Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3577
  • Návštěvy: 87/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Itálie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10977
    Týden:
    87
    Dnes:
    23
    On-line:
    1

    2. kolo

    09.09. 20:45 AC Milán - Lazio 2:2 (2:2)
    So 10.09. 20:45 Cesena - Neapol 1:3 (1:1)
    Ne 11.09. 12:30 Juventus - Parma 4:1 (1:0)
    Ne 11.09. 15:00 Lecce - Udinese 0:2 (0:2)
    Ne 11.09. 15:00 Catania - AC Siena 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 15:00 FC Janov - Atalanta 2:2 (1:2)
    Ne 11.09. 15:00 Fiorentina - Bologna 2:0 (1:0)
    Ne 11.09. 15:00 Chievo - Novara 2:2 (2:1)
    Ne 11.09. 15:00 AS Řím - Cagliari 1:2 (0:0)
    Ne 11.09. 20:45 Palermo - Inter Milán 4:3 (0:1)

    3. kolo

    So 17.09. 18:00 Cagliari - Novara 2:1 (1:0)
    So 17.09. 20:45 Inter Milán - AS Řím 0:0 (0:0)
    Ne 18.09. 12:30 Atalanta - Palermo 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 15:00 AC Siena - Juventus 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 15:00 Parma - Chievo 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 15:00 Lazio - FC Janov 1:2 (1:0)
    Ne 18.09. 15:00 Catania - Cesena 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 15:00 Bologna - Lecce 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 15:00 Udinese - Fiorentina 2:0 (2:0)
    Ne 18.09. 20:45 Neapol - AC Milán 3:1 (1:1)

    4. kolo

    Út 20.09. 20:45 Novara - Inter Milán 3:1 (1:0)
    St 21.09. 20:45 Cesena - Lazio 1:2 (1:0)
    St 21.09. 20:45 Palermo - Cagliari 3:2 (2:0)
    St 21.09. 20:45 AC Milán - Udinese 1:1 (0:1)
    St 21.09. 20:45 Lecce - Atalanta 1:2 (1:1)
    St 21.09. 20:45 Juventus - Bologna 1:1 (1:0)
    St 21.09. 20:45 FC Janov - Catania 3:0 (2:0)
    St 21.09. 20:45 Fiorentina - Parma 3:0 (0:0)
    St 21.09. 20:45 Chievo - Neapol 1:0 (0:0)
    Čt 22.09. 20:45 AS Řím - AC Siena 1:1 (1:0)

    5. kolo

    So 24.09. 18:00 Bologna - Inter Milán 1:3 (0:1)
    So 24.09. 20:45 Neapol - Fiorentina 0:0 (0:0)
    So 24.09. 20:45 AC Milán - Cesena 1:0 (1:0)
    Ne 25.09. 12:30 Chievo - FC Janov 2:1 (0:0)
    Ne 25.09. 15:00 Atalanta - Novara 2:1 (1:0)
    Ne 25.09. 15:00 Lazio - Palermo 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 15:00 Catania - Juventus 1:1 (1:0)
    Ne 25.09. 15:00 Cagliari - Udinese 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 15:00 AC Siena - Lecce 3:0 (1:0)
    Ne 25.09. 20:45 Parma - AS Řím 0:1 (0:0)

    6. kolo

    So 01.10. 18:00 AS Řím - Atalanta 3:1 (2:0)
    So 01.10. 20:45 Inter Milán - Neapol 0:3 (0:1)
    Ne 02.10. 12:30 Novara - Catania 3:3 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 Parma - FC Janov 3:1 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Palermo - AC Siena 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Cesena - Chievo 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Lecce - Cagliari 0:2 (0:2)
    Ne 02.10. 15:00 Fiorentina - Lazio 1:2 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Udinese - Bologna 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 20:45 Juventus - AC Milán 2:0 (0:0)

