Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3905
  • Návštěvy: 68/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6136
    Týden:
    68
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 10:15 FC Háje - Bohemians B 3:2 (2:1)
    So 23.08. 10:15 Aritma Praha - Motorlet Praha B 0:1 (0:1)
    So 23.08. 10:30 Zličín - Újezd nad Lesy 4:0 (2:0)
    So 23.08. 10:30 ČAFC Praha - Radotín 3:0 (3:0)
    So 23.08. 17:00 Př. Kopanina - Vyšehrad B 6:0 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Královice - Dukla Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 24.08. 17:00 Čechie Uhřiněves - Union Vršovice 0:3 (0:0)
    Ne 24.08. 17:00 Libuš - Uhelné sklady 2:3 (2:2)

    2.kolo

    So 30.08. 10:15 Vyšehrad B - Aritma Praha 0:1 (0:1)
    So 30.08. 10:15 Bohemians B - Př. Kopanina 0:4 (0:1)
    So 30.08. 10:15 Uhelné sklady - FC Háje 0:1 (0:0)
    So 30.08. 10:15 Union Vršovice - Libuš 0:1 (0:1)
    So 30.08. 10:30 Zličín - Čechie Uhřiněves 0:0 (0:0)
    So 30.08. 17:00 Radotín - Královice 2:0 (2:0)
    Ne 31.08. 17:00 Újezd nad Lesy - Dukla Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Motorlet Praha B - ČAFC Praha 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 06.09. 10:15 FC Háje - Union Vršovice 2:3 (1:1)
    So 06.09. 10:15 Aritma Praha - Bohemians B 1:2 (0:1)
    So 06.09. 10:15 Dukla Praha B - Radotín 5:0 (3:0)
    So 06.09. 10:30 ČAFC Praha - Vyšehrad B 1:0 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Královice - Motorlet Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 07.09. 10:15 Př. Kopanina - Uhelné sklady 1:4 (0:3)
    Ne 07.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - Újezd nad Lesy 0:0 (0:0)
    Ne 07.09. 17:00 Libuš - Zličín 3:2 (1:1)

    4.kolo

    So 13.09. 10:15 Bohemians B - ČAFC Praha 1:2 (0:0)
    So 13.09. 10:15 Uhelné sklady - Aritma Praha 0:0 (0:0)
    So 13.09. 10:15 Union Vršovice - Př. Kopanina 1:3 (1:1)
    So 13.09. 10:30 Zličín - FC Háje 0:1 (0:0)
    Ne 14.09. 17:00 Újezd nad Lesy - Radotín 0:3 (0:1)
    Ne 14.09. 17:00 Motorlet Praha B - Dukla Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 14.09. 17:00 Vyšehrad B - Královice 5:1 (1:1)
    Ne 14.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - Libuš 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 20.09. 10:15 FC Háje - Čechie Uhřiněves 0:1 (0:0)
    So 20.09. 10:15 Aritma Praha - Union Vršovice 0:1 (0:0)
    So 20.09. 10:15 Dukla Praha B - Vyšehrad B 2:1 (0:0)
    So 20.09. 10:30 ČAFC Praha - Uhelné sklady 2:1 (0:0)
    So 20.09. 16:30 Královice - Bohemians B 0:1 (0:0)
    So 20.09. 16:30 Radotín - Motorlet Praha B 2:1 (0:0)
    Ne 21.09. 10:15 Př. Kopanina - Zličín 1:3 (0:3)
    Ne 21.09. 16:30 Libuš - Újezd nad Lesy 1:3 (0:2)

