Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3848
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4229
    Týden:
    32
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.07. 10:00 Inter Bratislava - Humenné 5:0 (2:0)
    So 19.07. 18:00 Trenčín - Ružomberok B 5:2 (5:0)
    So 19.07. 18:00 Podbrezová - Dunajská Streda B 4:0 (2:0)
    So 19.07. 18:00 Lučenec - Michalovce 3:2 (1:2)
    So 19.07. 18:00 Rimavská Sobota - Košice B 2:0 (0:0)
    So 19.07. 19:30 Prievidza - Šaľa 1:2 (1:1)

    2.kolo

    So 26.07. 18:00 Trenčín - Podbrezová 3:2 (2:1)
    Ne 27.07. 10:30 Dunajská Streda B - Inter Bratislava 1:1 (0:1)
    Ne 27.07. 10:30 Košice B - Prievidza 1:1 (1:0)
    Ne 27.07. 10:30 Ružomberok B - Šaľa 1:2 (0:1)
    St 03.09. 15:30 Michalovce - Rimavská Sobota 0:1 (0:1)
    St 03.09. 15:30 Humenné - Lučenec 5:3 (2:0)

    3.kolo

    So 02.08. 17:00 Podbrezová - Ružomberok B 0:2 (0:2)
    So 02.08. 17:00 Inter Bratislava - Trenčín 3:1 (0:1)
    So 02.08. 17:00 Lučenec - Dunajská Streda B 2:2 (1:0)
    So 02.08. 17:00 Rimavská Sobota - Humenné 2:1 (0:0)
    So 02.08. 17:00 Prievidza - Michalovce 0:2 (0:1)
    So 02.08. 17:00 Šaľa - Košice B 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 09.08. 17:00 Michalovce - Šaľa 2:1 (2:0)
    So 09.08. 17:00 Humenné - Prievidza 1:0 (1:0)
    So 09.08. 17:00 Podbrezová - Inter Bratislava 0:0 (0:0)
    So 09.08. 18:00 Trenčín - Lučenec 0:1 (0:1)
    Ne 10.08. 10:30 Ružomberok B - Košice B 0:3 (0:1)
    Ne 10.08. 10:30 Dunajská Streda B - Rimavská Sobota 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 16.08. 16:30 Inter Bratislava - Ružomberok B 2:1 (2:0)
    So 16.08. 16:30 Lučenec - Podbrezová 0:0 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Rimavská Sobota - Trenčín 0:0 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Prievidza - Dunajská Streda B 2:0 (1:0)
    So 16.08. 16:30 Šaľa - Humenné 1:0 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Košice B - Michalovce 1:1 (1:1)

    6.kolo

    So 23.08. 10:30 Inter Bratislava - Lučenec 1:0 (0:0)
    So 23.08. 16:30 Humenné - Košice B 2:0 (0:0)
    So 23.08. 16:30 Podbrezová - Rimavská Sobota 1:0 (0:0)
    So 23.08. 18:00 Trenčín - Prievidza 0:0 (0:0)
    Ne 24.08. 10:30 Dunajská Streda B - Šaľa 1:2 (0:0)
    Ne 24.08. 10:30 Ružomberok B - Michalovce 2:2 (1:1)

    7.kolo

    So 30.08. 16:30 Lučenec - Ružomberok B 4:0 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Rimavská Sobota - Inter Bratislava 1:1 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Šaľa - Trenčín 4:0 (2:0)
    So 30.08. 16:30 Michalovce - Humenné 3:0 (2:0)
    So 30.08. 19:30 Prievidza - Podbrezová 2:1 (1:0)
    Ne 31.08. 10:30 Košice B - Dunajská Streda B 6:1 (3:1)

    8.kolo

    So 13.09. 10:30 Inter Bratislava - Prievidza 2:0 (2:0)
    So 13.09. 15:30 Podbrezová - Šaľa 4:0 (0:0)
    So 13.09. 15:30 Lučenec - Rimavská Sobota 2:2 (0:0)
    So 13.09. 18:00 Trenčín - Košice B 5:0 (1:0)
    Ne 14.09. 10:30 Ružomberok B - Humenné 4:1 (1:1)
    Ne 14.09. 10:30 Dunajská Streda B - Michalovce 1:4 (0:2)

