Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4557
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
5344
Týden:
28
Dnes:
7
On-line:
1

1.kolo

So 23.08. 18:00 Galatasaray - Denizlispor 4:1 (1:1)
So 23.08. 20:00 Başakşehir - Eskisehirspor 0:0 (0:0)
So 23.08. 20:00 Hacettepe - Bursaspor 1:2 (1:1)
So 23.08. 20:00 Sivasspor - Kayserispor 0:0 (0:0)
So 23.08. 20:45 Gaziantep - Fenerbahçe 1:0 (0:0)
Ne 24.08. 18:00 Trabzonspor - Ankaraspor 2:0 (0:0)
Ne 24.08. 20:00 Konyaspor - Ankaragücü 3:2 (2:1)
Ne 24.08. 20:00 Gençlerbirligi - Kocaelispor 1:1 (1:1)
Ne 24.08. 20:45 Antalyaspor - Beşiktaş 2:3 (2:0)

2.kolo

29.08. 20:00 Ankaragücü - Trabzonspor 1:2 (0:2)
So 30.08. 20:00 Ankaraspor - Gaziantep 0:2 (0:1)
So 30.08. 20:00 Fenerbahçe - Başakşehir 2:0 (0:0)
So 30.08. 20:00 Kocaelispor - Sivasspor 0:2 (0:0)
Ne 31.08. 20:00 Eskisehirspor - Hacettepe 0:0 (0:0)
Ne 31.08. 20:00 Denizlispor - Antalyaspor 3:2 (1:0)
Ne 31.08. 20:00 Kayserispor - Galatasaray 0:0 (0:0)
Ne 31.08. 20:00 Bursaspor - Gençlerbirligi 2:0 (0:0)
Po 01.09. 20:00 Beşiktaş - Konyaspor 2:0 (0:0)

3.kolo

So 13.09. 18:00 Hacettepe - Fenerbahçe 2:1 (1:1)
So 13.09. 19:00 Konyaspor - Denizlispor 1:1 (0:0)
So 13.09. 19:00 Kayserispor - Kocaelispor 1:0 (0:0)
So 13.09. 20:45 Galatasaray - Antalyaspor 1:1 (1:1)
Ne 14.09. 18:15 Sivasspor - Bursaspor 3:1 (3:1)
Ne 14.09. 19:00 Gençlerbirligi - Eskisehirspor 3:1 (2:0)
Ne 14.09. 19:00 Gaziantep - Ankaragücü 2:2 (1:0)
Ne 14.09. 19:00 Başakşehir - Ankaraspor 1:2 (0:0)
Ne 14.09. 20:45 Trabzonspor - Beşiktaş 0:0 (0:0)

4.kolo

19.09. 20:00 Denizlispor - Trabzonspor 0:1 (0:0)
So 20.09. 19:00 Eskisehirspor - Sivasspor 2:2 (1:0)
So 20.09. 19:00 Ankaragücü - Başakşehir 0:0 (0:0)
So 20.09. 20:00 Fenerbahçe - Gençlerbirligi 3:0 (1:0)
Ne 21.09. 18:00 Kocaelispor - Galatasaray 1:4 (1:1)
Ne 21.09. 19:00 Bursaspor - Kayserispor 1:0 (1:0)
Ne 21.09. 19:00 Ankaraspor - Hacettepe 4:0 (4:0)
Ne 21.09. 19:00 Antalyaspor - Konyaspor 0:1 (0:0)
Ne 21.09. 20:45 Beşiktaş - Gaziantep 3:0 (1:0)

5.kolo

26.09. 19:00 Sivasspor - Fenerbahçe 2:1 (0:1)
So 27.09. 18:15 Başakşehir - Beşiktaş 1:1 (0:1)
So 27.09. 19:00 Gençlerbirligi - Ankaraspor 1:1 (0:0)
So 27.09. 19:00 Kocaelispor - Bursaspor 2:3 (2:2)
So 27.09. 20:45 Trabzonspor - Antalyaspor 3:2 (1:1)
Ne 28.09. 19:00 Gaziantep - Denizlispor 2:1 (1:0)
Ne 28.09. 19:00 Kayserispor - Eskisehirspor 1:0 (1:0)
Ne 28.09. 19:00 Hacettepe - Ankaragücü 0:1 (0:0)
Ne 28.09. 20:00 Galatasaray - Konyaspor 4:1 (1:1)