    6.kolo

    So 27.09. 10:15 Bohemians B - Dukla Praha B 2:2 (2:0)
    So 27.09. 10:15 Uhelné sklady - Královice 2:2 (2:0)
    So 27.09. 10:15 Union Vršovice - ČAFC Praha 0:0 (0:0)
    So 27.09. 10:30 Zličín - Aritma Praha 1:0 (0:0)
    Ne 28.09. 16:30 Újezd nad Lesy - Motorlet Praha B 1:2 (1:1)
    Ne 28.09. 16:30 Vyšehrad B - Radotín 0:2 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Čechie Uhřiněves - Př. Kopanina 0:2 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Libuš - FC Háje 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 04.10. 10:15 FC Háje - Újezd nad Lesy 1:2 (1:2)
    So 04.10. 10:15 Př. Kopanina - Libuš 2:0 (0:0)
    So 04.10. 10:15 Aritma Praha - Čechie Uhřiněves 1:1 (0:0)
    So 04.10. 10:15 Dukla Praha B - Uhelné sklady 0:3 (0:2)
    So 04.10. 10:30 ČAFC Praha - Zličín 2:2 (1:2)
    So 04.10. 16:00 Královice - Union Vršovice 1:1 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Radotín - Bohemians B 0:0 (0:0)
    Ne 05.10. 16:00 Motorlet Praha B - Vyšehrad B 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 11.10. 10:15 Bohemians B - Motorlet Praha B 1:0 (1:0)
    So 11.10. 10:15 Uhelné sklady - Radotín 3:0 (1:0)
    So 11.10. 10:15 Union Vršovice - Dukla Praha B 0:4 (0:2)
    So 11.10. 10:15 FC Háje - Př. Kopanina 1:4 (1:1)
    So 11.10. 10:30 Zličín - Královice 2:0 (0:0)
    Ne 12.10. 16:00 Újezd nad Lesy - Vyšehrad B 2:1 (0:0)
    Ne 12.10. 16:00 Čechie Uhřiněves - ČAFC Praha 1:1 (0:0)
    Ne 12.10. 16:00 Libuš - Aritma Praha 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 18.10. 10:15 Aritma Praha - FC Háje 2:3 (1:1)
    So 18.10. 10:15 Dukla Praha B - Zličín 3:2 (2:2)
    So 18.10. 10:30 ČAFC Praha - Libuš 2:2 (1:1)
    So 18.10. 15:30 Královice - Čechie Uhřiněves 0:2 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Radotín - Union Vršovice 1:0 (0:0)
    Ne 19.10. 10:15 Př. Kopanina - Újezd nad Lesy 3:1 (0:1)
    Ne 19.10. 15:30 Motorlet Praha B - Uhelné sklady 3:1 (3:1)
    Ne 19.10. 15:30 Vyšehrad B - Bohemians B 1:2 (0:0)

    10.kolo

    So 25.10. 10:15 Uhelné sklady - Vyšehrad B 4:2 (1:0)
    So 25.10. 10:15 Union Vršovice - Motorlet Praha B 2:2 (2:1)
    So 25.10. 10:30 Zličín - Radotín 5:1 (3:0)
    So 25.10. 10:45 FC Háje - ČAFC Praha 0:2 (0:2)
    Ne 26.10. 10:15 Př. Kopanina - Aritma Praha 2:0 (0:0)
    Ne 26.10. 14:30 Újezd nad Lesy - Bohemians B 1:0 (0:0)
    Ne 26.10. 14:30 Čechie Uhřiněves - Dukla Praha B 0:6 (0:2)
    Ne 26.10. 14:30 Libuš - Královice 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 01.11. 10:15 Aritma Praha - Újezd nad Lesy 1:2 (1:1)
    So 01.11. 10:15 Dukla Praha B - Libuš 3:0 (2:0)
    So 01.11. 10:15 Bohemians B - Uhelné sklady 1:0 (1:0)
    So 01.11. 10:30 ČAFC Praha - Př. Kopanina 1:3 (1:1)
    So 01.11. 14:00 Královice - FC Háje 7:1 (1:1)
    So 01.11. 14:00 Radotín - Čechie Uhřiněves 1:2 (0:1)
    Ne 02.11. 14:00 Motorlet Praha B - Zličín 1:1 (0:1)
    Ne 02.11. 14:00 Vyšehrad B - Union Vršovice 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 08.11. 10:15 Union Vršovice - Bohemians B 2:0 (2:0)
    So 08.11. 10:15 FC Háje - Dukla Praha B 0:2 (0:1)
    So 08.11. 10:15 Aritma Praha - ČAFC Praha 1:2 (1:1)
    So 08.11. 10:30 Zličín - Vyšehrad B 2:0 (1:0)
    Ne 09.11. 10:15 Př. Kopanina - Královice 3:1 (2:0)
    Ne 09.11. 14:00 Újezd nad Lesy - Uhelné sklady 1:1 (1:0)
    Ne 09.11. 14:00 Čechie Uhřiněves - Motorlet Praha B 0:2 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Libuš - Radotín 0:2 (0:1)

    13.kolo

    So 15.11. 10:15 Dukla Praha B - Př. Kopanina 3:0 (0:0)
    So 15.11. 10:15 Bohemians B - Zličín 2:1 (0:0)
    So 15.11. 10:15 Uhelné sklady - Union Vršovice 3:1 (1:0)
    So 15.11. 10:30 ČAFC Praha - Újezd nad Lesy 3:2 (2:0)
    So 15.11. 13:30 Královice - Aritma Praha 2:0 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Radotín - FC Háje 0:0 (0:0)
    Ne 16.11. 13:30 Motorlet Praha B - Libuš 0:0 (0:0)
    Po 17.11. 13:30 Vyšehrad B - Čechie Uhřiněves 2:2 (1:0)