    9.kolo

    So 20.09. 15:00 Rimavská Sobota - Ružomberok B 1:0 (1:0)
    So 20.09. 15:00 Šaľa - Inter Bratislava 1:1 (0:0)
    So 20.09. 15:00 Michalovce - Trenčín 2:3 (2:1)
    So 20.09. 15:00 Humenné - Dunajská Streda B 3:2 (0:1)
    So 20.09. 19:30 Prievidza - Lučenec 1:1 (1:0)
    Ne 21.09. 10:30 Košice B - Podbrezová 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 27.09. 10:30 Inter Bratislava - Košice B 3:1 (1:0)
    So 27.09. 15:00 Podbrezová - Michalovce 1:0 (0:0)
    So 27.09. 15:00 Lučenec - Šaľa 0:0 (0:0)
    So 27.09. 15:00 Rimavská Sobota - Prievidza 1:0 (1:0)
    So 27.09. 18:00 Trenčín - Humenné 2:0 (1:0)
    Ne 28.09. 10:30 Ružomberok B - Dunajská Streda B 6:2 (3:0)

    11.kolo

    So 04.10. 14:30 Šaľa - Rimavská Sobota 3:0 (1:0)
    So 04.10. 14:30 Humenné - Podbrezová 0:0 (0:0)
    So 04.10. 18:00 Trenčín - Dunajská Streda B 10:0 (5:0)
    So 04.10. 19:30 Prievidza - Ružomberok B 2:1 (1:0)
    Ne 05.10. 10:30 Košice B - Lučenec 1:2 (0:2)
    So 11.10. 00:00 Michalovce - Inter Bratislava 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 18.10. 14:00 Humenné - Inter Bratislava 0:0 (0:0)
    So 18.10. 14:00 Michalovce - Lučenec 3:0 (1:0)
    So 18.10. 14:00 Šaľa - Prievidza 0:1 (0:1)
    Ne 19.10. 10:30 Ružomberok B - Trenčín 3:1 (2:0)
    Ne 19.10. 10:30 Dunajská Streda B - Podbrezová 1:1 (0:0)
    Ne 19.10. 10:30 Košice B - Rimavská Sobota 0:3 (0:1)

    13.kolo

    So 25.10. 10:30 Inter Bratislava - Dunajská Streda B 3:0 (2:0)
    So 25.10. 14:00 Šaľa - Ružomberok B 2:1 (1:0)
    So 25.10. 14:00 Prievidza - Košice B 4:1 (1:1)
    So 25.10. 14:00 Rimavská Sobota - Michalovce 5:1 (3:0)
    So 25.10. 14:00 Lučenec - Humenné 2:1 (0:0)
    So 25.10. 14:00 Podbrezová - Trenčín 1:0 (1:0)

    14.kolo

    So 01.11. 13:30 Michalovce - Prievidza 2:1 (1:0)
    So 01.11. 13:30 Humenné - Rimavská Sobota 1:0 (1:0)
    So 01.11. 18:00 Trenčín - Inter Bratislava 1:0 (0:0)
    Ne 02.11. 10:30 Ružomberok B - Podbrezová 0:4 (0:2)
    Ne 02.11. 10:30 Košice B - Šaľa 1:0 (1:0)
    Ne 02.11. 10:30 Dunajská Streda B - Lučenec 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 08.11. 10:30 Inter Bratislava - Podbrezová 2:0 (2:0)
    So 08.11. 13:30 Lučenec - Trenčín 0:2 (0:1)
    So 08.11. 13:30 Rimavská Sobota - Dunajská Streda B 2:1 (1:1)
    So 08.11. 13:30 Šaľa - Michalovce 1:0 (0:0)
    So 08.11. 16:00 Prievidza - Humenné 3:1 (2:0)
    Ne 09.11. 10:30 Košice B - Ružomberok B 1:1 (1:0)

    16.kolo

    So 15.11. 13:30 Michalovce - Košice B 2:0 (0:0)
    So 15.11. 13:30 Humenné - Šaľa 2:0 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Podbrezová - Lučenec 2:0 (0:0)
    So 15.11. 18:00 Trenčín - Rimavská Sobota 0:0 (0:0)
    Ne 16.11. 10:30 Dunajská Streda B - Prievidza 1:0 (0:0)
    Ne 16.11. 10:30 Ružomberok B - Inter Bratislava 2:2 (2:1)

    17.kolo

    So 22.11. 13:30 Michalovce - Ružomberok B 2:0 (1:0)
    So 22.11. 13:30 Šaľa - Dunajská Streda B 5:0 (2:0)
    So 22.11. 13:30 Prievidza - Trenčín 2:4 (0:2)
    So 22.11. 13:30 Rimavská Sobota - Podbrezová 2:0 (1:0)
    So 22.11. 13:30 Lučenec - Inter Bratislava 2:2 (2:1)
    Ne 23.11. 10:30 Košice B - Humenné 1:0 (1:0)