6.kolo

So 04.10. 19:00 Antalyaspor - Gaziantep 1:4 (1:1)
So 04.10. 19:00 Konyaspor - Trabzonspor 2:3 (2:1)
So 04.10. 19:00 Ankaraspor - Sivasspor 2:0 (0:0)
Ne 05.10. 15:00 Denizlispor - Başakşehir 2:1 (2:0)
Ne 05.10. 17:00 Bursaspor - Galatasaray 2:1 (1:0)
Ne 05.10. 19:00 Ankaragücü - Gençlerbirligi 0:2 (0:0)
Ne 05.10. 19:00 Eskisehirspor - Kocaelispor 2:1 (1:1)
Ne 05.10. 20:00 Fenerbahçe - Kayserispor 1:4 (0:2)
Po 06.10. 19:00 Beşiktaş - Hacettepe 2:1 (1:1)

7.kolo

So 18.10. 13:00 Hacettepe - Denizlispor 1:0 (0:0)
So 18.10. 13:00 Başakşehir - Antalyaspor 2:1 (1:1)
So 18.10. 15:00 Bursaspor - Eskisehirspor 1:2 (0:2)
So 18.10. 18:00 Kocaelispor - Fenerbahçe 2:3 (1:0)
Ne 19.10. 13:00 Kayserispor - Ankaraspor 1:2 (1:1)
Ne 19.10. 13:00 Sivasspor - Ankaragücü 3:0 (1:0)
Ne 19.10. 13:00 Gaziantep - Konyaspor 0:1 (0:0)
Ne 19.10. 15:00 Gençlerbirligi - Beşiktaş 1:3 (0:3)
Ne 19.10. 18:00 Galatasaray - Trabzonspor 3:0 (2:0)

8.kolo

24.10. 19:00 Beşiktaş - Sivasspor 1:1 (1:1)
So 25.10. 13:00 Denizlispor - Gençlerbirligi 2:2 (1:2)
So 25.10. 13:00 Ankaraspor - Kocaelispor 4:0 (1:0)
So 25.10. 18:00 Fenerbahçe - Bursaspor 5:2 (1:0)
Ne 26.10. 13:00 Konyaspor - Başakşehir 1:2 (0:0)
Ne 26.10. 13:00 Antalyaspor - Hacettepe 1:1 (1:0)
Ne 26.10. 13:00 Ankaragücü - Kayserispor 1:3 (0:2)
Ne 26.10. 15:00 Trabzonspor - Gaziantep 1:1 (0:0)
Ne 26.10. 18:00 Eskisehirspor - Galatasaray 4:2 (1:1)

9.kolo

So 01.11. 13:00 Hacettepe - Konyaspor 1:2 (0:0)
So 01.11. 14:00 Başakşehir - Trabzonspor 0:4 (0:1)
So 01.11. 18:00 Eskisehirspor - Fenerbahçe 2:2 (2:2)
Ne 02.11. 13:00 Kocaelispor - Ankaragücü 1:1 (1:1)
Ne 02.11. 13:00 Gençlerbirligi - Antalyaspor 1:2 (0:2)
Ne 02.11. 13:00 Bursaspor - Ankaraspor 0:1 (0:1)
Ne 02.11. 13:00 Sivasspor - Denizlispor 3:1 (1:0)
Ne 02.11. 14:00 Kayserispor - Beşiktaş 1:0 (0:0)
Ne 02.11. 18:00 Galatasaray - Gaziantep 3:1 (2:1)

10.kolo

07.11. 19:00 Beşiktaş - Kocaelispor 5:2 (2:2)
So 08.11. 13:30 Ankaragücü - Bursaspor 1:1 (0:0)
So 08.11. 18:00 Trabzonspor - Hacettepe 1:0 (1:0)
Ne 09.11. 13:00 Konyaspor - Gençlerbirligi 2:2 (0:0)
Ne 09.11. 13:00 Gaziantep - Başakşehir 1:4 (0:3)
Ne 09.11. 13:00 Denizlispor - Kayserispor 1:0 (1:0)
Ne 09.11. 13:00 Antalyaspor - Sivasspor 2:1 (1:0)
Ne 09.11. 13:00 Ankaraspor - Eskisehirspor 2:0 (0:0)
Ne 09.11. 18:00 Fenerbahçe - Galatasaray 4:1 (2:1)