    14.kolo

    So 22.11. 10:15 FC Háje - Motorlet Praha B 4:5 (1:2)
    So 22.11. 10:15 Aritma Praha - Dukla Praha B 1:4 (0:3)
    So 22.11. 10:30 Zličín - Uhelné sklady 1:1 (0:0)
    So 22.11. 10:30 ČAFC Praha - Královice 1:0 (1:0)
    So 22.11. 13:30 Újezd nad Lesy - Union Vršovice 1:3 (1:2)
    So 22.11. 13:30 Př. Kopanina - Radotín 2:0 (1:0)
    Ne 23.11. 10:30 Čechie Uhřiněves - Bohemians B 1:0 (0:0)
    Ne 23.11. 10:30 Libuš - Vyšehrad B 5:0

    15.kolo

    So 29.11. 10:15 Dukla Praha B - ČAFC Praha 4:0 (3:0)
    So 29.11. 10:15 Vyšehrad B - FC Háje 0:1 (0:0)
    So 29.11. 10:15 Bohemians B - Libuš 0:2 (0:2)
    So 29.11. 10:30 Union Vršovice - Zličín 0:1 (0:1)
    So 29.11. 13:00 Královice - Újezd nad Lesy 2:5 (2:1)
    So 29.11. 13:00 Radotín - Aritma Praha 2:2 (1:1)
    So 29.11. 13:30 Uhelné sklady - Čechie Uhřiněves 0:2 (0:0)
    So 29.11. 17:00 Motorlet Praha B - Př. Kopanina 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 14.03. 10:15 Union Vršovice - Čechie Uhřiněves 0:3 (0:1)
    So 14.03. 10:15 Uhelné sklady - Libuš 2:2 (1:0)
    So 14.03. 10:15 Bohemians B - FC Háje 2:2 (0:1)
    So 14.03. 10:15 Dukla Praha B - Královice 1:0 (0:0)
    So 14.03. 14:30 Radotín - ČAFC Praha 0:1 (0:0)
    Ne 15.03. 14:30 Újezd nad Lesy - Zličín 1:2 (0:2)
    Ne 15.03. 14:30 Vyšehrad B - Př. Kopanina 0:2 (0:0)
    Ne 15.03. 14:30 Motorlet Praha B - Aritma Praha 3:0 (0:0)

    17.kolo

    So 21.03. 10:15 Aritma Praha - Vyšehrad B 5:2 (4:1)
    So 21.03. 10:15 FC Háje - Uhelné sklady 1:1 (0:1)
    So 21.03. 10:30 ČAFC Praha - Motorlet Praha B 1:2 (1:1)
    So 21.03. 15:00 Královice - Radotín 0:1 (0:1)
    So 21.03. 15:00 Př. Kopanina - Bohemians B 4:1 (0:0)
    Ne 22.03. 10:15 Dukla Praha B - Újezd nad Lesy 6:1 (5:1)
    Ne 22.03. 15:00 Čechie Uhřiněves - Zličín 1:1 (1:0)
    Ne 22.03. 17:00 Libuš - Union Vršovice 4:3 (2:2)

    18.kolo

    So 28.03. 10:00 Uhelné sklady - Př. Kopanina 2:1 (1:1)
    So 28.03. 10:15 Union Vršovice - FC Háje 2:1 (0:0)
    So 28.03. 10:15 Bohemians B - Aritma Praha 0:2 (0:1)
    So 28.03. 10:30 Zličín - Libuš 2:0 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Radotín - Dukla Praha B 0:5 (0:3)
    Ne 29.03. 15:00 Újezd nad Lesy - Čechie Uhřiněves 0:2 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Vyšehrad B - ČAFC Praha 1:1 (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Motorlet Praha B - Královice 4:2 (3:1)

    19.kolo

    So 04.04. 10:15 Dukla Praha B - Motorlet Praha B 1:1 (1:0)
    So 04.04. 10:15 Aritma Praha - Uhelné sklady 2:1 (1:1)
    So 04.04. 10:15 FC Háje - Zličín 2:3 (0:1)
    So 04.04. 10:30 ČAFC Praha - Bohemians B 3:4 (1:2)
    So 04.04. 16:30 Radotín - Újezd nad Lesy 6:2 (2:1)
    So 04.04. 16:30 Královice - Vyšehrad B 0:1 (0:1)
    So 04.04. 16:30 Př. Kopanina - Union Vršovice 3:2 (2:1)
    Ne 05.04. 16:30 Libuš - Čechie Uhřiněves 0:0 (0:0)

