Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4839
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3316
    Týden:
    20
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.03. 10:00 Perm - Rostov 0:0 (0:0)
    So 14.03. 12:15 Dinamo M. - FK Moskva 1:0 (0:0)
    So 14.03. 14:30 Lokomotiv M. - FK Khimki 1:1 (0:1)
    So 14.03. 17:00 Kazaň - Kuban Krasnodar 3:0 (2:0)
    Ne 15.03. 12:00 Spartak M. - Zenit 1:1 (1:1)
    Ne 15.03. 14:00 Tomsk - Samara 0:1 (0:0)
    Ne 15.03. 14:30 Saturn MO - CSKA M. 0:3 (0:0)
    Ne 15.03. 17:00 Achmat - Nalčik 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 21.03. 11:00 Samara - Perm 1:0 (0:0)
    So 21.03. 12:00 Kuban Krasnodar - Spartak M. 1:0 (1:0)
    So 21.03. 13:15 Dinamo M. - FK Khimki 3:2 (2:2)
    So 21.03. 15:30 FK Moskva - Achmat 0:0 (0:0)
    Ne 22.03. 12:00 Zenit - Saturn MO 2:1 (1:1)
    Ne 22.03. 14:30 Nalčik - Kazaň 0:0 (0:0)
    Ne 22.03. 17:00 Rostov - Lokomotiv M. 1:1 (1:0)
    Po 23.03. 17:00 CSKA M. - Tomsk 0:1 (0:1)

    3.kolo

    03.04. 17:00 FK Khimki - Rostov 0:1 (0:0)
    So 04.04. 12:00 Achmat - Dinamo M. 1:0 (1:0)
    So 04.04. 14:30 Kazaň - FK Moskva 0:0 (0:0)
    So 04.04. 17:00 Saturn MO - Kuban Krasnodar 2:1 (1:1)
    Ne 05.04. 09:45 Tomsk - Zenit 0:3 (0:0)
    Ne 05.04. 12:00 Lokomotiv M. - Samara 2:1 (0:1)
    Ne 05.04. 14:30 Perm - CSKA M. 0:0 (0:0)
    Ne 05.04. 17:00 Spartak M. - Nalčik 2:0 (1:0)

    4.kolo

    10.04. 16:00 Samara - FK Khimki 3:0 (1:0)
    So 11.04. 12:00 FK Moskva - Spartak M. 3:1 (2:0)
    So 11.04. 12:45 Achmat - Kazaň 1:2 (0:2)
    So 11.04. 15:00 Dinamo M. - Rostov 1:0 (0:0)
    So 11.04. 17:15 Kuban Krasnodar - Tomsk 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 12:00 CSKA M. - Lokomotiv M. 4:1 (1:0)
    Ne 12.04. 14:30 Zenit - Perm 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 17:00 Nalčik - Saturn MO 1:1 (0:0)

    5.kolo

    So 18.04. 10:30 Tomsk - Nalčik 1:0 (0:0)
    So 18.04. 13:00 Saturn MO - FK Moskva 0:1 (0:0)
    So 18.04. 15:30 Spartak M. - Achmat 2:0 (0:0)
    So 18.04. 18:00 Rostov - Samara 0:0 (0:0)
    Ne 19.04. 10:00 Perm - Kuban Krasnodar 1:0 (1:0)
    Ne 19.04. 12:00 Lokomotiv M. - Zenit 1:1 (0:0)
    Ne 19.04. 14:30 FK Khimki - CSKA M. 0:3 (0:2)
    Ne 19.04. 17:00 Kazaň - Dinamo M. 3:0 (2:0)

