Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4154
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4345
    Týden:
    27
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1. kolo

    So 23.07. 13:30 Rangers - Hearts 1:1 (0:1)
    So 23.07. 16:00 Aberdeen - St. Johnstone 0:0 (0:0)
    So 23.07. 16:00 Motherwell - Inverness 3:0 (2:0)
    Ne 24.07. 13:30 Hibernian - Celtic 0:2 (0:1)
    Ne 24.07. 16:00 Dundee United - Kilmarnock 1:1 (0:0)
    Po 25.07. 20:45 Dunfermline - St. Mirren 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 30.07. 13:00 St. Johnstone - Rangers 0:2 (0:1)
    So 30.07. 16:00 Kilmarnock - Motherwell 0:0 (0:0)
    So 30.07. 16:00 St. Mirren - Aberdeen 1:0 (0:0)
    So 30.07. 16:00 Inverness - Hibernian 0:1 (0:0)
    Ne 31.07. 16:00 Hearts - Dundee United 0:1 (0:1)
    St 22.02. 20:45 Celtic - Dunfermline 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 06.08. 00:00 Hibernian - St. Johnstone odloženo
    So 06.08. 00:00 Rangers - Kilmarnock odloženo
    So 06.08. 16:00 Dundee United - St. Mirren 1:1 (0:1)
    So 06.08. 16:00 Dunfermline - Inverness 3:3 (1:0)
    Ne 07.08. 13:15 Aberdeen - Celtic 0:1 (0:0)
    Ne 07.08. 16:00 Motherwell - Hearts 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 13.08. 13:45 Inverness - Rangers 0:2 (0:0)
    So 13.08. 16:45 St. Johnstone - Dunfermline 0:1 (0:1)
    So 13.08. 16:45 Hearts - Aberdeen 3:0 (2:0)
    So 13.08. 16:45 Celtic - Dundee United 5:1 (2:1)
    So 13.08. 16:45 St. Mirren - Motherwell 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 13:15 Kilmarnock - Hibernian 4:1 (2:1)

    5.kolo

    So 20.08. 13:00 Motherwell - Rangers 0:3 (0:2)
    So 20.08. 16:00 Hibernian - St. Mirren 1:2 (1:2)
    So 20.08. 16:00 Dundee United - Dunfermline 0:1 (0:0)
    So 20.08. 16:00 Aberdeen - Inverness 2:1 (2:0)
    So 20.08. 16:00 Kilmarnock - Hearts 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:00 Celtic - St. Johnstone 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 27.08. 16:00 Dunfermline - Motherwell 2:4 (0:2)
    So 27.08. 16:00 Inverness - Kilmarnock 2:1 (1:1)
    So 27.08. 16:00 Rangers - Aberdeen 2:0 (1:0)
    So 27.08. 16:00 St. Johnstone - Dundee United 3:3 (3:1)
    Ne 28.08. 13:45 St. Mirren - Celtic 0:2 (0:2)
    Ne 28.08. 16:45 Hearts - Hibernian 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 10.09. 13:30 Dundee United - Rangers 0:1 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Celtic - Motherwell 4:0 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Inverness - Hearts 1:1 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Kilmarnock - Dunfermline 3:2 (2:1)
    So 10.09. 16:00 St. Mirren - St. Johnstone 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Hibernian - Aberdeen 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 17.09. 13:30 Dunfermline - Hibernian 2:2 (2:2)
    So 17.09. 16:00 Aberdeen - Kilmarnock 2:2 (1:2)
    So 17.09. 16:00 Dundee United - Inverness 3:1 (2:1)
    So 17.09. 16:00 Hearts - St. Mirren 2:0 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Motherwell - St. Johnstone 0:3 (0:1)
    Ne 18.09. 13:30 Rangers - Celtic 4:2 (1:2)

    9.kolo

    So 24.09. 13:45 Dunfermline - Rangers 0:4 (0:2)
    So 24.09. 16:00 Celtic - Inverness 2:0 (1:0)
    So 24.09. 16:00 Hibernian - Dundee United 3:3 (1:2)
    So 24.09. 16:00 Motherwell - Aberdeen 1:0 (0:0)
    So 24.09. 16:00 St. Mirren - Kilmarnock 3:0 (0:0)
    Ne 25.09. 13:00 St. Johnstone - Hearts 2:0 (1:0)

