Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4682
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
8336
Týden:
38
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

29.08. 20:45 Vitesse - Groningen 0:4 (0:1)
So 30.08. 14:30 Utrecht - PSV Eindhoven 1:5 (0:1)
So 30.08. 18:45 Willem II - Ajax 2:1 (0:1)
So 30.08. 19:45 Roda Kerkrade - Twente 1:1 (0:0)
So 30.08. 20:45 Nijmegen - De Graafschap 2:0 (0:0)
Ne 31.08. 14:30 Heracles - Feyenoord 3:1 (1:1)
Ne 31.08. 14:30 FC Volendam - Heerenveen 2:3 (0:1)
Ne 31.08. 14:30 Sparta Rotterdam - Den Haag 2:5 (1:3)
Ne 31.08. 16:30 Alkmaar - Breda 1:2 (1:1)

2.kolo

12.09. 20:45 Heerenveen - Heracles 2:2 (2:0)
So 13.09. 18:45 PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam 1:0 (0:0)
So 13.09. 19:45 Den Haag - Alkmaar 3:0 (0:0)
So 13.09. 19:45 Twente - Nijmegen 1:1 (1:0)
So 13.09. 20:45 Feyenoord - FC Volendam 5:0 (2:0)
Ne 14.09. 12:30 De Graafschap - Vitesse 1:0 (1:0)
Ne 14.09. 14:30 Breda - Willem II 1:3 (0:0)
Ne 14.09. 14:30 Ajax - Roda Kerkrade 1:0 (0:0)
Ne 14.09. 14:30 Groningen - Utrecht 2:0 (1:0)

3.kolo

19.09. 20:45 Utrecht - Willem II 1:0 (1:0)
So 20.09. 18:45 Vitesse - Sparta Rotterdam 1:1 (0:0)
So 20.09. 19:45 Heracles - Groningen 1:1 (0:0)
So 20.09. 20:45 Alkmaar - PSV Eindhoven 1:0 (0:0)
Ne 21.09. 12:30 Feyenoord - Ajax 2:2 (0:1)
Ne 21.09. 12:30 De Graafschap - Den Haag 2:0 (1:0)
Ne 21.09. 14:30 FC Volendam - Twente 1:2 (0:0)
Ne 21.09. 14:30 Roda Kerkrade - Breda 0:3 (0:0)
Ne 21.09. 14:30 Heerenveen - Nijmegen 2:1 (0:0)

4.kolo

So 27.09. 18:45 Breda - Heerenveen 4:2 (4:1)
So 27.09. 19:45 PSV Eindhoven - FC Volendam 1:0 (0:0)
So 27.09. 19:45 Twente - De Graafschap 3:0 (1:0)
So 27.09. 20:45 Willem II - Alkmaar 2:5 (1:5)
Ne 28.09. 12:30 Den Haag - Utrecht 0:0 (0:0)
Ne 28.09. 14:30 Ajax - Vitesse 3:0 (0:0)
Ne 28.09. 14:30 Groningen - Feyenoord 3:1 (1:0)
Ne 28.09. 14:30 Nijmegen - Heracles 1:1 (0:0)
Ne 28.09. 14:30 Sparta Rotterdam - Roda Kerkrade 2:2 (1:0)

5.kolo

03.10. 20:45 Alkmaar - Sparta Rotterdam 6:0 (4:0)
So 04.10. 18:45 Vitesse - Willem II 2:2 (0:1)
So 04.10. 19:45 PSV Eindhoven - De Graafschap 3:0 (1:0)
So 04.10. 20:45 Heracles - Roda Kerkrade 2:0 (0:0)
Ne 05.10. 12:30 Groningen - Den Haag 3:0 (2:0)
Ne 05.10. 14:30 Feyenoord - Nijmegen 0:2 (0:0)
Ne 05.10. 14:30 Utrecht - Twente 3:0 (1:0)
Ne 05.10. 14:30 FC Volendam - Breda 2:4 (0:2)
Ne 05.10. 16:30 Heerenveen - Ajax 5:2 (2:0)