    6.kolo

    So 25.04. 12:00 Kazaň - Spartak M. 0:2 (0:0)
    So 25.04. 14:30 Zenit - FK Khimki 4:2 (2:1)
    So 25.04. 14:30 Dinamo M. - Samara 0:1 (0:1)
    So 25.04. 17:00 Achmat - Saturn MO 1:1 (1:0)
    Ne 26.04. 12:00 FK Moskva - Tomsk 2:1 (1:1)
    Ne 26.04. 14:30 CSKA M. - Rostov 1:2 (1:1)
    Ne 26.04. 16:00 Nalčik - Perm 4:1 (2:0)
    Ne 26.04. 17:00 Kuban Krasnodar - Lokomotiv M. 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 02.05. 09:30 Tomsk - Achmat 2:1 (1:1)
    So 02.05. 12:00 Spartak M. - Dinamo M. 0:2 (0:1)
    So 02.05. 14:30 Perm - FK Moskva 0:1 (0:1)
    So 02.05. 17:00 Saturn MO - Kazaň 0:5 (0:2)
    Ne 03.05. 11:00 Samara - CSKA M. 1:3 (1:0)
    Ne 03.05. 13:15 Rostov - Zenit 2:1 (0:0)
    Ne 03.05. 15:30 Lokomotiv M. - Nalčik 1:0 (0:0)
    Ne 03.05. 17:45 FK Khimki - Kuban Krasnodar 2:2 (1:0)

    8.kolo

    Ne 10.05. 12:00 Dinamo M. - CSKA M. 1:2 (1:0)
    Ne 10.05. 12:00 Achmat - Perm 2:2 (1:2)
    Ne 10.05. 14:30 Zenit - Samara 2:0 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 FK Moskva - Lokomotiv M. 0:0 (0:0)
    Po 11.05. 12:00 Kazaň - Tomsk 4:0 (2:0)
    Po 11.05. 14:30 Spartak M. - Saturn MO 4:0 (3:0)
    Po 11.05. 14:30 Nalčik - FK Khimki 0:0 (0:0)
    Po 11.05. 17:00 Kuban Krasnodar - Rostov 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 16.05. 10:00 Perm - Kazaň 2:2 (2:1)
    So 16.05. 12:00 Lokomotiv M. - Achmat 4:0 (1:0)
    So 16.05. 14:30 Rostov - Nalčik 1:1 (0:1)
    So 16.05. 17:00 FK Khimki - FK Moskva 1:1 (1:0)
    Ne 17.05. 10:30 Tomsk - Spartak M. 1:1 (1:1)
    Ne 17.05. 13:00 Samara - Kuban Krasnodar 1:0 (0:0)
    Ne 17.05. 15:30 Saturn MO - Dinamo M. 0:0 (0:0)
    Ne 17.05. 18:00 CSKA M. - Zenit 2:1 (1:0)

    10.kolo

    So 23.05. 12:00 Saturn MO - Tomsk 0:0 (0:0)
    So 23.05. 14:30 Spartak M. - Perm 5:1 (1:0)
    So 23.05. 17:00 Kazaň - Lokomotiv M. 2:0 (1:0)
    So 23.05. 17:00 Achmat - FK Khimki 2:0 (1:0)
    Ne 24.05. 12:00 Dinamo M. - Zenit 1:0 (0:0)
    Ne 24.05. 12:00 FK Moskva - Rostov 2:0 (1:0)
    Ne 24.05. 14:30 Nalčik - Samara 0:1 (0:1)
    Ne 24.05. 17:00 Kuban Krasnodar - CSKA M. 1:0 (0:0)

    11.kolo

    29.05. 15:00 Perm - Saturn MO 0:2 (0:1)
    So 30.05. 09:30 Tomsk - Dinamo M. 2:3 (0:3)
    So 30.05. 12:00 Lokomotiv M. - Spartak M. 2:1 (2:1)
    So 30.05. 12:00 Rostov - Achmat 1:1 (0:1)
    So 30.05. 12:00 Zenit - Kuban Krasnodar 2:0 (2:0)
    So 30.05. 14:30 Samara - FK Moskva 1:1 (1:1)
    Po 06.07. 00:00 FK Khimki - Kazaň 2:3 (1:1)
    St 22.07. 00:00 CSKA M. - Nalčik 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 13.06. 13:00 Kazaň - Rostov 0:2 (0:1)
    So 13.06. 14:30 Spartak M. - FK Khimki 1:0 (1:0)
    So 13.06. 15:30 Dinamo M. - Kuban Krasnodar 1:1 (1:1)
    So 13.06. 18:00 Achmat - Samara 3:2 (2:0)
    Ne 14.06. 09:30 Tomsk - Perm 1:2 (1:0)
    Ne 14.06. 12:00 FK Moskva - CSKA M. 2:0 (1:0)
    Ne 14.06. 14:30 Saturn MO - Lokomotiv M. 2:0 (1:0)
    Ne 14.06. 17:00 Nalčik - Zenit 2:2 (1:1)