11.kolo

14.11. 19:00 Gençlerbirligi - Trabzonspor 0:1 (0:0)
So 15.11. 13:00 Kocaelispor - Denizlispor 3:2 (2:2)
So 15.11. 18:00 Fenerbahçe - Ankaraspor 2:0 (1:0)
Ne 16.11. 13:00 Eskisehirspor - Ankaragücü 1:3 (0:1)
Ne 16.11. 13:00 Hacettepe - Gaziantep 0:0 (0:0)
Ne 16.11. 13:00 Sivasspor - Konyaspor 1:0 (1:0)
Ne 16.11. 13:00 Kayserispor - Antalyaspor 0:0 (0:0)
Ne 16.11. 14:00 Bursaspor - Beşiktaş 0:0 (0:0)
Ne 16.11. 18:00 Galatasaray - Başakşehir 2:0 (1:0)

12.kolo

So 22.11. 13:00 Antalyaspor - Kocaelispor 0:0 (0:0)
So 22.11. 13:00 Gaziantep - Gençlerbirligi 2:0 (0:0)
So 22.11. 14:00 Ankaragücü - Fenerbahçe 0:0 (0:0)
So 22.11. 18:00 Ankaraspor - Galatasaray 0:0 (0:0)
Ne 23.11. 13:00 Konyaspor - Kayserispor 0:0 (0:0)
Ne 23.11. 13:00 Denizlispor - Bursaspor 4:3 (0:0)
Ne 23.11. 13:00 Başakşehir - Hacettepe 1:0 (0:0)
Ne 23.11. 14:00 Trabzonspor - Sivasspor 0:0 (0:0)
Ne 23.11. 18:00 Beşiktaş - Eskisehirspor 2:0 (1:0)

13.kolo

28.11. 19:00 Kayserispor - Trabzonspor 1:1 (0:0)
So 29.11. 13:00 Ankaraspor - Ankaragücü 0:1 (0:0)
So 29.11. 13:00 Eskisehirspor - Denizlispor 4:3 (1:3)
So 29.11. 13:00 Sivasspor - Gaziantep 3:0 (1:0)
So 29.11. 18:00 Fenerbahçe - Beşiktaş 2:1 (2:1)
Ne 30.11. 13:00 Kocaelispor - Konyaspor 3:0 (0:0)
Ne 30.11. 13:00 Gençlerbirligi - Başakşehir 0:0 (0:0)
Ne 30.11. 13:00 Bursaspor - Antalyaspor 1:1 (0:0)
Ne 30.11. 18:00 Galatasaray - Hacettepe 3:1 (1:1)

14.kolo

05.12. 19:00 Denizlispor - Fenerbahçe 0:1 (0:0)
So 06.12. 13:00 Hacettepe - Gençlerbirligi 0:3 (0:1)
So 06.12. 13:00 Antalyaspor - Eskisehirspor 0:0 (0:0)
So 06.12. 13:00 Gaziantep - Kayserispor 0:0 (0:0)
So 06.12. 18:00 Beşiktaş - Ankaraspor 1:3 (1:1)
Ne 07.12. 13:00 Başakşehir - Sivasspor 0:3 (0:1)
Ne 07.12. 13:00 Konyaspor - Bursaspor 0:0 (0:0)
Ne 07.12. 14:00 Trabzonspor - Kocaelispor 2:1 (1:1)
Ne 07.12. 18:00 Ankaragücü - Galatasaray 0:3 (0:0)

15.kolo

12.12. 19:00 Gençlerbirligi - Galatasaray 1:3 (1:3)
So 13.12. 13:00 Sivasspor - Hacettepe 2:1 (1:1)
So 13.12. 13:00 Kayserispor - Başakşehir 2:0 (0:0)
So 13.12. 14:00 Bursaspor - Trabzonspor 2:1 (1:0)
So 13.12. 18:00 Beşiktaş - Ankaragücü 1:0 (1:0)
Ne 14.12. 13:00 Kocaelispor - Gaziantep 2:5 (1:3)
Ne 14.12. 13:00 Eskisehirspor - Konyaspor 0:0 (0:0)
Ne 14.12. 13:00 Ankaraspor - Denizlispor 2:0 (1:0)
Ne 14.12. 18:00 Fenerbahçe - Antalyaspor 2:0 (1:0)