6.kolo

17.10. 20:45 Den Haag - FC Volendam 2:0 (0:0)
So 18.10. 18:45 Twente - Heracles 2:0 (0:0)
So 18.10. 19:45 Roda Kerkrade - Heerenveen 2:2 (0:1)
So 18.10. 19:45 Breda - PSV Eindhoven 2:1 (1:0)
So 18.10. 20:45 Ajax - Groningen 1:0 (1:0)
Ne 19.10. 12:30 Nijmegen - Vitesse 3:1 (0:1)
Ne 19.10. 14:30 De Graafschap - Alkmaar 0:2 (0:1)
Ne 19.10. 14:30 Willem II - Feyenoord 1:0 (1:0)
Ne 19.10. 14:30 Sparta Rotterdam - Utrecht 1:0 (1:0)

7.kolo

24.10. 20:45 Heracles - Den Haag 3:1 (2:0)
So 25.10. 18:45 Alkmaar - FC Volendam 3:0 (1:0)
So 25.10. 19:45 Groningen - Sparta Rotterdam 3:0 (3:0)
So 25.10. 19:45 Willem II - De Graafschap 1:1 (0:1)
So 25.10. 20:45 PSV Eindhoven - Roda Kerkrade 2:3 (0:1)
Ne 26.10. 14:30 Ajax - Nijmegen 2:0 (1:0)
Ne 26.10. 14:30 Vitesse - Twente 0:2 (0:1)
Ne 26.10. 14:30 Utrecht - Breda 0:0 (0:0)
Ne 26.10. 16:30 Feyenoord - Heerenveen 2:2 (0:1)

8.kolo

Út 28.10. 20:00 Roda Kerkrade - Alkmaar 0:2 (0:1)
Út 28.10. 20:00 FC Volendam - Willem II 2:2 (1:0)
Út 28.10. 20:00 Den Haag - PSV Eindhoven 0:2 (0:0)
St 29.10. 20:00 Breda - Twente 0:1 (0:1)
St 29.10. 20:00 Sparta Rotterdam - Feyenoord 2:1 (1:1)
St 29.10. 20:00 Heracles - Ajax 1:3 (1:1)
St 29.10. 20:00 Nijmegen - Groningen 2:2 (0:1)
St 29.10. 20:00 Heerenveen - Vitesse 0:2 (0:0)
Čt 30.10. 20:00 De Graafschap - Utrecht 0:2 (0:1)

9.kolo

So 01.11. 18:45 Twente - Ajax 0:2 (0:1)
So 01.11. 19:45 Breda - Groningen 1:0 (0:0)
So 01.11. 19:45 PSV Eindhoven - Willem II 2:0 (1:0)
So 01.11. 20:45 Heerenveen - Alkmaar 3:3 (1:0)
Ne 02.11. 12:30 Vitesse - Den Haag 3:1 (2:1)
Ne 02.11. 12:30 Roda Kerkrade - Feyenoord 0:4 (0:0)
Ne 02.11. 14:30 FC Volendam - De Graafschap 3:1 (1:1)
Ne 02.11. 14:30 Sparta Rotterdam - Nijmegen 0:2 (0:1)
Ne 02.11. 14:30 Utrecht - Heracles 2:0 (0:0)

10.kolo

07.11. 20:45 De Graafschap - Breda 0:2 (0:0)
So 08.11. 18:45 Nijmegen - PSV Eindhoven 1:0 (1:0)
So 08.11. 19:45 Heracles - Vitesse 0:0 (0:0)
So 08.11. 20:45 Willem II - Roda Kerkrade 2:1 (1:0)
Ne 09.11. 14:30 Den Haag - Heerenveen 0:1 (0:0)
Ne 09.11. 14:30 Groningen - FC Volendam 5:0 (3:0)
Ne 09.11. 14:30 Feyenoord - Utrecht 5:2 (3:1)
Ne 09.11. 14:30 Alkmaar - Twente 3:0 (2:0)
Ne 09.11. 14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 5:2 (3:0)

