Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 41
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4158
    Týden:
    14
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 17:00 VS Plzeň - Mladotice 4:1 (2:1)
    So 21.08. 17:00 Strašice - Radnice 0:2 (0:1)
    So 21.08. 17:00 Spálené Poříčí - Kaznějov 0:0 (0:0)
    So 21.08. 17:00 Druztová - Příkosice 0:2 (0:1)
    So 21.08. 17:00 Černice - Zbiroh 5:3 (2:1)
    Ne 22.08. 17:00 Hrádek - Zruč 1:2 (1:1)
    Ne 22.08. 17:00 Žákava - Chrást 1:4 (1:2)

    2.kolo

    So 28.08. 17:00 Mladotice - Zbiroh 3:1 (2:1)
    So 28.08. 17:00 Příkosice - Černice 1:2 (1:0)
    So 28.08. 17:00 Kaznějov - Druztová 1:1 (1:0)
    So 28.08. 17:00 Zruč - Strašice 2:0 (1:0)
    So 28.08. 17:00 VS Plzeň - Hrádek 4:1 (2:1)
    Ne 29.08. 17:00 Chrást - Spálené Poříčí 0:2 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 Radnice - Žákava 1:4 (0:0)

    3.kolo

    So 04.09. 17:00 Strašice - VS Plzeň 0:9 (0:5)
    So 04.09. 17:00 Spálené Poříčí - Radnice 2:0 (2:0)
    So 04.09. 17:00 Druztová - Chrást 1:1 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Černice - Kaznějov 2:0 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Zbiroh - Příkosice 2:1 (0:1)
    Ne 05.09. 17:00 Hrádek - Mladotice 1:3 (1:1)
    Ne 05.09. 17:00 Žákava - Zruč 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 11.09. 17:00 Mladotice - Příkosice 7:0 (5:0)
    So 11.09. 17:00 Kaznějov - Zbiroh 2:0 (1:0)
    So 11.09. 17:00 Zruč - Spálené Poříčí 1:0 (0:0)
    So 11.09. 17:00 VS Plzeň - Žákava 4:1 (4:0)
    Ne 12.09. 17:00 Chrást - Černice 4:2 (2:2)
    Ne 12.09. 17:00 Radnice - Druztová 1:3 (1:1)
    Ne 12.09. 17:00 Hrádek - Strašice 2:3 (1:2)

    5.kolo

    So 18.09. 16:30 Strašice - Mladotice 0:2 (0:0)
    So 18.09. 16:30 Spálené Poříčí - VS Plzeň 1:1 (0:0)
    So 18.09. 16:30 Druztová - Zruč 3:1 (2:1)
    So 18.09. 16:30 Černice - Radnice 2:2 (0:1)
    So 18.09. 16:30 Zbiroh - Chrást 1:2 (0:1)
    So 18.09. 16:30 Příkosice - Kaznějov 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:30 Žákava - Hrádek 2:4 (1:1)

    6.kolo

    So 25.09. 16:30 Mladotice - Kaznějov 3:1 (2:1)
    So 25.09. 16:30 Zruč - Černice 4:2 (2:1)
    So 25.09. 16:30 VS Plzeň - Druztová 0:2 (0:1)
    So 25.09. 16:30 Strašice - Žákava 1:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:30 Chrást - Příkosice 6:2 (2:1)
    Ne 26.09. 16:30 Radnice - Zbiroh 2:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:30 Hrádek - Spálené Poříčí 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 02.10. 16:00 Spálené Poříčí - Strašice 0:4 (0:3)
    So 02.10. 16:00 Druztová - Hrádek 1:1 (1:1)
    So 02.10. 16:00 Černice - VS Plzeň 1:0 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Zbiroh - Zruč 2:4 (2:2)
    So 02.10. 16:00 Příkosice - Radnice 2:0 (1:0)
    So 02.10. 16:00 Kaznějov - Chrást 0:4 (0:2)
    Ne 03.10. 16:00 Žákava - Mladotice 3:1 (2:1)

    8.kolo

    So 09.10. 16:00 Mladotice - Chrást 1:1 (0:1)
    So 09.10. 16:00 Zruč - Příkosice 0:2 (0:1)
    So 09.10. 16:00 VS Plzeň - Zbiroh 2:3 (0:1)
    So 09.10. 16:00 Strašice - Druztová 1:5 (1:2)
    Ne 10.10. 16:00 Radnice - Kaznějov 2:0 (1:0)
    Ne 10.10. 16:00 Hrádek - Černice 2:1 (1:0)
    Ne 10.10. 16:00 Žákava - Spálené Poříčí 3:4 (3:1)