    7. kolo

    So 15.10. 18:00 Catania - Inter Milán 2:1 (0:1)
    So 15.10. 20:45 Neapol - Parma 1:2 (0:0)
    So 15.10. 20:45 AC Milán - Palermo 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 12:30 Cesena - Fiorentina 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Atalanta - Udinese 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 FC Janov - Lecce 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Chievo - Juventus 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Cagliari - AC Siena 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Novara - Bologna 0:2 (0:1)
    Ne 16.10. 20:45 Lazio - AS Řím 2:1 (0:1)

    8. kolo

    So 22.10. 18:00 Fiorentina - Catania 2:2 (1:1)
    So 22.10. 20:45 Juventus - FC Janov 2:2 (1:1)
    Ne 23.10. 12:30 Lecce - AC Milán 3:4 (3:0)
    Ne 23.10. 15:00 AC Siena - Cesena 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 15:00 AS Řím - Palermo 1:0 (1:0)
    Ne 23.10. 15:00 Parma - Atalanta 1:2 (0:0)
    Ne 23.10. 15:00 Udinese - Novara 3:0 (2:0)
    Ne 23.10. 15:00 Inter Milán - Chievo 1:0 (1:0)
    Ne 23.10. 15:00 Cagliari - Neapol 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 20:45 Bologna - Lazio 0:2 (0:1)

    9. kolo

    Út 25.10. 20:45 Juventus - Fiorentina 2:1 (1:0)
    St 26.10. 20:45 Atalanta - Inter Milán 1:1 (1:1)
    St 26.10. 20:45 Novara - AC Siena 1:1 (0:1)
    St 26.10. 20:45 Neapol - Udinese 2:0 (2:0)
    St 26.10. 20:45 AC Milán - Parma 4:1 (2:0)
    St 26.10. 20:45 Lazio - Catania 1:1 (1:0)
    St 26.10. 20:45 FC Janov - AS Řím 2:1 (1:0)
    St 26.10. 20:45 Chievo - Bologna 0:1 (0:0)
    St 26.10. 20:45 Cesena - Cagliari 1:1 (1:1)
    St 26.10. 20:45 Palermo - Lecce 2:0 (1:0)

    10. kolo

    So 29.10. 18:00 Catania - Neapol 2:1 (1:1)
    So 29.10. 18:00 AS Řím - AC Milán 2:3 (1:2)
    So 29.10. 20:45 Inter Milán - Juventus 1:2 (1:2)
    Ne 30.10. 12:30 AC Siena - Chievo 4:1 (1:0)
    Ne 30.10. 15:00 Bologna - Atalanta 3:1 (1:1)
    Ne 30.10. 15:00 Parma - Cesena 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 15:00 Lecce - Novara 1:1 (1:1)
    Ne 30.10. 15:00 Fiorentina - FC Janov 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 15:00 Udinese - Palermo 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 20:45 Cagliari - Lazio 0:3 (0:2)

    11. kolo

    So 05.11. 18:00 Palermo - Bologna 3:1 (1:0)
    So 05.11. 20:45 Novara - AS Řím 0:2 (0:0)
    Ne 06.11. 15:00 Atalanta - Cagliari 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 15:00 AC Milán - Catania 4:0 (2:0)
    Ne 06.11. 15:00 Lazio - Parma 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 15:00 Chievo - Fiorentina 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 15:00 Cesena - Lecce 0:1 (0:0)
    Ne 06.11. 15:00 Udinese - AC Siena 2:1 (1:0)
    Út 29.11. 20:45 Neapol - Juventus 3:3 (2:0)
    Út 13.12. 20:45 FC Janov - Inter Milán 0:1 (0:0)

    12. kolo

    So 19.11. 18:00 Inter Milán - Cagliari 2:1 (0:0)
    So 19.11. 20:45 Fiorentina - AC Milán 0:0 (0:0)
    So 19.11. 20:45 Neapol - Lazio 0:0 (0:0)
    Ne 20.11. 12:30 Bologna - Cesena 0:1 (0:0)
    Ne 20.11. 15:00 Parma - Udinese 2:0 (0:0)
    Ne 20.11. 15:00 Juventus - Palermo 3:0 (1:0)
    Ne 20.11. 15:00 FC Janov - Novara 1:0 (0:0)
    Ne 20.11. 15:00 Catania - Chievo 1:2 (0:1)
    Ne 20.11. 15:00 AC Siena - Atalanta 2:2 (1:1)
    Ne 20.11. 20:45 AS Řím - Lecce 2:1 (1:0)