11.kolo

14.11. 20:45 Breda - Heracles 3:0 (0:0)
So 15.11. 18:45 Den Haag - Willem II 0:1 (0:0)
So 15.11. 19:45 Sparta Rotterdam - FC Volendam 4:0 (0:0)
So 15.11. 19:45 Heerenveen - Utrecht 3:2 (3:2)
So 15.11. 20:45 Roda Kerkrade - Nijmegen 3:0 (2:0)
Ne 16.11. 12:30 Ajax - PSV Eindhoven 4:1 (1:0)
Ne 16.11. 14:30 Twente - Feyenoord 1:1 (1:0)
Ne 16.11. 14:30 Groningen - De Graafschap 3:0 (1:0)
Ne 16.11. 14:30 Vitesse - Alkmaar 1:1 (0:1)

12.kolo

21.11. 20:45 FC Volendam - Roda Kerkrade 3:1 (2:1)
So 22.11. 18:45 Breda - Nijmegen 1:1 (0:1)
So 22.11. 19:45 PSV Eindhoven - Heracles 4:0 (4:0)
So 22.11. 19:45 Twente - Heerenveen 6:0 (4:0)
So 22.11. 20:45 De Graafschap - Sparta Rotterdam 3:3 (3:1)
Ne 23.11. 12:30 Alkmaar - Ajax 2:0 (1:0)
Ne 23.11. 12:30 Feyenoord - Den Haag 3:1 (2:1)
Ne 23.11. 14:30 Utrecht - Vitesse 4:0 (1:0)
Ne 23.11. 14:30 Willem II - Groningen 3:0 (3:0)

13.kolo

28.11. 20:45 Groningen - Alkmaar 0:2 (0:1)
So 29.11. 18:45 De Graafschap - Roda Kerkrade 1:1 (0:0)
So 29.11. 19:45 Heracles - Willem II 1:0 (0:0)
So 29.11. 19:45 Den Haag - Twente 1:2 (0:1)
So 29.11. 20:45 Heerenveen - PSV Eindhoven 2:2 (1:0)
Ne 30.11. 12:30 Ajax - Utrecht 1:1 (0:1)
Ne 30.11. 12:30 Vitesse - Feyenoord 1:1 (0:1)
Ne 30.11. 14:30 Nijmegen - FC Volendam 6:1 (5:0)
Ne 30.11. 14:30 Sparta Rotterdam - Breda 4:0 (3:0)

14.kolo

So 06.12. 19:45 Twente - Sparta Rotterdam 6:2 (4:0)
So 06.12. 19:45 Roda Kerkrade - Vitesse 3:0 (1:0)
So 06.12. 19:45 PSV Eindhoven - Groningen 4:2 (0:2)
So 06.12. 20:45 Alkmaar - Heracles 2:0 (1:0)
Ne 07.12. 12:30 FC Volendam - Ajax 1:2 (1:1)
Ne 07.12. 14:30 Nijmegen - Utrecht 1:2 (1:0)
Ne 07.12. 14:30 Breda - Den Haag 0:4 (0:1)
Ne 07.12. 14:30 Feyenoord - De Graafschap 1:3 (0:1)
Ne 07.12. 14:30 Willem II - Heerenveen 1:3 (0:1)

15.kolo

12.12. 20:45 Ajax - Breda 3:0 (1:0)
So 13.12. 18:45 Den Haag - Roda Kerkrade 1:1 (1:1)
So 13.12. 19:45 Willem II - Nijmegen 1:2 (0:1)
So 13.12. 19:45 Heerenveen - De Graafschap 2:0 (2:0)
So 13.12. 20:45 Feyenoord - Alkmaar 0:1 (0:0)
Ne 14.12. 12:30 Vitesse - PSV Eindhoven 1:1 (0:1)
Ne 14.12. 14:30 Heracles - Sparta Rotterdam 2:1 (1:1)
Ne 14.12. 14:30 Utrecht - FC Volendam 0:0 (0:0)
Ne 14.12. 14:30 Groningen - Twente 1:4 (1:2)