    9.kolo

    So 16.10. 15:30 Spálené Poříčí - Mladotice 3:2 (2:1)
    So 16.10. 15:30 Druztová - Žákava 4:1 (1:0)
    So 16.10. 15:30 Černice - Strašice 2:1 (1:1)
    So 16.10. 15:30 Zbiroh - Hrádek 0:3 (0:2)
    So 16.10. 15:30 Příkosice - VS Plzeň 3:2 (0:1)
    So 16.10. 15:30 Kaznějov - Zruč 2:4 (1:3)
    Ne 17.10. 15:30 Chrást - Radnice 5:2 (2:1)

    10.kolo

    So 23.10. 15:30 Mladotice - Radnice 4:0 (4:0)
    So 23.10. 15:30 Zruč - Chrást 4:0 (0:0)
    So 23.10. 15:30 VS Plzeň - Kaznějov 3:1 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Strašice - Zbiroh 0:2 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Spálené Poříčí - Druztová 2:3 (2:1)
    Ne 24.10. 15:30 Hrádek - Příkosice 2:0 (0:0)
    Ne 24.10. 15:30 Žákava - Černice 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 30.10. 14:30 Druztová - Mladotice 1:1 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Černice - Spálené Poříčí 2:2 (1:1)
    So 30.10. 14:30 Zbiroh - Žákava 3:2 (1:0)
    So 30.10. 14:30 Příkosice - Strašice 1:0 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Kaznějov - Hrádek 3:1 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Chrást - VS Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Radnice - Zruč 0:2 (0:1)

    12.kolo

    So 06.11. 14:00 Mladotice - Zruč 5:1 (2:0)
    So 06.11. 14:00 VS Plzeň - Radnice 4:2 (3:1)
    So 06.11. 14:00 Strašice - Kaznějov 1:1 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Spálené Poříčí - Zbiroh 2:2 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Druztová - Černice 4:1 (3:0)
    Ne 07.11. 14:00 Hrádek - Chrást 1:3 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Žákava - Příkosice 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 13.11. 14:00 Černice - Mladotice 7:0 (4:0)
    So 13.11. 14:00 Zbiroh - Druztová 1:4 (0:1)
    So 13.11. 14:00 Příkosice - Spálené Poříčí 7:3 (3:0)
    So 13.11. 14:00 Kaznějov - Žákava 3:2 (1:1)
    So 13.11. 14:00 Zruč - VS Plzeň 0:3 (0:0)
    Ne 14.11. 14:00 Chrást - Strašice 4:1 (2:0)
    Ne 14.11. 14:00 Radnice - Hrádek 0:6 (0:3)

    14.kolo

    So 12.03. 00:00 Mladotice - VS Plzeň 2:1 (0:0)
    So 12.03. 00:00 Zruč - Hrádek 1:2 (0:0)
    So 12.03. 00:00 Radnice - Strašice 2:2 (1:1)
    So 12.03. 00:00 Chrást - Žákava 4:2 (3:1)
    So 12.03. 00:00 Kaznějov - Spálené Poříčí 6:1 (3:1)
    So 12.03. 00:00 Příkosice - Druztová 0:5 (0:2)
    So 12.03. 00:00 Zbiroh - Černice 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 26.03. 00:00 Mladotice - Hrádek 2:1 (0:0)
    So 26.03. 00:00 VS Plzeň - Strašice 2:0 (1:0)
    So 26.03. 00:00 Zruč - Žákava 2:1 (1:1)
    So 26.03. 00:00 Radnice - Spálené Poříčí 0:0 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Chrást - Druztová 1:4 (0:3)
    So 26.03. 00:00 Kaznějov - Černice 1:1 (0:1)
    So 26.03. 00:00 Příkosice - Zbiroh 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 02.04. 00:00 Příkosice - Mladotice 1:3 (0:3)
    So 02.04. 00:00 Zbiroh - Kaznějov 1:0 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Černice - Chrást 3:3 (2:1)
    So 02.04. 00:00 Druztová - Radnice 2:0 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Spálené Poříčí - Zruč 2:1 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Žákava - VS Plzeň 3:1 (2:1)
    So 02.04. 00:00 Strašice - Hrádek 2:3 (2:2)

    18.kolo

    So 09.04. 00:00 Mladotice - Strašice 3:0 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Hrádek - Žákava 1:1 (1:0)
    So 09.04. 00:00 VS Plzeň - Spálené Poříčí 4:0 (3:0)
    So 09.04. 00:00 Zruč - Druztová 1:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Radnice - Černice 1:2 (1:2)
    So 09.04. 00:00 Chrást - Zbiroh 6:0 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Kaznějov - Příkosice 3:3 (0:2)

    19.kolo

    So 16.04. 00:00 Kaznějov - Mladotice 1:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Příkosice - Chrást 2:4 (1:2)
    So 16.04. 00:00 Zbiroh - Radnice 2:1 (1:1)
    So 16.04. 00:00 Černice - Zruč 2:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Druztová - VS Plzeň 1:3 (0:2)
    So 16.04. 00:00 Spálené Poříčí - Hrádek 1:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Žákava - Strašice 4:0 (2:0)