16.kolo

19.12. 19:00 Konyaspor - Fenerbahçe 1:2 (0:2)
So 20.12. 13:00 Hacettepe - Kayserispor 0:3 (0:2)
So 20.12. 13:00 Başakşehir - Kocaelispor 5:0 (1:0)
So 20.12. 18:00 Trabzonspor - Eskisehirspor 2:1 (1:1)
Ne 21.12. 13:00 Denizlispor - Ankaragücü 1:1 (0:1)
Ne 21.12. 13:00 Antalyaspor - Ankaraspor 1:1 (0:0)
Ne 21.12. 13:00 Gençlerbirligi - Sivasspor 1:2 (1:1)
Ne 21.12. 14:00 Gaziantep - Bursaspor 2:0 (1:0)
Ne 21.12. 18:00 Galatasaray - Beşiktaş 4:2 (2:1)

17.kolo

23.01. 19:00 Ankaraspor - Konyaspor 3:0 (2:0)
So 24.01. 13:00 Ankaragücü - Antalyaspor 0:1 (0:0)
So 24.01. 13:00 Sivasspor - Galatasaray 2:0 (0:0)
So 24.01. 13:00 Kayserispor - Gençlerbirligi 1:3 (0:1)
So 24.01. 13:00 Eskisehirspor - Gaziantep 1:1 (0:1)
So 24.01. 18:00 Beşiktaş - Denizlispor 1:0 (1:0)
Ne 25.01. 13:00 Bursaspor - Başakşehir 2:0 (1:0)
Ne 25.01. 13:00 Kocaelispor - Hacettepe 4:0 (2:0)
Ne 25.01. 18:00 Fenerbahçe - Trabzonspor 0:0 (0:0)

18.kolo

So 31.01. 12:30 Kayserispor - Sivasspor 0:0 (0:0)
So 31.01. 13:00 Kocaelispor - Gençlerbirligi 0:2 (0:1)
So 31.01. 15:00 Ankaraspor - Trabzonspor 0:2 (0:1)
So 31.01. 18:00 Denizlispor - Galatasaray 0:2 (0:1)
Ne 01.02. 13:00 Bursaspor - Hacettepe 0:0 (0:0)
Ne 01.02. 13:00 Ankaragücü - Konyaspor 1:3 (0:1)
Ne 01.02. 13:00 Eskisehirspor - Başakşehir 6:1 (4:0)
Ne 01.02. 16:00 Fenerbahçe - Gaziantep 1:1 (0:0)
Ne 01.02. 19:00 Beşiktaş - Antalyaspor 1:0 (1:0)

19.kolo

06.02. 19:00 Trabzonspor - Ankaragücü 2:1 (1:0)
So 07.02. 13:00 Hacettepe - Eskisehirspor 2:2 (0:1)
So 07.02. 14:00 Sivasspor - Kocaelispor 2:0 (1:0)
So 07.02. 18:00 Galatasaray - Kayserispor 1:1 (1:0)
Ne 08.02. 13:00 Gaziantep - Ankaraspor 2:0 (1:0)
Ne 08.02. 13:00 Antalyaspor - Denizlispor 2:1 (2:1)
Ne 08.02. 13:00 Gençlerbirligi - Bursaspor 1:2 (1:2)
Ne 08.02. 14:00 Konyaspor - Beşiktaş 0:0 (0:0)
Ne 08.02. 18:00 Başakşehir - Fenerbahçe 2:0 (1:0)

20.kolo

So 14.02. 13:00 Eskisehirspor - Gençlerbirligi 0:0 (0:0)
So 14.02. 13:00 Ankaragücü - Gaziantep 3:1 (2:0)
So 14.02. 14:00 Antalyaspor - Galatasaray 1:0 (0:0)
So 14.02. 18:00 Fenerbahçe - Hacettepe 7:0 (5:0)
Ne 15.02. 13:00 Denizlispor - Konyaspor 2:1 (1:0)
Ne 15.02. 13:00 Kocaelispor - Kayserispor 1:2 (1:0)
Ne 15.02. 13:00 Ankaraspor - Başakşehir 1:2 (0:2)
Ne 15.02. 14:00 Bursaspor - Sivasspor 1:1 (0:0)
Ne 15.02. 15:00 Beşiktaş - Trabzonspor 1:1 (0:1)