16.kolo

19.12. 20:45 Alkmaar - Utrecht 2:0 (1:0)
So 20.12. 18:45 Sparta Rotterdam - Heerenveen 4:1 (0:0)
So 20.12. 19:45 Breda - Vitesse 2:0 (0:0)
So 20.12. 20:45 Roda Kerkrade - Groningen 2:5 (1:1)
Ne 21.12. 12:30 Nijmegen - Den Haag 0:0 (0:0)
Ne 21.12. 12:30 De Graafschap - Ajax 0:6 (0:2)
Ne 21.12. 14:30 Twente - Willem II 2:0 (1:0)
Ne 21.12. 14:30 FC Volendam - Heracles 3:1 (1:0)
Ne 21.12. 14:30 PSV Eindhoven - Feyenoord 1:0 (0:0)

17.kolo

26.12. 14:30 Feyenoord - Breda 3:1 (2:0)
So 27.12. 18:45 PSV Eindhoven - Twente 0:0 (0:0)
So 27.12. 19:45 Heracles - De Graafschap 0:0 (0:0)
So 27.12. 19:45 Willem II - Sparta Rotterdam 3:2 (2:1)
So 27.12. 20:45 Vitesse - FC Volendam 3:1 (2:0)
Ne 28.12. 12:30 Ajax - Den Haag 3:0 (2:0)
Ne 28.12. 14:30 Utrecht - Roda Kerkrade 3:1 (3:0)
Ne 28.12. 14:30 Alkmaar - Nijmegen 1:0 (0:0)
Ne 28.12. 16:30 Groningen - Heerenveen 2:3 (0:1)

18.kolo

16.01. 20:45 Heerenveen - Feyenoord 3:1 (2:1)
So 17.01. 18:45 De Graafschap - Willem II 1:0 (1:0)
So 17.01. 19:45 Twente - Vitesse 2:1 (1:0)
So 17.01. 19:45 Den Haag - Heracles 2:2 (1:1)
So 17.01. 20:45 Breda - Utrecht 1:1 (1:0)
Ne 18.01. 12:30 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 1:1 (0:0)
Ne 18.01. 14:30 Sparta Rotterdam - Groningen 1:1 (0:0)
Ne 18.01. 14:30 FC Volendam - Alkmaar 0:2 (0:1)
Ne 18.01. 14:30 Nijmegen - Ajax 2:4 (0:0)

19.kolo

So 24.01. 18:45 Heerenveen - Roda Kerkrade 2:0 (1:0)
So 24.01. 19:45 PSV Eindhoven - Breda 2:2 (1:1)
So 24.01. 19:45 Alkmaar - De Graafschap 2:0 (2:0)
So 24.01. 20:45 Feyenoord - Willem II 1:1 (0:0)
Ne 25.01. 12:30 Vitesse - Nijmegen 0:0 (0:0)
Ne 25.01. 14:30 Utrecht - Sparta Rotterdam 3:3 (3:2)
Ne 25.01. 14:30 FC Volendam - Den Haag 0:1 (0:0)
Ne 25.01. 14:30 Heracles - Twente 1:2 (0:1)
Ne 25.01. 14:30 Groningen - Ajax 1:0 (1:0)

20.kolo

30.01. 20:45 Roda Kerkrade - Heracles 3:1 (1:0)
So 31.01. 18:45 Den Haag - Groningen 0:1 (0:0)
So 31.01. 19:45 Willem II - Vitesse 0:2 (0:0)
So 31.01. 19:45 Breda - FC Volendam 1:1 (0:0)
So 31.01. 20:45 Ajax - Heerenveen 0:1 (0:0)
Ne 01.02. 12:30 Twente - Utrecht 0:0 (0:0)
Ne 01.02. 14:30 Sparta Rotterdam - Alkmaar 0:2 (0:0)
Ne 01.02. 14:30 Nijmegen - Feyenoord 1:0 (0:0)
Ne 01.02. 14:30 De Graafschap - PSV Eindhoven 0:3 (0:2)