    20.kolo

    Čt 09.04. 17:00 Vyšehrad B - Dukla Praha B 4:2 (1:2)
    So 11.04. 10:15 Union Vršovice - Aritma Praha 0:1 (0:1)
    So 11.04. 10:15 Uhelné sklady - ČAFC Praha 3:0 (0:0)
    So 11.04. 10:15 Bohemians B - Královice 3:0 (1:0)
    So 11.04. 10:30 Zličín - Př. Kopanina 2:4 (1:1)
    Po 13.04. 14:00 Újezd nad Lesy - Libuš 1:4 (1:2)
    Po 13.04. 14:30 Čechie Uhřiněves - FC Háje 2:2 (1:0)
    Po 13.04. 17:00 Motorlet Praha B - Radotín 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 18.04. 10:15 Aritma Praha - Zličín 3:1 (2:0)
    So 18.04. 10:15 FC Háje - Libuš 0:0 (0:0)
    So 18.04. 10:30 ČAFC Praha - Union Vršovice 1:1 (1:0)
    So 18.04. 17:00 Radotín - Vyšehrad B 6:1 (3:1)
    So 18.04. 17:00 Královice - Uhelné sklady 1:4 (1:2)
    So 18.04. 17:00 Př. Kopanina - Čechie Uhřiněves 5:0 (1:0)
    Ne 19.04. 10:15 Dukla Praha B - Bohemians B 2:2 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Motorlet Praha B - Újezd nad Lesy 1:3 (0:3)

    22.kolo

    So 25.04. 10:15 Union Vršovice - Královice 1:0 (0:0)
    So 25.04. 10:15 Uhelné sklady - Dukla Praha B 0:4 (0:1)
    So 25.04. 10:15 Bohemians B - Radotín 0:3 (0:1)
    So 25.04. 10:30 Zličín - ČAFC Praha 3:0 (1:0)
    Ne 26.04. 17:00 Újezd nad Lesy - FC Háje 2:0 (2:0)
    Ne 26.04. 17:00 Libuš - Př. Kopanina 1:2 (0:1)
    Ne 26.04. 17:00 Čechie Uhřiněves - Aritma Praha 1:4 (0:1)
    Ne 26.04. 17:00 Vyšehrad B - Motorlet Praha B 0:2 (0:0)

    23.kolo

    01.05. 17:00 Radotín - Uhelné sklady 1:0 (0:0)
    01.05. 17:00 Aritma Praha - Libuš 3:0 (1:0)
    01.05. 17:00 Př. Kopanina - FC Háje 4:2 (3:1)
    So 02.05. 10:15 Dukla Praha B - Union Vršovice 3:0 (2:0)
    So 02.05. 10:30 ČAFC Praha - Čechie Uhřiněves 2:1 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Královice - Zličín 0:2 (0:1)
    Ne 03.05. 17:00 Vyšehrad B - Újezd nad Lesy 4:0 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 Motorlet Praha B - Bohemians B 2:0 (1:0)

    24.kolo

    08.05. 10:15 Union Vršovice - Radotín 3:2 (0:0)
    08.05. 10:15 Uhelné sklady - Motorlet Praha B 0:1 (0:0)
    So 09.05. 10:15 FC Háje - Aritma Praha 4:4 (4:0)
    So 09.05. 10:15 Bohemians B - Vyšehrad B 2:3 (0:0)
    So 09.05. 10:30 Zličín - Dukla Praha B 1:2 (0:2)
    Ne 10.05. 17:00 Újezd nad Lesy - Př. Kopanina 1:2 (0:1)
    Ne 10.05. 17:00 Libuš - ČAFC Praha 2:4 (1:2)
    Ne 10.05. 17:00 Čechie Uhřiněves - Královice 6:4 (1:3)