21.kolo

20.02. 19:00 Gaziantep - Beşiktaş 0:3 (0:0)
So 21.02. 13:00 Konyaspor - Antalyaspor 2:0 (1:0)
So 21.02. 13:00 Başakşehir - Ankaragücü 1:2 (1:1)
So 21.02. 13:00 Kayserispor - Bursaspor 0:0 (0:0)
So 21.02. 14:00 Trabzonspor - Denizlispor 0:2 (0:1)
So 21.02. 18:00 Gençlerbirligi - Fenerbahçe 1:0 (1:0)
Ne 22.02. 13:00 Sivasspor - Eskisehirspor 1:0 (1:0)
Ne 22.02. 13:00 Hacettepe - Ankaraspor 3:1 (1:0)
Ne 22.02. 18:00 Galatasaray - Kocaelispor 2:5 (1:2)

22.kolo

27.02. 19:00 Beşiktaş - Başakşehir 2:1 (0:0)
So 28.02. 12:30 Ankaraspor - Gençlerbirligi 0:0 (0:0)
So 28.02. 12:30 Denizlispor - Gaziantep 2:0 (1:0)
So 28.02. 12:30 Eskisehirspor - Kayserispor 1:0 (1:0)
So 28.02. 18:00 Fenerbahçe - Sivasspor 4:2 (3:2)
Ne 01.03. 12:30 Ankaragücü - Hacettepe 1:0 (0:0)
Ne 01.03. 12:30 Bursaspor - Kocaelispor 1:1 (1:0)
Ne 01.03. 14:15 Antalyaspor - Trabzonspor 0:1 (0:0)
Ne 01.03. 18:00 Konyaspor - Galatasaray 0:1 (0:1)

23.kolo

06.03. 19:00 Galatasaray - Bursaspor 2:1 (2:0)
So 07.03. 12:30 Gaziantep - Antalyaspor 1:1 (0:0)
So 07.03. 12:30 Başakşehir - Denizlispor 0:2 (0:0)
So 07.03. 14:15 Trabzonspor - Konyaspor 0:1 (0:0)
So 07.03. 18:00 Hacettepe - Beşiktaş 2:3 (1:2)
Ne 08.03. 12:30 Gençlerbirligi - Ankaragücü 2:0 (0:0)
Ne 08.03. 12:30 Kocaelispor - Eskisehirspor 1:0 (0:0)
Ne 08.03. 14:15 Sivasspor - Ankaraspor 1:1 (1:0)
Ne 08.03. 18:00 Kayserispor - Fenerbahçe 0:2 (0:2)

24.kolo

13.03. 19:00 Fenerbahçe - Kocaelispor 1:1 (1:0)
So 14.03. 12:30 Antalyaspor - Başakşehir 1:0 (0:0)
So 14.03. 12:30 Konyaspor - Gaziantep 2:3 (1:2)
So 14.03. 14:15 Ankaragücü - Sivasspor 0:2 (0:0)
So 14.03. 18:00 Beşiktaş - Gençlerbirligi 3:0 (0:0)
Ne 15.03. 12:30 Denizlispor - Hacettepe 0:0 (0:0)
Ne 15.03. 12:30 Eskisehirspor - Bursaspor 1:2 (0:2)
Ne 15.03. 14:15 Ankaraspor - Kayserispor 2:2 (1:0)
Ne 15.03. 18:00 Trabzonspor - Galatasaray 2:2 (1:1)

25.kolo

20.03. 19:00 Bursaspor - Fenerbahçe 2:1 (0:1)
So 21.03. 12:30 Kayserispor - Ankaragücü 2:0 (0:0)
So 21.03. 12:30 Kocaelispor - Ankaraspor 3:1 (3:0)
So 21.03. 12:30 Hacettepe - Antalyaspor 1:2 (1:1)
So 21.03. 12:30 Başakşehir - Konyaspor 2:0 (0:0)
So 21.03. 14:15 Gaziantep - Trabzonspor 3:2 (2:1)
So 21.03. 18:00 Sivasspor - Beşiktaş 1:1 (0:0)
Ne 22.03. 12:30 Gençlerbirligi - Denizlispor 0:0 (0:0)
Ne 22.03. 18:00 Galatasaray - Eskisehirspor 0:1 (0:0)