    13.kolo

    So 11.07. 00:00 Perm - Dinamo M. 3:1 (3:0)
    So 11.07. 00:00 Lokomotiv M. - Tomsk 0:0 (0:0)
    So 11.07. 00:00 FK Khimki - Saturn MO 1:0 (0:0)
    So 11.07. 00:00 Rostov - Spartak M. 0:1 (0:0)
    So 11.07. 00:00 Samara - Kazaň 1:2 (1:1)
    So 11.07. 00:00 CSKA M. - Achmat 1:1 (0:0)
    So 11.07. 00:00 Zenit - FK Moskva 1:0 (0:0)
    So 11.07. 00:00 Kuban Krasnodar - Nalčik 2:2 (1:1)

    14.kolo

    So 18.07. 00:00 Kazaň - CSKA M. 1:2 (0:0)
    So 18.07. 00:00 Spartak M. - Samara 1:1 (0:1)
    So 18.07. 00:00 Saturn MO - Rostov 4:0 (2:0)
    So 18.07. 00:00 Tomsk - FK Khimki 4:0 (2:0)
    So 18.07. 00:00 Achmat - Zenit 3:2 (1:0)
    So 18.07. 00:00 FK Moskva - Kuban Krasnodar 4:1 (1:1)
    So 18.07. 00:00 Dinamo M. - Nalčik 2:1 (0:1)
    So 18.07. 00:00 Perm - Lokomotiv M. 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 25.07. 00:00 Lokomotiv M. - Dinamo M. 1:1 (0:0)
    So 25.07. 00:00 FK Khimki - Perm 2:0 (0:0)
    So 25.07. 00:00 Rostov - Tomsk 6:1 (2:0)
    So 25.07. 00:00 Samara - Saturn MO 0:2 (0:0)
    So 25.07. 00:00 CSKA M. - Spartak M. 0:0 (0:0)
    So 25.07. 00:00 Zenit - Kazaň 3:2 (1:1)
    So 25.07. 00:00 Kuban Krasnodar - Achmat 2:2 (1:1)
    So 25.07. 00:00 Nalčik - FK Moskva 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 01.08. 00:00 Tomsk - CSKA M. 2:3
    So 01.08. 00:00 Perm - Samara 2:0
    So 01.08. 00:00 Spartak M. - Kuban Krasnodar 4:0
    So 01.08. 00:00 Lokomotiv M. - Rostov 2:0
    So 01.08. 00:00 FK Khimki - Dinamo M. 0:2
    So 01.08. 00:00 Kazaň - Nalčik 2:0
    So 01.08. 00:00 Saturn MO - Zenit 2:2
    So 01.08. 00:00 Achmat - FK Moskva 1:2

    17.kolo

    So 08.08. 00:00 Samara - Lokomotiv M. 1:3
    So 08.08. 00:00 Kuban Krasnodar - Saturn MO 0:2
    So 08.08. 00:00 Dinamo M. - Achmat 0:1
    So 08.08. 00:00 FK Moskva - Kazaň 1:3
    So 08.08. 00:00 CSKA M. - Perm 1:0
    So 08.08. 00:00 Zenit - Tomsk 0:2
    So 08.08. 00:00 Nalčik - Spartak M. 2:4
    So 08.08. 00:00 Rostov - FK Khimki 2:0

    18.kolo

    So 15.08. 00:00 Rostov - Dinamo M. 0:1
    So 15.08. 00:00 Tomsk - Kuban Krasnodar 1:0
    So 15.08. 00:00 Saturn MO - Nalčik 1:0
    So 15.08. 00:00 Lokomotiv M. - CSKA M. 2:1
    So 15.08. 00:00 Spartak M. - FK Moskva 2:1
    So 15.08. 00:00 FK Khimki - Samara 1:3
    So 15.08. 00:00 Perm - Zenit 2:4
    So 15.08. 00:00 Kazaň - Achmat 4:0