    18.kolo

    So 29.11. 10:30 Inter Bratislava - Rimavská Sobota 2:0 (1:0)
    So 29.11. 13:00 Podbrezová - Prievidza 1:0 (0:0)
    So 29.11. 13:00 Trenčín - Šaľa 1:1 (0:0)
    So 29.11. 13:00 Humenné - Michalovce 0:0 (0:0)
    Ne 30.11. 10:30 Ružomberok B - Lučenec 3:2 (0:0)
    Ne 30.11. 10:30 Dunajská Streda B - Košice B 1:1 (1:1)

    20.kolo

    So 07.03. 14:30 Lučenec - Prievidza 2:0 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Podbrezová - Košice B 2:0 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Trenčín - Michalovce 6:2 (3:1)
    Ne 08.03. 10:30 Ružomberok B - Rimavská Sobota 0:0 (0:0)
    Ne 08.03. 10:30 Dunajská Streda B - Humenné 0:1 (0:0)
    Ne 08.03. 14:30 Inter Bratislava - Šaľa 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 14.03. 14:30 Humenné - Trenčín 1:1 (0:1)
    So 14.03. 14:30 Šaľa - Lučenec 0:4 (0:0)
    So 14.03. 14:30 Prievidza - Rimavská Sobota 2:1 (1:0)
    Ne 15.03. 10:30 Dunajská Streda B - Ružomberok B 0:3 (0:2)
    Ne 15.03. 10:30 Košice B - Inter Bratislava 2:2 (1:2)
    So 28.03. 15:00 Michalovce - Podbrezová 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 21.03. 15:00 Rimavská Sobota - Šaľa 0:0 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Lučenec - Košice B 1:0 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Podbrezová - Humenné 2:0 (1:0)
    Ne 22.03. 10:30 Ružomberok B - Prievidza 1:1 (1:0)
    Ne 22.03. 10:30 Inter Bratislava - Michalovce 1:0 (0:0)
    Ne 22.03. 10:30 Dunajská Streda B - Trenčín 0:5 (0:2)

    23.kolo

    So 04.04. 15:30 Trenčín - Ružomberok B 2:0 (1:0)
    So 04.04. 15:30 Podbrezová - Dunajská Streda B 1:0 (0:0)
    So 04.04. 15:30 Lučenec - Michalovce 3:1 (0:0)
    So 04.04. 15:30 Rimavská Sobota - Košice B 4:0 (1:0)
    So 04.04. 15:30 Prievidza - Šaľa 3:1 (2:1)
    Ne 05.04. 15:30 Inter Bratislava - Humenné 3:0

    19.kolo

    St 08.04. 15:00 Humenné - Ružomberok B 0:1 (0:0)
    St 08.04. 15:00 Michalovce - Dunajská Streda B 2:0 (0:0)
    St 08.04. 15:30 Prievidza - Inter Bratislava 2:2 (1:0)
    St 08.04. 17:00 Trenčín - Košice B 1:0 (1:0)
    Út 21.04. 16:00 Šaľa - Podbrezová 0:2 (0:2)
    St 22.04. 16:00 Rimavská Sobota - Lučenec 0:1 (0:0)

    24.kolo

    So 11.04. 15:30 Michalovce - Rimavská Sobota 1:1 (1:1)
    So 11.04. 15:30 Trenčín - Podbrezová 4:0 (0:0)
    Ne 12.04. 10:30 Košice B - Prievidza 2:0 (0:0)
    Ne 12.04. 10:30 Dunajská Streda B - Inter Bratislava 1:3 (0:3)
    St 29.04. 16:00 Ružomberok B - Šaľa 5:0
    St 29.04. 16:00 Humenné - Lučenec 3:1

    25.kolo

    So 18.04. 10:30 Inter Bratislava - Trenčín 0:0 (0:0)
    So 18.04. 16:00 Podbrezová - Ružomberok B 5:0 (3:0)
    So 18.04. 16:00 Lučenec - Dunajská Streda B 4:0 (1:0)
    So 18.04. 16:00 Rimavská Sobota - Humenné 2:0 (2:0)
    So 18.04. 16:00 Prievidza - Michalovce 2:0 (1:0)
    So 18.04. 16:00 Šaľa - Košice B 2:1 (2:1)

    26.kolo

    So 25.04. 16:00 Michalovce - Šaľa 2:1 (2:1)
    So 25.04. 16:00 Humenné - Prievidza 0:3 (0:2)
    So 25.04. 16:00 Trenčín - Lučenec 3:0 (1:0)
    So 25.04. 16:00 Podbrezová - Inter Bratislava 2:1 (0:1)
    Ne 26.04. 10:30 Ružomberok B - Košice B 2:0 (0:0)
    Ne 26.04. 10:30 Dunajská Streda B - Rimavská Sobota 1:2 (1:2)