    13. kolo

    25.11. 20:45 Udinese - AS Řím 2:0 (0:0)
    So 26.11. 18:00 Lecce - Catania 0:1 (0:0)
    So 26.11. 18:00 Novara - Parma 2:1 (0:1)
    So 26.11. 20:45 Lazio - Juventus 0:1 (0:1)
    Ne 27.11. 15:00 AC Siena - Inter Milán 0:1 (0:0)
    Ne 27.11. 15:00 Palermo - Fiorentina 2:0 (1:0)
    Ne 27.11. 15:00 Atalanta - Neapol 1:1 (0:0)
    Ne 27.11. 15:00 Cesena - FC Janov 2:0 (0:0)
    Ne 27.11. 15:00 Cagliari - Bologna 1:1 (0:0)
    Ne 27.11. 20:45 AC Milán - Chievo 4:0 (4:0)

    14. kolo

    02.12. 20:45 FC Janov - AC Milán 0:2 (0:0)
    So 03.12. 20:45 Inter Milán - Udinese 0:1 (0:0)
    So 03.12. 20:45 Neapol - Lecce 4:2 (3:0)
    Ne 04.12. 12:30 Catania - Cagliari 0:1 (0:0)
    Ne 04.12. 15:00 Juventus - Cesena 2:0 (0:0)
    Ne 04.12. 15:00 Bologna - AC Siena 1:0 (1:0)
    Ne 04.12. 15:00 Fiorentina - AS Řím 3:0 (2:0)
    Ne 04.12. 15:00 Chievo - Atalanta 0:0 (0:0)
    Ne 04.12. 20:45 Parma - Palermo 0:0 (0:0)
    Po 05.12. 20:45 Lazio - Novara 3:0 (2:0)

    15. kolo

    So 10.12. 18:00 AC Siena - FC Janov 0:2 (0:0)
    So 10.12. 18:00 Lecce - Lazio 2:3 (1:1)
    So 10.12. 20:45 Palermo - Cesena 0:1 (0:0)
    So 10.12. 20:45 Inter Milán - Fiorentina 2:0 (1:0)
    Ne 11.12. 15:00 Atalanta - Catania 1:1 (0:1)
    Ne 11.12. 15:00 Udinese - Chievo 2:1 (0:0)
    Ne 11.12. 15:00 Cagliari - Parma 0:0 (0:0)
    Ne 11.12. 15:00 Bologna - AC Milán 2:2 (1:1)
    Ne 11.12. 20:45 Novara - Neapol 1:1 (0:0)
    Po 12.12. 20:45 AS Řím - Juventus 1:1 (1:0)

    16. kolo

    So 17.12. 18:00 Chievo - Cagliari 2:0 (1:0)
    So 17.12. 20:45 AC Milán - AC Siena 2:0 (0:0)
    So 17.12. 20:45 Fiorentina - Atalanta 2:2 (1:0)
    Ne 18.12. 15:00 Catania - Palermo 2:0 (1:0)
    Ne 18.12. 15:00 Juventus - Novara 2:0 (1:0)
    Ne 18.12. 15:00 FC Janov - Bologna 2:1 (1:0)
    Ne 18.12. 15:00 Cesena - Inter Milán 0:1 (0:0)
    Ne 18.12. 15:00 Parma - Lecce 3:3 (1:0)
    Ne 18.12. 20:45 Lazio - Udinese 2:2 (1:1)
    Ne 18.12. 20:45 Neapol - AS Řím 1:3 (0:1)