21.kolo

Út 03.02. 20:00 Willem II - FC Volendam 1:2 (1:0)
Út 03.02. 20:00 Vitesse - Heerenveen 1:0 (0:0)
Út 03.02. 20:15 Ajax - Heracles 2:2 (0:2)
St 04.02. 19:00 Twente - Breda 4:1 (2:0)
St 04.02. 20:00 Feyenoord - Sparta Rotterdam 1:0 (1:0)
St 04.02. 20:00 Alkmaar - Roda Kerkrade 1:0 (0:0)
St 04.02. 20:00 Utrecht - De Graafschap 3:0 (2:0)
St 04.02. 21:00 Groningen - Nijmegen 2:0 (1:0)
Čt 05.02. 20:00 PSV Eindhoven - Den Haag 6:0 (2:0)

22.kolo

So 07.02. 18:45 Roda Kerkrade - Sparta Rotterdam 0:1 (0:0)
So 07.02. 19:45 Alkmaar - Willem II 3:1 (2:1)
So 07.02. 19:45 Heerenveen - Breda 3:1 (2:1)
So 07.02. 20:45 Heracles - Nijmegen 1:1 (0:1)
Ne 08.02. 12:30 Vitesse - Ajax 4:1 (3:1)
Ne 08.02. 12:30 Utrecht - Den Haag 3:1 (1:1)
Ne 08.02. 14:30 De Graafschap - Twente 2:2 (1:1)
Ne 08.02. 14:30 Feyenoord - Groningen 0:0 (0:0)
Ne 08.02. 14:30 FC Volendam - PSV Eindhoven 3:5 (2:3)

23.kolo

13.02. 20:45 Willem II - Utrecht 0:2 (0:0)
So 14.02. 18:45 Den Haag - De Graafschap 1:0 (1:0)
So 14.02. 19:45 PSV Eindhoven - Alkmaar 2:2 (0:2)
So 14.02. 19:45 Twente - FC Volendam 2:1 (2:1)
So 14.02. 20:45 Breda - Roda Kerkrade 1:0 (1:0)
Ne 15.02. 12:30 Ajax - Feyenoord 2:0 (0:0)
Ne 15.02. 14:30 Groningen - Heracles 2:0 (2:0)
Ne 15.02. 14:30 Sparta Rotterdam - Vitesse 0:0 (0:0)
Ne 15.02. 14:30 Nijmegen - Heerenveen 1:1 (1:1)

24.kolo

20.02. 20:45 Vitesse - Roda Kerkrade 3:0 (2:0)
So 21.02. 18:45 Heerenveen - Willem II 3:1 (2:0)
So 21.02. 19:45 Den Haag - Breda 1:1 (0:1)
So 21.02. 19:45 Heracles - Alkmaar 0:2 (0:0)
So 21.02. 20:45 Groningen - PSV Eindhoven 0:1 (0:0)
Ne 22.02. 14:30 De Graafschap - Feyenoord 0:2 (0:0)
Ne 22.02. 14:30 Utrecht - Nijmegen 0:2 (0:0)
Ne 22.02. 14:30 Sparta Rotterdam - Twente 1:2 (1:1)
Ne 22.02. 16:30 Ajax - FC Volendam 2:1 (1:1)

25.kolo

27.02. 20:45 PSV Eindhoven - Heerenveen 2:3 (2:1)
So 28.02. 18:45 Willem II - Heracles 0:3 (0:0)
So 28.02. 19:45 Roda Kerkrade - De Graafschap 3:1 (1:0)
So 28.02. 19:45 Breda - Sparta Rotterdam 3:1 (1:1)
So 28.02. 20:45 Alkmaar - Groningen 3:0 (1:0)
Ne 01.03. 12:30 Utrecht - Ajax 0:2 (0:1)
Ne 01.03. 14:30 Twente - Den Haag 1:0 (1:0)
Ne 01.03. 14:30 FC Volendam - Nijmegen 1:1 (0:0)
Ne 01.03. 14:30 Feyenoord - Vitesse 2:2 (1:1)