    27.kolo

    So 02.05. 10:30 Inter Bratislava - Ružomberok B 1:0 (0:0)
    So 02.05. 16:30 Lučenec - Podbrezová 0:1 (0:0)
    So 02.05. 16:30 Rimavská Sobota - Trenčín 1:3 (1:1)
    So 02.05. 16:30 Prievidza - Dunajská Streda B 2:1 (1:0)
    So 02.05. 16:30 Šaľa - Humenné 0:0 (0:0)
    Ne 03.05. 10:30 Košice B - Michalovce 0:0 (0:0)

    28.kolo

    So 09.05. 16:30 Humenné - Košice B 4:1 (1:0)
    So 09.05. 16:30 Trenčín - Prievidza 1:1 (0:1)
    So 09.05. 16:30 Podbrezová - Rimavská Sobota 2:1 (0:1)
    Ne 10.05. 10:30 Ružomberok B - Michalovce 2:0 (0:0)
    Ne 10.05. 10:30 Dunajská Streda B - Šaľa 0:1 (0:1)
    Ne 10.05. 16:30 Inter Bratislava - Lučenec 2:3 (2:0)

    29.kolo

    St 13.05. 16:30 Lučenec - Ružomberok B 1:1 (0:1)
    St 13.05. 16:30 Rimavská Sobota - Inter Bratislava 0:1 (0:0)
    St 13.05. 16:30 Prievidza - Podbrezová 2:1 (2:1)
    St 13.05. 16:30 Šaľa - Trenčín 0:2 (0:1)
    Čt 14.05. 10:30 Košice B - Dunajská Streda B 5:0 (3:0)
    Čt 14.05. 10:30 Michalovce - Humenné 1:1 (0:0)

    30.kolo

    So 16.05. 17:00 Podbrezová - Šaľa 0:1 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Lučenec - Rimavská Sobota 2:1 (0:1)
    Ne 17.05. 10:30 Ružomberok B - Humenné 0:3 (0:0)
    Ne 17.05. 10:30 Dunajská Streda B - Michalovce 1:0 (1:0)
    Ne 17.05. 10:30 Košice B - Trenčín 1:1 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Inter Bratislava - Prievidza 4:2 (2:0)

    31.kolo

    So 23.05. 17:00 Rimavská Sobota - Ružomberok B 0:1 (0:1)
    So 23.05. 17:00 Prievidza - Lučenec 2:0 (1:0)
    So 23.05. 17:00 Šaľa - Inter Bratislava 0:4
    So 23.05. 17:00 Košice B - Podbrezová 0:2 (0:2)
    So 23.05. 17:00 Michalovce - Trenčín 0:0 (0:0)
    So 23.05. 17:00 Humenné - Dunajská Streda B 3:0 (2:0)

    32.kolo

    St 27.05. 16:30 Ružomberok B - Dunajská Streda B 3:0 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Trenčín - Humenné 5:0 (3:0)
    So 30.05. 17:00 Podbrezová - Michalovce 3:0 (2:0)
    So 30.05. 17:00 Inter Bratislava - Košice B 3:0 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Lučenec - Šaľa 3:2 (2:1)
    So 30.05. 17:00 Rimavská Sobota - Prievidza 1:0 (1:0)

    33.kolo

    Út 02.06. 17:00 Prievidza - Ružomberok B 1:1 (1:0)
    Út 02.06. 17:00 Šaľa - Rimavská Sobota 2:0 (1:0)
    Út 02.06. 17:00 Košice B - Lučenec 1:3 (0:3)
    Út 02.06. 17:00 Michalovce - Inter Bratislava 2:5 (2:4)
    Út 02.06. 17:00 Humenné - Podbrezová 1:3 (0:1)
    Út 02.06. 17:00 Dunajská Streda B - Trenčín 0:2 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 19 10 4 64:27 67
    2. 33 19 9 5 74:27 66
    3. 33 20 5 8 51:24 65
    4. 33 16 7 10 54:44 55
    5. 33 14 7 12 37:29 49
    6. 33 13 7 13 43:40 46
    7. 33 13 6 14 35:43 45
    8. 33 12 7 14 49:52 43
    9. 33 11 8 14 42:48 41
    10. 33 11 6 16 35:51 39
    11. 33 6 8 19 32:57 26
    12. 33 2 4 27 18:92 10

    Nejčtenější ze sportu