    1. kolo

    Út 20.12. 18:00 AC Siena - Fiorentina 0:0 (0:0)
    Út 20.12. 20:45 Cagliari - AC Milán 0:2 (0:1)
    St 21.12. 18:00 Udinese - Juventus 0:0 (0:0)
    St 21.12. 20:45 Parma - Catania 3:3 (2:1)
    St 21.12. 20:45 Novara - Palermo 2:2 (0:1)
    St 21.12. 20:45 Neapol - FC Janov 6:1 (3:1)
    St 21.12. 20:45 Lazio - Chievo 0:0 (0:0)
    St 21.12. 20:45 Inter Milán - Lecce 4:1 (1:1)
    St 21.12. 20:45 Bologna - AS Řím 0:2 (0:1)
    St 21.12. 20:45 Atalanta - Cesena 4:1 (2:1)

    17. kolo

    So 07.01. 18:00 AC Siena - Lazio 4:0 (3:0)
    So 07.01. 20:45 Inter Milán - Parma 5:0 (3:0)
    Ne 08.01. 12:30 Udinese - Cesena 4:1 (1:1)
    Ne 08.01. 15:00 AS Řím - Chievo 2:0 (1:0)
    Ne 08.01. 15:00 Novara - Fiorentina 0:3 (0:2)
    Ne 08.01. 15:00 Lecce - Juventus 0:1 (0:1)
    Ne 08.01. 15:00 Cagliari - FC Janov 3:0 (1:0)
    Ne 08.01. 15:00 Bologna - Catania 2:0 (0:0)
    Ne 08.01. 15:00 Atalanta - AC Milán 0:2 (0:1)
    Ne 08.01. 20:45 Palermo - Neapol 1:3 (0:1)

    18.kolo

    Ne 15.01. 12:30 Lazio - Atalanta 2:0 (1:0)
    Ne 15.01. 15:00 Parma - AC Siena 3:1 (1:0)
    Ne 15.01. 15:00 Juventus - Cagliari 1:1 (1:0)
    Ne 15.01. 15:00 FC Janov - Udinese 3:2 (0:1)
    Ne 15.01. 15:00 Fiorentina - Lecce 0:1 (0:0)
    Ne 15.01. 15:00 Chievo - Palermo 1:0 (0:0)
    Ne 15.01. 15:00 Cesena - Novara 3:1 (3:0)
    Ne 15.01. 20:45 AC Milán - Inter Milán 0:1 (0:0)
    Po 16.01. 20:45 Neapol - Bologna 1:1 (0:1)
    St 08.02. 20:00 Catania - AS Řím 1:1 (1:1)

    19.kolo

    So 21.01. 18:00 Cagliari - Fiorentina 0:0 (0:0)
    So 21.01. 18:00 AS Řím - Cesena 5:1 (3:0)
    So 21.01. 20:45 Atalanta - Juventus 0:2 (0:0)
    Ne 22.01. 12:30 Bologna - Parma 0:0 (0:0)
    Ne 22.01. 15:00 AC Siena - Neapol 1:1 (0:0)
    Ne 22.01. 15:00 Palermo - FC Janov 5:3 (3:1)
    Ne 22.01. 15:00 Novara - AC Milán 0:3 (0:0)
    Ne 22.01. 15:00 Lecce - Chievo 2:2 (1:2)
    Ne 22.01. 15:00 Udinese - Catania 2:1 (1:0)
    Ne 22.01. 20:45 Inter Milán - Lazio 2:1 (1:1)

    20.kolo

    So 28.01. 18:00 Catania - Parma 1:1 (0:0)
    So 28.01. 20:45 Juventus - Udinese 2:1 (1:0)
    Ne 29.01. 12:30 Fiorentina - AC Siena 2:1 (1:0)
    Ne 29.01. 15:00 Palermo - Novara 2:0 (1:0)
    Ne 29.01. 15:00 FC Janov - Neapol 3:2 (2:0)
    Ne 29.01. 15:00 Lecce - Inter Milán 1:0 (1:0)
    Ne 29.01. 15:00 AS Řím - Bologna 1:1 (0:0)
    Ne 29.01. 15:00 Cesena - Atalanta 0:1 (0:0)
    Ne 29.01. 20:45 Chievo - Lazio 0:3 (0:1)
    Ne 29.01. 20:45 AC Milán - Cagliari 3:0 (2:0)