    10.kolo

    30.09. 20:45 Aberdeen - Dunfermline 4:0 (3:0)
    So 01.10. 16:00 Dundee United - Motherwell 1:3 (0:2)
    So 01.10. 16:00 Inverness - St. Mirren 2:1 (1:1)
    So 01.10. 16:00 Kilmarnock - St. Johnstone 1:2 (1:1)
    So 01.10. 16:00 Rangers - Hibernian 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 13:45 Hearts - Celtic 2:0 (0:0)

    11.kolo

    So 15.10. 13:30 Kilmarnock - Celtic 3:3 (3:0)
    So 15.10. 16:00 Aberdeen - Dundee United 3:1 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Dunfermline - Hearts 0:2 (0:1)
    So 15.10. 16:00 Hibernian - Motherwell 0:1 (0:1)
    So 15.10. 16:00 Rangers - St. Mirren 1:1 (0:0)
    So 15.10. 16:00 St. Johnstone - Inverness 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 22.10. 13:45 Motherwell - Kilmarnock 0:0 (0:0)
    So 22.10. 16:00 Dundee United - St. Johnstone 0:0 (0:0)
    So 22.10. 16:00 Inverness - Dunfermline 1:1 (1:0)
    So 22.10. 16:00 St. Mirren - Hibernian 2:3 (2:3)
    Ne 23.10. 13:30 Hearts - Rangers 0:2 (0:1)
    Ne 23.10. 16:00 Celtic - Aberdeen 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 29.10. 13:00 Aberdeen - Rangers 1:2 (0:0)
    So 29.10. 16:00 Celtic - Hibernian 0:0 (0:0)
    So 29.10. 16:00 Dunfermline - Dundee United 1:4 (0:2)
    So 29.10. 16:00 Hearts - Kilmarnock 0:1 (0:0)
    So 29.10. 16:00 Inverness - Motherwell 2:3 (1:1)
    So 29.10. 16:00 St. Johnstone - St. Mirren 0:1 (0:0)

    14.kolo

    So 05.11. 16:00 Hibernian - Dunfermline 0:1 (0:1)
    So 05.11. 16:00 Kilmarnock - Inverness 3:6 (1:1)
    So 05.11. 16:00 Rangers - Dundee United 3:1 (1:0)
    So 05.11. 16:00 St. Mirren - Hearts 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 13:00 Motherwell - Celtic 1:2 (1:1)
    Út 13.12. 20:45 St. Johnstone - Aberdeen 1:2 (0:1)

    15.kolo

    So 19.11. 13:30 Inverness - Celtic 0:2 (0:0)
    So 19.11. 16:00 Aberdeen - Motherwell 1:2 (1:1)
    So 19.11. 16:00 Dundee United - Hearts 1:0 (1:0)
    So 19.11. 16:00 Hibernian - Kilmarnock 1:1 (0:1)
    So 19.11. 16:00 Rangers - St. Johnstone 0:0 (0:0)
    So 19.11. 16:00 St. Mirren - Dunfermline 2:1 (2:0)

    16.kolo

    So 26.11. 16:00 Celtic - St. Mirren 5:0 (2:0)
    So 26.11. 16:00 Dunfermline - Aberdeen 3:3 (0:1)
    So 26.11. 16:00 Hearts - Inverness 2:1 (0:0)
    So 26.11. 16:00 Motherwell - Dundee United 0:0 (0:0)
    So 26.11. 16:00 St. Johnstone - Hibernian 3:1 (2:1)
    Ne 27.11. 13:45 Kilmarnock - Rangers 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 03.12. 16:00 Hearts - St. Johnstone 1:2 (0:1)
    So 03.12. 16:00 Kilmarnock - Aberdeen 2:0 (1:0)
    So 03.12. 16:00 Rangers - Dunfermline 2:1 (2:1)
    So 03.12. 16:00 St. Mirren - Inverness 1:2 (1:1)
    Ne 04.12. 13:45 Dundee United - Celtic 0:1 (0:1)
    St 22.02. 20:45 Motherwell - Hibernian 4:3 (0:1)

    18.kolo

    So 10.12. 13:30 Hibernian - Rangers 0:2 (0:0)
    So 10.12. 16:00 Aberdeen - St. Mirren 2:2 (2:1)
    So 10.12. 16:00 Celtic - Hearts 1:0 (0:0)
    So 10.12. 16:00 Dunfermline - Kilmarnock 0:3 (0:1)
    So 10.12. 16:00 Inverness - Dundee United 2:3 (1:0)
    So 10.12. 16:00 St. Johnstone - Motherwell 0:3 (0:2)