    19.kolo

    So 22.08. 00:00 FK Moskva - Saturn MO 3:1
    So 22.08. 00:00 Kuban Krasnodar - Perm 1:0
    So 22.08. 00:00 Samara - Rostov 2:2
    So 22.08. 00:00 Zenit - Lokomotiv M. 1:1
    So 22.08. 00:00 Achmat - Spartak M. 2:3
    So 22.08. 00:00 CSKA M. - FK Khimki 2:1
    So 22.08. 00:00 Nalčik - Tomsk 3:0
    So 22.08. 00:00 Dinamo M. - Kazaň 0:3

    20.kolo

    So 29.08. 00:00 Samara - Dinamo M. 3:1
    So 29.08. 00:00 Lokomotiv M. - Kuban Krasnodar 4:1
    So 29.08. 00:00 Spartak M. - Kazaň 0:3
    So 29.08. 00:00 FK Khimki - Zenit 0:4
    So 29.08. 00:00 Saturn MO - Achmat 3:0
    So 29.08. 00:00 Tomsk - FK Moskva 0:0
    So 29.08. 00:00 Perm - Nalčik 1:2
    So 29.08. 00:00 Rostov - CSKA M. 1:0

    21.kolo

    So 12.09. 00:00 Kazaň - Saturn MO 5:1
    So 12.09. 00:00 FK Moskva - Perm 0:2
    So 12.09. 00:00 Nalčik - Lokomotiv M. 0:1
    So 12.09. 00:00 CSKA M. - Samara 3:0
    So 12.09. 00:00 Zenit - Rostov 2:0
    So 12.09. 00:00 Kuban Krasnodar - FK Khimki 2:1
    So 12.09. 00:00 Dinamo M. - Spartak M. 1:1
    So 12.09. 00:00 Achmat - Tomsk 4:0

    22.kolo

    So 19.09. 00:00 FK Khimki - Nalčik 0:2
    So 19.09. 00:00 Samara - Zenit 0:1
    So 19.09. 00:00 Saturn MO - Spartak M. 2:1
    So 19.09. 00:00 Lokomotiv M. - FK Moskva 1:0
    So 19.09. 00:00 Perm - Achmat 1:0
    So 19.09. 00:00 Rostov - Kuban Krasnodar 3:3
    So 19.09. 00:00 Tomsk - Kazaň 0:0
    So 19.09. 00:00 CSKA M. - Dinamo M. 3:0

    23.kolo

    So 26.09. 00:00 FK Moskva - FK Khimki 3:0
    So 26.09. 00:00 Nalčik - Rostov 1:0
    So 26.09. 00:00 Kuban Krasnodar - Samara 0:0
    So 26.09. 00:00 Kazaň - Perm 1:2
    So 26.09. 00:00 Spartak M. - Tomsk 5:0
    So 26.09. 00:00 Achmat - Lokomotiv M. 2:1
    So 26.09. 00:00 Zenit - CSKA M. 2:0
    So 26.09. 00:00 Dinamo M. - Saturn MO 1:0

    24.kolo

    So 03.10. 00:00 CSKA M. - Kuban Krasnodar 4:0
    So 03.10. 00:00 Lokomotiv M. - Kazaň 2:1
    So 03.10. 00:00 Zenit - Dinamo M. 2:1
    So 03.10. 00:00 Samara - Nalčik 0:0
    So 03.10. 00:00 Perm - Spartak M. 1:2
    So 03.10. 00:00 FK Khimki - Achmat 1:2
    So 03.10. 00:00 Tomsk - Saturn MO 3:1
    So 03.10. 00:00 Rostov - FK Moskva 2:2