    21. kolo

    St 01.02. 20:45 Cagliari - AS Řím 4:2 (2:2)
    St 01.02. 20:45 Neapol - Cesena 0:0 (0:0)
    St 01.02. 20:45 Novara - Chievo 1:2 (0:1)
    St 01.02. 20:45 Inter Milán - Palermo 4:4 (1:1)
    St 01.02. 20:45 Lazio - AC Milán 2:0 (0:0)
    St 01.02. 20:45 Udinese - Lecce 2:1 (2:1)
    St 15.02. 18:30 Parma - Juventus 0:0 (0:0)
    St 15.02. 18:30 Atalanta - FC Janov 1:0 (0:0)
    Út 21.02. 18:30 Bologna - Fiorentina 2:0 (2:0)
    St 22.02. 18:30 AC Siena - Catania 0:1 (0:1)

    22.kolo

    Ne 05.02. 12:30 FC Janov - Lazio 3:2 (2:0)
    Ne 05.02. 15:00 Juventus - AC Siena 0:0 (0:0)
    Ne 05.02. 15:00 Chievo - Parma 1:2 (0:0)
    Ne 05.02. 15:00 AC Milán - Neapol 0:0 (0:0)
    Ne 05.02. 15:00 Palermo - Atalanta 2:1 (1:0)
    Ne 05.02. 15:00 AS Řím - Inter Milán 4:0 (2:0)
    Ne 05.02. 15:00 Novara - Cagliari 0:0 (0:0)
    Ne 05.02. 15:00 Lecce - Bologna 0:0 (0:0)
    Ne 05.02. 15:00 Fiorentina - Udinese 3:2 (1:1)
    St 07.03. 18:30 Cesena - Catania 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 11.02. 18:00 Udinese - AC Milán 1:2 (1:0)
    So 11.02. 20:45 Cagliari - Palermo 2:1 (0:0)
    Ne 12.02. 15:00 Lazio - Cesena 3:2 (0:2)
    Ne 12.02. 15:00 Inter Milán - Novara 0:1 (0:0)
    Ne 12.02. 15:00 Atalanta - Lecce 0:0 (0:0)
    Ne 12.02. 15:00 Catania - FC Janov 4:0 (1:0)
    Po 13.02. 20:45 Neapol - Chievo 2:0 (2:0)
    Po 13.02. 20:45 AC Siena - AS Řím 1:0 (0:0)
    St 07.03. 18:30 Bologna - Juventus 1:1 (1:0)
    St 07.03. 18:30 Parma - Fiorentina 2:2 (1:0)

    24. kolo

    17.02. 20:45 Inter Milán - Bologna 0:3 (0:2)
    17.02. 20:45 Fiorentina - Neapol 0:3 (0:1)
    So 18.02. 20:45 Juventus - Catania 3:1 (1:1)
    Ne 19.02. 12:30 Lecce - AC Siena 4:1 (1:1)
    Ne 19.02. 15:00 AS Řím - Parma 1:0 (1:0)
    Ne 19.02. 15:00 Cesena - AC Milán 1:3 (0:2)
    Ne 19.02. 15:00 Novara - Atalanta 0:0 (0:0)
    Ne 19.02. 15:00 FC Janov - Chievo 0:1 (0:1)
    Ne 19.02. 20:45 Udinese - Cagliari 0:0 (0:0)
    Ne 19.02. 20:45 Palermo - Lazio 5:1 (1:0)