    19.kolo

    So 17.12. 13:30 Aberdeen - Hibernian 1:0 (0:0)
    So 17.12. 16:00 Hearts - Dunfermline 4:0 (2:0)
    So 17.12. 16:00 Kilmarnock - Dundee United 1:1 (0:0)
    So 17.12. 16:00 Motherwell - St. Mirren 1:1 (0:0)
    So 17.12. 16:00 Rangers - Inverness 2:1 (0:0)
    Ne 18.12. 16:00 St. Johnstone - Celtic 0:2 (0:0)

    20.kolo

    So 24.12. 13:30 Inverness - Aberdeen 2:1 (0:0)
    So 24.12. 13:45 St. Mirren - Rangers 2:1 (2:1)
    So 24.12. 14:00 Hearts - Motherwell 2:0 (2:0)
    So 24.12. 14:30 Celtic - Kilmarnock 2:1 (1:0)
    So 24.12. 14:30 Dundee United - Hibernian 3:1 (0:1)
    So 24.12. 14:30 Dunfermline - St. Johnstone 0:3 (0:1)

    21.kolo

    St 28.12. 20:45 Aberdeen - Hearts 0:0 (0:0)
    St 28.12. 20:45 Celtic - Rangers 1:0 (0:0)
    St 28.12. 20:45 Hibernian - Inverness 1:1 (1:1)
    St 28.12. 20:45 St. Johnstone - Kilmarnock 2:0 (2:0)
    St 28.12. 20:45 St. Mirren - Dundee United 2:2 (2:2)
    Út 24.01. 20:45 Motherwell - Dunfermline 3:1 (1:0)

    22.kolo

    Po 02.01. 13:15 Hibernian - Hearts 1:3 (0:0)
    Po 02.01. 16:00 Dundee United - Aberdeen 1:2 (1:0)
    Po 02.01. 16:00 Dunfermline - Celtic 0:3 (0:2)
    Po 02.01. 16:00 Kilmarnock - St. Mirren 2:1 (1:1)
    Po 02.01. 16:00 Rangers - Motherwell 3:0 (1:0)
    St 28.03. 20:45 Inverness - St. Johnstone 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 14.01. 13:30 St. Johnstone - Rangers 1:2 (0:1)
    So 14.01. 16:00 Aberdeen - Kilmarnock 0:0 (0:0)
    So 14.01. 16:00 Celtic - Dundee United 2:1 (2:1)
    So 14.01. 16:00 Dunfermline - Hibernian 2:3 (1:1)
    So 14.01. 16:00 Hearts - St. Mirren 5:2 (2:2)
    So 14.01. 16:00 Motherwell - Inverness 0:1 (0:0)

    24.kolo

    So 21.01. 13:30 St. Mirren - Celtic 0:2 (0:0)
    So 21.01. 16:00 Dundee United - Motherwell 1:1 (1:0)
    So 21.01. 16:00 Hibernian - St. Johnstone 2:3 (0:1)
    So 21.01. 16:00 Inverness - Hearts 1:0 (0:0)
    So 21.01. 16:00 Kilmarnock - Dunfermline 0:3 (0:1)
    So 21.01. 16:00 Rangers - Aberdeen 1:1 (0:0)

    25.kolo

    So 28.01. 16:00 Aberdeen - Dunfermline 1:0 (1:0)
    So 28.01. 16:00 Inverness - St. Mirren 0:0 (0:0)
    So 28.01. 16:00 Motherwell - St. Johnstone 3:2 (1:1)
    So 28.01. 16:00 Rangers - Hibernian 4:0 (1:0)
    St 08.02. 20:45 Hearts - Celtic 0:4 (0:3)
    Út 21.02. 20:45 Dundee United - Kilmarnock 4:0 (0:0)

    26.kolo

    So 11.02. 13:00 Dunfermline - Rangers 1:4 (1:2)
    So 11.02. 16:00 Celtic - Inverness 1:0 (1:0)
    So 11.02. 16:00 Hibernian - Aberdeen 0:0 (0:0)
    So 11.02. 16:00 Kilmarnock - Hearts 1:1 (0:0)
    So 11.02. 16:00 St. Johnstone - Dundee United 1:5 (0:2)
    So 11.02. 16:00 St. Mirren - Motherwell 0:0 (0:0)