26.kolo

So 04.04. 12:30 Konyaspor - Hacettepe 2:0 (2:0)
So 04.04. 12:30 Ankaraspor - Bursaspor 0:2 (0:2)
So 04.04. 15:15 Denizlispor - Sivasspor 0:2 (0:2)
So 04.04. 19:00 Beşiktaş - Kayserispor 1:0 (1:0)
Ne 05.04. 12:30 Ankaragücü - Kocaelispor 4:0 (2:0)
Ne 05.04. 12:30 Antalyaspor - Gençlerbirligi 4:2 (1:1)
Ne 05.04. 14:15 Trabzonspor - Başakşehir 0:0 (0:0)
Ne 05.04. 18:00 Fenerbahçe - Eskisehirspor 2:1 (0:0)
Po 06.04. 19:00 Gaziantep - Galatasaray 0:1 (0:1)

27.kolo

10.04. 19:00 Kocaelispor - Beşiktaş 1:3 (1:0)
So 11.04. 12:30 Başakşehir - Gaziantep 1:1 (0:1)
So 11.04. 12:30 Bursaspor - Ankaragücü 2:0 (0:0)
So 11.04. 14:15 Sivasspor - Antalyaspor 1:0 (0:0)
So 11.04. 18:00 Hacettepe - Trabzonspor 1:4 (0:1)
Ne 12.04. 12:30 Eskisehirspor - Ankaraspor 2:0 (1:0)
Ne 12.04. 12:30 Gençlerbirligi - Konyaspor 1:0 (0:0)
Ne 12.04. 12:30 Kayserispor - Denizlispor 2:0 (1:0)
Ne 12.04. 18:00 Galatasaray - Fenerbahçe 0:0 (0:0)

28.kolo

17.04. 19:00 Trabzonspor - Gençlerbirligi 2:0 (1:0)
So 18.04. 15:15 Konyaspor - Sivasspor 0:0 (0:0)
So 18.04. 19:00 Ankaraspor - Fenerbahçe 1:0 (0:0)
Ne 19.04. 13:00 Gaziantep - Hacettepe 0:0 (0:0)
Ne 19.04. 13:00 Ankaragücü - Eskisehirspor 3:2 (1:1)
Ne 19.04. 13:00 Antalyaspor - Kayserispor 2:1 (1:0)
Ne 19.04. 13:00 Denizlispor - Kocaelispor 2:1 (0:0)
Ne 19.04. 15:15 Başakşehir - Galatasaray 0:1 (0:0)
Ne 19.04. 19:00 Beşiktaş - Bursaspor 0:0 (0:0)

29.kolo

So 25.04. 13:00 Hacettepe - Başakşehir 2:1 (1:0)
So 25.04. 15:15 Sivasspor - Trabzonspor 3:0 (2:0)
So 25.04. 19:00 Fenerbahçe - Ankaragücü 1:2 (0:1)
Ne 26.04. 13:00 Gençlerbirligi - Gaziantep 1:0 (0:0)
Ne 26.04. 13:00 Bursaspor - Denizlispor 2:0 (2:0)
Ne 26.04. 13:00 Kayserispor - Konyaspor 1:1 (0:0)
Ne 26.04. 13:00 Kocaelispor - Antalyaspor 1:0 (0:0)
Ne 26.04. 15:15 Eskisehirspor - Beşiktaş 0:2 (0:0)
Ne 26.04. 19:00 Galatasaray - Ankaraspor 1:1 (1:0)

30.kolo

01.05. 19:00 Hacettepe - Galatasaray 2:0 (0:0)
So 02.05. 19:00 Trabzonspor - Kayserispor 4:1 (2:1)
Ne 03.05. 14:00 Antalyaspor - Bursaspor 2:3 (0:1)
Ne 03.05. 14:00 Başakşehir - Gençlerbirligi 3:1 (0:0)
Ne 03.05. 14:00 Konyaspor - Kocaelispor 2:0 (1:0)
Ne 03.05. 14:00 Gaziantep - Sivasspor 2:1 (0:1)
Ne 03.05. 14:00 Denizlispor - Eskisehirspor 3:2 (1:1)
Ne 03.05. 14:00 Ankaragücü - Ankaraspor 1:0 (0:0)
Ne 03.05. 19:00 Beşiktaş - Fenerbahçe 1:2 (0:1)