    25.kolo

    So 25.02. 18:00 FC Janov - Parma 2:2 (0:1)
    So 25.02. 20:45 AC Milán - Juventus 1:1 (1:0)
    Ne 26.02. 15:00 Chievo - Cesena 1:0 (0:0)
    Ne 26.02. 15:00 Atalanta - AS Řím 4:1 (2:1)
    Ne 26.02. 15:00 AC Siena - Palermo 4:1 (2:1)
    Ne 26.02. 15:00 Catania - Novara 3:1 (1:0)
    Ne 26.02. 15:00 Cagliari - Lecce 1:2 (0:1)
    Ne 26.02. 20:45 Neapol - Inter Milán 1:0 (0:0)
    Ne 26.02. 20:45 Lazio - Fiorentina 1:0 (1:0)
    Ne 26.02. 20:45 Bologna - Udinese 1:3 (0:1)

    26.kolo

    So 03.03. 18:00 Palermo - AC Milán 0:4 (0:3)
    So 03.03. 20:45 Juventus - Chievo 1:1 (1:0)
    Ne 04.03. 12:30 Parma - Neapol 1:2 (0:1)
    Ne 04.03. 15:00 Udinese - Atalanta 0:0 (0:0)
    Ne 04.03. 15:00 AS Řím - Lazio 1:2 (1:1)
    Ne 04.03. 15:00 Lecce - FC Janov 2:2 (0:0)
    Ne 04.03. 15:00 Fiorentina - Cesena 2:0 (0:0)
    Ne 04.03. 15:00 AC Siena - Cagliari 3:0 (1:0)
    Ne 04.03. 18:30 Bologna - Novara 1:0 (0:0)
    Ne 04.03. 20:45 Inter Milán - Catania 2:2 (0:2)

    27. kolo

    09.03. 20:45 Neapol - Cagliari 6:3 (3:1)
    09.03. 20:45 Chievo - Inter Milán 0:2 (0:0)
    So 10.03. 20:45 Palermo - AS Řím 0:1 (0:1)
    Ne 11.03. 12:30 Novara - Udinese 1:0 (1:0)
    Ne 11.03. 15:00 Cesena - AC Siena 0:2 (0:0)
    Ne 11.03. 15:00 Atalanta - Parma 1:1 (0:0)
    Ne 11.03. 15:00 AC Milán - Lecce 2:0 (1:0)
    Ne 11.03. 15:00 FC Janov - Juventus 0:0 (0:0)
    Ne 11.03. 15:00 Catania - Fiorentina 1:0 (0:0)
    Ne 11.03. 20:45 Lazio - Bologna 1:3 (0:2)

    28.kolo

    So 17.03. 18:00 Parma - AC Milán 0:2 (0:1)
    So 17.03. 20:45 Fiorentina - Juventus 0:5 (0:2)
    Ne 18.03. 12:30 Cagliari - Cesena 3:0 (2:0)
    Ne 18.03. 15:00 Inter Milán - Atalanta 0:0 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 AC Siena - Novara 0:2 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Catania - Lazio 1:0 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Bologna - Chievo 2:2 (0:1)
    Ne 18.03. 15:00 Lecce - Palermo 1:1 (1:1)
    Ne 18.03. 20:45 Udinese - Neapol 2:2 (1:0)
    Po 19.03. 20:45 AS Řím - FC Janov 1:0 (1:0)

    29.kolo

    So 24.03. 18:00 AC Milán - AS Řím 2:1 (0:1)
    So 24.03. 20:45 Palermo - Udinese 1:1 (1:0)
    Ne 25.03. 12:30 Atalanta - Bologna 2:0 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 FC Janov - Fiorentina 2:2 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Neapol - Catania 2:2 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Cesena - Parma 2:2 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Lazio - Cagliari 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Chievo - AC Siena 1:1 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Novara - Lecce 0:0 (0:0)
    Ne 25.03. 20:45 Juventus - Inter Milán 2:0 (0:0)