26.kolo

06.03. 20:45 Sparta Rotterdam - Willem II 0:1 (0:0)
So 07.03. 18:45 Heerenveen - Groningen 2:1 (0:0)
So 07.03. 19:45 De Graafschap - Heracles 1:0 (0:0)
Ne 08.03. 12:30 Den Haag - Ajax 1:1 (0:0)
Ne 08.03. 14:30 Nijmegen - Alkmaar 0:1 (0:0)
Ne 08.03. 14:30 Roda Kerkrade - Utrecht 0:0 (0:0)
Ne 08.03. 14:30 FC Volendam - Vitesse 1:0 (1:0)
Ne 08.03. 14:30 Breda - Feyenoord 1:2 (1:0)
Ne 08.03. 16:30 Twente - PSV Eindhoven 1:1 (0:0)

27.kolo

13.03. 20:45 Groningen - Roda Kerkrade 2:0 (0:0)
So 14.03. 18:45 Vitesse - Breda 0:3 (0:1)
So 14.03. 19:45 Heerenveen - Sparta Rotterdam 5:1 (1:0)
So 14.03. 19:45 Willem II - Twente 0:2 (0:1)
So 14.03. 20:45 Heracles - FC Volendam 1:1 (0:0)
Ne 15.03. 12:30 Feyenoord - PSV Eindhoven 1:0 (0:0)
Ne 15.03. 14:30 Ajax - De Graafschap 3:0 (2:0)
Ne 15.03. 14:30 Den Haag - Nijmegen 3:0 (1:0)
Ne 15.03. 14:30 Utrecht - Alkmaar 0:1 (0:0)

28.kolo

20.03. 20:45 De Graafschap - Heerenveen 2:0 (1:0)
So 21.03. 18:45 Nijmegen - Willem II 0:0 (0:0)
So 21.03. 19:45 PSV Eindhoven - Vitesse 2:0 (1:0)
So 21.03. 20:45 Sparta Rotterdam - Heracles 1:0 (0:0)
Ne 22.03. 12:30 Roda Kerkrade - Den Haag 2:0 (0:0)
Ne 22.03. 14:30 FC Volendam - Utrecht 0:0 (0:0)
Ne 22.03. 14:30 Alkmaar - Feyenoord 0:0 (0:0)
Ne 22.03. 14:30 Twente - Groningen 2:1 (1:0)
Ne 22.03. 14:30 Breda - Ajax 0:3 (0:1)

29.kolo

03.04. 20:45 Nijmegen - Twente 1:1 (0:1)
So 04.04. 18:45 Utrecht - Groningen 0:1 (0:0)
So 04.04. 19:45 Alkmaar - Den Haag 4:1 (0:1)
So 04.04. 19:45 Heracles - Heerenveen 1:1 (0:1)
So 04.04. 20:45 Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 0:2 (0:2)
Ne 05.04. 12:30 Roda Kerkrade - Ajax 1:2 (0:1)
Ne 05.04. 14:30 FC Volendam - Feyenoord 2:1 (0:1)
Ne 05.04. 14:30 Vitesse - De Graafschap 0:0 (0:0)
Ne 05.04. 14:30 Willem II - Breda 2:0 (0:0)

30.kolo

10.04. 20:45 Breda - Alkmaar 0:1 (0:0)
So 11.04. 18:45 De Graafschap - Nijmegen 2:2 (0:0)
So 11.04. 19:45 PSV Eindhoven - Utrecht 2:0 (1:0)
So 11.04. 19:45 Den Haag - Sparta Rotterdam 1:2 (1:0)
So 11.04. 20:45 Twente - Roda Kerkrade 4:2 (3:1)
Ne 12.04. 14:30 Feyenoord - Heracles 5:1 (2:1)
Ne 12.04. 14:30 Groningen - Vitesse 2:3 (1:1)
Ne 12.04. 14:30 Heerenveen - FC Volendam 1:0 (0:0)
Ne 12.04. 16:30 Ajax - Willem II 7:0 (5:0)