    27.kolo

    So 18.02. 16:00 Dundee United - St. Mirren 0:0 (0:0)
    So 18.02. 16:00 Dunfermline - Inverness 1:1 (1:0)
    So 18.02. 16:00 Motherwell - Hearts 3:0 (2:0)
    So 18.02. 16:00 Rangers - Kilmarnock 0:1 (0:1)
    Ne 19.02. 13:45 Aberdeen - St. Johnstone 0:0 (0:0)
    Ne 19.02. 16:00 Hibernian - Celtic 0:5 (0:2)

    28.kolo

    So 25.02. 13:00 St. Mirren - Aberdeen 1:1 (0:0)
    So 25.02. 16:00 Celtic - Motherwell 1:0 (0:0)
    So 25.02. 16:00 Hearts - Dundee United 0:2 (0:1)
    So 25.02. 16:00 Kilmarnock - Hibernian 1:4 (0:1)
    So 25.02. 16:00 St. Johnstone - Dunfermline 3:1 (2:0)
    Ne 26.02. 13:45 Inverness - Rangers 1:4 (1:3)

    29.kolo

    So 03.03. 13:00 Aberdeen - Celtic 1:1 (1:1)
    So 03.03. 16:00 Dunfermline - Motherwell 0:2 (0:0)
    So 03.03. 16:00 Hibernian - St. Mirren 0:0 (0:0)
    So 03.03. 16:00 Kilmarnock - St. Johnstone 0:0 (0:0)
    So 03.03. 16:00 Rangers - Hearts 1:2 (1:0)
    Po 05.03. 20:00 Dundee United - Inverness 3:0 (1:0)

    30.kolo

    St 22.02. 20:45 Celtic - Dunfermline 2:0 (1:0)
    So 10.03. 16:00 Inverness - Kilmarnock 1:1 (0:1)
    So 17.03. 13:00 Hearts - Hibernian 2:0 (0:0)
    So 17.03. 13:45 Dundee United - Rangers 2:1 (1:0)
    So 17.03. 16:00 Motherwell - Aberdeen 1:0 (1:0)
    So 17.03. 16:00 St. Mirren - St. Johnstone 0:3 (0:3)

    31.kolo

    So 24.03. 16:00 Aberdeen - Inverness 0:1 (0:1)
    So 24.03. 16:00 Dunfermline - St. Mirren 1:1 (0:1)
    So 24.03. 16:00 Hibernian - Dundee United 0:2 (0:0)
    So 24.03. 16:00 Kilmarnock - Motherwell 2:0 (0:0)
    So 24.03. 16:00 St. Johnstone - Hearts 2:1 (0:1)
    Ne 25.03. 14:00 Rangers - Celtic 3:2 (1:0)

    32.kolo

    So 31.03. 13:00 Motherwell - Rangers 1:2 (1:1)
    So 31.03. 16:00 Dundee United - Dunfermline 3:0 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Hearts - Aberdeen 3:0 (1:0)
    So 31.03. 16:00 St. Mirren - Kilmarnock 4:2 (1:1)
    Ne 01.04. 13:45 Celtic - St. Johnstone 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 16:00 Inverness - Hibernian 2:3 (0:0)

    33.kolo

    So 07.04. 13:00 Kilmarnock - Celtic 0:6 (0:4)
    So 07.04. 16:00 Aberdeen - Dundee United 3:1 (1:0)
    So 07.04. 16:00 Dunfermline - Hearts 1:2 (0:0)
    So 07.04. 16:00 Rangers - St. Mirren 3:1 (1:0)
    So 07.04. 16:00 St. Johnstone - Inverness 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 13:30 Hibernian - Motherwell 1:1 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 26 3 4 72:19 81
    2. 32 22 4 6 63:25 60
    3. 33 16 7 10 43:38 55
    4. 32 14 8 10 40:33 50
    5. 33 13 10 10 55:43 49
    6. 33 14 6 13 41:32 48
    7. 32 9 12 11 38:52 39
    8. 33 8 12 13 32:38 36
    9. 33 7 14 12 32:46 35
    10. 33 8 8 17 36:54 32
    11. 32 5 9 18 32:60 24
    12. 33 4 7 22 30:74 19

    Nejčtenější ze sportu