    30.kolo

    So 31.03. 18:00 Catania - AC Milán 1:1 (0:1)
    So 31.03. 20:45 Parma - Lazio 3:1 (2:1)
    Ne 01.04. 12:30 AS Řím - Novara 5:2 (2:1)
    Ne 01.04. 15:00 Bologna - Palermo 1:3 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Cagliari - Atalanta 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:00 Inter Milán - FC Janov 5:4 (3:1)
    Ne 01.04. 15:00 Fiorentina - Chievo 1:2 (0:1)
    Ne 01.04. 15:00 Lecce - Cesena 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 AC Siena - Udinese 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 20:45 Juventus - Neapol 3:0 (0:0)

    31.kolo

    So 07.04. 15:00 Cesena - Bologna 0:0 (0:0)
    So 07.04. 15:00 Lecce - AS Řím 4:2 (2:0)
    So 07.04. 15:00 Udinese - Parma 3:1 (0:0)
    So 07.04. 15:00 Atalanta - AC Siena 1:2 (1:1)
    So 07.04. 15:00 Cagliari - Inter Milán 2:2 (1:1)
    So 07.04. 15:00 Novara - FC Janov 1:1 (0:0)
    So 07.04. 15:00 AC Milán - Fiorentina 1:2 (1:0)
    So 07.04. 15:00 Chievo - Catania 3:2 (2:1)
    So 07.04. 18:30 Palermo - Juventus 0:2 (0:0)
    So 07.04. 21:00 Lazio - Neapol 3:1 (1:1)

    32.kolo

    Út 10.04. 20:45 Chievo - AC Milán 0:1 (0:1)
    St 11.04. 20:45 Inter Milán - AC Siena 2:1 (1:1)
    St 11.04. 20:45 Fiorentina - Palermo 0:0 (0:0)
    St 11.04. 20:45 Parma - Novara 2:0 (2:0)
    St 11.04. 20:45 Neapol - Atalanta 1:3 (1:1)
    St 11.04. 20:45 Catania - Lecce 1:2 (0:0)
    St 11.04. 20:45 Juventus - Lazio 2:1 (1:1)
    St 11.04. 20:45 FC Janov - Cesena 1:1 (1:0)
    St 11.04. 20:45 AS Řím - Udinese 3:1 (1:1)
    Čt 12.04. 20:45 Bologna - Cagliari 1:0 (0:0)

    34.kolo

    So 21.04. 18:00 Chievo - Udinese 0:0 (0:0)
    So 21.04. 18:00 Parma - Cagliari 3:0 (1:0)
    So 21.04. 20:45 Neapol - Novara 2:0 (2:0)
    So 21.04. 20:45 Catania - Atalanta 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 12:30 Fiorentina - Inter Milán 0:0 (0:0)
    Ne 22.04. 15:00 Lazio - Lecce 1:1 (0:0)
    Ne 22.04. 15:00 AC Milán - Bologna 1:1 (0:1)
    Ne 22.04. 15:00 Cesena - Palermo 2:2 (2:2)
    Ne 22.04. 15:00 FC Janov - AC Siena 1:4 (0:3)
    Ne 22.04. 20:45 Juventus - AS Řím 4:0 (3:0)

    33.kolo

    Út 24.04. 18:30 Cagliari - Catania 3:0 (1:0)
    Út 24.04. 18:30 Atalanta - Chievo 1:0 (0:0)
    St 25.04. 12:30 Novara - Lazio 2:1 (1:1)
    St 25.04. 15:00 AC Siena - Bologna 1:1 (0:0)
    St 25.04. 15:00 Lecce - Neapol 0:2 (0:1)
    St 25.04. 15:00 Udinese - Inter Milán 1:3 (1:3)
    St 25.04. 15:00 AS Řím - Fiorentina 1:2 (0:1)
    St 25.04. 15:00 Palermo - Parma 1:2 (1:0)
    St 25.04. 18:00 Cesena - Juventus 0:1 (0:0)
    St 25.04. 18:00 AC Milán - FC Janov 1:0 (0:0)