    25.kolo

    So 16.05. 10:15 Bohemians B - Újezd nad Lesy 3:3 (1:2)
    So 16.05. 10:15 Aritma Praha - Př. Kopanina 1:4 (0:1)
    So 16.05. 10:30 ČAFC Praha - FC Háje 0:4 (0:3)
    So 16.05. 17:00 Radotín - Zličín 1:0 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Královice - Libuš 5:3 (4:2)
    Ne 17.05. 10:15 Dukla Praha B - Čechie Uhřiněves 4:0 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Vyšehrad B - Uhelné sklady 2:0 (0:0)
    Ne 17.05. 17:00 Motorlet Praha B - Union Vršovice 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 23.05. 10:15 FC Háje - Královice 2:3 (1:1)
    So 23.05. 10:15 Union Vršovice - Vyšehrad B 1:3 (1:2)
    So 23.05. 10:15 Uhelné sklady - Bohemians B 1:3 (1:1)
    So 23.05. 10:30 Zličín - Motorlet Praha B 2:2 (1:1)
    So 23.05. 17:00 Př. Kopanina - ČAFC Praha 3:1 (0:0)
    Ne 24.05. 17:00 Újezd nad Lesy - Aritma Praha 0:1 (0:0)
    Ne 24.05. 17:00 Libuš - Dukla Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 24.05. 17:00 Čechie Uhřiněves - Radotín 3:1 (0:0)

    27.kolo

    So 30.05. 10:15 Uhelné sklady - Újezd nad Lesy 2:1 (0:1)
    So 30.05. 10:15 Bohemians B - Union Vršovice 0:1 (0:0)
    So 30.05. 10:30 ČAFC Praha - Aritma Praha 0:5
    So 30.05. 17:00 Radotín - Libuš 3:4 (1:2)
    So 30.05. 17:00 Královice - Př. Kopanina 1:8 (0:3)
    Ne 31.05. 10:15 Dukla Praha B - FC Háje 4:0 (1:0)
    Ne 31.05. 17:00 Vyšehrad B - Zličín 1:4 (0:4)
    Ne 31.05. 17:00 Motorlet Praha B - Čechie Uhřiněves 4:0 (1:0)

    28.kolo

    So 06.06. 10:15 Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 1:2 (1:1)
    So 06.06. 10:15 Aritma Praha - Královice 3:2 (2:2)
    So 06.06. 10:15 FC Háje - Radotín 2:3 (0:1)
    So 06.06. 10:15 Union Vršovice - Uhelné sklady 3:1 (0:0)
    So 06.06. 10:30 Zličín - Bohemians B 5:0 (1:0)
    So 06.06. 17:00 Př. Kopanina - Dukla Praha B 0:2 (0:0)
    Ne 07.06. 17:00 Libuš - Motorlet Praha B 3:1 (1:0)
    Ne 07.06. 17:00 Čechie Uhřiněves - Vyšehrad B 3:1 (2:0)

    29.kolo

    So 13.06. 10:15 Union Vršovice - Újezd nad Lesy 0:0 (0:0)
    So 13.06. 10:15 Uhelné sklady - Zličín 2:1 (0:0)
    So 13.06. 10:15 Bohemians B - Čechie Uhřiněves 0:1 (0:1)
    So 13.06. 10:15 Dukla Praha B - Aritma Praha 3:1 (1:1)
    So 13.06. 17:00 Radotín - Př. Kopanina 0:3 (0:3)
    So 13.06. 17:00 Královice - ČAFC Praha 1:1 (1:0)
    Ne 14.06. 17:00 Vyšehrad B - Libuš 2:3 (1:1)
    Ne 14.06. 17:00 Motorlet Praha B - FC Háje 3:2 (0:0)

    30.kolo

    So 20.06. 10:15 Aritma Praha - Radotín 3:3 (2:1)
    So 20.06. 10:15 FC Háje - Vyšehrad B 7:1 (4:0)
    So 20.06. 10:15 Čechie Uhřiněves - Uhelné sklady 4:2 (2:2)
    So 20.06. 10:15 Zličín - Union Vršovice 2:2 (2:1)
    So 20.06. 10:30 ČAFC Praha - Dukla Praha B 0:4 (0:2)
    So 20.06. 17:00 Př. Kopanina - Motorlet Praha B 4:0 (1:0)
    Ne 21.06. 17:00 Újezd nad Lesy - Královice 5:0 (3:0)
    Ne 21.06. 17:00 Libuš - Bohemians B 4:0 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 0 5 86:31 75
    2. 30 22 6 2 83:20 72
    3. 30 16 8 6 49:34 56
    4. 30 14 7 9 58:36 49
    5. 30 12 9 9 40:49 45
    6. 30 13 5 12 46:50 44
    7. 30 12 7 11 53:48 43
    8. 30 12 7 11 39:53 43
    9. 30 11 6 13 47:46 39
    10. 30 11 5 14 48:51 38
    11. 30 10 7 13 38:46 37
    12. 30 9 5 16 42:60 32
    13. 30 9 5 16 34:56 32
    14. 30 7 7 16 49:64 28
    15. 30 7 4 19 40:71 25
    16. 30 4 4 22 36:73 16

    Nejčtenější ze sportu