31.kolo

17.04. 20:45 Heracles - Breda 4:0 (4:0)
So 18.04. 18:45 Nijmegen - Roda Kerkrade 1:1 (0:0)
So 18.04. 19:45 De Graafschap - Groningen 0:1 (0:1)
So 18.04. 20:45 Alkmaar - Vitesse 1:2 (1:1)
So 18.04. 20:45 Feyenoord - Twente 1:0 (0:0)
Ne 19.04. 14:30 Utrecht - Heerenveen 2:1 (1:1)
Ne 19.04. 14:30 Willem II - Den Haag 3:3 (0:2)
Ne 19.04. 14:30 FC Volendam - Sparta Rotterdam 3:0 (1:0)
Ne 19.04. 16:30 PSV Eindhoven - Ajax 6:2 (3:1)

32.kolo

24.04. 20:45 Sparta Rotterdam - De Graafschap 0:0 (0:0)
So 25.04. 18:45 Roda Kerkrade - FC Volendam 1:1 (1:0)
So 25.04. 19:45 Nijmegen - Breda 2:3 (1:1)
So 25.04. 19:45 Heerenveen - Twente 1:1 (0:0)
So 25.04. 20:45 Heracles - PSV Eindhoven 0:2 (0:1)
Ne 26.04. 12:30 Den Haag - Feyenoord 2:3 (0:0)
Ne 26.04. 14:30 Ajax - Alkmaar 1:1 (0:1)
Ne 26.04. 14:30 Groningen - Willem II 0:0 (0:0)
Ne 26.04. 14:30 Vitesse - Utrecht 6:1 (1:0)

33.kolo

Ne 03.05. 14:30 Vitesse - Heracles 1:0 (0:0)
Ne 03.05. 14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 4:0 (2:0)
Ne 03.05. 14:30 FC Volendam - Groningen 0:1 (0:0)
Ne 03.05. 14:30 Utrecht - Feyenoord 2:2 (1:1)
Ne 03.05. 14:30 PSV Eindhoven - Nijmegen 1:1 (0:0)
Ne 03.05. 14:30 Breda - De Graafschap 0:1 (0:0)
Ne 03.05. 14:30 Twente - Alkmaar 3:0 (0:0)
Ne 03.05. 14:30 Roda Kerkrade - Willem II 0:1 (0:0)
Ne 03.05. 14:30 Heerenveen - Den Haag 2:2 (0:2)

34.kolo

Ne 10.05. 14:30 Nijmegen - Sparta Rotterdam 1:1 (1:1)
Ne 10.05. 14:30 De Graafschap - FC Volendam 2:2 (0:0)
Ne 10.05. 14:30 Groningen - Breda 1:0 (1:0)
Ne 10.05. 14:30 Den Haag - Vitesse 3:1 (2:0)
Ne 10.05. 14:30 Willem II - PSV Eindhoven 0:3 (0:1)
Ne 10.05. 14:30 Heracles - Utrecht 1:1 (1:0)
Ne 10.05. 14:30 Ajax - Twente 1:0 (0:0)
Ne 10.05. 14:30 Feyenoord - Roda Kerkrade 2:3 (0:2)
Ne 10.05. 14:30 Alkmaar - Heerenveen 3:1 (2:0)
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 34 25 5 4 66:22 80
2. 34 20 9 5 62:31 69
3. 34 21 5 8 74:41 68
4. 34 19 8 7 71:33 65
5. 34 17 9 8 66:57 60
6. 34 17 5 12 53:36 56
7. 34 12 9 13 54:46 45
8. 34 13 6 15 44:54 45
9. 34 11 11 12 41:44 44
10. 34 11 10 13 41:48 43
11. 34 9 15 10 41:40 42
12. 34 10 7 17 35:58 37
13. 34 9 8 17 46:66 35
14. 34 8 8 18 41:58 32
15. 34 7 11 16 35:53 32
16. 34 7 9 18 38:58 30
17. 34 7 9 18 24:58 30
18. 34 7 8 19 38:67 29

Nejčtenější ze sportu