    25.kolo

    So 17.10. 00:00 Achmat - Rostov 1:3
    So 17.10. 00:00 Spartak M. - Lokomotiv M. 3:0
    So 17.10. 00:00 Saturn MO - Perm 2:0
    So 17.10. 00:00 Dinamo M. - Tomsk 0:1
    So 17.10. 00:00 Kazaň - FK Khimki 2:1
    So 17.10. 00:00 Nalčik - CSKA M. 1:1
    So 17.10. 00:00 FK Moskva - Samara 2:1
    So 17.10. 00:00 Kuban Krasnodar - Zenit 0:2

    26.kolo

    So 24.10. 00:00 Rostov - Kazaň 1:2
    So 24.10. 00:00 FK Khimki - Spartak M. 0:3
    So 24.10. 00:00 Kuban Krasnodar - Dinamo M. 1:1
    So 24.10. 00:00 Perm - Tomsk 0:0
    So 24.10. 00:00 CSKA M. - FK Moskva 1:3
    So 24.10. 00:00 Samara - Achmat 2:0
    So 24.10. 00:00 Zenit - Nalčik 2:2
    So 24.10. 00:00 Lokomotiv M. - Saturn MO 2:2

    27.kolo

    So 31.10. 00:00 Tomsk - Lokomotiv M. 1:3
    So 31.10. 00:00 Saturn MO - FK Khimki 1:0
    So 31.10. 00:00 Spartak M. - Rostov 5:1
    So 31.10. 00:00 Kazaň - Samara 4:1
    So 31.10. 00:00 Achmat - CSKA M. 0:1
    So 31.10. 00:00 Nalčik - Kuban Krasnodar 4:0
    So 31.10. 00:00 Dinamo M. - Perm 0:0
    So 31.10. 00:00 FK Moskva - Zenit 1:0

    28.kolo

    So 07.11. 00:00 Samara - Spartak M. 2:1
    So 07.11. 00:00 CSKA M. - Kazaň 0:2
    So 07.11. 00:00 Kuban Krasnodar - FK Moskva 3:3
    So 07.11. 00:00 FK Khimki - Tomsk 1:3
    So 07.11. 00:00 Zenit - Achmat 2:0
    So 07.11. 00:00 Nalčik - Dinamo M. 2:4
    So 07.11. 00:00 Rostov - Saturn MO 1:2
    So 07.11. 00:00 Lokomotiv M. - Perm 1:0

    29.kolo

    So 21.11. 00:00 Achmat - Kuban Krasnodar 0:1
    So 21.11. 00:00 Kazaň - Zenit 0:0
    So 21.11. 00:00 Perm - FK Khimki 2:0
    So 21.11. 00:00 Dinamo M. - Lokomotiv M. 0:2
    So 21.11. 00:00 Saturn MO - Samara 3:1
    So 21.11. 00:00 Spartak M. - CSKA M. 2:3
    So 21.11. 00:00 Tomsk - Rostov 2:1
    So 21.11. 00:00 FK Moskva - Nalčik 0:2

    30.kolo

    So 28.11. 00:00 Rostov - Perm 1:1
    So 28.11. 00:00 Zenit - Spartak M. 2:1
    So 28.11. 00:00 Kuban Krasnodar - Kazaň 0:3
    So 28.11. 00:00 FK Moskva - Dinamo M. 1:2
    So 28.11. 00:00 FK Khimki - Lokomotiv M. 1:3
    So 28.11. 00:00 Nalčik - Achmat 4:2
    So 28.11. 00:00 CSKA M. - Saturn MO 3:0
    So 28.11. 00:00 Samara - Tomsk 1:3
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 5 6 64:24 62
    2. 30 16 8 6 51:29 56
    3. 30 15 9 6 43:30 54
    4. 30 16 5 9 59:32 53
    5. 30 16 5 9 47:28 53
    6. 30 13 8 9 39:30 47
    7. 30 13 6 11 38:41 45
    8. 30 12 6 12 31:37 42
    9. 30 11 7 12 32:45 40
    10. 30 9 10 11 38:33 37
    11. 30 10 6 14 32:42 36
    12. 30 8 10 12 34:40 34
    13. 30 8 9 13 27:37 33
    14. 30 9 6 15 34:49 33
    15. 30 6 10 14 24:52 28
    16. 30 2 4 24 20:64 10

    Nejčtenější ze sportu