31.kolo

So 09.05. 18:00 Bursaspor - Konyaspor 3:0 (0:0)
So 09.05. 18:00 Eskisehirspor - Antalyaspor 2:0 (1:0)
So 09.05. 18:00 Fenerbahçe - Denizlispor 1:0 (0:0)
So 09.05. 18:00 Gençlerbirligi - Hacettepe 3:1 (2:0)
So 09.05. 18:00 Sivasspor - Başakşehir 1:2 (0:2)
So 09.05. 18:00 Kocaelispor - Trabzonspor 1:3 (0:2)
So 09.05. 18:00 Galatasaray - Ankaragücü 1:0 (1:0)
So 09.05. 18:00 Ankaraspor - Beşiktaş 1:4 (0:1)
Ne 10.05. 18:00 Kayserispor - Gaziantep 3:0 (1:0)

32.kolo

So 16.05. 19:00 Hacettepe - Sivasspor 1:2 (0:0)
Ne 17.05. 19:00 Denizlispor - Ankaraspor 2:0 (2:0)
Ne 17.05. 19:00 Konyaspor - Eskisehirspor 1:2 (0:0)
Ne 17.05. 19:00 Gaziantep - Kocaelispor 5:2 (1:1)
Ne 17.05. 19:00 Başakşehir - Kayserispor 1:0 (1:0)
Ne 17.05. 19:00 Antalyaspor - Fenerbahçe 1:1 (0:0)
Ne 17.05. 19:00 Ankaragücü - Beşiktaş 1:3 (1:2)
Ne 17.05. 19:00 Trabzonspor - Bursaspor 1:0 (0:0)
Ne 17.05. 19:00 Galatasaray - Gençlerbirligi 2:1 (0:0)

33.kolo

So 23.05. 19:00 Kayserispor - Hacettepe 1:0 (1:0)
Ne 24.05. 19:00 Fenerbahçe - Konyaspor 4:2 (4:0)
Ne 24.05. 19:00 Beşiktaş - Galatasaray 2:1 (1:0)
Ne 24.05. 19:00 Sivasspor - Gençlerbirligi 3:2 (0:1)
Ne 24.05. 19:00 Bursaspor - Gaziantep 2:2 (1:0)
Ne 24.05. 19:00 Kocaelispor - Başakşehir 2:3 (1:0)
Ne 24.05. 19:00 Eskisehirspor - Trabzonspor 2:5 (0:2)
Ne 24.05. 19:00 Ankaraspor - Antalyaspor 0:0 (0:0)
Ne 24.05. 19:00 Ankaragücü - Denizlispor 3:0 (1:0)

34.kolo

29.05. 19:00 Hacettepe - Kocaelispor 0:4 (0:0)
29.05. 19:00 Gaziantep - Eskisehirspor 1:1 (0:0)
So 30.05. 19:00 Galatasaray - Sivasspor 2:1 (1:0)
So 30.05. 19:00 Başakşehir - Bursaspor 0:1 (0:0)
So 30.05. 19:00 Antalyaspor - Ankaragücü 1:0 (0:0)
So 30.05. 19:00 Trabzonspor - Fenerbahçe 1:2 (1:1)
So 30.05. 19:00 Konyaspor - Ankaraspor 3:0 (0:0)
So 30.05. 19:00 Denizlispor - Beşiktaş 1:2 (0:1)
So 30.05. 19:00 Gençlerbirligi - Kayserispor 0:4 (0:3)
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 34 21 8 5 60:30 71
2. 34 19 9 6 54:28 66
3. 34 19 8 7 54:34 65
4. 34 18 7 9 60:36 61
5. 34 18 7 9 57:39 61
6. 34 16 10 8 47:36 58
7. 34 13 11 10 38:26 50
8. 34 12 11 11 46:48 47
9. 34 12 6 16 37:46 42
10. 34 11 8 15 36:42 41
11. 34 10 10 14 45:49 40
12. 34 10 10 14 34:42 40
13. 34 11 6 17 36:47 39
14. 34 10 8 16 35:46 38
15. 34 10 8 16 38:50 38
16. 34 11 5 18 39:52 38
17. 34 8 5 21 47:73 29
18. 34 5 7 22 24:63 22

Nejčtenější ze sportu