    20.kolo

    So 23.04. 00:00 Mladotice - Žákava 1:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Strašice - Spálené Poříčí 1:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Hrádek - Druztová 1:1 (0:1)
    So 23.04. 00:00 VS Plzeň - Černice 3:2 (2:1)
    So 23.04. 00:00 Zruč - Zbiroh 4:1 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Radnice - Příkosice 2:3 (2:2)
    So 23.04. 00:00 Chrást - Kaznějov 3:1 (0:0)

    21.kolo

    So 30.04. 00:00 Chrást - Mladotice 2:1 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Kaznějov - Radnice 4:1 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Příkosice - Zruč 2:2 (1:1)
    So 30.04. 00:00 Zbiroh - VS Plzeň 2:4 (1:4)
    So 30.04. 00:00 Černice - Hrádek 3:0 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Druztová - Strašice 10:0 (6:0)
    So 30.04. 00:00 Spálené Poříčí - Žákava 2:0 (1:0)

    22.kolo

    So 07.05. 00:00 Mladotice - Spálené Poříčí 4:2 (3:0)
    So 07.05. 00:00 Žákava - Druztová 5:0 (3:0)
    So 07.05. 00:00 Strašice - Černice 2:2 (1:1)
    So 07.05. 00:00 Hrádek - Zbiroh 0:2 (0:0)
    So 07.05. 00:00 VS Plzeň - Příkosice 3:2 (2:1)
    So 07.05. 00:00 Zruč - Kaznějov 3:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Radnice - Chrást 0:8 (0:3)

    15.kolo

    So 19.03. 00:00 Zbiroh - Mladotice 1:0 (0:0)
    So 19.03. 00:00 Černice - Příkosice 0:0 (0:0)
    So 19.03. 00:00 Druztová - Kaznějov 2:0 (1:0)
    So 19.03. 00:00 Spálené Poříčí - Chrást 0:1 (0:0)
    So 19.03. 00:00 Žákava - Radnice 3:0 (1:0)
    So 19.03. 00:00 Strašice - Zruč 0:1 (0:0)
    So 19.03. 00:00 Hrádek - VS Plzeň 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 14.05. 00:00 Radnice - Mladotice 3:1 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Chrást - Zruč 8:0 (3:0)
    So 14.05. 00:00 Kaznějov - VS Plzeň 2:2 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Příkosice - Hrádek 3:5 (0:3)
    So 14.05. 00:00 Zbiroh - Strašice 2:2 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Černice - Žákava 1:2 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Druztová - Spálené Poříčí 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 21.05. 00:00 Mladotice - Druztová 0:3 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Spálené Poříčí - Černice 2:1 (1:1)
    So 21.05. 00:00 Žákava - Zbiroh 1:1 (1:1)
    So 21.05. 00:00 Strašice - Příkosice 5:4 (1:2)
    So 21.05. 00:00 Hrádek - Kaznějov 2:1 (1:1)
    So 21.05. 00:00 VS Plzeň - Chrást 3:0 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Zruč - Radnice 0:2 (0:2)

    25.kolo

    So 28.05. 00:00 Zruč - Mladotice 0:2 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Radnice - VS Plzeň 0:6 (0:2)
    So 28.05. 00:00 Chrást - Hrádek 6:3 (3:2)
    So 28.05. 00:00 Kaznějov - Strašice 4:0 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Příkosice - Žákava 0:3 (0:2)
    So 28.05. 00:00 Zbiroh - Spálené Poříčí 2:0 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Černice - Druztová 0:7 (0:3)

    26.kolo

    So 04.06. 00:00 Mladotice - Černice 5:1 (2:1)
    So 04.06. 00:00 Druztová - Zbiroh 8:1 (4:1)
    So 04.06. 00:00 Spálené Poříčí - Příkosice 2:1 (2:1)
    So 04.06. 00:00 Žákava - Kaznějov 2:1 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Strašice - Chrást 0:4 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Hrádek - Radnice 6:0 (3:0)
    So 04.06. 00:00 VS Plzeň - Zruč 4:0 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 3 5 84:38 57
    2. 26 17 5 4 77:27 56
    3. 26 18 2 6 74:30 56
    4. 26 15 2 9 57:39 47
    5. 26 13 2 11 41:47 41
    6. 26 11 6 9 50:49 39
    7. 26 10 5 11 36:48 35
    8. 26 10 4 12 50:46 34
    9. 26 10 3 13 49:48 33
    10. 26 9 3 14 37:61 30
    11. 26 7 7 12 38:44 28
    12. 26 8 4 14 44:64 28
    13. 26 5 3 18 26:74 18
    14. 26 4 5 17 26:74 17

    Nejčtenější ze sportu