. 10:30 Spartak Příbram - Všenorský SK 2:3 (2:1)
    So 16.06. 14:00 Slaný - Vraný 2:3 (2:2)
    So 16.06. 17:00 Petrovice - Hostouň 1:0 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Dobříš - Nový Knín 2:3 (0:2)
    So 16.06. 17:00 Černolice - Nová Ves p.Pl. 2:4 (1:1)
    Ne 17.06. 17:00 Hradištko - Lhota 1:2 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 27 2 1 99:20 83
    2. 30 19 4 7 65:39 61
    3. 30 19 3 8 72:39 60
    4. 30 19 3 8 77:35 60
    5. 30 16 5 9 59:49 53
    6. 30 16 4 10 91:58 52
    7. 30 12 4 14 58:48 40
    8. 30 10 9 11 59:52 39
    9. 30 11 4 15 53:68 37
    10. 30 10 6 14 58:87 36
    11. 30 10 5 15 41:60 35
    12. 30 9 5 16 43:56 32
    13. 30 9 3 18 47:101 30
    14. 30 8 5 17 44:66 29
    15. 30 8 1 21 45:79 25
    16. 30 3 5 22 35:89 14

    Nejčtenější ze sportu