    35.kolo

    So 28.04. 18:00 Palermo - Catania 1:1 (0:1)
    So 28.04. 18:00 Cagliari - Chievo 0:0 (0:0)
    So 28.04. 20:45 AS Řím - Neapol 2:2 (1:0)
    Ne 29.04. 12:30 Bologna - FC Janov 3:2 (1:0)
    Ne 29.04. 15:00 AC Siena - AC Milán 1:4 (0:2)
    Ne 29.04. 15:00 Novara - Juventus 0:4 (0:2)
    Ne 29.04. 15:00 Atalanta - Fiorentina 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 15:00 Inter Milán - Cesena 2:1 (0:0)
    Ne 29.04. 15:00 Lecce - Parma 1:2 (0:0)
    Ne 29.04. 20:45 Udinese - Lazio 2:0 (0:0)

    36.kolo

    Út 01.05. 18:00 Chievo - AS Řím 0:0 (0:0)
    Út 01.05. 20:45 Neapol - Palermo 2:0 (2:0)
    St 02.05. 15:00 FC Janov - Cagliari 2:1 (1:1)
    St 02.05. 20:45 AC Milán - Atalanta 2:0 (1:0)
    St 02.05. 20:45 Lazio - AC Siena 1:1 (0:1)
    St 02.05. 20:45 Fiorentina - Novara 2:2 (0:2)
    St 02.05. 20:45 Juventus - Lecce 1:1 (1:0)
    St 02.05. 20:45 Parma - Inter Milán 3:1 (0:1)
    St 02.05. 20:45 Catania - Bologna 0:1 (0:0)
    St 02.05. 20:45 Cesena - Udinese 0:1 (0:1)

    37.kolo

    So 05.05. 18:00 Lecce - Fiorentina 0:1 (0:1)
    So 05.05. 20:45 AS Řím - Catania 2:2 (0:0)
    Ne 06.05. 12:30 AC Siena - Parma 0:2 (0:0)
    Ne 06.05. 15:00 Palermo - Chievo 4:4 (2:2)
    Ne 06.05. 15:00 Udinese - FC Janov 2:0 (2:0)
    Ne 06.05. 15:00 Novara - Cesena 3:0 (1:0)
    Ne 06.05. 15:00 Atalanta - Lazio 0:2 (0:1)
    Ne 06.05. 15:00 Bologna - Neapol 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 20:45 Inter Milán - AC Milán 4:2 (1:1)
    Ne 06.05. 20:45 Cagliari - Juventus 0:2 (0:1)

    38. kolo

    Ne 13.05. 20:45 Juventus - Atalanta 3:1 (2:0)
    Ne 13.05. 20:45 Neapol - AC Siena 2:1 (2:1)
    Ne 13.05. 20:45 Cesena - AS Řím 2:3 (1:2)
    Ne 13.05. 20:45 FC Janov - Palermo 2:0 (0:0)
    Ne 13.05. 20:45 AC Milán - Novara 2:1 (0:1)
    Ne 13.05. 20:45 Chievo - Lecce 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 20:45 Lazio - Inter Milán 3:1 (0:1)
    Ne 13.05. 20:45 Fiorentina - Cagliari 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 20:45 Parma - Bologna 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 20:45 Catania - Udinese 0:2 (0:1)
    Správce soutěže: Josef Cestr

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 23 15 0 68:20 84
    2. 38 24 8 6 74:33 80
    3. 38 18 10 10 52:35 64
    4. 38 18 8 12 56:47 62
    5. 38 16 13 9 66:46 61
    6. 38 17 7 14 58:55 58
    7. 38 16 8 14 60:54 56
    8. 38 15 11 12 54:53 56
    9. 38 13 12 13 41:43 51
    10. 38 12 13 13 35:45 49
    11. 38 11 15 12 47:52 48
    12. 38 13 13 12 41:43 46
    13. 38 11 13 14 37:43 46
    14. 38 11 11 16 45:45 44
    15. 38 10 13 15 37:46 43
    16. 38 11 10 17 52:62 43
    17. 38 11 9 18 50:69 42
    18. 38 8 12 18 40:56 36
    19. 38 7 11 20 35:65 32
    20. 38 4 10 24 24:60 22

    Nejčtenější ze sportu